Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

womenne
24. mar 2009

no yasmin nechcem s dovodu ktory ma aj Helka 😉 a neviem ja nechcem spat inde ako unas.je to zložite ved viete

yasmina
24. mar 2009

tak nechod nikde...ja ked nechcem niekam ist tak neidem / a myslim tym aj svokrovcov/ kt. setria na kureni a to nie je na ´moje nervy davat 100 vrstiev malym mne je tam zima mat izbu kde je 18 st.nonstop den noc...dakujem neprosim...ano je to pod tatrami ale ak niekto na nas setri tak tam neidem az v lete 😉

helka1
24. mar 2009

Yasmin no jo necas jak svi..a 😝 . Vcera som bola s malymi na rehabilitacii a mala som co robit aby sme nespravili hodiny 😠, ale ten sneh ma az tak nestve ako ten vietor 😠

womenne
24. mar 2009

yasmin ty davaš ešte praškove mlieko?

yasmina
24. mar 2009

wom ano Nutrilon AR z ineho hnackuju 😒

adrolka
24. mar 2009

nana, ani moje nevypijú viac, neboj ak nechcú, nevadí.
nana ty do kolko mlieka zarábaš kolko odmeriek kaše? 😅
mne teraz A zase nevypila to večerné mlieko č odostali po kaši, kruccihergot aj s mojím experimentovaním. T vypila, jej asi vytrávilo, ale A ešte nie. hoci som spravila riedku kašu.

nana77
24. mar 2009

adrolka, ja davam 180ml vody + 6 odmeriek mlieka (nutrilon comfort) + 3 kopcovate polievkove lyzice kase (aby sa dala pit z flasky). vypiju ju v case medzi 16.00-17.00 (v zavislosti od spanku) a potom vecer okolo 19.45 este 150 ml mlieka. akurat dnes som na skusku zarobila tu kasu do 210ml vody a vypili aj kasu vsetku aj vecerne mlieko, tak mozno skusim zvysovat, uvidim, ci to nebola len nahoda dnes.

yas, zuzka, kuknite na tieto sedacky a povedzte vas nazor, ze ktoru by ste vybrali:

http://www.detskydum.cz/detail/rmer-king-ts-plu...

http://www.detskydum.cz/detail/rmer-king-ts-plu...

womenne
24. mar 2009

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=11981718&tab=0 a čo hovorite na tuto ked už riešite autosedačky????

zuzka.25
24. mar 2009

nan, dala si 2x ten istý link

wom, netuším, v tých väčších sa neorientujem

yasmina
24. mar 2009

nana ani jednu 😒 nema opierku hlavky...hmmm?
wom ja sa vyznam v tej vahe 9-18 a najviac v Romeroch...

lumah
24. mar 2009

&asminka tvoji sa budia v noci, že su hladní??? naši spia celu noc, okolo siedmej večer ešte dostanu mliečko-cca 160.200ml a spia do rána asi tak do pol šiestej až šiestej. Dufam že im to tak aj zostane. Už som si odvykla v noci vstávať. 😝

yasmina
24. mar 2009

ano su hladosi v noci...a pritom posledne jedlo maju o 21.00 kasu na dobru noc cez flasu a o 3:30 ako budikom plac...vypiju flasu a su spoko...ale mne to nevadi laspon priberaju lebo cez den nechcu tak pit ako ked je noc...
ale to mas super ze ti spia v noci...my sme prave vykupali s mamkou...mama mokra ako mys hehe

yasmina
24. mar 2009

nana na tvojom mieste by som isla do tejto je to to iste ale je tam aj opierka hlavky aby im nekinkala 🙂
http://www.detskydum.cz/detail/rmer-king-plus-2...

yasmina
24. mar 2009

nana kde chces kupovat ja som kupovala cez nemecky eshop a no problem usetrili sme kopec prachov...

nana77
24. mar 2009

yasmi, to mal byt ten druhy link.. 😀 😅 , som omylom dala dva krat ten isty 😅 . do tej prvej sa opierka hlavy da dokupit tusim...
kupovat to budeme asi cez cz, kvoli pripadnej reklamacii. aj tak to vychadza stale lacnejsie ako to iste na sk... a v de by tato kolko asi vysla, vies mi to pozriet, prosim ta? ja nemecky neviem...
😔

lumah
24. mar 2009

boože ako dobre, že máme integrované autosedačky v aute a nemusíme nahánať nové. 😝

yasmina
24. mar 2009

tak toto je ono co si poslala my sme kupovali v tomo eshope som tam nasla sedacku tu co chces...
http://www.babysmobile.de/lshop,showdetail,1378...

zuzka.25
24. mar 2009

nan, tu druhú určite 🙂 presne ako yas hovorí, opierka hlavy... nedokupuj do tej prvej, tuto je zakomponovana a posuvaju sa nou pasy vyssie a nizsie.. a je to super 🙂

yasmina
24. mar 2009

uz som ti to kukla 162 eur a nejake drobne a 36 eur je postovne za obe...
ale v tom ceskom mas super cenu...ber s opierkou 😉
idem k malym...
paaa

nana77
24. mar 2009

babule, dakujeeeem!!! objednane 😉 !
idem haji, som dnes nejaka unavena...

zuzka, este mi napis, ako ti je? pojdes zajtra k dr? keby som nahodou nestihla odpoved, tak drzim palce a daj potom vediet.
papa

zuzka.25
24. mar 2009

nan, uvidím, ako na tom zajtra budem, ak mi bude zle, tak muz príde na obed z roboty a zoberie si pol dňa voľno a ja pôjdem

womenne
24. mar 2009

zuzka ty si ako ja trpiš a nejdeš k lekarovi kym nieje neskoro.Mna už 1.5roka trapi sanka,predtym mi vkuse pukala,a teraz ma hrozen boli ked otvaram usta a hlane rano,ked chcem jest musim si nasjkor par krat otvorit usta aby som si mohla odhriznut 🤐 ale nemam čas ist k lekarovi aspo nie predtym a teraz taktiež akosi mi to nevychadza,na alergologii som nebola od tehotenstva 😖
takže nerob tu chybu ako ja a zajtra si tam zabehi 😉 inač mna ta sanka hrozne štve asi sa tam už vyberiem 😎

jankabambulka
24. mar 2009

http://www.babysmobile.de/lshop,showdetail,2385...

ja mám túto červenú a opeirku som kúpila k tomu za 2éur a naši ju nechcú 😢 tiež sú tam posúvateľné pásy, viacero polôh ... dokonca aj rohy sa dajú ohnúť do užšia preto sa aj vraj dokupujú tie opierky vnútorné
inak my sme ju kupovali v babyone v rakúsku a vyšla 4990 - 10%. no a sme nadmieru spokojný. tuna v tom čase stála o 2.500 sk viac

altea
24. mar 2009

ahojky kamošky,kde ste všetky ?
asi ste hajaja 😒 ,no nič idem aj ja.
wom 😲 ,ako tak čítam,ty by si si to mala nasmerovať k zubárovi ☹ ...veľa síl

yasmina
24. mar 2009

altea ja som tu 😉

womenne
25. mar 2009

Dobre ranko
Nikolasko nam ešte spi,dnes sa nam stala prva nehoda po 3tyždnoch pocikal sa do postielky 😒 takpotom spal s nami a pri nas sa im strašne dobre spinka tak dospava.Sebino už ranajkuje vianočku s maslielkom a džemikom.

Altea ked som bola u zubarky tak mi povedala žemusim ist na rengen ale unas ho nerobili až v Martine a mne nema kto bavit.Takže som nemohla ist,mysliž že by to bolo niečo važne???

lumah
25. mar 2009

wom ahoj, ako sa cítia malí? Jaaaj tých nehod ešte bude zopár s pocikaním. 😀
wom možno ťa poslala zubárka na rtg kvoli tomu, že si nie je istá, či tam máš kaz, alebo chce vidieť, ako rastie zub a pod, dokonca sa chodí na rtg zubov vrámci prevetíívky, nemusí to byť hneď vážne.

womenne
25. mar 2009

Lumah ahoj no maly su ok chcu papat to čo nemožu hlavne kakao ale dnes už budu mat objednanae mlieko nestle.teraz ranajkuju vianočku.
praveže rtg zubov som mala,ten v Martine je špecialny aby sa pozrela na tu sanku,hovorila mi aj onejakych tabletkach ale v lekarnach niesu tak neviem ked pojdem tuna k zubarke tak sa jej na to spytam.
Niko mava nehodu pravidelne každe 2tyždne tentokrat to bolo po 3tyždnoch.

womenne
25. mar 2009

Baby ktora ste mi pislai že mate maleho tiež obsypaneho za uškom??Nikoto ma riadne a ma tak hnede chrasty čim to mastit???