Čakateľky dvojičiek - priebeh tehotenstva

janulka2805
16. jan 2021

Žienky, ja som začala 28 tt a som úplne hotová... Posledné dva, tri dni je mi hrozne! 🤔 Úplne silná ťahava bolesť brucha, mám pocit, že sa ide roztrhnúť, hlavne keď chodím tak ako pred vybuchnutim, tvrdé je od pupka hore ako kameň, bolí ma chrbát a aj v podbrušku.... Ale to brucho napnuté.... 🤔🤔🤔🤔🤔 Mali ste to/Máte to tak aj vy?????? Neskutočné tlaky.... Nájsť si polohu už nadľudský výkon.... 😏 Mám strach samozrejme, či je to normálne.... Podeľte sa prosím o svoje skúsenosti 😊

janulka2805
autor
28. jan 2021

@tinus16 Veď toto, že sa musím pozitívne naladiť, lebo zatiaľ iba stres... 😏🙏

heymissg
28. jan 2021

@tinus16 tak to som rada 🙂 lebo to aktívne som aj skôr cítila 🙂

tinus16
29. jan 2021

@janulka2805 Musis hlavne mysliet na to, co chces dosiahnut a nie na to, coho sa obavas. Ver mi, naozaj to funguje, mam to odskusane 😉 Aj napriek tomu, ze rok 2020 bol velmi narocny pre vela ludi, mne sa splnilo vsetko, po com som tuzila. Az je to neuveritelne. Najvacsi zazrak je to, ze cakame deticky. Presli sme si vselicim, 4 roky nam to trvalo, boli sme na 6-tich zakrokoch. Ale az ked som sa na to naozaj psychicky nastavila, ze sa to naozaj podari, tak sa to podarilo. Bolo to nase posledne zamrazene embryo. Ale asi mesiac pred zakrokom som kazdy vecer pred spanim dakovala za to, ze mozem byt mama a predstavovala som si ako babatko lezi medzi nami v posteli. V izbe, kde je teraz pripravena detska izba este nic nebolo, pouzivali sme ju ako susiaren a odkladaciu izbu... Ale chodievala som tam a stala som len pri dverach a predstavovala si, ze ako bude zariadena. A nakoniec sme tu a aj napriek tomu, ze sme mali jen jedno posledne embryo, cakame dvojicky, lebo este aj to sa rozdelilo po vklade. Zazraky sa deju. Viem, ze mas strach, ale v mysli si stale predstavuj to, ako to chces, aby bolo. A nakoniec to tak bude ❤️😉

janulka2805
autor
29. jan 2021

@tinus16 Krásne si to napísala ❤️Ďakujem krásne! Máš pravdu, musím myslieť pozitívne, a byť vďačná za toto krásne obdobie 🥰My sme si tiež prešli inseminaciou, a zrazu 2 detičky v brušku 🥰🥰🥰

tinus16
30. jan 2021

@janulka2805 jeej, no vidis, zazraky sa deju ❤️ Takze odteraz uz len vylozene nohy, pozitivne myslenie a psychicka pohoda 🍀 a vsetko dobre dopadne 🤗

janulka2805
autor
30. jan 2021

@tinus16 Áno áno poctivo ležím... A uz sa aj ladím na pozitívne myslenie 😊😊Ďakujem ❤️

escape22819
1. feb 2021

Ahojte. Ja zacinam 23 tt a uz sa citim dost zle, tazko.. brucho tvrde , od pupka nahor ako keby kamene tam mam nahadzane. Spanok tiez nic extra, len sa prehadzujem ako kopka slamy. Predpokladam ze to bude este horsie 🙂

janulka2805
autor
16. feb 2021

Ahojte dievčatá 🙂 Chcem sa len popýtať ako sa máte, ako zvládate tehotenstvo???? Všetko bez problémov, či tiež bolesti? Ja som dnes 32+4 tt a občas mám pocit, že už viac nevydržím.... Ale snažíme sa 😇😇 Ako ste na tom? Pochváľte sa 😉😉😉

tinus16
18. feb 2021

@janulka2805 Ahoj Janulka, ja uz to mam za sebou, moji chlapci sa rozhodli, ze uz im v brusku stacilo a poponahlali sa na svet. Narodili sa 2.2. ❤️ prislo to uplne necakane. Nemala som ziadne bolesti, problemy, krce, nic. Iba mi odrazu odtiekla plodova voda. Chvalabohu vsetko islo dobre a chlapci su zdravi, boli skoro 2 tyzdne este v nemocnici, ale uz sme vsetci doma. Takze drzim palce, aby si aj Ty mala taky lahky porod, ako ja. 🤗

janulka2805
autor
19. feb 2021

@tinus16 Jeeeee tak už máte svoje pokladiky doma ❤️ A v kolkom tt si teda porodila????? A prirodzený pôrod??? 😇Blahoželám!!! ❤️❤️❤️No snáď to aj nám pôjde tak ľahko.... Ja už mesiac kľudový režim len kvôli krčku, tak každý deň rátam za veľký úspech 🙏😇