• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dvojičkovo II

29. septembra 2015 
yas, poznas to tam? akurat som si precitala,ze deti do 3 rokov v detskej postielke, haha,keby sme prisli cca 4-5 rodin, uf ,nech zacnu kupovat postielky :grinning:
ak ste tam boli, napis viac :wink:
6. mar 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
joj baby stretko by som veru dala, ach ako by som sa tesila :grinning: take ozaj velke, z kazdeho kuta slovenska :dizzy_face: :dizzy_face: dnes budem mat pekne sny o dvojickach xixi :grinning:

yas robis to dobre, neboj par dni a budete mat super rezim, drzim prsteky :wink:
6. mar 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lalu nebola dostala som tip...ale cakam do leta lebo to prerabaju...
s drobcami som bola v starej lesnej hotel kontakt...hotel eland cerv.klastor a bola som spoko...ale sojka ma zaujala ze all inclusive ze sa nestaras o nic a v jednej cene vsetko a brali by sme rodinnu izbu cize by bolo vela miesta a zbalim aj babku ...svokru nieeee
6. mar 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vyzera to tam naozaj pekne...to ste uz boli na dovci okrem sicilie? wow, my este nikde...netrufala som si...
6. mar 2009 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja idem na jedno stretko teraz v apríli, tak neviem, či budem môcť ísť na ďalšie, čo bude v lete, koľko výdavkov z domom a tak
6. mar 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yas, vyzera to supersky :wink: :wink:, ale aj ta cena... :confused: , cize domaca uloha pre kazdu z nas browsovat a hladat nieco s velkou kapacitou (ak by sa nas zislo viac ako 5 RODIN) za prijatelne ceny????? co vy na to?
6. mar 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj lalu vikendovky jedna noc :wink:
kili skoda bolo by super sa stretnut...
6. mar 2009 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
však niečo zorganizujte a sa potom uvidí. Možno, ak si proste dohodnem nejaké ubytovanie lacnejšie v blízkosti, tak by to šlo :wink:
6. mar 2009 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no viem ze cena vyssia ale je v tom strava....ale prisposobime sa...
Kili ja somzato aby si setrila a dostavila domcek a ked bude najhorsie poziadam ta o azyl :grinning:
6. mar 2009 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa v tých cenách ani nevyznala :confused:
6. mar 2009 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky toto su nasi priatelia toto by som vedela vybavit...krasne tam je sme tam boli asi sto krat :slight_smile:
www.penzionstrachan.sk
6. mar 2009 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Moje senzory zachytili reči o nejakom stretku tak som sem doletela ako na koni :grinning:
6. mar 2009 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yas, bože, to je v p.deloviciach :sweat_smile:
6. mar 2009 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zapletala som si totiž vrkôčiky, nemohla som prísť skôr :grinning:
6. mar 2009 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
yasmi vyzera to tam tiez dobre :slight_smile:
6. mar 2009 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pred par rokmi sme boli v zdiari na zimnej dovolenke a veelmi sa nam tam pacilo :wink: :wink: nedopatrala som sa poctu izieb...by si vedela aj nejake akciove ceny vybAVIT? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
6. mar 2009 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:frowning2: kili to je zdiar :slight_smile:)) a blizucko do polska...zakopane coby kamen dohodil...ja viem ze pre teba velmi dalekooo
ale je tam super...a nenormalne ranajky v cene...a vana v apertmane 2 sa da pouzivat ako pracka hehehe zapla som virivku na 1 hodku horuca voda mydlo a pralo sa :grinning:
6. mar 2009 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemôže byť niečo viac v strede? ako sú napr. bojnice, tam sa stretávame teraz, tak by som sa tam už vyznala :grinning:
tu je jedno sympatické ubytko, za ešte sympatickejšie ceny :sweat_smile: http://www.modrastrecha.sk/album/view.php?vImageID=1774701&vReferer=%2Fphotos%2Fkili
6. mar 2009 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
urcite by sa dalo nieco poriesit...
6. mar 2009 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki v strede...hladat okolo banskej a ziliny hmm?
6. mar 2009 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yas, dobre sa pralo ? :grinning: :grinning: :grinning:
ja mam zdiar rada a je to blizko...len som jelen z tych izieb,lebo sa na ne neda pozriet... ale pekne :wink: s deckami na noc, dve...maju aj postielky?
6. mar 2009 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ak by sa pridali aj zapadniarky :wink: :wink: tak asi skor mozno nieco okolo tej BB???? ved to neb ude buduci vikend, ttreba rozhodit siete a verim,ze sa nieco vhodne najde :wink: :wink:
6. mar 2009 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemaju postielky musis brat cestovnu...neda sa pozriet neviem preco dnes nefunguje stranka...
jasne ze sa dobre pralo heee...joj a suprove ranajky v cene...
6. mar 2009 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby aj ja som za stretko :wink:

Lalu, ja som krpec asi tak 164-165cm :sweat_smile:
6. mar 2009 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zo stredu mam rada partizan - postele s lenivou penou, v zime lyzovacka, v lete turistika, vyborna strava, ale viac tam chodia firmy ako nasinci :sweat_smile: , vkuse mi posielaju ponuky, to by museli zamakat na cene,kebyze dojde nasa partia :grinning:
6. mar 2009 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kocky idem hajaja ...paa zajtra :wink:
6. mar 2009 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hotel partizan mam aj ja rada!tale hehe
lalu ale cena :unamused:
6. mar 2009 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem, ale v lete maju malo a celkom dobre ponuky, ja by som im navrhla :wink: :grinning:
6. mar 2009 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mna uz berie,,,,dobru nocku vsetkym :wink: :wink:
A som rada, ze ste zareagovali na napad stretnutia, som mysela, ze ma "zrusite" :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. mar 2009 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru nocku vsetkym!!!

rosi, ja som to navrhovala uz pred par mesiacmi :sweat_smile:

marg, kvietocek nas krasny, je to na tebe, najdi nam nieco krasne a exkluzivne :dizzy_face:
6. mar 2009 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok