Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

yasmina
21. mar 2009

ja to poznam...si hovorim uz len nedela a pondelok a tato ide na 6 dni papa a mamka bude mat klud...moja mamka vzala dovolenku tak bude 6 dni s nami...sa tesim...
inac teraz fasol vysavac do ruky a nech sa paci...dal malym chrumky a toto co som ja vcera hodinu vysavala zlikvidovali za 5 min.tak nech si to teraz tato uprace...

lalupa
21. mar 2009

zabudaju na to,ze uz nie sme len dvaja a mozeme si valat sunky...vstavat,kedy sa nam zachce a potom este aj ronit krokodilie slzicky,ze si ich konecne po tyzdni chce uzit, hlavne, ze chce lietat po meste a vybavovat s nami veci... 😠 som statsna, ze mi spinkaju 2x denne, po 2-3 hodiny a ja mozem cistit hlavu alebo dom, lebo fyzicky mam dost...
chodi po polnoic domov, lebo maju toho dost, oki,ale je usetreny vstavania od narodenia, nastastie bambule od 2 m prespia, malokedy sa budia, to iba ja,ked ich prikryvam,lebo sa odkopavaju...
ale nestazujem si, uzivam si ich ja 😉

yasmina
21. mar 2009

nas chcel ist do KE do nakupneho centra...no ja nepotrebujem zeby drobce nieco chytili....radsej na vzduch na prechadzku...tato nas chcel povozit v novom aute ale nemam zaujem a neviem co by z toho mali drobce...
fyzicky mam dost aj ja a teraz sa k tomu pridruzili bolesti chrbtice a mam same spazmy na trapezach...vsetko ma boli ako staru babku...

lalupa
21. mar 2009

jej, tak to vam bude super s mamkou!!! jupiiii, to bude najkrajsi tyzden spolu po dlhej dobe, ze? 😵
co mate zza auticko? ak by ste sli,len mi prezvon, spojime prijemne s uzitocnym 😀 pojdu na kavu a mu si pokecame 😵

yasmina
21. mar 2009

keby sme isli dam vediet ...dnes nie ale mozno zajtra...
Passat CC

yasmina
21. mar 2009

idem zohriat obedik...paaa

lalupa
21. mar 2009

my sme spali do 12-12,30 😅 , dali sme bananik, sli sme volit bez kociarikov 🙂 , baby posluchali,zlate, potom sme sa presli na cerstvy chlebik a rohlicky, jogurtiky do dzedziny 🙂 ,
potom na salas, tam si chodili, skumali, my sme sa prezrali, hoci som si chcela dat s jedlom dnes pohov ,no nakolko som nervozna z vikendu, tak som zrala borsc, segedinak ja blba...
uz je pohoda, baby spinkaju,mm ide na chvilu do robotky, nastastie uz komunikujeme ako dospeli 😉
len tie sobotne rana su des...

yasmina
21. mar 2009

no vidis...moj upratoval 3 hodky 😕 prach lestil co mali ocapali...kozenu gaucovku cistil...umyl podlahu povysval cely byt...my spime ked sa zobudia tak ideme k mojim rodicom...aspon nejaka zmena a drobce sa vylietaju...

lumah
21. mar 2009

yasminka aj u nás sa dnes gruntovalo-to robí asi to počasie a prvý jarný deŇ! 😀 Ja som aj postielky prehadzovala, vymieňala krpcom posteľné prádlo v postielkach aj v ohrádke, okná umývala spolu s dcerou a muž glancuje auto ešte. 🙂

lumah
21. mar 2009

Ozaj kočky, ktoré používate Bebu 2 premium, v Bille maju akciu-dvojbalenie -800g x2 + mliečko s kašou, čo inde stojí vyše 26€, tu maju z 14,99€. Trvanlivosť je tuším do 9 alebo 10 mesiaca, toho mliečka s kašou do 6.

yasmina
21. mar 2009

lumah ale u nas to je nieco nevidane...toto tato nerobi...
inac v utorok ide na 6 dni prec a pride na navstevu svokra uz sa tak tesim

lalupa
21. mar 2009

lumi, na sunar akcia nie je?
yas, my sme vcera cistili kozenu gaucovku , uz sa patrilo 🙂)
svokricka 😕 tak to ju pekne pohosti a rozmaznavaj 😀 😀 😀 a drobcov nauc, co maju robit, aby cim skor odisla 😀 😀 😀

yasmina
21. mar 2009

to ja asi zdrhnem...ale uz som zdrhla minule asi by si vsimli ze stale zdrham...

adrolka
21. mar 2009

ahojte. kontrolná otázka. čo dávate na večeru? 😒
ja som doteraz namiešala do ich mlieka kašu a tak to pili z flašky. ale už im to zrejme nestačí, lebo mi vstávajú furt okolo 6 tej ráno!
takže asi bude lyžičková kaša, potom pred spaním tesne ešte ich mliečko, to je oké, že?
dávate aj niečo iné na večeru okrem kaše? myslím na bába v našom veku- 13m +
díky

adrolka
21. mar 2009

k volbám. aj my zobrali kočky na volby nech sa učia uvedomelosti 😀 . Ja len tak sentimentálne na margo k našej budúcej prezidentke /mu ....dentovi. Chcela by som raz zažiť takého/takú na tomto poste aby som sa zaňho nemusela hanbiť keď nás ide reprezentovať do zahraničia, niečo ako Havel, Obama... máme známych v USA a po ich voľbách nám písali, že sú neskutočne hrdí zase na svoju krajinu a kedykoľvek počujú slovo/meno Obama v telke alebo v rádiu, majú z toho až zimomriavky od hrdosti -a to sú židia. vraveli, že celá amerika /alebo teda väčšina tak cíti, konečne sa za seba nemusia hanbiť. Tak takéto by som raz chcela aj ja zažiť, takže a jtouto cestou pozdravujem pani Radičovú 😵 😀 u iného, z tohto výberu by som tie zimomriavky nemala.

lilinka76
21. mar 2009

Adrolka, ja by som privitala, keby sa nasi budili o 6-tej rano. U nas ficia v pripade Miska take casy: 4:40 hod., 5:00 hod., max. 5:15 hod. A kedze sa ho snazim este uspat, zacne vrestat a zobudi aj Matuska. 😠 😠

My na veceru stale pijeme iba mlieko, lebo obycajne su uz tak straaaaaaaaaaaaaasne unaveni, ze jedenie z lyzicky je nemozne, ledva udrzia flasku, kasu do mlieka nechcu. Tak mi treba, preto musim este dvakrat vstavat v noci na krmenie.

Baby, neviete, ako je to, ked dietatko musi ist do narkozy (a teda nemoze v noci jest a pit) a ono je na to nocne krmenie este stale zvyknute??? Myslite, ze to maju v nemocniciach nejako "vymyslene", alebo si to deti jednoducho "odplacu" (myslim to, ze im nedam jest a pit)??? Asi nas caka operacia hydrokely a nezostupenych semenikov, uz teraz stresujem...

nana77
21. mar 2009

ahojky!
yas, tak sa tesis na svokrusu?? 😀 . a pride aj tvoja mamina? a kolko sa svokra planuje zdrzat? dufam, ze len na skok 😉

lili, to je mi luto, ze musite na operaciu... ☹. mojho ondrejka operovali, ked mal 3 tyzdne a s tym jedenim je to tak, ze sme si to odplakali 😒. bolo to fakt hrozne... akurat, ze sme boli naplanovani na doobedie, takze v noci este mohol jest. akurat, ze v tom case potreboval kazde dve, tri hodiny, takze to bolo jedno. a navyse sme uz tyzden lezali v nemocnici a maly bol cely cas na infuzkach, kedze stale zvracal... chvalabohu, ze je to za nami. drzim palce, nech vam to dobre dopadne.

adrolka, moji, ked vstavaju o 6.00, tak oslavujem 😀. oliver ako hodinky o 5.00, najneskor 5.15 😝

sppring
21. mar 2009

ahojky holky, moc dekuji za info ke golfkam..

po infu helka1 je asi brat nebudu :( a asi kouknu po normalnich mono golfkach ...

nevíte jaké značky jsou dobré??? kvalitní a cenove dostupné??

nana77 - kluci vstavaji kolem 7.hod, ale samca zacina vstavat uz nekdy kolem 6., denisek vydrzi nekdy i do 8h 🙂

nana77
21. mar 2009

ahojky sppring! tak to sa aspon vyspite 🙂 . a v noci ako spia? bez prestavky? nasi sa obcas v noci zobudia, ale to len ked vypadne dudel, alebo ked prilis cestuju po postielke a narazaju do mantinelov 😝 . najdlhsie spali do 7.20 len jedn jediny raz...

sppring
21. mar 2009

nana - kéééz by 🙂))) budi se docela casto :( do pulnoci 2-3x a po pulnoci taky tak... takze porad prenasim deti z postele do postylek na krmeni..atd. takze se vubec nevyspim...vcera se zrovna budili co 2 hodiny!! ale nastridacku,takze jsem vstavala od 22h co hodinu :( no neni to idealni ale snad se dockame..

nana77
21. mar 2009

sppring, neboj, raz sa dockame...duufam!!! aj ked musim napisat, ze mam 4 rocnu neter a ta podnes den vstava okolo 5.30!!! 😝

baby, kde ste vsetky? vy neviete, ze mate facebook zakazany????

lalupa
21. mar 2009

tu som, len kecam 😉

nana77
21. mar 2009

ahojky lalu! a s kym kecas? 😀 a o com? mm dnes robil palacinky. take boli dobre, ze som sa statocne prejedla a teraz mi je zleeee....bleee, nechcem palacinky ani vidiet 😝

lalupa
21. mar 2009

telefonujem s kamoskou, nekonecne hovory 😀
mnam mnam palacinky, ja som sa dnes prezrala borscom a na to segedinakom 😲 , na veceru len jogurt a rohlik 😀
mm nerobi nic, iba prazenicu a parky a kopec reci 😖 , teraz utekal robit danove 😕

yas, za kolko kupujete hippky ovocne a zeleninove v polsku?

nana77
21. mar 2009

to poznam, nekonecne telefonaty s kamoskou! 😀 😝 aj tie ucty potom 😝 😝
mm vie dobre varit, ale nevarieva casto. skor ja. ale napriklad palacinky ja vobec neviem, pokazde sa mi pokazili a putovali porcelanovym expresom... 😀 . a on ich dnes robil prvy krat!!!a lepsie som asi este nejedla 🙂

lalupa
21. mar 2009

tuj,ale je sikovny! toho si drz 😀
nastastie volania zadara 😉 ,ale uz ma to nebavi, nie ako kedysi na vyske, to bola novinka a vykecavali sme sa aj hodiny a to sme sa videli s kockami cely tyzdne na cvikach 😀
dnes boli babule take ukazkove, odpadnem z nich, mm sa len cudoval, spali 3 hodky doobedu a 3 poobede, este jednu sme museli budit,lebo nam trebalo plienocky...

nana77
21. mar 2009

ved drzim, drzim, nepustim ho! 😀 😉
3 hodiny doobeda a 3 poobede???? fuuuu, super! to moji dnes o nicom, doobeda jeden 1,5h a druhy necelu 1h, a poobede obaja necelych 40min!!! dnes nespali moc dobre. ale tak ako tvoje dnes, moji nespali tusim este ani raz (ak nepocitam tie uuuplne babatkovske spania).
my sme dnes tiez boli volit a ked sme tam boli, tak akurat tam bol pal csaky... robil rozhovor do tv a tipni, v akom jazyku? ma to dost stve!!! 😠

lalupa
21. mar 2009

nan, kde si zmizla ty? ukazujem ti nevesticky 😉

nana77
21. mar 2009

tu soooom, uz som ich pozrela!!!! krasne su, nevesticky!!! a ake su uz velke! 😵 a ake tanecnicky!!! 🙂 🙂 🙂 babulky 😵

lalupa
21. mar 2009

haha, my sme sa citili ako na maturach, obritanska miestnost, tri komisie ,lebo dedina v jednom, haha, nikde nikoho a my sme tam nabehli vsetci na svojich, tak si nas okukavali, babule v rozpakoch, tolko parov oci... uz len tahat otazku 😀
a este sme dostali chlapa pred infarktom, mal tusim 100 rokov, som myslela, ze tam budeme do vecera, pokial nas cez popolniky najde 😀
blba som,ale myslim to v srande 😉