• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dvojičkovo II

20. októbra 2017 
no len je blbé, že sa mu tak nedá moc behať, a tiež vyzerá dosť smiešne, keď chodí rýchlo, tak vrtí zadkom akoby tancoval sambu :sweat_smile:
15. apr 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme :slight_smile: vonku strasne rada fotim,len to neznasam zmensovat :astonished:
15. apr 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yas,kde si? ste vsetci oki???
15. apr 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj Leni, to je nepríjemné :pensive:

My sa v piatok chystáme do Maďaromkesenemsípen tak aj ja chcem pozrieť nejaké veci pre drobcov na leto. Len sa tam najprv musíme zorientovať :sweat_smile:
15. apr 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som aj ja pridala nejaké fotos :wink:

Margarétka - ale furt lepšie ako Michalovce :grinning:
15. apr 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka, kraaaasne!!!! :dizzy_face:

babulky, dobru nocku! idem radsej haji, lebo neviem, aka noc nas caka...a bojim, bojim... :confused: . chudatko moje male...

papa
15. apr 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemrnc a makaj :grinning: :grinning: :grinning: rozkosnice rozkosne :dizzy_face: vsetky styri :sunglasses:
15. apr 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lalu, krááásne foto... a na tých, kde je mamina, tak by som povedala, že si to ty... ale pekne ti vyrástli, parádnice...

nan, veru, supiš bolo vonku, len som došla totál grogy domov :slight_smile: po vyše 5 hodinách..

leni, takže budeš na tri deti sama??? no uff

kili, aj my máme odtiaľ tenisky a na kamienky a na motorky sú supiš... aj keď je mi jasné, že klenba nič moc... ale nechcela som, aby si odierali nové tenisky
15. apr 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nan, stale tak plače??
15. apr 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nani, dobru nocku, drzim palce :wink:
15. apr 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi - no mne chodí mamina každý deň doobeda na 2-3hodky, ale poobedia a večere budeme samé :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ďakujeme za pochvaly, idem aj ja spať, tiež Lucka nejako zo sna mrnká :confounded: u nás to vyzerá na spodné očáky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. apr 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky,
Lalu, Lenka krasne bambulky to mate, ale ved maju byt po kom :wink:
15. apr 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Leni, no kilo jedla, to maju moje deti tak na 10 dni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

lalu krasne vsetky styri babulky :slight_smile:
15. apr 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som sa vytratila, ospravedlňujem sa, ale mala som dlhokánsky telefonát :wink:

Leni, myslíš? :grinning: A ak vám idú očáky tak držím palce, nech drobka veľmi netrpí :stuck_out_tongue_closed_eyes: . A idem omrknúť fotky :wink:
15. apr 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni tak tomuto sa hovorí mať doma babinec, ale totálny :grinning: . Má u vás tvoj manžel vôbec slovo? Teda ak teraz áno, tak nech si to užíva lebo o pár rokov bude iba spomínať :grinning: . A ozaj, baby sú nádherné a ty kočka :wink:
15. apr 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
tak ja som zmeškaLA fotky :cry: ale bola som tak unavena že som šla spat.t :cry: k snad nabuduce :wink:
som sa rozhodla že nabude idem znova vlakom ale pojdem na cely den sa oplati maly maju zadara :sunglasses:
no nič idem varit pekny dnik
16. apr 2009 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dankam vsetko najlepsie!!! :dizzy_face:
16. apr 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my prajeme Dankám všetko naj :slight_smile:

Margarétka - nemá žiadne slovo, ale to nemal ani keď som bola sama :grinning: a asi idú Lucke fakt očáky, lebo to má zdurené a už jej tečú aj sople :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. apr 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a okukávam Kilin album či tam budú ostrihaní chaloši a ništ :grinning:
Kili mne to tiež baby raz spravili a sa mi niečo marí že mi baby poradili ctrl+ťahať myšou ľavým tlačítkom, skús :wink:
16. apr 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Aj ja sa pridávam ku gratuláciám pre všetky Danky, prajem len to naj, naj, naj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Ahá Leni, tak on nemal slovo ani doteraz? Tak aspoň o nič neprišiel :grinning: . Chúďatenko Lucka, nech má tie zuby čo najskôr von. Ale ak pôjdete na prechádzku tak jej slniečko a čerstvý vzduch aspoň vytiahnu soplíky :wink:
16. apr 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kili neviem, ako by sa tá obrazovka dala napraviť :confounded:
16. apr 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dvojmaminky

aj ja sa pripajam k gratulaciam dankam (aj ked som si povodne myslela, ze Danky oslavuju v januari - normalne som si to musela na nete overit :sweat_smile: - tu je kalendar uplne iny :unamused: )

jankabambulka - neskoro ale predsa zelam vsetko naj naj naj detickam a este musim pochvalit za krasnu tortu - super sa pacila aj MM (a ten je tak trosku z fachu) - fakt bola suprova - snad bola aj taka fajnucka ako vyzerala :wink:
16. apr 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jzfr, 3 januara maju meniny Daniely a dnes Dany, Danice :wink:
16. apr 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved toto, ze som nasla, ze dnes oslavuju Dana a Danica (ale ja som si povodne myslela, ze to vsetky Danky oslavuju spolocne :sweat_smile: ) - aspon tak sa mi to zdalo, ze ked sme boli mali, tak boli vsetku Danky januarove :sweat_smile: - ale mozno sa mylim, lebo vacsinou som poznala iba Danky-Daniely :sweat_smile:
16. apr 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Danielky su januarove, Dana je pekne meno :wink:
16. apr 2009 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už to mám napravené, to som len tak dala do albumu, ale nejaký veľký problém to nebol, len som si zas otvorila koňa v inom okne a to zrušila. ale nechápem, ako sa im to mohlo podariť :grinning:
lenka, ctrl+ plus (alebo aj myš), tak to viem, to vlastne používam furt, si to zväčším na celú obrazovku a preto nemám na boku tú reklamu, ale na toto to nefungovalo.
16. apr 2009 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby o mate auta ake tienidlo mi odporučite??plastove s prisavkou alebo slunečnu roletu???kamoška mi odporučila rolety ale nejazdila dalej tak nevie čo myslite vy????
16. apr 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dani ja som za rolety, zdaju sa mi praktickejsie a lepsie ako tie obycky tienidla s prisavkou :wink:
16. apr 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik Saška objednavam :wink: už sme dlho nepopisali čo zajtra??dufam že ta stihnem :wink:
16. apr 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
DANKAM prajem všetko najlepšie hodne zdravíčka, šťatíčka a rodinnej pohody...

jzfr-ďakujeme- torta bola ja taká chutnučkááá :dizzy_face: :dizzy_face: , síce niektot hovoriíl že ten mandľový obal bol hodne sladký ale mne to neva a oni - nejedia sladké tak asi preto

leni božinku - ja si nemôžem pomôcť , ty mi v žiadnom prípade nepripadáš ako maminka trofh detí ale ako ich segra
16. apr 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok