Doma s dvojkami

tamara88
31. okt 2012

mamicky neplaste sa z dvojiciek.ja som doma s dvojkami a este mam doma pat rocnu a poviem vam ze niekedy je s tou starsou viac starosti ako s nimi dokopy.samozrejme su aj tazke chvile ked sa zatvorite do izby a chce sa vam plakat,ze uz toho mate dost a neviete co robit vtedy pride jedno male a stisne vas pobozka a vsetko sa to urovna.ukludnite sa,nadychnete a poviete,ze su maminy ktore maju aj trojicky,stvoricky a zvladaju to.od malicka som na deti vacsinou sama a aj ked niekedy je to na blazinec nikdy by som si ich nedala. 🙂

tova
1. nov 2012

ake stare su dvojicky? ja mam 3r. a to je iny druh prace s nimi ako ked boli babatka. zacali ti chodit do skolky? chodis s nimi sama do parku? na nakupy? pocuvaju? 🙂 ja ked idem niekedy s jednym je to ako med lizat.

tamara88
autor
2. nov 2012

male maju dva a pol.a je to vazne o niecom inom ako ked boli babatka.do skolky pojdu od septembra lebo stale mame problemy s pytanim na nocnik.mne sa malo kedy stava alebo si ani nepametam ze by som isla niekde len s jednou.mam este patrocnu takze vsade chodime vo stvorici.niekedy je to v pohode ale niekedy najme v obchode mi vedia narobit riadny chaos. 😖