Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

lalupa
29. mar 2009

zuzi, ja ich mam o cislo vacsie,ale slonie usi 😅 a po x mesiacoch stale aktivne 😔 , uz by mohli prestat 😠

dracik, od prirody urcite nie, ona je samo vymakana...ale pekne 😉

my mame uno nuno deticky 😵 a sme s nimi stale 😵 a este aj manzelov mame, akych takych 🤐 😀

zuzka.25
29. mar 2009

lalu 😀
že slonie uši :DDDD

tie missky majú skoro zhodne 49 kg 🙂 neskutočnééé...

nan, odkiaľ že pozná TM tú 8ku??

lalupa
29. mar 2009

zuzi,rovnaka dieta

zuzka.25
29. mar 2009

:D no veď hovorili, že sa tešia na koniec súťaže, keď si konečne dajú kúsok čokolády 😉

lalupa
29. mar 2009

tak 8 si poplakala, dostala novy medak a asi este nema vodicak 😀

nana77
29. mar 2009

su to vychrtliny vychrtle.... ani rici ani cici 😀 äale silikonu by sa tam naslo, ako som tak pozerala) 😀

mm ju pozna len tak trosku, je to byvala priatelka jeho byvaleho sefa 🙂

lalu, ze slonie usi!!!! 😀 😀 😀 pomooooc

katullka
29. mar 2009

caute kecalky,
par dni som tu nebola a uz kolko stran pribudlo 😕 No ale musim docitat aby som bola v obraze 🙂 .

Lalu, ja som nevidela kocky, nemozes ich tam este na chvilu dat, prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiim!

lalupa
29. mar 2009

nan, myslimz,e ona bude priatelka kazdeho 😀

lalupa
29. mar 2009

oki,dam, inac by som tu nebola uz,ale cakam,kedy mi zaberu dva panadoly 😠 cau katik 😉

altea
29. mar 2009

baby ako drobci a posun času ?
Sofi najskôr plakala,ale o 21.00 zaspala.Samko mi lozí po kuchyni,pre istotu teraz vliezol do autosedačky ,hompáľa sa a vykrikuje. 😝 😝.NO,najbližšiu hodinu to nevyzerá naozaj,že by chcel spať.... 😖 😖
vypil už 500 ml mlieka....
Ja z toho....

lalupa
29. mar 2009

altea, vy ste ini pijaci !!! 😉 moje na striedacku papaju, ale jedna to stale isti a doje 😉
si ma zhanala, cooooo? 😉

nana77
29. mar 2009

altea, 500ml mlieka za cely den? ci teraz..??? 😕

katullka
29. mar 2009

Lalu, dik, male su zlatunke a s tymi ruksacikmi ako dospelacky 😵 . A co Ti je, ze si davas panadol??

nana77
29. mar 2009

jeeejda, mm chce, aby som ho teraz isla ostrihat.... a mne sa uz nekceeeeee ☹

lalupa
29. mar 2009

kati, cakam na menzes uz tyzden... 😅 a miesto neho,ci predzvest dosla migrena 😅 (tu som zacala mat po porode)

lalupa
29. mar 2009

altea, si tu? lebo idem mazat a nechcem ta nastvat 😕 😅

yasmina
29. mar 2009

nasi su hore a ani nahodou zaspat 😠

zuzka.25
29. mar 2009

lalu, tak som teraz stihla 🙂 nááádherné babule 🙂 vidím, že tvoja tiež okopáva fikus 🙂 naši majú zákaz, väčšinou ho aj rešpektujú, ale občas, keď si myslia, že nepozerám... 😀
načo dva panadoly?

altea, no poteš pánbúh.. hore takto neskoro...

nan, čo blázni?? teraz?? 🙂

nana77
29. mar 2009

jejda, yas, to ti nezavidim... ☹ . moji spia od 20.40...chvalabohu

katullka
29. mar 2009

lalu, snad Ti to zaberie, a nebol by lepsi ibalgin?

nana77
29. mar 2009

zuzka, asi sa zblaznil. ale uz ho ostriham az rano, teraz je uz neskoro, vrcat so strojcekom 🙂

katullka
29. mar 2009

yas, aletea, no mate to vesele 😖 Nasi tiez vymyslali ale okolo 21h zaspali, uvidime, kedy budeme mat prvy budicek 😅

nana, tak to by sa ani mne nechcelo, no ja sa tu teraz babrem s danovym priznanim a jednoduchym uctovnictvom, uz nech je 1.4. 😝

nana77
29. mar 2009

katka, tak to ani tebe nezavidim!!! som normalne stastna, ze to nemusim robit, nenavidela som toto obdobie, brrrr. neboj, april je za dverami!!! drzim palce!

altea
29. mar 2009

lalu 😲 ,videla som videla, 😅 😅 ,rozkošné babulky,a tie kočíčky.....no na zjedenie,rýchlo maž ,lebo 😉

zuzka.25
29. mar 2009

baby uctovnicky, vobec vam nezavidim tento koniec marca... ja by som to nemohla robit 🙂 mne stacilo robit si svoje priznanie.. bleee..

lalupa
29. mar 2009

videli ste predpoved? 17-22, jupiiiii, ale dilema, co na seba a a detom 😀
yas, tak co, pridete niekedy? si mi neodpisala na ip
a sup sup spinkat,lebo pride tatik
katik, aj moj, last minute ako vzdy

katullka
29. mar 2009

zistujem, ze uz ma to fakt nebavi, vrtat sa v papieroch.. 😖 .

lalu, tak to je super pocasie, no na zime mi vyhovovalo, jedine, ze som bola dost oblecena a vsetko nechcene som mohla zakryt, no teraz.. 😝 . Ale super, ze drobci nebudu musiet byt taki naobliekani a konecne sa bude dat chodit normalne von.

lalupa
29. mar 2009

altea, tak super, som sa bala,ze nestihnes 😅
kati, a co im budes obliekat? myslim aj na hlavu, lebo im davam nasilim ciapku, ostatne vsetko ide dole, sponky, gumky sice zatial nehrozia, ale ani nebudu hrozit, ani klobucik, satka, celenka...

katullka
29. mar 2009

lalu, co myslis, ze ci ciapku? Ciapku im davam vzdy, aj ked bude teplejsie, tak taku tensiu, zatial si ju nedavaju dolu. Inak jarne topanky (pre Paulinku neviem zohnat 😒 ), pancusky, rifle al. teplaky, a na vrch asi podla stupnov, ale ked bude tak ako si pisala, tak asi aj bez zimnych bund, hrubsie mikiny a tenke bundy..no este neviem

altea
29. mar 2009

yas spíte už ?
my sme stále hore ☹ ,MM kolíše vedľa mňa a upodozrieva 😉 ,či som Samkovi nedala "maryšku",totiž vykrikuje akoby bol mimo ☹