Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

kili
18. mar 2009

lalu, však teraz síce robota nie je, ale tebe končí materská o dva roky, tak by som tak nepanikárila 😉

lumah
18. mar 2009

katullka David už lozí a dnes precupital pol izby za ruky, nechce sedieť, len rovno na nohy stále-ešte dobre že Filip je pomalší a lenivejší.
Ďakujeme všetkým za gratulky. 🙂

katullka
18. mar 2009

Lumi,Davidko je teda velmi sikovny, no neboj aj Filipko sa rychlo rozbehne, on to od neho odkuka 😀

lalupa
18. mar 2009

kili, neplanovala som ostat plne tri roky a v dnesnej dobe je kazdy nahraditelny...mam proste moznost dostat svoj flek naspat, potom uz nie som ista...same cistky, treba makat, zarabat,...
keby vsetko bolo jednoduche, tak mi netrha zily 😅

katullka
18. mar 2009

Inak ja som dnes bola so Samkom na kontrole a doktorka mi tiez naznacila, ze dostal zbytocne ATB, ale aj mi ich kazala vysadit, lebo je nejaky vyhadzany a vyzera to na alergiu na penicilin. V piatok ideme na vytery z hrdla, tak som zvedava aky bude vysledok.

kili
18. mar 2009

kati, tak to je krava, čo mu ich dala 😠

a ty čo a robota?

yasmina
18. mar 2009

lalu podla zakona ti tvoje miesto patri...vies o tom ze? 😉
katulka to je teda lekarka 😠 by som take nakopala...

katullka
18. mar 2009

kili, to teda je, a to som ju upozornila, ze nedavno jedny dobral 😠

Ja sa do povodnej roboty vobec nechystam vratit, ved Ti ani nemusim vysvetlovat preco 😒 . Takze sa nemam kam ponahlat, ani vobec neviem, co budem robit, ale najradsej by som bola tu v PK a urcite nie v uctovnej firme. Tie 4roky mi uplne stacili. A co Ty???

lalupa
18. mar 2009

yas, miesto vo firme ano rok, potom uz nie

kili
18. mar 2009

ja dúfam, že ma zoberie do predchádzajúceho zamestnania, teda nie to čo naposledy, ale to ešte pred tou našou. vtedy som odišla kôli už príšerným vzťahom, dve šéfky, jedna OK, druhá príšerná. potom tá jedna pochopila, že s druhou to nikam nevedie a osamostatnila sa. tam bolo super. len či bude akurát potrebovať, tak ťažko povedať. nedávno sme si potikali, takže vzťahy super, keď sa presťahujeme, tak ju pozvem k nám, nech sme v kontakte.
a po presťahovaní by som chcela strážiť detičky, tak ak to pôjde dobre a tak jednoducho, ako si predstavuje 😀 , tak by som to takto vydržala do 09/2010, kedy pôjdu malí do škôlky (dúfam), ak to bude dosť náročné, tak by som šla od januára a malích bude strážiť moja mama.

yasmina
18. mar 2009

lalu ja viem o tom ze pocas celej rodicovskej dovolenky,,,

katullka
18. mar 2009

takze to mas uz premyslene, isla by si zase do uctovnej firmy, ci kde si robila?

lalupa
18. mar 2009

yas u nas nie 😖

kili
18. mar 2009

áno.
ty už nechceš byť účtovníčka?
ja si nejak neviem predstaviť, čo iné by som robila. to čo by som chcela, tak na to nemám školu, tak jediné čo viem, je účtovníctvo, teda už ani to neviem a o ďalší rok to bude ešte horšie 😝 😀

yasmina
18. mar 2009

lalu §157 zakonnik prace ...vasa firma nemoze porusovat zakon 😠
Ak sa zamestnanec vráti do práce po skončení výkonu verejnej funkcie alebo činnosti pre odborovú organizáciu, po školení alebo po skončení mimoriadnej služby alebo alternatívnej službyalebo zamestnankyňa (zamestnanec) po skončení materskej dovolenky alebo rodičovskej dovolenky (§ 166 ods. 1) alebo ak sa zamestnanec vráti do práce po skončení dočasnej pracovnej neschopnosti alebo karantény (karanténneho opatrenia), je zamestnávateľ povinný zaradiť ich na ich pôvodnú prácu a pracovisko. Ak to nie je možné preto, že táto práca sa nevykonáva alebo pracovisko je zrušené, musí ich zamestnávateľ zaradiť na inú prácu zodpovedajúcu pracovnej zmluve.

yasmina
18. mar 2009

kocky ake mate fleky to tu je sama uctovnicka?fiii

katullka
18. mar 2009

kili chcem byt, ale normalne v jednej firme. Mna ani tie audity vobec nebavia.

Baby uz ani nevidim, utekam spat, dobru noc pa pa.

kili
18. mar 2009

kati, no ja som teraz tak bola a strašne ma to nudilo. a nebavilo ma kôli jednému papieru vyťahovať celý šanón, tak sa mi to tam hromadilo 😀 . a to na čo sme tam boli traja (podľa nich by to mala byť robota pre 4roch) som zvládla sama, jeden týždeň som mala čo robiť a ďalšie 3, čo bol kolega preč, som sa zas nudila 😝 😀 . No proste nič pre mňa. mne sa páči, keď mi prinesú doklady pod nos v jednej igelitke a robím.

lalupa
18. mar 2009

yas, citala som, nie je to tam uplne jasne, ale presne tak,ako je u nas, miesto podla zmluvy,ale u nas je v zavislosti od situacie...
joj, caka ma tazka noc...musim dat kavu so sefom 😅

yasmina
18. mar 2009

lalu ja mam v zmluve nazov pozicie a miesto prace Presov...
ak nemas miesto prace v zmluve /urcity region/ naozaj s tebou mozu vydrbat...ze sa vratis a bude flek ale v Hornych Dolnych 😠

lalupa
18. mar 2009

ja viem, preto neviem, co robit ☹

yasmina
18. mar 2009

neni to az take zleee 😉 hmm?IP 😉

lalupa
18. mar 2009

babulky dobru nocku, nech sme s chrustikmi sladucko doma co najdlhsie 😵

lumah
19. mar 2009

katullka to máš pravdu s tým okukaním, jeden druhého ťahajú, sa pozoruju a opakuju po sebe. Filip dlho nevedel, že má nohy, sme s ním začali trochu cvičiť a v momente si to uvedomil, keď sme ho predtým brali na ruky, nohy mal vždy pokrčené, teraz ich pekne narovná, dosť v tom pomáha aj to plávanie.
Prečo vlastne samko bral ATB? Bol chorý zas? 😕

yasmina
19. mar 2009

laumah dobre ranko..mas IP 🙂

sppring
19. mar 2009

ahojky holky,

práve resim koupi golfek..máte uz nejaka?? a máte spojene spojkami nebo mono??

me se libi tyto: http://www.dvojcatka.cz/detail.php?zbozi=877775

díky..

s.

rosarita20
19. mar 2009

Cafte babizne, dnes je tu nejak mlkvo 😅
Wom, mrzi ma ako ste dopadli, ale prajem skore uzdravenie a navrat domov z nemocky..
Lalu, urcite sa najde nejake riesenie, aby sis si mohla princeznicky uzivat co najdlhsie 😉 😉
Ostatne pozdravujem... 😉
Idem spat ku hrncom... 😀

yasmina
19. mar 2009

dlhodobo to tu flakate...kde ste vsetky?

lenkamt
19. mar 2009

ja som tu 😀

ja by som tiež mala byť účtovníčka, ale ma to nebaví, vôbec neviem kde budem robiť možno budem žena v domácnosti 😀

Lalu - pekne choď na kávu so šéfom a diskutujte. či by to nešlo aspoň od januára budúceho roka, dúfam že nájdete riešenie.

baby inak ja by som šla najradšej od septembra do roboty 😅 asi som jediná taká žhavá 😔

Sppring - a nebude ti lepší dvojičkovský golfáč??? so spojkami sa kočíky dajú utiahnuť kým su detičky malé, ja osobne si neviem predstaviť ako manévrujem s dvoma 14kg deťmi v spojených golfáčoch - a ešte s takými rúčkami 😉

ja tu ešte niekto??? 😀