Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

lalupa
6. mar 2009

yas, poznas to tam? akurat som si precitala,ze deti do 3 rokov v detskej postielke, haha,keby sme prisli cca 4-5 rodin, uf ,nech zacnu kupovat postielky 😀
ak ste tam boli, napis viac 😉

grmitko
autor
6. mar 2009

joj baby stretko by som veru dala, ach ako by som sa tesila 😀 take ozaj velke, z kazdeho kuta slovenska 😵 😵 dnes budem mat pekne sny o dvojickach xixi 😀

yas robis to dobre, neboj par dni a budete mat super rezim, drzim prsteky 😉

yasmina
6. mar 2009

lalu nebola dostala som tip...ale cakam do leta lebo to prerabaju...
s drobcami som bola v starej lesnej hotel kontakt...hotel eland cerv.klastor a bola som spoko...ale sojka ma zaujala ze all inclusive ze sa nestaras o nic a v jednej cene vsetko a brali by sme rodinnu izbu cize by bolo vela miesta a zbalim aj babku ...svokru nieeee

lalupa
6. mar 2009

vyzera to tam naozaj pekne...to ste uz boli na dovci okrem sicilie? wow, my este nikde...netrufala som si...

kili
6. mar 2009

ja idem na jedno stretko teraz v apríli, tak neviem, či budem môcť ísť na ďalšie, čo bude v lete, koľko výdavkov z domom a tak

rosarita20
6. mar 2009

yas, vyzera to supersky 😉 😉, ale aj ta cena... 😕 , cize domaca uloha pre kazdu z nas browsovat a hladat nieco s velkou kapacitou (ak by sa nas zislo viac ako 5 RODIN) za prijatelne ceny????? co vy na to?

yasmina
6. mar 2009

joj lalu vikendovky jedna noc 😉
kili skoda bolo by super sa stretnut...

kili
6. mar 2009

však niečo zorganizujte a sa potom uvidí. Možno, ak si proste dohodnem nejaké ubytovanie lacnejšie v blízkosti, tak by to šlo 😉

yasmina
6. mar 2009

no viem ze cena vyssia ale je v tom strava....ale prisposobime sa...
Kili ja somzato aby si setrila a dostavila domcek a ked bude najhorsie poziadam ta o azyl 😀

kili
6. mar 2009

ja som sa v tých cenách ani nevyznala 😕

yasmina
6. mar 2009

kocky toto su nasi priatelia toto by som vedela vybavit...krasne tam je sme tam boli asi sto krat 🙂
www.penzionstrachan.sk

margaretka11
6. mar 2009

Ahojte. Moje senzory zachytili reči o nejakom stretku tak som sem doletela ako na koni 😀

kili
6. mar 2009

yas, bože, to je v p.deloviciach 😅

margaretka11
6. mar 2009

zapletala som si totiž vrkôčiky, nemohla som prísť skôr 😀

grmitko
autor
6. mar 2009

yasmi vyzera to tam tiez dobre 🙂

rosarita20
6. mar 2009

pred par rokmi sme boli v zdiari na zimnej dovolenke a veelmi sa nam tam pacilo 😉 😉 nedopatrala som sa poctu izieb...by si vedela aj nejake akciove ceny vybAVIT? 😝 😀

yasmina
6. mar 2009

☹ kili to je zdiar 🙂)) a blizucko do polska...zakopane coby kamen dohodil...ja viem ze pre teba velmi dalekooo
ale je tam super...a nenormalne ranajky v cene...a vana v apertmane 2 sa da pouzivat ako pracka hehehe zapla som virivku na 1 hodku horuca voda mydlo a pralo sa 😀

kili
6. mar 2009

nemôže byť niečo viac v strede? ako sú napr. bojnice, tam sa stretávame teraz, tak by som sa tam už vyznala 😀
tu je jedno sympatické ubytko, za ešte sympatickejšie ceny 😅 http://www.modrastrecha.sk/album/view.php?vImag...

yasmina
6. mar 2009

urcite by sa dalo nieco poriesit...

yasmina
6. mar 2009

oki v strede...hladat okolo banskej a ziliny hmm?

lalupa
6. mar 2009

yas, dobre sa pralo ? 😀 😀 😀
ja mam zdiar rada a je to blizko...len som jelen z tych izieb,lebo sa na ne neda pozriet... ale pekne 😉 s deckami na noc, dve...maju aj postielky?

rosarita20
6. mar 2009

No ak by sa pridali aj zapadniarky 😉 😉 tak asi skor mozno nieco okolo tej BB???? ved to neb ude buduci vikend, ttreba rozhodit siete a verim,ze sa nieco vhodne najde 😉 😉

yasmina
6. mar 2009

nemaju postielky musis brat cestovnu...neda sa pozriet neviem preco dnes nefunguje stranka...
jasne ze sa dobre pralo heee...joj a suprove ranajky v cene...

katullka
6. mar 2009

Baby aj ja som za stretko 😉

Lalu, ja som krpec asi tak 164-165cm 😅

lalupa
6. mar 2009

zo stredu mam rada partizan - postele s lenivou penou, v zime lyzovacka, v lete turistika, vyborna strava, ale viac tam chodia firmy ako nasinci 😅 , vkuse mi posielaju ponuky, to by museli zamakat na cene,kebyze dojde nasa partia 😀

yasmina
6. mar 2009

no kocky idem hajaja ...paa zajtra 😉

yasmina
6. mar 2009

hotel partizan mam aj ja rada!tale hehe
lalu ale cena 😒

lalupa
6. mar 2009

ja viem, ale v lete maju malo a celkom dobre ponuky, ja by som im navrhla 😉 😀

rosarita20
6. mar 2009

no mna uz berie,,,,dobru nocku vsetkym 😉 😉
A som rada, ze ste zareagovali na napad stretnutia, som mysela, ze ma "zrusite" 😝 😝

lalupa
6. mar 2009

dobru nocku vsetkym!!!

rosi, ja som to navrhovala uz pred par mesiacmi 😅

marg, kvietocek nas krasny, je to na tebe, najdi nam nieco krasne a exkluzivne 😵