Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

womenne
25. mar 2009

ozaj už pripravujete decka na zmenu času?

yasmina
25. mar 2009

zuzik ale na snimok musis ist ...ked je tvoja lekarka hlucha 😠 a ak mas tam nejaky vypotok tak to len na snimku sa uvidi to pocut nemoze 😠 a co ti nastavila?aky liek?
wom tak ta tatko paradi 😉

womenne
25. mar 2009

nooooooo aj novy mobil mi objednal 😵 no na čase moj je už vhodny do šrotu 🙄

zuzka.25
25. mar 2009

wom, nepripravujem na zmenu času, práveže oni sami sa nejako už prenastavujú a vstávajú okolo šiestej ☹

yas, áno, pôjdem aj na snímok, vlastne komplet pľúcne vyšetrenie... dala mi 500 g novalgin, 2x denne 1 tabletku...

lalupa
25. mar 2009

fasa liecia ti nasi doktori 😖 zuzik, drzim palceky,nech to coskoro ustupi,ale nech sa nic nezanedba 😉

yas, to aj v polsku maju velke ovocne hippky?

ahojte babule 😉 mam super fotku, ste tu niekto?

kili
25. mar 2009

ja som tu, aká fotka?

lalupa
25. mar 2009

nasu 😀

kili
25. mar 2009

nechápem, kde ju máš? sorry, ale ak ju máš na stole, tak tam ti nedovidím 😝

zuzka.25
25. mar 2009

lalu, krasna fotka 🙂
ake pobalene, aj ruksaky 😀

no ano, fasa liečia :( až má človek pocit, že simuluje...

kili
25. mar 2009

lalu, tie sú zlaté 😵 a s tými ruksačikmi, no fakt bohovské.
si mi pripomenula, že aj ja mám nejaké reklamné ruksačiky pre nich, tak musím vytiahnuť. keď zas pôjdeme niekam pešo, tak nech neťahám všetko sama 😀

kili
25. mar 2009

zuzka, no a čo má robiť, keď nič nepočula? nasadiť liečbu aj bez diagnózy? podľa mňa sa zachovala správne 😕

katullka
25. mar 2009

caute, len tak na rychlo Vas zdravim 🙂

lalu, krasne su!!!!!!!!!!!! 😵

Zuzi, prajem Ti skore uzdravenie!

Kili a Vam prijemnu oslavu!

elenita
25. mar 2009

Jej, prvykrat som videla princeznicky, krasne 😵

lalupa
25. mar 2009

babule dakuju za komplimenty 😵
tie ruksaciky nie su zatial na nosenie,ale na to,aby som si ich nejakym sposobom vedela na prechadzke ustrazit, nejako tam primontujem este nejaky fras, aby sa mi nevzdialili 😉 (proste moderne popruhy, znacka hlavne nenapadne 😀 )
a kocikuju jak dive, hoci vsetky babiky z kociarika davaju prec, nech si tiez chodia po svojich 😀

joj, a podarilo sa mi video, objimacky, bozkavacky , jedna na chrbatiku a druha ju steklila bradou po brusku a rehotali sa neskutocne 😀 😀 😀

zuzka.25
25. mar 2009

lalu, dobre to máš premyslené 🙂 aj ma máme ruksačiky, tak že by som sa inšpirovala?? 🙂
škoda, že to videjko neuvidíme ☹

kili, ja nevravim, že ma nemala poslať na pľúcne.. ale tak celkovo ten prístup je taký nijaký... už keď som tam bola pred týždňom, tak mi tie atb dala vlastne "len preto, že hovoríte, že sa zle cítite".. ako, veď ona má zistiť stav a určit liečbu.. ale mala som pocit, že nevie, čo so mnou a len zbrucha zvolila nejaké lieky... no nič, zajtra budem možno múdrejšia

kili
25. mar 2009

zuzi, aha, tak to som nevedela, že už si tam bola

kili
25. mar 2009

lalu, už to niekto tak robil, že ako popruhy dal ruksak a na to nejaké vodítko. ale myslím, že ak to nie je zopnuté v predu, tak sa ti to vyšmykne, nie? ja som zatiaľ na pridržanie používala kapucne, ale to len tak na zástavke

zuzka.25
25. mar 2009

ano, kili, ja už to mám dva týždne totiž :( ako nie tie bolesti, to len od pondelka, ale vlastne som od predminulého piatka bola bez hlasu, potom som začala chrchlať, sopliť, v ponodelok pred týždňom som bola u nej a dala mi tieto atb a teraz po týždni mi nie je lepšie, skôr horšie :(
no nič, idem ja hají, zajtra bude náročný deň a skoro vstávam... pa

elenita
25. mar 2009

zuzi, mozno je to uplne od veci, ale este kasles alebo mas pocit, ze mas nieco s dychacimi cestami? Lebo kamosku tiez strasne bolelo asi tam kde Teba, myslela si, ze ma zapal pluc, a ono to bol zaludocny vred 😕

diddi
25. mar 2009

cau kili,tak sme boli v Mosoni....mlieko nebolo,svokra sa pytala v lekarni a je na predpis...ale sme aspon kupili plienky,utierky navlhcene,flasky,overaly....drogeriu a potraviny....celkom dobry nakup,len je to male na nakupy...len Tesco....inac tie dve kravy tam 😠

kili
25. mar 2009

zuzi, a nemôžu byť tie bolesti len kôli tomu kašlaniu? teda nie ako príznak choroby, ale ako jej dôsledok

kili
25. mar 2009

diddi, zdravím 🙂
aké dve kravy?
a prečo stále dávaš mlieko ha? však už k tomu by nemal byť dôvod, nie?

diddi
25. mar 2009

to co sme si vcera pisali...su tam dve,precitaj si to....musim davat HA,lebo my sme s muzom silni alergici a Mia ma problem so stravou obcas byva vysypana a musim sledovat z coho...naposledy to boli odstavene pomarance

kili
25. mar 2009

diddi, aha, nevšimla som si, prepáč

altea
25. mar 2009

zuzi pri všetkej úcte tá Tvoja p.Dr.musí byť hluchá ako peň 🙄 ,alebo jej zasponzoruj nový fonenďák 😒 .
Pri pleuritíde je počuteľný zvuk,tzv.chodenie po snehu-vŕzganie-nádych ,výdych.
Dýchanie je oslabené,teda menej počuteľné,ak je zápal rozšírený nad celými pľúcami,ale vtedy je skrátený nádych,alebo výdych....
Ten novalgin nepapaj nalačno !!!,je dosť agresívny voči sliznici žalúdka 😕
Drž sa,a zajtra daj vedieť,ako si dopadla.

altea
25. mar 2009

lalu 😲 ,zas som ťa nestihla ☹ ,teda Tvoje babulky,len sa ukážeš už mizíš 😀

kili
25. mar 2009

altea, ale ak nemá tú pleuritídu, tak to počuť nemohla, nie?

lalupa
25. mar 2009

altea, cauko, tak skoro, lebo uz som mala dve hodky hajat 😉

yasmina
25. mar 2009

mimi zaspal o 23:00 😠

kili
25. mar 2009

no, tak už 17min. spí, tak čo si prišla tak neskoro? 😀