• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dvojičkovo II

29. septembra 2015 
lalu a ty neobliekas rovnako?
23. apr 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja spiace nemam :frowning2: ,ale dnes by sa dala fajna spravit: jedna rucka pod hlavickou a druha stiskajuca oslika :dizzy_face:
23. apr 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lalu, maličké sú krásnučké a zbožňujem, keď sú deti oblečené v gatíkoch alebo tepláčikoch na traky. Sú také zlatučké :dizzy_face:

Kiwuska, Janíčko je nádhernučký, vyzerá v spánku ako malinké bábo :dizzy_face:
23. apr 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yas, kedy ako :wink: doma je doma :sunglasses: a najlepse fotky su nestylizovane,takze v com sme, v tom fotime...aj ked si hovorim,ze by som ich uz mohla vyfintit, veci mame prekrasne a nestihame nosit, a odfotit...
23. apr 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Helka to vieš, MS za dverami :wink:

Yas, čo hovoríš na nechty? Môže byť? :wink:
23. apr 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lalu jasne ja na doma najradsej teplacky/pancusky a body ale sa na seba hnevam ked im nedam rovnake :slight_smile:
23. apr 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ved prave Marg, pamatam, ze si velky fanda :grinning:

Hm, aj ja uz by som si mohla kupit nico pekne na seba :slight_smile: , ale yasminka take botky urcite nieeee v tych by som sa zabila :grinning:
23. apr 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marg, ty metal dracica :grinning: u nas su tusim scorpions dnes
23. apr 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na lennyho kravitza sa nik nechysta???
marg, no kto by to povedal :slight_smile: , a uvidime ta tu teraz ked idu tie vyznamne dni ? fandi poriadne nahlas, nech ta aspom pocujeme :slight_smile:
baby, dik, idem, lebo ta hlava, dobru nocku vam aj detickam
lalu ja by som isla na lenyho ale co s drobcami
23. apr 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kiwus neboj, budem fandiť tak nahlas, že to začuješ aj ty :grinning: . Môj manžel kamarátom hovorieva, že ja na to nevyzerám, ale pri hokeji sa viem odviazať :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Chudáčik môj dres, ten už si svoje prežil, keď sa naštvem tak je terčom môjho hnevu :angry: :pensive:

lalu ja som ledatak metalová dračiča na odpočinku, na dorast sa už nechytám :grinning: .
23. apr 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Helka mozno sa zabijat v tych topankach budem aj ja...ale aspon obcas ich obujem :wink:
23. apr 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sa chystame,ale este nemame listky,ale urcite chceme ist, je nasim zaciatkom :sweat_smile:
23. apr 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lalu tak aj ty sa pôjdeš vyblázniť, super :dizzy_face: . Držím palce, nech to s koncertom vyjde :slight_smile:
23. apr 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
let love rule :slight_smile:
23. apr 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Yasmi pozrela si si tie fotky?
23. apr 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marg. ved tam mas iba deticky...a nechtiky nikde
23. apr 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechala som odkazy na predošlej strane, nemám to v albume
23. apr 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marg... fiiii ty vampirka :dizzy_face: pekne a odvazne!!! ja som pouzivala niekedy ked neboli deticky tmave laky bordo a tak ale strasne rychlo sa nieco odprsklo a trebalo opravovat...tak teraz uz len osetrujuce nenapadko...
23. apr 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta ja stará upírica :grinning: . Teda bola som :wink: . Teraz som v prvom rade mamina, čo v praxi znamená, že ešte dnes si nechty odlakujem :wink:
23. apr 2009 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yas,aj ja bordo, minulu sezonu zase vinovo cervene sexy :wink:
listky rezervovane :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. apr 2009 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem sa osprchovať a pustím sa aj do odlakovania, nech som zas nenápadná :wink:

všetkým maminám a detičkám prajem dobrú noc a krásne sny :slight_smile:
23. apr 2009 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru nocku a prid zas :wink:
idem aj ja, papapa,uz som chcela byt hodinku v postielke...
23. apr 2009 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja idem haju dobru nocku dufam ze Max nebude rumazgat...
23. apr 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cafte babizne, akurat som vas docitala a vy vsetky uz v posteliach... :grinning: :grinning: :grinning: tak dobru noc a sladke snicky...
lalu, kiwi, fotky som nestihla... :frowning2:
tak aspon pochvalim tie zabkine, naozaj mas krasne okane :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A vitaj!!!
Yasmi, pocuvaj ty to asi v tej amerike riadne roztocis, obchody traste sa a hlavne ocinova kreditka :grinning: :grinning: :grinning:
Marg, ty si riadna upirica :slight_smile: Volakedy som aj ja nosila cierne (obcas) teraz by som uz asi na to nemala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No a idem aj ja do postele, bruuu :wink:
23. apr 2009 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko prva....
Max koncertoval ako vzdy a hore od 6:30 :angry:
24. apr 2009 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule,ako urobit puding? klasika mlieko alebo radsej hami vzorku? nechcem sunar,skoda ho...davate aj cukor? mozem urobit klasiku vanilkovy dr.oetker? dik za rady :wink:
24. apr 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lalu ahojky...urob klasiku Dr.otker vanilkovy do klasickeho mlieka a dala som aj trosku cukru nech si posmakuju a zjedli faajne vela...inac im viac chuti mliecny vanilkovy ale ani ten nebol zly :slight_smile:
24. apr 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. apr 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok