• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dvojičkovo II

29. septembra 2015 
Dobré ránko :wink:

Yasminka, dúfam, že už je Miloškovi lepšie.

Baby u nás sa vstáva od tej cca 5 hod do 6 hod - niekedy motyka vystrelí a potiahnu dlhšie. A počas dňa máme dva spánky, aj ked včera Dominik búval iba 1 krát, ale zato vyše 3 hodín - normálne som chodila na neho nakúkať, či je v poriadku, lebo sa mi to nezdalo a ako sa zobudil, tak bol taký zlatučký a dobručký. U nás sa ich nálady tak striedajú, jeden den piští jeden a další deň druhý a včera keby ste to videli - obaja boli v jednej ohradke a Matrin normálne šticoval Dominika, ten jačáááááál, tak som Maťovi "vysvetlila", že to sa bračekovi nerobí. No a o chvíľu Dominik takým svojským spôsobom vracal šticovanie Martinkovi a kedže Martin nemá vlasky vhodné na šticovanie, tak mu Dominik búchal svojou hlavou o jeho hlavu a zasa hukot... :stuck_out_tongue_closed_eyes: No to majú ešte len 10 mes. aj niečo, môžem sa pripraviť na dobré bitky a ked sa k nim pridá Simonko, tak budeme mať doma arénu... :grinning:
27. feb 2009 o 08:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
katarinka tak este skus cipky viburcol tie su tiez nieco podobne
27. feb 2009 o 08:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nana ved ja viem ze to pride :grinning: . Ja mam 2 sestry tak to doverne poznam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. feb 2009 o 08:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ninu, to muselo byt u vas "veselo" :grinning: , my sme boli len dve a otec z nas sedivel :grinning: :sweat_smile:

janett, nasla si link na tu branicku, co som ti sem dala? celkom dobra vec, ja som spokojna

YASMINKA, ozvi sa, prosiiim... strasne sa bojim o vas
27. feb 2009 o 08:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj my sme sa so sestrou dvojčatom mlatili jak o život(to neznašanie nam aj ostalo) :pensive: bili sme sa aj s maldšim bratom :grinning: ale stym vychadzam perfektne.ono to prejde to su tie obdobia :slight_smile:
no idem chystat veci zachvilu vyražame dnes je tam len do 11.
27. feb 2009 o 08:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no nic, tatinko na odchadza do roboty, tak mi skoncilo "volno" :grinning: . idem sa venovat detuchom mojim, tak sa lucim zatial. ale necham si to zapnute a obcas nakuknem. dufam, ze yas sa ozve a ze su v poriadku..
papa
27. feb 2009 o 08:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jani dík za link, ale ten náš otvor miesto dverí je vytvorený z pôdodných dvojitých dverí a neviem či niekde robia aj také rozmery, ono to má cca 150 cm.
27. feb 2009 o 08:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
unas to bolo o to horsie ze vzdy sa dve spojili proti jednej. Nastastie sme ztoho vyrastli :grinning:
Uz mam hore babulky tak sa idem venovat ale pc mam zapnuty tak sem budem nazerat :wink:
27. feb 2009 o 08:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre ranko kocky...ste zlate ako sa vsetky zaujimate a bojite spolu so mnou...
takze o 20:00 Mimi teplota 39,6C...ako mi kazal Mudr. Mraz zvysila som davku panadol sirupu a dala mu 7,5Ml...a zazrak...o 21:40 uz skakal v spalni po posteli...noc pokojna...obcas sa budil ale bez teplotky :dizzy_face: rano teplota 37,7!
som stastna...Maximko jemu nic nebolo klop klop...on 37,2C...
Milosko teraz mal druhu hnacku ale to je asi reakcia po Rotavirusovej vakcine...
viete ako mi odlahlo...dufam ze sme z najhorsieho vonku...dakujem vs. za rady, podporu a IP...vazim si to...aj ked som tu sama...nie som sama lebo vas mam tu!!!a ste tu pre mna... :slight_smile:
27. feb 2009 o 08:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
yasmin supeeeeer. Som rada ze vam je uz dobre . Mali ste to tazke ,ale uz bude urcite len a len dobre :wink:
27. feb 2009 o 09:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
yas, ufff, dooost mi odlahlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: !!! tak pusinky M+M, tesim sa :dizzy_face: .
papa
27. feb 2009 o 09:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
yasmin supiš ča´kala som len na tvoju odpoved takže možem istna kontrolu pa a držte nam palce :wink:
27. feb 2009 o 09:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
27. feb 2009 o 09:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Yasmin - aj ja som rada, že je Miloškovi lepšie, už to bude fajn uvidíš - držte sa...
27. feb 2009 o 09:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak sme doma prišerne čosi čo dovadzali aši aj v obchode som vypadla strapata lebo fučilo a vynervovana z decak :rolling_eyes:
ale su ok už možme aj von davam si žiadost na poistovnu o inhalator bo keby sme ho mali ak to nemuselo tak dopadnut.Ježiš on ešte nespi :rolling_eyes:
27. feb 2009 o 12:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
yasmi :astonished:
super !! :sweat_smile: ,som rada,že sa to už polepšilo,veľmi som na vás myslela aj počas noci keď som dávala opakovane Sofi papať.
yasmi a koľko ml sirupčeka si mu dávala pred tým,že to nezabralo?

ešte jedna otázočka,chodíte s drobcami von,ak majú nádchu ?
od včera Sofi tečie z jednej nosnej dierky :grinning: vodnatý sekrét,vyzerá to komicky,iné ťažkosti nemá .
teraz konečne prestalo pršať a začalo svietiť slniečko :dizzy_face: ,tak by som rada šla s nimi von.
Ozaj s ktorými nosnými kvapkami máte najlepšie skúsenosti ?
ospravedlňujem sa za otázky tohoto typu,ale už som tak zmagorená,že ani neviem....
27. feb 2009 o 12:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No davala som 2,5 ml NUROFEN sirupu tak bolo davkovanie na flasticke a Dr. mi to zvysil na 5 ml...
a davala som 5 ml Panadol sirupu a zvysil mi to na 7 ml...takze som na jeho vahu davala malo a tym padom zbytocne sa ta horucka tak vysplhala... :unamused: aj moja chyba ale riadila som sa navodom...myslim ze ma mala poucit pediatricka...nie iba dajte mu sirup ked bude teplota ...a boli aj febrilne krce :-/
27. feb 2009 o 12:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
altea ja smalymi chdim von pokial niesu horučky alebo ine tažkosti :wink: moji ešte pokašliavaju a som sa pytala či možem von a na že jasne ak nieje zle počasie :slight_smile: som rada lebo anši su jak...neboli už tyžden vonku :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nikolas leži už od 11.00 a nič nema cumel takže trucuje Sebo zaspal
27. feb 2009 o 12:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
altea Nasivin nam najlepsie ucinkuje ale ten mozes podavat len kratkodobo lebo je navikovy ale este dobry bol aj Otrivin...
wom takze bezcumlickovo?ty si prisna maminka :grinning:
27. feb 2009 o 12:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Women nase odkedy su bez dudla poobede nespavaju :unamused:
27. feb 2009 o 12:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
altea aspon im to vonku vytahne sopliky :wink: my pouzivame olynth a celkom sa mi pozdava
27. feb 2009 o 12:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
yasmin no skušame :wink:
nina to mi ani nehovor ve by ma šlahlo :frowning2: ja si myslim že asi rezignujem :rolling_eyes:
27. feb 2009 o 12:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Vydrz!!! Nase dali dudliky Jeziskovi este niekedy v septembri :grinning:
27. feb 2009 o 12:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
najhorsie to bolo prve 3dni potom sa to zlepsovalo a do tyzdna si na dudu ani nespomenuli. A najhorsie bolo ,ze po 4dnoch odvykania dostali crevnu chripku, vtedy som uvazovala ,ze im ich vratim ,ale kedze si ju nepytali tak som odolala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. feb 2009 o 12:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
yasmin to je supeeer...hlavne davaj malickym vela pit...obycajnu lucku neperlivu - nemusis ju prevarat...hlavne nech piju!!!!
27. feb 2009 o 12:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no dnes idem radšej ku kamoške pre pyžamko necham ich tatikovy dam si 2hdinovu kavu :grinning: nech si užije
27. feb 2009 o 12:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja mam zas vikend bez deti a muza...su prec 2hod. a uz mi je smutno...no, ale neda sa inac
27. feb 2009 o 13:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
diddi :wink: vies ako sa tesim...piju vela a vsetko...cajik, vodu ...dzusik...
diddi vikend bez deti wau to si ani neviem predstavit
27. feb 2009 o 13:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to je fajn yasmin....toto je druhykrat co som cez vikend bez nich, vsetci pridu az v nedelu vecer...zrazu je tu ticho...prazdno...poriadok...chybaju mi, ale co, ked mama musi pracovat, aby boli peniazky :unamused:
27. feb 2009 o 13:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jaaj ty pracujes...tak to je potom jasne...
27. feb 2009 o 14:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok