Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

womenne
21. apr 2009

naši od 11.30 no aj ja som chccela sakriš zase ma to boli viac ja as fakt zajtra pojdem knašim aspon si spravim preventivky u gynekologa adam si zobrat krv 🙂 a hlavne pichnut tetanovku 😢 neviete či to boli??

yasmina
21. apr 2009

wom.neboli neboj 😉

womenne
21. apr 2009

no ja som hrdia pokial nepichaju mna ale ja som bojko mam strach z ihla pritom v tehotensve som mala kanilu stale 😝 uvidim čo mi ešte napišemoj tatik 😉

womenne
21. apr 2009

tak naši chalani rozšrobovali hojdacieho konika no pochopite????????Normlne odšrobovali nohy od toho dreveneho stojana 🙄 🙄 🙄 🙄 a teraz nemam šrobiky necham to tatikovy na ukažku akychma šikovnych synov.a to som bola len v kuchyni par minut a že prečo su tak ticho no jassne kuli lotroviny 😠

lalupa
21. apr 2009

wom, nenudis sa 🙂

katulik, spinkame zase poobede, ked ich naobed vynicim vonku, vychadzky,hry,salenie, maju problem zaspinkat, su vystimulovane, doobedu je to naj, od 9-13, a spinkame od 19,30, takze to nie je zle 😉
co sa tyka reci, tak ony navzajom nejaku maju, len cumim a nerozumiem, su podarene, z nasich slov klasika,co som uz spominala, plus nove "babi, caj, cooo?, ham, moja, ides,, kde je, koo (koleso), ooko, chcem, daj, paaat (spat), kukuk, aa (auto) a kopec este... su to baby ukecane, po maminke 😀

napodobnuju zvieratka, strasne rozumeju, znekonecneho bordelu mi vydoluje zltu ponozku a donesie,ked prezliekam druhu bambulu, strasne chcu pomahat

ad krmenie- spenatik im je malo, ine kedy ako, ale vedia sa aj same napapat, trenuju a potom same lyzickuju, ani vela bordelu nenarobia
dochadza mi muza,co varit, hlavne poobede, jogurt, chlebik, kasa na vecer, bleeee, mna uz by to nebavilo... dnes sme ochutnali jahodky, snazime sa vsestrannost,ale dochadzaju napady...

yasmina
21. apr 2009

lalu tak teda krasne keckaju...nasi malo maxim viac ale mimi partizan...mama, tata, ded /dedo/,ham,papa a to je asi vsetko a namiesto daj si Maxim pyta dáš? 😉
dnes som im varila zemickovu kasu, fazulovy prívarok /slahacka a zelene struky Bonduele/ a morcacie sote a tiez neviem co im uz dat...a chuti im vareny puging ale nie ten co ide do mlieka ale Mliecny puding co sa rozraba s vodou a vari tazko sa zhana /byvali Laktamil/...toto nase novinky...

womenne
21. apr 2009

tak mi sme mali dnes rizoto,včera talianske cestoviny,tiež už neviem čo varit velmi im chutil opekany karfiol a všetko mesove maly by vymysliet nejake nenaročne recepty na každy den 🙂

lalupa
21. apr 2009

ten pudincek skusim pozhanat, skusime aj my
mnam, taky obedik by som si dala aj ja 😝 , ja osm robila hovadzinku a zeleninu - hrasok, karfiol , brokolicka, ryzova kasicka,ale nejako im to neslo, mali malu pauzu, vynimocne mali vyzivku

womenne
21. apr 2009

no a naši miluje rajčinovu omačku a sknedlo,a tuniakove cestovny s kečupom to už možte davat.

lalupa
21. apr 2009

inac stale im mixujem obedik, popri tom kusky,ale obedik musi byt enonuno 😅
niektore slova im idu po anglicky 😀 leather, to aj 1000x, s vyplazenym jazykom, baby, ou jeee 😀

womenne
21. apr 2009

😢 😢 😢 😢 mne dnes nič nevychdza vlastne nkdy ked si niečo naplanujem objednala som sa na gyndu,na krv na masaže a že zajtra cestujem naslovensko a drahy mi oznamil že mi berie občianku a malym kartičky na vybavenie papiera 🙄 🙄 🙄 🙄 sakra sakra sakra

helka1
21. apr 2009

Womene to tak byva, my sme si 2x naplanovali ist do stavebnej sporitelne prekonzultovat uver a 2 razy sme nic nevybavili 😝 . To sme si pritom zabezpecili strazenie deti...Asi nic netreba planovat ale robit spontanne 😉

lalupa
21. apr 2009

neboj, nabuduce bude lepsie 😉

male spinkali od 15-17,45, okupkali sme sa a spinkaju od 20,00,ale papat moc nechceli
strasne u nas fuka 😠

yasmina
21. apr 2009

lalu tvoje su ale spachtosky 😉 mimimu bolo zle z fazulky ho nafuklo prdel a plakal tak som dale espumisan dufam ze zaberie
MM sa bali ide prec a vrati sa v sobotu...a ja mlsam Tiramisu z kelimku 😉

lalupa
21. apr 2009

yas, skusas davat trochu rasce?
mlsaj mlsaj, potrebujes dohanat 😉 ja som mala poobede carte'door, kruci,ani neviem,ako sa to pise 😅 fajna s lieskovymi orieskami a jahodky

lalupa
21. apr 2009

kam zase ide??? dromoman ...

lalupa
21. apr 2009

ananas mnam mnam

lalupa
21. apr 2009

ideme spat, nejaki sme slahnuti papa dobru nocku

yasmina
21. apr 2009

lalu do luhacovic...DIAB.DNI ... 😖
ja idem stiahnut nejake foto a uverejnim...
lalu a kde mam dat rascu?

lalupa
21. apr 2009

ber to tak,ze vam bude fajne a sobota klasika 😅 😀
rascu som myslela do nafukovacej zeleninky-fazulka, hrasok, sosovicka, staci par zrniecok, potom kludne vybrat, prdikov a nafukovania by malo byt menej
tesim sa na fotky,ale az zajtra, som nejaka divna, zrava, boli hlava, nevladzem, chce sa mi spat ☹

yasmina
21. apr 2009

chod spinkat...dobru nockuuuuu

verona20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
womenne
22. apr 2009

Ahojky
Helka maš pravd minule som sa zbalila rano a šli sme takto ked si planujem mi nikdy nič nevyjde,ak vybavi drahy kartičky by som šla asi zajtra lebo už fakt nevladzem od bolesti ale zase nejdemnič planovat pri mojej smole 😝
D 😝 nes pojdem s malymi do mesta zaniest nejake veci do bazaru nemam to kde skladovat..

yasmin rascu davaj do všetkeho tažko stravitelneho,ako piše lalu pomaha to,naši ju schrumaju 😀 dnes mam navarene tak mam klid moja babovka mala uspech hlavne u deti zjedli 3 kusky každy a ja zvyšok ostali 4kusky na ranajky 😝

adrolka
22. apr 2009

verona, s kojením nemám až tak skúsenosť, ale s odgrganím to bola aj moja nočná mora vždy!!!!vraj dať si jedno na koleno, akoby sedelo. ja som mala pre ne taký vyvýšený vankúš, čo sa používa pri refluxe, veľmi mi pomohol, takže kým odgrg jedna, druhá bola na to vankúši.
kočík- tiež bol problém, bývame na treťom bez výťahu. takže sme nechávali kočík v aute dole v kufri. vláčili sme ich dole a hore v tých korbičkách / vaničkách z kočíka. to som ešte aj sama zvádla, ale ked už boli ťažké, museli mi chodiť pomáhať rodičia alebo MM. každýbožídeň hore dole. u nás by sa kočík ani nezmestil do bytu 😀

lalupa
22. apr 2009

verona, to mate skoro 3m? vtedy sa mne osobne najlepsie kojilo, uz sa lepsie chytali, no stale mi vyhovovala zavinovacka,aj ked z nej uz trcali 🙂 velka pomoc pri odgrgavani, to som ich lez zdrapila (kojila som posediacky, milion vankusov, kojenecky sa mi smykal), a oprela som si jednu,ktora dopapala... tu polohu,co popisujes mozes, vtedy tecie ale vela mliecka, teda rychlo, moje zalievalo a potom kuckali a dusili sa, takze ak som mohla, ze nespinkali uplne rovnako a som bola sama, tak po jednom ...a opriet na gauci do sikmej polohy
so znasanim kocika nepomozem...

lalupa
22. apr 2009

yas, jeeeej 😵 , su strasne zlatunki 😵 a M mate aspon na fotkach 😅 , chcu byt este v kociariku?
inac ja som tiez len fotografka, mm ani nenapadne,ze by som mohla byt na foto aj ja... 😖
paci sa mi ta cerveno cierna kombinacia 🙂 ,len aby z nich nevyrastli taki divociaci 😀 😉

yasmina
22. apr 2009

Lalu no ja skoro ziadne foto :-/ nemam...
v kociariku az ked uplne nevladzu...
To som im kupila supravy NIKE take zamatove na 18 mesiacov ale rastu ako z vody a vcera ich mali 2 krat cize asi zbytocnych 100 eur...ale co ked sa teraz neparadim ja tak aspon ich neee? 🙂
uz je krasne teplucko uz sa Lalu opalujes ?

lalupa
22. apr 2009

opalovanie nehrozi, som nejaka skapana zo slniecka, dlho na nom nevydrzim...staci,ze sme s babulami vonku a tesim sa k nam do klimy a chladucka... ved aj alabaster bol niekedy in 😀

adrolka
22. apr 2009

ano lalu, veď pozri na Madonnu 😀 😀 😀