• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dvojičkovo II

29. septembra 2015 
nana aj vy máte krásne miery :dizzy_face: . Mimochodom, aj mňa veľmi zaujímajú jednovaječné dvojčatá, to preto, že ich nemám. A keď ich potom vidím niekde vonku tak som úplne hotová a neviem sa vynadívať :slight_smile:
25. feb 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mar museli byt zlatunky. j nase sa tak vozili ked boli vo vasom veku :slight_smile: . Aj nase uz hajaju dnes zalahli o 19.00 a zaspali ako mali mackovia do 5-tich minut. Boli unavene dnes toho navivadzali :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. feb 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No boli úžasní, ja by som ich vtedy najradšej zjedla :grinning: . Však aj dostali porciu pusiniek ako sa patrí :wink: . Ale my máme teraz také horšie obdobie, vyzerá, že Simonke idú posledné stoličky :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ale aj keby nešli tak u nás sa striedajú také lepšie a horšie obdobia. Donedávna sme sa mali iba krásne, no a teraz musím trochu viac kričať :pensive:
25. feb 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninazoja, som kukla tie tvoje slecny, su fakt odlisneeee, ale nadherneee babule :wink:
a to ti kedy rano vstanu, ked spia od 19,00? nasi by strasili uz o 4,00 hadam :sunglasses:
25. feb 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marg, tak ako kiwuskine dvojcata....su na zozratie, ked ich pozorujem z okna

inak kuk, pridala som nove foto.... :grinning:
25. feb 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rosarita babule vstavaju okolo 8.00-9.00. Nespavaju cez den tak aspon nocny spanok maju dlhsi :wink:
25. feb 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dracik, ako keby som videla moje deti :grinning: :grinning: :grinning: - presne vo vsetkom - bitka o hracku, papuca najlepsi dezert na svete, a zrkadlo na skrini :grinning:

dnes doobeda mi oliverko v postielke zaspal po sediacky :grinning: stiahnem foto a pridam
25. feb 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dracik, no zlatí sú :dizzy_face: . A ktorý to je taký vycerený? To je holywoodsky úsmev :grinning:
25. feb 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mar ved nemozu byt stale iba dobrucky ,to by si ani nevedela ze ich mas :grinning:
25. feb 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to máš pravdu, to by bola nuda :grinning:
25. feb 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéj nana, no maličký uzlíček, ako zaspinkal, mojenko drobuliatko :dizzy_face: . Aj my máme sloníkov-dudlíky, sú roztomilé :wink:
25. feb 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave obzeram topanky pre male a u batu maju celkom dobry vyber dufam ,ze ich budu mat aj ked ich budeme potrebovat. :angry:
25. feb 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kecalky aj nova kecalka :wink:

ste strasne ukecane, uz neviem, na co reagovat, tak na to kaslem, len sa hlasim :slight_smile:
my sme dost schudli, menej papaju, ale aj tak mi ide roztrhnut panvove dno,ked ich dviham...
25. feb 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj nás čakajú nákupy, tiež potrebujeme topánočky na jar a aj nejaké sandálky na leto a o chvíľu bude treba aj papučky lebo voľáko im nožička narástla. :confused:
25. feb 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.bata.sk/artikel/75808 Tieto sa mi strasne pacia :wink:
25. feb 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lalu ahoj :slight_smile: . No pre mňa to dvíhanie tiež nie je žiadna slasť, ešte tak Simonku, tá je krehkejšia a ani necítiť tých jej 11 kg. Ale Simonko fuuuu, má síce len necelých 13 kg, ale zdedil moje ťažké kosti a teda parádne to cítiť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. feb 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Margaretka tak papucky som zhanala pocelom meste :angry: . Nase baby chodia doma stale bose, ale pred skolkov ich musim naviknut na papucky
leni, kde je ip s mailom?! :confused:
ahoj lalu :slight_smile:

baby, my zatial topanky nemusime riesit, ale tipujem, ze o chvilu to bude tu, oliverko uz zacina jedu nozku vystierat, hlavne pri postielke a nabytku, ked klaci...tak si mylsim, ze sa mozno o chvilu postavi. ked zosilnie
25. feb 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nina no tie sú krásne, akurát pre také princezničky ako máš doma :dizzy_face: . A ani cena nie je najhoršia, aj keď, môj manžel by ochkal, že sú drahé. Ja neviem, ale títo chlapi niekedy nemajú pochop o cenách, čo sú v obchodoch. Najradšej by malým kúpil topánky za 200 korún :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Však ale to už ani u Číňanov nenájdete :grinning:
25. feb 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky
dlho som tu nebola,ale dako nestiham maly sa pustaju behat a su vsade ale to poznate.
je normaln e ze maju 10 mesiacov a nemaju ani jeden zubok?
marko uz mal davno
25. feb 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nana to urcite ani sa nenazdas a chalani budu behat . Este si spomynam ako zme zhanali 1 topanocky . Nemohli sme nic zohnat vsetko im bolo velke a teta v obchode sa smiala ze 8mescne deti nemaju co chodit :unamused:
25. feb 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky kecalky, to kto vas ma tolko citat :grinning: .
Nana kukla som tvojich O+O a ste zlati
Yasmi tak ako po ockovani , dufam ze nemate teplotku !
Evi aj tvojich som kukla , ste zlatucki !!! :dizzy_face:
Lumah sama na plavanie :sweat_smile: , heh v lete sme boli na dvojky traja a mali sme problem :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Ste sa tu doobeda nejako poparovali , aj my by sme si mali najst nejaky parik :wink:
25. feb 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nina, no tieto nákupné slasti ma teda vôbec netešia, zháňať topánky, to je na šľaktrafenie :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Katarinka, je to normálne, niektorým deťom vyliezajú zúbky až okolo roka. Len sa môže stať, že potom pôjde viac naraz :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. feb 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marg, ten hollywood úsmev to je Jakub :grinning:

nana, chalani sa ti plazia al. uz stvornozkuju?
nan, tuuuj, Ocka su nadherniiiiiiii :dizzy_face: , vyslovene na mojkanie a pusinkovanie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: moji zlati zatkovia :dizzy_face:
kto mate eeste nove fotecky?
lalu, ked sa ti nechce citat,som ta pochvalila a podakovala za receppt na sosovicu, aj mne strasne chutila :slight_smile:
25. feb 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dracik, tak Jakubko je úžasný a tie zúbky má nádherné :grinning: . Ja zbožňujem tieto fotky, keď majú deti zuby len kde-tu :grinning: a krásne ich vyceria :grinning:
25. feb 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katarinka, ber to tak, ze aspon vypadnu neskor, podobne aj vlasky :wink:
25. feb 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katarinka nasej Ninke vysiel 1zubok ked mala 1rok aj 2 tyzdne
25. feb 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok