Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

yasmina
18. mar 2009

prva ...
max plakal...tak ma zobudil....a opat zaspal dufam ze potiahnu do 7mej

grmitko
autor
18. mar 2009

druha
my sme vcer kupili super frajerske bundicky tak sa vytesujem, idem pridat foto do albumu 🙂

grmitko
autor
18. mar 2009

uz je tam! 😉

yasmina
18. mar 2009

sasi pekne su 😵 a co znamena 3v1?

kiwuska
18. mar 2009

lalu dakujem🙂

yasmina
18. mar 2009

dala som aj nase nove do albumu len farba je na fotke ina su vojenske zelene...https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

yasmina
18. mar 2009

myslim na wom. isla do nemocky za drobcom 😔

lumah
18. mar 2009

Ahojte! Len som nakukla a pridala pár fotiek, dnes máme 8 mesiačikov 🙂

lumah
18. mar 2009

grmitko máš krásnych drobcov🙂
nebola som tu dlho, čo sa stalo u womenne? Prečo má drobčeka v nemocnici? 😕

yasmina
18. mar 2009

lumah blahozelame 😵
ano Nikolasko je na Jiske 2 den, dnes by go mali prelozit na detsk.odd.,aby s nim mohla byt aj mamka, mal hnacky a vela vracal az sa dehydroval chuda

lumah
18. mar 2009

booože chudatko! A z čoho to mal? Nevedia?

lumah
18. mar 2009

womenne nech sa ti rýchlo uzdraví drobček, musela si prežívať obrovský strach! 😢

womenne
18. mar 2009

čauky baby ešte som doma moj ma zabudol zobudit ja ho.....ale už som nespala od nedele absolutne tak som to aj potrebvala,už mame oboch v nemocnici,Nio je už na izbe prave sa balim idem knemu Sebko je dnes na IPKE,odviezli sme ho vnovi zničoho nič začal grcat večer pred spanim a potom celu noc tak sme nevahlai a šli.Mame potvrdene ROtaviry,museli sme saodniekoho nakazit asi v MC alebo v Tescu inde sme neboli,nechapem mamky ako možu chodit s nezdravymi detmi do spoločnosti 🙄
Lmi ani mi nehovor viezol ma kamarat a ten nevedel čo mal robit ked som začala revat zlaty bol,ja som proste nedokazala prehltnut že tam bude sam dnes sa mi šlo lepšie sice som plakala ale su tam spolu takže lepši pocit.Ked som zbadala Nika tak mi až srdce podskočilo ja som vobec nedokazala zaspat ked som ho nemala pri sbe,akoby mi niečo chybalo ved to znate.

lumah
18. mar 2009

womenne ☹ ..... neviem čo napísať, držte sa a nech ste rýchlo zdravučkí, máš to ťažké momentálne moja, drž sa.

yasmina
18. mar 2009

wom. nemali ste ockovanie Rotarix proti rotavirusom?
boze nech sa skoro uzdravia...je to urcite z MC...sa to prenasa dotykom..drzi sa to na hrackach aj niekolko dni....
ale za par dni su fit...drzim vam palce... 😉

nana77
18. mar 2009

bozinku, wom, obaja... ☹. tiez veeeelmi drzim palce, nech su mali co najskor doma pri maminke a hlavne fit!!!!

nana77
18. mar 2009

lumi, gratulka k 8. mesicom!!! 😵 😵 😵 a bozteky D+F 😵

helka1
18. mar 2009

wom to je dobre ze obaja su spolu. Mna to ubijalo, ked tam bol Adamko sam, predsa len cudzie prostredie, cudzi ludia a ked tam uz je nejaka znama tvar tak je to o 100 % lepsie. Drzim palce nech su drobci skoro doma !!!

Lumi gratulka k 8 mesiacikom 😵

nana gratulka k statiu 😵 uz ste sa zvertikalizovali 😀 😀 😀. To len bude pre drobcov zabava vidiet veci z inej perspektivy 😀 😀 😀

grmitko
autor
18. mar 2009

ahojte,
teraz som volala s wom, Nika uz ma na izbe, zajtra jej daju aj Sebiho, tak hadam pojdu skoro domov, chudatka male ☹ pozdravuje vas vsetky 🙂

katarinka123
18. mar 2009

ahojte.nana nasi uz vylezu na postel.perinak,alebo v kuchyni na rohovu lavicu...
ja som im uz topanky dala,vlastne uz od decembra chodia v papuckach.no tak to budes mat vesele,ked sa ti budu sami pustat,tito nasi maju uz aj nejake tie modrinkya vedia takych 4-5 krokov urobit sami.

lumah
18. mar 2009

ahojte maminky, dala som do albumu našich potápačov"! 😀 😝

lalupa
18. mar 2009

ahojte mamule, som v strese, budem musiet o par mesiacov nastupit do prace ☹ , vsetko zmenene, vedenie, ludia, pravidla,... 😢 trha mi srdce, kto mohol, kazdy sa radsej hodil na matersku,aby nemuseli prepustat 😢

lumah
18. mar 2009

lalupka a prečo sa už hrnieš do roboty, ved máš ešte čas, nie?

yasmina
18. mar 2009

suhlasim s lumah mas cas? co ta tlaci?

lumah
18. mar 2009

myslím album s plávania... 🙂 v tom druhom je tato v ohrádke -kamoška že nech to tam dám, že bude sranda. 😀

kili
18. mar 2009

a čo sa stalo, že budeš musieť?

lalupa
18. mar 2009

firma zacina tlacit, bud vezmu niekoho noveho a moj flek je passe alebo ja...7 bab tehu a rodia

kili
18. mar 2009

lalu, a robota stojí za to? že či si radšej nenájdeš potom druhú.
grmitko, dali ti v robote odstupné?

katullka
18. mar 2009

caute baby,
wom, je mi to velmi luto, ze ste v nemocnici, chudatka male, dufam, ze sa rychlo uzdravite, drzte sa!

lumi, super fotecky, mali su strasne zlati, este nedavno to boli take babatecka a uz aki chlapi su z nich, uz Ti zacnu lozit po byte a zabava sa zacne. Inak dobry napad zavriet chlapa s detmi niekde do ohradky 😀
A blahozelam k 8mesiacom 😵

Sasi pekne bundicky, kde ste kupili?

Lalu, tak to by som nezvladla, keby som musela ist do prace uz teraz a aku mas poziciu, ak to nie je tajne??

lalupa
18. mar 2009

kili, s robotou dnes nie je sranda... ja mam take obdobie teraz,ze sa z malych neviem vynatesit kazducky den a po dnesnom telefonate so sefom som normalne stresovala az do horucky ...
som sice slubila jesen,ale netusila som vtedy ,co ma caka, co su to dve deticky, materska, byt s nimi doma...
a po januarovej operacii som duplom chcela ostat dlhsie...