Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

yasmina
8. apr 2009

lalu to su jedine 2 fotky co su pri sebe 😀
ja mam vo vreckach vzdy nahradne 🙂 inac mrkni stranku rak pridali krasne sandalky na leto kozene vysivane otovrena spicka nastavitelna aj ruzove pre princezne...ja kupim belaseee

yasmina
8. apr 2009

nana krasna fotka 😵
inac kocky stale kazde krmenie krmite v stolickach?mne sa to nechce prekladat z kuchyne do obyvky...a kuchyna mala a stolicky su tam bokom tak to prenasam...niekedy sedim radsej na gauci s kelimkom jogurtu a chodia ku mne raz jeden razd druhy kolecko po obyvke a ku mne 🙂

nana77
8. apr 2009

yas, my zatial krmime v stolickach. nastastie sa zmestia do kuchyne, ale museli sme kvoli tomu vymenit stol.

lalupa
8. apr 2009

idem mrknut

nan, juj,zlatunky, mnam 🙂 ja ked som bola v anglicku, tak mi babula stale zaspavala pri ranajkach 🙂 , to som sa tesila,ze hajde do postielky,ale zakzdym sa potvora zobudila,ked som ju davala dnu a to som jak blba ani nedychala, z kuchyne cez velku halu, strmo po schodoch,okolo zabradlia, no trasa jak hrom a na posldnu sekundu "jupiiii, som hore" 😠 😀
mojim sa to este nestalo 😅

yasmina
8. apr 2009

nana kazde jedlo v stolicke hmmmm...ja som na to leniva 🙂

nana77
8. apr 2009

lalu, nam sa to dnes stalo prvy krat, tak som to rovno cvakla. nastastie, ked som ho preniesla do postielky, spinkal dalej 😵

yas, my v stolickach mame teraz len desiatu a obed, olovrant je vonku a rano mliecko a vecer kasa z flasky 🙂

kili
8. apr 2009

yas, aha, tak nič

my sme dnes boli na kontrole v biskupiciach a ich tam pochválili, že ako pribrali, konečne niekde 😀 . že 1300g za pol roka, ale neviem, že či nie náhodou viac, lebo teraz som im hovorila váhu zo včera z kramárov a tá bola o 300g nižšia ako u nás doma a neviem, akú váhu som im hovorila pred tým pol rokom.

yasmina
8. apr 2009

kili tak to je super...len tak dalej nech pekne bobaciky priberaju 😵

lalupa
8. apr 2009

niekedy polavujeme aj my 😉 pri jogurtikoch poobede, tiez nalietavaju na lyzicku alebo sedime zaboreni v gaucovke
mne sa pacia aj tie 0206,ale skor pre chalanov na jesen zimu, tie sandalky by bolo dobre zistit,ci im nepojde spicka nozicky vonku...viem,ze je tam "opasok",ale ked vidim deticky chodit s prstami von...inac pekne 😉

kili
8. apr 2009

tak asi pribrali o tých 300g viac, pozerala som sa

nana77
8. apr 2009

babulky, idem spat!
dobru nocku zlaticka!!!

lalupa
8. apr 2009

dobru nocku nani ! 😔

lalupa
8. apr 2009

mm este stale nie je doma, necakam ho, idem haji, papapaaaaaaaaa

yasmina
8. apr 2009

aj ja idem ...dufam ze sa mi Maxim da vyspat...
paaaaaaaaaaa

womenne
9. apr 2009

hi baby dakujem ale to je asi jedina vec z tych chlapskych čo zvladnemi ked pri stahoani som makala jak .....som nemala ani nechty(sa chvalim) 😀
Saška teda obdivujem že ide plavat ja by som tiež šla keby som to vedela 😢 som sa smiala že ked sa budu učit maly tak si zaplatime aj my 😀
hned vysvetlim prečo neviem lebo sa ma to každy pyta:ked som bola na zakladke auž som vedela plavat kamart ma stiahol pod vodu a ja som sa strašne zlakla a nemohla som sa vynorit lebo nadomnou plaval a ja som nevedela prečobolo to hrozne,napila som sa aj kopec vody fuuj.No a odvtzedy mam strch ak mam viac ako po prsia vody nemožem dychat a začne ma triast ☹

No postele su užasne dokonca večšie ako naše jednoložko sm im chceli vymenit madrace a naše su menšie 😨 ešte tam nieje zabrana takže som sa bala aby Niko nespadol ale mal tam madrace a plyšaky 😅
baby poradte čo dnes varit???som berzradna

elenita
9. apr 2009

Ahojte krasky, nan, yas, nadherne fotecky ste popridavali 😉

adrolka
9. apr 2009

ahojte, yass tie rak nové sandálky ú krásne. nevieš ako sa dá zistiť cena?

yasmina
9. apr 2009

adrolka zavolas tej pani co ma cislo v kontaktoch pri objednavkach ti povie vsetko ale az na rozmer mi neporadila a poslali nam brutal.velke topanocky ... 🙂))

lalupa
9. apr 2009

ahojte, idete tam niekto volat?aby nas nebolo sto... idem prezuvat,tak ja nestiham,ale kto viete,hodte sem cenu,dik 😉

yasmina
9. apr 2009

aj mna zaujima cena 🙂

womenne
9. apr 2009

čauky som prave prišla zvonku no prave 😀 pred pol hodkou,som musela predychat že Niko zase vrieskal v obchode lebo sa chcel viest aj on v košiku lenže to sa nedalo bol tam Sebo-sa striedaju no zase všetci čumili potom sa skludnil.prečo nevyrabaju aj pre dvojičky 🙄
nam už stavaju budky a lešenie na bytovke tak zachvilu to začne 😝 ale už sa tešim na balkon 😵
pustila som si Enriqua tak relaxujem tak tužim ist na jeho koncert bude v maji aj som to ukazala mojmu dufam že mu tukne 😉 bavenie by som mala 😵 ak nie asi si ich kupim sama 🤐

yasmina
9. apr 2009

elenita dakujem 😵

lalupa
9. apr 2009

nezdvihali mi 😒 , dovolali ste sa niekto? auto prezute,mozme ist na vylet 🙂

yasmina
9. apr 2009

lalu nevolala som....asi uz sviatkuju....zavolame v utorok 🙂))a kde sa chystate?

grmitko
autor
9. apr 2009

ahojte babule,
my sme boli vonku ked je tak krasne, deti rano zase strajkovali s jedenim, ja uz ozaj neviem co im davat aby jedli, okrem mlieka maju teraz prve jedlo 😒 ked dojedia ich ulozim a idme robim poriadky
ja osm sa tesila ze moj drahy manzel je zajtra doma, lebo viem ze v sobotu a nedelu ide robit, a on mi rano zahlasi, ze ide robit, no skoro ma porazilo 😠 ani jeden den nemoze byt s nami doma 😠
tak musim nejako s detmi vsetko postihat, upratat, navarit, napiect, chcela som v spajzi robit poriadok, bo sa tam uz nevyznam a nemozem s nimi

lalupa
9. apr 2009

stoja 13,24 ,ale su vraj s textilnou stieklkou, budu robit uz len s kozenou, cena okolo 14 eur, plus postovne

yasmina
9. apr 2009

csak to je smiesna cena...som pozerala podobne ortopedicke kozene a staly 21 eur..

lalupa
9. apr 2009

treba len pockat, idu ich este len vyrabat, oplati sa,lebo tamtie maju len nejaky textil ci co...
a tie uplne na spodku,prechodne na jesen, zimu mozno, jar, maju aj pre baby bordovo cervene za 14,77 😵

yasmina
9. apr 2009

tie dolne su krasne len neviem ci by milosko obul musi skusat lebo ma vysoky nart a siroke chodidielko...musim zistit kde maju predajne...pockame na sandalky...

lumah
9. apr 2009

yasminka drobci su krááásni! 😀