Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Cestujete s dvojičkami mestskou dopravou v Bratislave?

marvilka
9. aug 2012

🙂

evusaa
10. aug 2012

ja som sa este neodvazila 😉

vieruna
10. aug 2012

Nie. Cca pred mesiacom mi hrozilo, ze to budeme musiet absolvovat a som povedala, ze si radsej vezmem dovolenku. Aby som sa dostala z roboty za detmi do skolky a odtial domov, by som musela kombinovat MHD+SAD. Ale ako atrakciu, ze nech si deti vyskusaju na dve zastavky to mam v plane 😀

klincek
17. aug 2012

isla som par zastavok trolejbusom, tam a spat🙂
najhorsia pri vozeni mhdckou mi pride manipulacia s kocikom 😒, vzdy ti musi niekto pomoct (na ceste tam som oslovila jedneho pana v mojom veku, potom sa uz ponukali sami), no ak natrafis na nizkopodlazny bus, mas o starost menej. inak je to asi rovnake ako s jednym dietatom. pri vacsich musis ustrazit nastupovanie a vystupovanie, usadit ich-a potom je to zas ako s jednym..ci som sa sekla? mne to az take hrozne nepripada, pokial netreba vela prestupovat.

astika
29. aug 2012

Môj manžel zásadne cestoval s našimi dvojičkami MHD v BA, mali sme kočiar so sedením vedľa seba a užíval si tú pozornosť, keď mu každý chcel pomôcť. 🙂 Ja som sa s kočíkom neodvážila ani raz, až keď začali chodiť, bola "zábava" , aby vystúpili naraz, aby nespadli, ale vždy ma pustili s nimi sadnúť aspoň na jedno miesto.

e_z
28. feb 2013

Ja som chodila bezne s kocikom a aj ked zacali chodit. Prvykrat som isla busom v polroku s kamoskou do materkseho centra na prednasku. Takto sme chodili asi pol roka vacsinou spolu na prednasku, ktora bola raz za 2 tyzdne, prip. raz za mesiac a obcas som isla s detmi aj niekam sama. Detom sa to pacilo - myslim, ked uz boli vacsi🙂
S kocikom si treba vybrat mladsie vyzerajucu osobu, dochodci sa mi casto ponukali aj samy, ale ked si clovek zrata hmotnost kocika a hmotnost deti, tak vetcheho starceka by to mohlo polozit. Chodila som v casoch, kedy nebola napratana MHD. V BA jazdi vela nizkopodlaznych autobusov, takze casto netreba ziadnu pomoc.
S chodiacimi detmi - som ich zo zaciatku vyniesla, pretoze tie schody boli pre nich velmi vysoke.
Skus ist a uvidis. Niekedy si clovek predstavuje, ze veci su horsie a nedaju sa prekonat a potom zisti, ze to ide a vobec to nebolo take zle. Pre vela ludi budes a uz urcite aj si exot, lebo si pri dvojcatach este neskocila na psychiatrii a dokonca stale vyzeras ako clovek🙂

mvtina
6. aug 2013

S kocikom menej, predsa len.. A skor som sa snazila s tym behat ja, aby som mala aj iny druh pohybu. Ked boli vacsi a zacali poriadne chodit, tak sme mali voditka (pre tych, ktori sa toho desia - aj ja som sa desila, ale je to velmi prakticke, lebo nemusite krpcom tahat ruky hore, idu v podstate sami a voditko ich zastavi v behu pod auto a pri pade tesne nad zemou, takze mate usetrenu kopu nervov, mate vacsi klud a urcite dojdete dalej). Neskor sa po 2 rokoch narodil este treti. Takze sama som s nimi isla autobusom potom az ked mal uz asi 7 - 8 mesiacov, nalozila som ho do ruksaku na chrbat, prvi dvaja uz boli pomerne poslusni, takze uz bez voditok a za ruky. Teraz maju 6,6 a 4 a nemam problem. Az mi je blbe, ako sa vacsina snazi, vstavaju, nechavaju decka sadnut. Nesnazim sa chodit vtedy, ked je spicka, to radsej zoberieme auto. Predsa len umiestnit 3 deti tak, aby ich nikto neuslapal.. Ked uz maly chodil, chodila som skor len s manzelom, jeden pod pazuchy 2, druhy jednoho. Ako pisala e_z - vysoke schody. To trvalo asi rok. Teraz je to uz jedno, uz sme velki (aj ked skor vekom..). Takze sa naozaj nemozem stazovat.

sonislawa
11. sep 2013

Ja som sa odvážila toto leto a bola som príjemne prekvapená. Mám kočík za sebou. Vyberám si iba nízkopodlažné autobusy, našťastie bývam tak, že je to možné. Takže s nízkopodlažnými autobusmi mám dobrú skúsenosť, úplná pohoda, nikoho ani nepotrebujem na pomoc. Iný typ dopravného prostriedku som neskúšala. To mám rešpekt. Deti mali 6 mesiacov, takže ešte mi nebehali a pekne si ležali.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli