Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

jankabambulka
8. máj 2009

janinka - teraz tak premýšľam, nemohla si ich udržať v brušku ešte 2h , mohli mať viac sviatkov v roku 😀 😀 a začať oslavovať 1.mája pokračovať 8 a aby nevyšli z cviku tak 9 narodky 😀 😀

zuzka.25
8. máj 2009

nan, krasne fotky, mate taku istu tortu, ako sme mali my 🙂 aj tento rok budem od nich objednavat, ale asi dve, na kazdy den oslavy jednu (budeme oslavovat s rodicmi a druhy den s kamaratmi)
a plnka aka bola? my sme mali doboskovu...

zinu, ja viem, ja ta chapem, len mi prislo trosku smiesne to, ze mas stale dve deticky, o ktore sa staras a napisala si, ze mas malo 🙂 nemyslela som to v zlom... ja ti trosku "zavidim" to, ze si mala maxa ako prveho a vedela si si vychutnat aj to mono aj duo... ja mam pocit, ze mi trosku nieco uslo... ze som v tych zaciatkoch fungovala ako na zotrvacnik, ale neuzila som si ich, ako keby boli postupne.. cim nechcem povedat, ze lutujem, ze su dvojcata 🙂 no tazko sa to vysvetluje...

lalupa
8. máj 2009

nanus, no krasne fotky!!! mali bubaci spokojni, mamicka nadherna,stastna,ziari na poslednej foto, uzasne!!! 😵
ta posledna je taka pohodova, to uz bolo po oficialitach??? a unikatna torticka, juuuj a urcite mnamoooozna 😝

yasmina
8. máj 2009

lalu takze predsa ste kupili kociarik 😵

silvia.s
8. máj 2009

ahojte
Nana- všetko najlepšie chlapcom k prvemu rôčku nech su hlavne zdravy ,šťastny a vesely.

helka1
8. máj 2009

Nanuska ste krasna rodinka !!! Velmi sympaticka !!! Normalne mi z toho zimomriavky nabehli a tak som si zaspominala na nase 1 narodky 😉

Ja som sa dnes na bycikli s Adamkom vyvratila ☹ , sice som uz stala, ze nie ked sme boli v pohybe, ale prave vtedy je ten bycikel labilnejsi . Zo vsetkych sil som sa snazila udrzat bycikel ale neslo to 😖, Adamko sa trosku vylakal a poplakal si a mna nejak pobolieva noha, asi som si ju nejak podvrtla 😝

Inac ja som bola v lekarni po opalovaci krem a pytala som vyslovene na nase zemepisne podnebie tak mi lekarnicka odporucila detom do 3 rokoch len 50 faktor. A prave v lekarni mali 2 balenie opal.kremu za cenu jedneho tak mame opalovaci krem na 2 sezony 🙂 a bola to znacka La roche posay 😉

lalupa
8. máj 2009

yas, ty si taky spionik, stihas este skor,ako dam avizo 😀 hej, vytesujeme sa z neho, je neskutocny!!! plno miesta, na nase kopce, teren, no suprovy 😵 a kocice su v nom stastne,ani chodit sa im nechce, to je jedno,kotru kde usadim 😎

yasmina
8. máj 2009

helka joooj si musela mat stres a Adamko tiez 😔
Krem opalovaci La Roche je super 😵

lalupa
8. máj 2009

pridala som jednu, prva bambulka papa piskotku, to preto sa tak tvari 😉

nana77
8. máj 2009

zuzi, aj my sme mali doboskovu 😀 . mali sme ju aj na krstinach (tiez od nich) a ta doboskova nam chutila, tak sme isli na istotu 🙂. mnaaamky, vyborna je, este teraz som dotlacila kusok 😝

dakujeme za pochvalu fotiek, myslim, ze cely dnesny den bol taky pohodovy. tie oficiality dnes nejako neboli, co sa tesim!!!!

zinuska, ano, byt matkou je naozaj krasny pocit!!! najkrajsi na svete 😵

lalu, tak sa princeznickam paci v kociku? krasny je a tie krpky este krajsie 🙂 🙂 !!!

zinuska
8. máj 2009

Zuzi,ja viem ako to myslis.. prave preto,ze som zazila aj monorodicovstvo.. no ale poviem ti,ze ja som si viac vychutnala dvojky ako miminka,lebo pri maxovi bolo pre mna vsetko nove a on bol ako som uz pisala problemovy,takze tak som zasa ja isla na zotrvacnik.
kdezto pri dvojkach som jednak uz mala nejake tie skusenosti,ale hlavne dvojky boli a su dobrucke.. i ked na zaciatku mali koliky a to bol zabijak,ale potom super. to ze place alex kazdu noc,to uz akokeby nevnimam,tak som si nato zvykla,ze len sa automaticky postavim,nieco s nim skusim,napr. pretocim ho na druhy bok,dam dudu a tak a je chvilu ticho. potom zas a zas,ale to nic nieje.
maxim napr spal zasadne len v kociku,s ktorym som musela utekat,inak sa zobudil a vrieskal a este na rukach a to len v stoji,ked som si chcela sadnut,tak spustil,ze som ho hodinu nemohla utisit, dotoho problemy s bruskom,refluxom, strachom atd.... bolo dokonca obdobie,ze sa bal aj vlastneho otca,a inak na rukach u cudzich ludi kam patrili uplne vsetci teda aj babky,tiez vrieskal,ale on plakaval tak,ze omodral a dusil sa... 😝 no keby som mala pisat,co vsetko sme zazili pri nom... 😝 dvojky su naozaj genialne takze ja si uzivam az teraz pri dvojkach..

juuuj,tak svokra volala,ze Maxim uz spi... tak a teraz este cakat celu noc,ci sa nezobudi a nebude plakat a nebudeme musiet letiet tam 😖

tak som si naplanovala,co vsetko porobim,upracem a tak a len tu strnulo sedim pri pc 😝

katullka
8. máj 2009

caute baby,

nanus, vsetko najlepsie prajem drobcekom k 1.narodeninkam, hlavne vela zdravicka!!!!!Krasne fotecky mate z oslavy 😵

Baby, co ste z BA neviete nahodou o nejakom novom velkoobchode kocikov na st.Vajnorskej???Ja som o nom pocula vraj tam maju velky vyber a za dobre ceny, ale neviem jeho nazov ani kde presne je 😒 .

lalupa
8. máj 2009

helka, uf, chudatko...snad nic vazneho

katullka
8. máj 2009

lalu mate perfektny kocik, baby so v nom zlate a to je fajn, ze ich tam bavi sediet 😵

nasich neviem udrzat ani 5min. nikde 😀

helka1
8. máj 2009

Yasminka stres bol ☹ lebo sme sa vyvratili na taky maly murik co mame pri zahradke a ako Adamko spustil rev tak naznacoval nieco s rukou a v prvom momente sok ze ci ju nema zlomenu 😢 , ono zase taky prudky pad to nebol, ked som videla ze je zle tak som sa snazila drzat bycikel so vsetkych sil tak som ten pad nieco zbrzdila 😔

Lalu u nas by taky kocair nemohol byt, keby vzadu sedela Radka tak by do tej prednej sedacky urcite vykopala dieru 😅 , ona aj v aute neskutocne kope do prednej sedacky 🙄

yasmina
8. máj 2009

lalu bambulka je kraaaasnuckaaaa

lalupa
8. máj 2009

ja osm bola zasadne proti tandemu, ale uz to neplati...dokonca aj po dome sa nam paci kocirovat sa 😀

lalupa
8. máj 2009

pridala som este jednu,ale seba som sekla, ksichtim sa strasne 😅

lalupa
8. máj 2009

yas, dakujem 😵 ,mobil to nevystihuje, ale bola taka sladunka a unavena...zelene ocka,sneda tvaricka, plne licka a pusinka...no ked som ju zacala fotit, tak sa dost mykala,ze nech neblbnem 🙂

yasmina
8. máj 2009

idem lahnut lebo som o 4tej hore...obaja teplotuju ☹
paaa a dobru nocku

nana77
8. máj 2009

joooj, yas, citala som ☹ . chudatka male, ze oni musia mat taketo reakcie... ☹ . prajem dobru nocku vsetkym trom!!!

nana77
8. máj 2009

lalu, vsak je ten kocik super? ja som tiez vzdy chcela kocik vedla seba a aj som mala take dva, ale tento tandemac je bohovsky!!!

zuzka.25
8. máj 2009

nan, ano,dobošková je mňaaaam... už sa teším tento rok 🙂

lalu, aký to máte kočík?? ja som nestihla, tak hoď aspoň link 🙂

yas, držte sa.. chúďatká, tvoji si každé očkovanie vytrpia... :(

nana77
8. máj 2009

zuzi, lalu maju power twin - jane 🙂 ! si nas tu vsetky "nakazila" tym kocikom 🙂 (ale chvalabohu)

zuzka.25
8. máj 2009

helka, tak to ste mali super zážitok :( no ešte, že to dobre dopadlo..

zinu, vidím, že si si s maxom ozaj užila... ešte, že už je to za vami, aj keď len čiastočne... ale určite sa vyrieši aj tá posledná záležitosť... a dvojky ti to vynahradili, keď sú také zlaté 🙂

katullka
8. máj 2009

yas, chudatka, vy asi ale vytrpite ☹ . Drzte sa!!!!!

zuzka.25
8. máj 2009

ááále 🙂 to fakt? 🙂 takže lalu do toho išla tiež? a akú majú farbu?
lalu, veď napíš viac, keď tu ešte si 🙂

nana77
8. máj 2009

jezisi, helka ☹ ! ja som to nejako nepostrehla... ufff, este stastie, ze ste ok!

katullka
8. máj 2009

Baby, vcera sme boli v rizikovej poradni a ked som spomenula, ze drobci uz boli 3x na ATB, tak sa doktorka divila, ze ich pediatricka neposlala na nejake alergologicke vysetrenie, ze pravdepodobne maju nejaky problem s imunitou. No ja som zase v mama a ja citala, ze aj 12infekcii do roka je v pohode, lebo vraj si deti buduju imunitu. Tak neviem 😒 . Inak boli sme objednani na 9h a zobrali nas o 10.15h 😠 . A este mi dr. povedala, ze su trosku nizsi ako by mali byt a ze maju nabeh na ploche nohy, ze maju mat stale na nozkach pevnu obuv, ale to aj maju. Pytala sa ma, ze ktory je taky kludnejsi, a ja ze "bohuzial" ani jeden 😀 .

Pisali ste tu o jedeni spisskych parkov, tak som si spomenula na jednu babu, co mi rozpravala, ze jej dcera zjedla naraz tri a to je tak stari ako moji 😕 , ona sa iba divila a nechala ju to zjest. Jedna mamina sa mi zase stazovala ze jej 1,5rocny syn nechce jest cukor, vraj mu vadi na lizatku..no commend.

nana77
8. máj 2009

baby, praaaaave sa narodil oliverko!!!!