Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

lucia121
16. mar 2009

Baby potrebujem radu. Mam synovca rovnako stareho ako je moj syn, a chceli by sme so svagrinou kupit dvoje golfky, ale dat na ne vyrobit take spojky, aby z toho bol kocik ako pre dvojicky. Nemate niektora s tym skusenosti? Dik za radu.

rosarita20
16. mar 2009

No som tu, len som vas rychlo citala kym sa mi varila ryza 😉
Nana, naozaj je jednoduchy, pohodlny, da sa oprat, a naozaj unuverzalny na dvojkociky...len odporucam 😉 Neviem si predstavit, ako by sme prezili zimu v tom nasom peg-peregu bez neho 😨 😀 Supla som ich do deky, dala nanoznik a kolko krat mi aj zaspali ako v bavlnke :d

lenkamt
16. mar 2009

Yas - no kým to nebude biele, nie na dlho, lebo sa spravia diery 😒

Lucia - niekde v topoľčanoch je firma čo to vyrába 😉 aj sme mali link, idem nakrmiť deti potom to kuknem 😉

lenkamt
16. mar 2009

Zuzka predáva ružové cápačky s mašličkami 😕 😕 😕 😲 😲 😲 😀

my už spíme 🙂

lucia121
16. mar 2009

lenka, dik, to som nasla, len by som chcela vediet, ci je to dobré....

lenkamt
16. mar 2009

no dosť dlho to trvá kým to spojíš a ak sú ťažšie deti tak sa s tými kočíkmi zle manipuluje, podľa mňa s golfáčovými rúčkami to pôjde obzvlášť zle.
počkaj na Margarétku tá tak mala dva golfáče so spojkami /sa mi zdá 🤐 /

kili
16. mar 2009

leni, som sa pýtala, že na ako dlho do mikrovlnky?

lenkamt
16. mar 2009

na mojej stačilo 30s, ale som to kukala každých 5s kedy to bude roztopené 😉

lucia121
16. mar 2009

leni, dik, my to budeme spajat len obcas, ked babke supneme dve deti naraz 🙂), a chcela by som take, co maju spojenu rucku, nie take uplne denglave golfky - nieco trocha pevnejsie, pockam, co povie margaretka.

lenkamt
16. mar 2009

Luci tak to hej 😉

Kili - môj postup - do sklenenej vymastenej misky som vysypala cukríky,pokvapkala citrónom /asi lyžička/, nechala 30s roztopiť, potom som to v tej istej miske zmiešala s cukrom /asi 5/6lyžíc/ a dala do ľadničky, keď to bolo také že sa mi to nelepilo na prsty tak som to šupla na dosku vysypanú cukrom a muž vaľkal 😀

helka1
16. mar 2009

Ahojky, lucia ja mam golfly so spojkami 😉

zuzka.25
16. mar 2009

ahojte

tak už sme chorí všetci :( ja sa poobede chystám k dr. so sebou a s deťmi asi zajtra, ak sa im nepolepši :(

lenka a ty si všade?? ;) náhodou tie balerínky sú úžasné.. ja keby som mala babu ... 😝

lenkamt
16. mar 2009

veď preto som ich kukala že aké krásne, mne len prišlo divné že kde si ku nim prišla 😉 🙂 to nebolo v zlom.
a prajeme skoré uzdravenie 😉

jzfr
16. mar 2009

ahojte babulky - (polozim vam blbu otazku - ale musim, lebo si na nu neviem sama odpovedat 😅 )

fr mi dlhodobo lezie na city a rozmyslam,ze sa vratim domov aj s rodinou (ale kedze MM sa v PP asi neuchyti - tak si to budeme musiet nasmerovat bud do BA, abo TT, ci BB) - tak sa chcem spytat, ci sa za tych 5 rokov co som von, na SVK vela zmenilo, ci sa doma s dvojickami da vyzit aj z uplne priemernych platov, ci je to teraz pri tejto krize bieda az az (ja mam VSEko a mm je zatial po slovensky nehovori - no anglicky ano - tak si vravim, ze by v Blave snad nieco nasiel a aj ja (kedze tuna je to bieda (teda najma pre mna 😅, bo ma stale beru za pristahovalca, co im chce zobrat dobre miesto ☹ 😠 😝 )

jzfr
16. mar 2009

Leni - pozerala som na tu tortu a nemam slov 😵

yasmina
16. mar 2009

jzfr a v akej oblasti by chcel manzel pracu?IT, telekomunikacie, farmacia, bankovnictvo/poistovnictvo?

jzfr
16. mar 2009

nie - on je sefkuchar 😉

kili
16. mar 2009

jzfr, nedávno bolo v správach, že jediné, čoho je nedostatok je kuchárov, tých hľadajú všade 😉

mima595
16. mar 2009

jzfr - a nemyslis, že v Tatrach by si najskor nieco nasiel?

jzfr
16. mar 2009

tak mu to asi fakt navrhnem - lebo tuna je to fakt bieda (teda ak by som tu bola na cierno a bez papierov, tak by som mala narok na kadeco) - inak to by som zase ja nezvladla - nato som prilis cestna 😅
no tym padom, ze sa s MM hlasime k strednej vrstve a vsetky prijmy deklarujeme - tak taki su to feeest znevyhodneni 😠
(asi som urobila chybu - som si tu mala nejakeho milionara nabalit 😀 )
ale zase MM by som nemenila 😵 (lebo fakt pomoze ako sa len da 🙂 )

yasmina
16. mar 2009

mimi v Tatrach malo v hotelierstve platia 😠

jzfr
16. mar 2009

ako je to v tatrach - nemam ani potuchy 😅 (tam sa asi robi vacsinou sezonne, a to ani tu nechceme - lebo od kedy mame deti, tak cez prazdniny (leto a vianoce) chceme byt vsetci spolu a nie, ze tatino bude od nevidim do nevidim stale v praci (takto to mame aj tuna - vsade je iba sezonna praca a dobre celorocne fleky akosi niet 😅 ☹ ))

jzfr
16. mar 2009

ved urcite to zalezi, ze kto hotel sprivatizoval 😝

inak budem sa musiet odpojit (skoda ☹ ) lebo sa mi zobudili drobci (uz pocujem ako Mati naskakuje v postielke - urobil si z nej trampolinu 😝 )

diky vsak za vs infosky - este vecer nakuknem (dnes je MM na sluzobke, takze mi nik nebude okupovat pc)

womenne
16. mar 2009

jzfr moc ta nepotešim ved najvaic sa obavaju reštiky že skrachuju aspon tuna v čr je to mizerne č som aspon čitala.ale je to na vas?prečo ta to tam už nebavi???
Nikolasko ma stale teploty už som si tu aj porevala,prave zaspinkal on dnes stale len spinka 😕

helka1
16. mar 2009

jzfr, mozno by nasiel tuna pod tatrami uplatnenie, na Strbskom sa buduje Hviezdoslav a aj ine zariadenia, ci uz hotely alebo restiky, len by to asi chcelo dat mu rychlokurz slovenciny 😉

prajem choruckym drobcekom rychle uzdravenie !!!

zuzka.25
16. mar 2009

čaute

lenka, normiš v obchode 😉 som k nim prišla.. občas si niečo kúpim na kšeft... treba trošku do rozpočtu prispieť, no nie?? ;) ja viem, že nie v zlom, veď som ani nič take nepisala...

baby, tak som regulerne na ATB :( a chrchlem jak starý hrniec... musela som si zaliezť do izby, lebo Luky len hopi, hopi... a furt chcú niečo hovoriť a čítať a ja už od rána nevládzem s hlasom... tak som ich nechala mužovi a internetím 🙂

jzfr, tak to vôbec netuším, ako je to s prácou v oblasti kucharčenia, ale tipujem, že v BA asi budú najvyššie platy...

wom, to mi je ľúto :( radšej zajtra k tej dr. choďte, nech vás pre istotu pozrie....

smejkaa
16. mar 2009

Ahojte. Chcem sa spytat, ci sa niektora z vas nerozhodla pre kocik Peg-Perego duette SW 2009? Ak ano, kde ste ho kupovali? Alebo ci nemate s nim nejake skusenosti? Popripade viete poradit nejake iny, ktory ide za sebou a sa da otacat aj tak, aby babatka na seba videli? Dakujem.

zuzka.25
16. mar 2009

ahoj smejka
ja som mala PP duette... kupovala som ho v Bratislave v Auparku...a skusenost, no podla toho, co ta konkretne zaujima... nebol to zly kocik, ale ma aj svoje negativa... na prveho pol roka bol fajn, pouzivala som ho hlavne ako konstrukciu a na nu som naklikla autosedacky, alebo ako hlboky .. t. j. korbicky sa otocili oproti sebe a vytvorila sa dlhaaa rovna plocha na lezanie.. ja som tam mala vlozene este fusakotasky...aby mali pevne dno deti pod sebou... nevyhody... pomerne tazky, napr. pri najazdoch na obrubnik, tym, ze je taky dlhy, tak ma inde tazisko a namakala som sa riadne... dalsia nevyhoda, natacacie predne kolieska... nestacia zdaleka na to, aby sa clovek otocil v nejakom rozumnom radiuse... cize ides ako s autom, otocis kusok, cuvnes, otocis zasa kusok, cuvnes.. atd... dost neprakticke hlavne v obchodoch... volant super, lahka manipulacia... ak ta zaujima este nieco, tak sa kludne pytaj... dalsia nevyhoda, sklada sa z troch casti, takze pomerne casovo narocne, ked ho chces cely zlozit napr. z auta...

ina kde mozu byt deti oproti sebe je abc design zoom... ten ma predne kolieska otocne, ale zasa male, ja som ho skusala nenalozeny v obchode a dost desna manipulacia...

ja mam teraz jane powertwin, trojkolku a super, nemozem si ho vynachvalit, lahky, skladny, lahko ovladatelny, otocim sa na päťkorune...

kili
16. mar 2009

smejkaa, máš IP 🙂