• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dvojičkovo II

29. septembra 2015 
autor
katulka, tak pozdravuj Lalupku, ze jej zelame nech je skoro doma a myslime na nu :slight_smile:

ja idem spat, bo deti spia od 17,30, co zase cez den nespali a rano budu uz o 4,00 hore ako ich poznam, tak dobru noc a krasn sny
23. jan 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
saška dobrú noc - ale neboj, zajtra všetky deti budú stráááášne dlho spať :wink:
fro, môžeme založiť klub osamelých- ten môj je na hokeji - teda aspoň dúfam :grinning:
23. jan 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katulka tu http://fotoalbumy.azet.sk/froschka/dominikanska-republika-2008

no tak sme prave volali s muzikom a on je taky zlaty, pred kolegami mi lasku vyznava a vravel ako sa uz tesi domov, akurat su za stolom a veceraju za odmenu :dizzy_face: tak uz nebudem viac pisat o sekretarke...ma uplne prekvapil ako sa so mnou rozpraval, ani nesiel prec ale ostal pri stole :dizzy_face:
23. jan 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru noc Sasi!!!! Snad potiahnu dlhsie ako do 4h :sweat_smile:
23. jan 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jami :grinning: no ja som sa presvedcila uz ze je vse ok :sunglasses: :grinning:
23. jan 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No vidíš. Však Ti vravím. :dizzy_face:
23. jan 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati, no tak napokon až na nete vidím tvoje svadobné fotky :slight_smile: veľmi ti to pristalo :dizzy_face:
23. jan 2009 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fro, uz aj idem na to, inak ja som hladala fotku do pasu medzi svadobnymi, tak som pridala aj do albumu par svadobnych, ked chcete, tak nakuknite na mna :wink:
23. jan 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kili, Ty si rychla :confused: :slight_smile:
23. jan 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to sooooom :grinning:
23. jan 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati, ty si moje tuším ani nevidela, že? idem niečo na chvíľku pridať :wink:
23. jan 2009 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fro, waaau, tak myslim si, ze na Teba sa nechyta ziadna sekretarka, a vobec na ani na Vas dvoch, krasene fotky :wink:
23. jan 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kili, citas mi myslienky, zrovna som Ti isla napisat, aby si aj hodila na net :slight_smile:
23. jan 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katulka straaaaasne nezne ziena si na fotkach :dizzy_face: krasne
23. jan 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katulka :sweat_smile: dakujem :dizzy_face: :slight_smile:
23. jan 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kili heeeeeeeeeeeej jaka dracica nevesta :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: joj ja mam par zo svadobnej noci v pradielku no to sa nehodi sem ale tie fota milujem naj z nasich svadobnych :slight_smile:
23. jan 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati, no ja som fakt čítala, som to predpokladala :grinning: už sú tam
23. jan 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kili tie dalsie 3 co si pridala som uz videla, strasne ste zlati a ta farba vlasov aj make up ti strasne pristane :slight_smile:
23. jan 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fro, tú babu, čo ma robila by som vychválila do nebies. v ďaka nej celý deň bol super, lebo prišla k nám domov a to je na nezaplatenie (ináč 300,- bez masterkart :grinning: ). Keď som sa videla ráno v zrkadle, tak sa mi chcelo plakať, vživote som tak príšerne nevyzerala (fakt doslova), ale som vedela, že plakať nemôžem. no keď ma dokončila, tak som nemohla veriť, úžasné. A sa mi páčilo, dve baby ma na námestí ako sme sa fotili ale sme už meškali na obrad, zastavili, že či sa so mnou nemôžu vyfotiť, ja že nie, a oni, že tak krásnu nevestu ešte nevideli, tak ja že, Tak dobreeeee :grinning: :grinning: :grinning:
23. jan 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kili, nemam slov...krasna nevesta!!!!!!!! :dizzy_face:

fro, dik :wink:

baby, balim to pre dnesok, dobru noc Vam vsetkym!!!

Kili a ta farba je fakt super, mala by si si aj teraz taku dat :wink:
23. jan 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky - katulka, kili - NADHERNE NEVESTY!!!! naozaj krasne :dizzy_face:
23. jan 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aké krásne nevestičky :slight_smile:
keď to porovnám - prečo sme my mali svadbu tak dávno :confused: ???? ani foto na CD nemáme :cry: :grinning:
23. jan 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kili ty kokos tak to fakt si bola prekrásna nevesta- riadna dračica :dizzy_face:
23. jan 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Tak ja som nakukla, otvorila albumy kili a katullky a "huba" mi padla dole :astonished: . Prisahám, na zem.

Katullka, bola si krásna nevesta, taká nežná víla :dizzy_face:

Kili, ty si bola úžasná kočka, nádherný mejkap aj vlasy, na rovinu to píšem, vyzerala si absolútne perfektneee :dizzy_face:
23. jan 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dík baby, poklona autorovi :grinning:
23. jan 2009 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ináč, jak sme mali za chrbtami v sále také veľké zrkadlo, tak som sa vždy poobdivovala a o takej 21vej som sa už začala spoznávať :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. jan 2009 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj katuška bola krásna, to som si nevšimla že aj ty máš foto , pokiaľ mar. nenapísala :wink:
23. jan 2009 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kili ani sa ti nečudujem, aj ja som zažila na svadbe niečo podobné, síce som za chrbtom nemala zrkadlo, ale akonáhle sa nejaké vyskytlo tak som sa tiež obdivovala, mám pocit, že ani raz v živote som nevyzerala tak dobre. Pre mňa bol zas príjemný zážitok, keď sme sa išli fotiť a fotografka bola hotová z mojich šiat, veľmi sa jej páčili (aj keď teraz si myslím, že to asi hovorí každej neveste). A stále mi o tých šatách básnila, mne tie šaty ušila jedna moja zlatučká kolegyňa z práce, model sme našli na nete, trochu ho prispôsobili mojim predstavám a kolegyňa to potom ušila. A ja som si v svadobný deň pripadala ako princezná :dizzy_face:
23. jan 2009 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moncici napis Kersty :frowning2:
23. jan 2009 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata dobru nocku vam prajem!!!!
23. jan 2009 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok