Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

yasmina
22. jan 2009

kili to bolo 180 sekund som si to stopla ☹ aj mne je to luto...ale tak revali, boli zly, lozili po posteli...tak som ich vlozila do postielok, dala im cumle, hracku na spanie, pohladkala a odisla na 3 min. a to som nemala robit ☹

kili
22. jan 2009

tiež si myslím, že by ste mali preisť už na ten jeden spánok. skús ich tak dávať, postupne čoraz neskôr a večer keď sú unavení tak ich dať spať a keď sa zobudia, tak nech sa teda pohrajú a idú spať zas. to už by som možno nekŕmila iba ak fakt bez toho nie tak mlieko a zas spať a postupne si zvyknú, že už sa potom nevstáva a budú spať furt. keď si to skúšala len 1x, tak to je jasné, že na to hneď nemôžu zareagovať.

tatolu
22. jan 2009

Yasmi, presne to si urobiť mala. 3 minúty nie je tak veľa.
Neobviňuj sa.
Naozaj nech si drahý vyskúša aspon jeden deň bez Teba 😉 Raz by si mu to mala spraviť - na pol dňa choď ku kamarátke. Veď niekedy cez víkend predsa je doma.

tatolu
22. jan 2009

Yasmi nič v zlom 😉 , asi som sa dala uniesť.
Môj mi pri prvom tiež raz niečo povedal a teraz ho bežne nechám aj celý deň so všetkými tromi. Už sa to nezopakovalo. 🤐

janulas
22. jan 2009

yasmi...no prosim te to se ale mohlo stat aj tvemu mm, to neni tvoje vina!!!! je strasne jednoduché dorazit vecer a dirigovat 😔 jinak uplne nádherné nové foto v pase... jsi kocka....
u nás toto nastestí probehlo no problemo... meli jsme dva spánku cca do roku, a potom jsme zacli chodit na jeden spíme od 12 do 14.30 pravidelne kazdý den, a vecer uz jsou oba okolo 18 unavení a jdou spát na nocní spánek, v noci sice vstáváme na mlíko ale vydrzí do 8mi v postýlkách takze preji ti at más pevné nervy a zvládnes to neboj aj sama 😉

yasmina
22. jan 2009

tatolu no je doma ale vela robi za pc a to by dieti strcil do ohradky alebo nechal v postielkach a pozerat cely den telku...
kili budem musiet prejst na ten jeden spanok lebo toto uz je o drzku,,,
ja kasicku davam z flase ...takze to je akokeby mali mlieko...

janulas
22. jan 2009

yasmi...neboj je to jen takové blbé období, za týden bude o.ki, oni si zvyknou, treba jen pevný rezim 😉

janulas
22. jan 2009

yasmi...mi pride ze kazdý chlap je stejný 😀

kili
22. jan 2009

ja som vždy ešte okolo roka nechala deti spávať tak ako si zmysleli, proste zaspali aj na zemi a to som ich len preložila a nikdy sme nemali problém zo spánkom (aspoň nie také, čo by som si pamätala). proste spali kedy chceli. až keď sa to ujednotilo na ten jeden spánok, tak som ich začala dávať oboch naraz spať do postielok. proste to tak nejak prirodzene prišlo. predtým spali kľudne aj každý inokedy.

tatolu
22. jan 2009

Yasmi, mňa sa drahý vždy pýtal. Čo si robila?
A stále som si nevedela spomenúť 😉

Raz som ho nechala samého a prišla som s tou istou otázkou. Isto vieš čo mi odpovedal: A dá sa pri ňom niečo robiť (to bol vtedy iba s najstarším) 😀

yasmina
22. jan 2009

janulas to teda hej...minule som bola u zubara tak ich nechal 2 hodky v ohradke 1m x 1m a vysipal im tam balik chrumiek 😠
tatolu by som odpovedala vrtala si v nose 😀

grmitko
autor
22. jan 2009

ja mam tiez rada ked sa ma muz spyta, ze co som cely den robila, tak vzdy poviem ze nic, co nevidis??? 😀

womenne
22. jan 2009

yasmin ja si tiež myslim že1spanok im stači už su velky nam to trvalo asi tyžden kym si zvykli a bolo ok.
No otecov ja už neriešim škoda nervov.

lenkamt
22. jan 2009

môj muž ma uznáva 😀 akurát si myslí že vysáva len on v sobotu 😀

rosarita20
22. jan 2009

Yasminka, pridavam sa k "davu".. 😉 Aj nasi po tom prvom roku presli len na 1 spanie, bude to trosku trvat, ale urcite to zvladnes... Ved ked zvladas to vsetko co mas teraz doma sama...klobuk dolu, priznam sa ja by som asi bola uz davno K.O.

kili
22. jan 2009

lenka 😀

adrolka
22. jan 2009

baby, takže lalupka je v nemocke? achjaaj - držím palce ,nec hsa čím skôr zotavíí. 😔
yasminka, ja tiež tuho rozmýšlam na 1x spanok, lebo mne Amira už pár týždňov ani zasvet nezaspí predobedom, Tara zaspí, ale ju A zobudí. už som začala aj fajčiť -od nervov. 😒 😠 😠

womenne
22. jan 2009

adrolka mne už vela nechyba aby som po 4.5 roka abstinencie začala znovu 🤐 zlyhala som len 3x 😔

aneti78
22. jan 2009

adrolka, wom, nie ste same, ja som tiez zacala, sice az po materskej...asi mam vela prachov 😀 😀 😀 ,ale v podstate to bolo tiez od nervov, deti vkuse namiesto v skolke, doma chore, ja nestihacky, resp. vela som musela odkladat. a dopomohol mi muz, ktory zacal prvy no a ja s nim 😠 tak teraz cakam, kedy prestane on, ze prestanem spolu s nim 😀

mici3
22. jan 2009

caute vidim ze staronova tema sikovny chlapi 😀

dnes sme boli na ročnej prehliadke a na očkovaní celkom zatial v pohode tak dufam ze to zvladnu, dr. nas pochvalila ze nas vidi len v poradni a dufa ze to tak aj ostane 😉

aj my sa snazime o jeden spanok denne 😔

aneti78
22. jan 2009

mici, vsetko najlepsie dievcatkam k narodeninam, nech su zdrave a stastne a robia vam len a len radost 😵 😵 😵 a vela darcekov 😉

womenne
22. jan 2009

ja si myslim že chlapy keby boli na materskej tak zošaliaaspon moj jemu stačilo na vianoce ked bol doma 3tyždne už mal nervy a teraz ma nas stale 😝 😀 on sa občas aj tešil že ide do prace a ma tyžden klid najme ked boli nezbedny 😝

grmitko
autor
22. jan 2009

mici vsetko naj babulkam, nech vam robia iba radost

uz ste oslavovali?

kili
22. jan 2009

mici, emkám všetko naj do druhého roka 😵

grmitko
autor
22. jan 2009

nasi su uz v posteli, uvidim ako bude do rana a potom sa zariadim

kili
22. jan 2009

S. si myslí, že o steny stanu sa dá oprieť 😀 a dnes v ňom chodil pomaly ako škrečok v guly 😀

womenne
22. jan 2009

aj my sa pripajame teraz davali v novinach o obhryzani pier moj je do toho maniak?jeho šefovia presne vedia ktore su jeho pera lebo všetke ma obhryzene 😀 vymysleli už obhryzenu tušku asi mu ju kupim 😀

mici3
22. jan 2009

všetkym pekne ďakujeme

Musim pochvaliť mojmo MM dnes kupil babam male kytičky a ešte kupil kvety aj mne, kukala som ako puk 😕

my sme im dali darceky od nas a oslavovat budeme v sobotu u našich bude big party

mici3
22. jan 2009

a este sa musim pochvalit s mieramy tak
Miška mala 1630 a 38cm a teraz 8330 a 72 🙂 Maťa mala 1250 a 38cm a teraz 7745 a 69 🙂

baby ja som taka stastna ze su v poriadku 😀 😀 😀 keby som mohla skacem dva metre

miriamkac
22. jan 2009

mici3...gratulujem bambulkam k prvemu rociku a nech vam oslava dooobre dopasdne.. 😵 😵 😵