Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

nana77
3. apr 2009

babulky, lucim sa, idem haji!!!

dobru nocku a zajtra slnecnu, krasnu a veselu sobotu!!!!!! 😵

rosarita20
3. apr 2009

Dobru noc vsetkym, ja tiez padam do postele 😉

kiwuska
3. apr 2009

dobru noc sam dala jedno foto

womenne
4. apr 2009

yasmin tak ako ste spali???

Saška dufam že to nebude nič važne a že ti to prešlo 😉 inač neprežen to stym upratovanim 😀 aj ja by som mala ale zmaha ma jarna unava mne sa fakt nič nechce.
ja som do teraz spinkala ma tatiko nechal vybuvat 😵 aj polievku už uvaril ešte cestoviny a ideme do Karvinej kupit malym prilba možme dnes vytiahnut bycikle,baby vy davate malym ešte punčožky?ked je taketo teplo?ja som včera dala ale bolo im hrozne teplo sa potil tak dnes im nedam.

lalupa
4. apr 2009

wom, puncosky a body s dlhym rukavom, nic ine,ale to my sme okolo domu 😉

lalupa
4. apr 2009

tradicne krasne partnerske sobotne dopoludnie ☹ 😠 😔

yasmina
4. apr 2009

wom. o 20:20 zaspal Max o 21:00 Mimi a vstali o 7:30 ...
ale Max ako vzdy o 23tej budicek caj, o 2hej rano obaja mlieko, Max sa prepisal o 6:00 komplet nova plienka a pyzamo ...a potom spolu potiahli do pol osmej...
lalu klasika aj u nas by to tak bolo nastastie tato nie je doma ... treba sa na to asi povzniest 😔
tak sme absolvovali doobednajsiu prechadzku s babkou , spapali jogurtiky a idu spinkat...poobede tiez vonku...medzi tym idem varit /mam krasnu hovad.stehno / 🙂 idem vykuzlit madarsky gulas a nieco upratat som zvedava kolko stihnem...
paa kocky..

grmitko
autor
4. apr 2009

ahojte zlaticka

tak okna umyte, upratane, este kuchyna ma caka, chora asi trosku som, boli ma hlava, tecu sople, boli hrdlo ☹ ☹ deti su u mamy, muz v praci, ja sama doma, tak mam trosku prestavku 🙂

womenne
4. apr 2009

Ahojky baby tak aj vy?som si myslela že len ja 😔 som chcela šoferovat od Billi do Karvine ist len cez jeden hlupy kruhač ani by som vlastne cezen poraidne nešla bo by som hned odbočila a šla nonstop po rovnej ceste ale kdeže ved ja som hlupa takže by som to nedokazala 🙄 zase ako vždy že teraz nie,neviem na čo som si robila vodičak ked ma absolutne nenecha jadit iba ked to jemu vyhovuje a to jest iba na slovensku jeden a ten isty usek 2kmpo rovnej ceste 😖 vždy ked sa pyta jazdit mi povie nie mna to už nebyvi a potom sa čuduje že som naštvana a nebavim sa snim 🙄 Ja si pripadam jak menejcenna handra.Tak ja som prenho spravila obrovsky krok že som tu prišla bez kamošiek,rodiny mam tu iba jeho nikde nechodim,nikto knam nepride som sama jak kol a ked chcem aby bo on normlany tak sa ešte hadam,ako mi sme sa vratili znova do doby spred rokom. 🤐 čo tym chlapom šibe????

yasmina
4. apr 2009

wom. jasne ze sibe!!!skoro vsetkym...a dvojickovym dvojnasobne kto suhlasi?

grmitko
autor
4. apr 2009

ja suuuuhlasim, tom u mojmu sibe v kuse 🙂 🙂 🙂 🙂

lalupa
4. apr 2009

sibe sibe 😖 alebo mne??? my sme dnes mali dost ostru vymenu, taka talianska, u nas nezvycajne, povedali sme si na rovinu,kto je kto 😅 😀 teraz mi je z toho smiesno, jak u blbych 😲

yasmina
4. apr 2009

nas prisiel teraz a sibu mu...tak sa pridavam do klubu...akoze nie je s detmi 4 dni a sadne si na gauc a cita si casopis drobce skacu káko besne plackaju lezu po nom a on ignoracia...co mam na to povedat 😠

grmitko
autor
4. apr 2009

yasmi presne toto robi aj moj muz, total ignrouje a oni mu rozpravaju lezu po nom... a on si iba zapne telku a cumi do nej 😒

lalupa
4. apr 2009

yasmi,grmi, fasa manzelia 😠 , u nas len my dvaja sa nemusime stale,ale kebyze ignoruje nase deti, odchadzam

my sme dnes vsetko natiahli 😅 , tak bolo vonku super,ze sme dosli o pol deviatej, stale bolo 21st, kasa, dupky, zubky uz len hala bala, pyzamka, mliecko a do sekundy zaspali...vytrapene 🙂 moje bambulky zlatunke 😵

lalupa
5. apr 2009

vcera posledna, dnes prvaaaaaa 🙂

krasne slnecne nedelne ranko 😉

elenita
5. apr 2009

Ahojte maminky, prajem krasne nedelne ranko 🙂 Aj ked teda vysledok volieb mi ho dost pokazil 😠
My sme mali s MM tiez total krizu, ale tusim uz svita na lepsie casy 😅
Inak uz taham dvojtyzdnovku asi taku, ze Petulo aj po zmene casu vstava o pol piatej rano!! A tusim nam uz odpadli vsetky denne spanky......odkedy je takto teplo, odmietaju spat, a vonku v kociku nula bodov, len sa jeduju

womenne
5. apr 2009

čauky
no veru baby chlapy nam to robia tažšie 🤐 ale hadam sa to zlepši no čo prichadza jar asi to nesu tazšie 😀
my sme mali včera super navštevu manželov kolega,joj tak sme si pokecali ako už davno nie 😵 už sa tešim na dalšiu navštevu,maly sa tak predvadzali ale zlaty boli tiež išli spat neskor okolo 21.00ani zubky sme si neumyly aksi som zabudla 😨 ale kym sme ich dostali do postielok to trvalo sa predvadzali Niko zaspal o 22.30.
My sme ich včera učili byciklovat skoro ma porazilo take som mala nervy vobec im to nešlo,sme to vzdali ale doma sme pokračovali kolieska sme dali do topanok takže sa učili petalovat vo vzduchu 😀 Sebovi to ide perfektne tak som zvedava,inač v prilbach vypadaju ako mimozemštania 😀 😝

Včera som malym v C&Akupila užasne rifle dnes im ich oblečiem ideme do kostolika.

lalupa
5. apr 2009

el, aj ja som znechutena ☹ , esteze je to len prezident a nie premier, tam su potom ine tahy 😖
ideme si dat ranajky, caffe latte a hajde von 😉 , aj ked umrncana domacnost 😨

womenne
5. apr 2009

aj ja som bola v šoku vysledok ma vobec nepotešil ☹ som dufala že by nakoniec mohla vyhrat 😖
my sm eprave prišli z kostola,mal sice behali hore dolu nič sme ztoho nemali ale snaha sa ceni 😵

womenne
5. apr 2009

Seabstian sa vie byciklovat 😵 😵 😵 😵 😵 dolu mu to ide super ale horšie je to dokopca aj ked pomaly ale ide 😵 😵 😵 ešte naučit nika ten ho chce len tlačit nič viac 😝 dnes už nieje tak pekne ako včera škoda.

aneti78
5. apr 2009

ahojte

womenne,
nasi sa minulu jesen ucili bicyklovat, Tamarke to slo hned - mensia, utlejsia, ale parkrat sme jej ukazali ako ma pretacat pedale a isla. jakubko sa vobec nenaucil 😅 ale teraz sme im vytiahli bicykle a suverenne sli obaja, vobec im netrebalo ukazovat. Jakub ide ako vichor. Len brzdit nevedia 😀 rucne brzdy sa stlacaju dost tazko a pedalmi sa neda

lalupa
5. apr 2009

ahojte, pozerate niekto primu? zhypnotizuju tam cloveka, natocia s nim plno veci, je uplne mimo a potom mu kladu v bdelom stave otazky, ze co asi ako riesil 🙂
sila,ako cloveku vypadnu slova, nechapu vyznam, do gulasu krajal cibulu, teda jablko cibulovskym sposobom a este mu aj tiekli slzy...v pohode vedie miting v cinstine, hoci o tom nema pary 😀

nana77
5. apr 2009

ahojte!!!
len vas pozdravim a idem spat. unavena soooom....

tak dobru nocku!

p.s. Jankabambulka, Katuske 😵 a Miskovi 😵 vsetko najlepsie k 1. rociku!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵

lalupa
5. apr 2009

oni nemaju az o tyzden???

grmitko
autor
5. apr 2009

lalu nie oni maju dnes 😉

womenne
5. apr 2009

jej tak všetko najlepšie k prvym narodeninam,bože to ale uteka
my mame v sobotu jejda sa vytešujem.

jankabambulka
5. apr 2009

ahojte
janinka ďakujeme 😵 😵 😵 😵 😵

jankabambulka
5. apr 2009

wom Ďakujeme.

jankabambulka
5. apr 2009

ano si to tá nanka môže pamätať???? 😉