• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dvojičkovo II

29. septembra 2015 
kil,jedine tak do stanov.nastastie tolko izieb nemame :grinning:
nie vsak nastastie preto,ze by som nechcela,aby ste u nas spali,ale pre to upratovanie tolkych izieb..
9. máj 2009 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zinus,ked vam vsetky deti z domu odidu...tak si spravte vnucence :wink:
9. máj 2009 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zinuska ten styl sa mi paci!!! :dizzy_face:
no stretko je dobry napad ale si daleko od nas vychodniarok...to skor prepadnem Lalu :grinning:
9. máj 2009 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diddi, to si ako majú spraviť vnúčence? :grinning: o to sa hádam postarajú deti
diddi :grinning: :grinning: :grinning:
baby tak neviete o tych padoch na hlavku,ci je to z niektorej strany nebezpecnejsie?? :unamused:
9. máj 2009 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zinus, fakt neviem. myslím, že je to jedno, keďže aj tak záleží od toho, aký bol pád
9. máj 2009 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zinus u vas sa tolko pada? u nas strasne, na hlavu zozadu, dopredu, na bok, sama modrina, ruky , nohy, celo, stolicka :confounded:
9. máj 2009 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je najnovsia moda.....v 50+ si urobit dalsie dieta.....akoze "vnuca".....inak aj ja mam moje lasky dnes prec....zobrali si ich svokrovci na 24h.....ale bola som do vecera s nimi u nich....teraz si pozeram ich fotky :cry:
9. máj 2009 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidíte, a naši padajú fakt minimálne, čím to asi bude? :slight_smile:
9. máj 2009 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vies,mne sa zda,ze mi raz niekto vravel,ze davaj si pozor,aby sa maly neudrel tam a tam... ale uz fakt neviem,kde je to "tam a tam" :unamused: vraj vtedy sa moze vazne poskodit mozog ci take nieco... a moj Alexim casto pada na hlavu vzadu. on sedi a jednoducho padne jak hnila hruska,ani nema reakciu,ze by sa snazil zachytit.jednoducho padne dozadu.. a je to fakt casto. aj som pri nom,ale to je sekunda,co sekunda,stotina sekundy.. :frowning2:
9. máj 2009 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si myslim,ze najnebezpecnejsie je padnutie dozadu na zatylok....a potom na spankove kosti....taky pad dozadu mame cerstvy....boli sme na pohotovosti,vsak napokon viete
9. máj 2009 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diddi,no ja by som to mozno este nejako zvladla po 50tke vynosit a porodit,ale ci bude MM vladat ich spravit?! :grinning: :grinning: :wink:
9. máj 2009 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas sa od predvcera hovori len AVO - akoze havo + stale avv , avv, Juro stale ukazuje prstom na vsetko a este dneska kecame same veci ako dididi :grinning: a vlastne vsetko na D, kupila som Jurovi sandalky u Batu , Jakub ma vysoky nart, takze pre neho nic, 700 sk fuc :astonished:
9. máj 2009 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zinus,ak nebude vladat,treba zacat uz teraz setrit a odkladat :wink: :grinning:
9. máj 2009 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dracik to moj Alex stale hovori "ete" akoze este,lebo on je stale hladny :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no tak o rok zje aj mna :rolling_eyes:
9. máj 2009 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diddi myslis muza? :grinning:
9. máj 2009 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zinus, u nas sa jedava strasne, nasi ZERUUUUUUUU, asi nas za chvilku zruinuju, ja som im vazila , co zjedia na obed, 300g a to pisu v priruckach, ze velki papkaci zjedia tak 250g :grinning: , pche :grinning: a kakosia preto aj 5 x denne, takze nas zruinuju aj na plienkach :grinning: :grinning: :grinning:
9. máj 2009 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas Miusa zas drzi dietky,zrejme chce byt modelka v buducnosti,lebo do tej jedlo nenatlacim. ta papa polovicne davky,takze financne je to akokeby obaja jedli ucebnicovo :wink:

ale kakaju jak vasi,lebo idu zubky..
dracik aky stav zubkov mate? my 2:2 :slight_smile:
9. máj 2009 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dneska sme preprechadzkovali asi 15 km, vecer som vysurovala byt, uvarila jedlo,vyvesila 2 x pracku, vypila 2 dc Sauvignonu, zajtra ideme do Svateho Jura s deckami na vylet, ale cim viac makam, tym mi staci menej spat, nechapem :grinning:

zinus, tebe Alexik v noci plakava? u nas Juro tiez a stale, ja to riesim tak, ze si ho dam do postele ku mne / drahy sa odstahoval zo spalne - spava s jakubom/ a je relativne klud, zaplace tak 2-3 x v noci , pre tym som stavala aj 10 x v noci , horor
9. máj 2009 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zinus, u nas Jakub 8 zubov a asi sa mu tlacia aj dalsie, lebo zuzle vsetko co mu pride pod ruku a Juro 4 zuby

baby, aj vas deti vsade kusu??????mne kusli aj do stehna :confused: aby si nabrusili zubalky :grinning:
9. máj 2009 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no plakava.. jemu by sa tiez lubilo medzi nami v posteli,ale hold je tam obsadene :grinning: v noci k nam tak okolo 2h putuje Maxac,takze neda sa.. Alexa by Maxim zalahol.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. máj 2009 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiiiha,pekne zubov mate! :slight_smile:

to preco su moji vo vsetkom tak pomali??? nedavno som volala s fitny a tej uz baby behaju v postielke kolom dokola. mne sa Mia dvakrat postavila v postielke a Alex este vobec nie. :unamused:
9. máj 2009 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zinus,ta kvalita spermosov je v tomto veku muza....potom vsetko ide dole vodou :wink: treba nabrat zo "studnicky" a dat do "mraznicky".....a v 50 to bude stale 1.trieda....spokojnost bude na vsetkych stranach....a deti vam to pekne vratia...tie prebdene noci :wink: ....a co vies,mozno sa tu na koniku stretneme v spolocnom termine "maj 2030" :grinning:
9. máj 2009 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zinus, co si, vobec nie su pomali a muzi su pomalsi ako baby..... u nas je zasa strasny rozdiel, kym juro stvornozkuje o 106, postavi sa aj 50 x za den a to kdekolvek, podava mi ruku aby sa posunul o krocik, Jakubko iba veselo majstruje vsetko na chrbte alebo bruchu , poplazi sa ale uz rychlostou svetla a postavil sa v postielke az 1x, inak strasne by sa chcel postavit ale je hrozne lenivy, takze sa vacsinou len jeduje :astonished: , ale inak su bohovsky ked spolu trieskaju dverami a rehlia sa pri tom, alebo sa nahanaju po byte a cislo 1 je kuchyna :grinning:
9. máj 2009 o 23:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diddi,ale daj pokoj :grinning:
ked mi kazde moje dieta da tri vnucatka,akoze im budem vzorom :grinning: tak to mame dokopy 9 vnucat :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ked mi to vsetko daju naraz na prazdniny,tak no s Panom Bohom :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: a tak si neviem predstavit,ze by som sa ohanala okolo tychto 9tich vnucat a este kojila dalsie miminka.lebo isto by to boli minimalne trojicky pri mojom stasti :grinning:

deni,fakt dvojky su zlate,ked sa bavia spolu, to sa pri mono neda zazit,tak si to fakt uzivam.oni su moja telka. da sa na nich pozerat kazdu minutku. su podareni neskutocne.. a srandisti :slight_smile:

babule idem hajat. zajtra mame v kulturnom dome vystupenie deti zo skolky ku dnu matiek. juj sa tesiiiim na Maxacika :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

tak dobru nocku
9. máj 2009 o 23:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zinus,dracik....nase len v roku zacali lozit po styroch....postavili sa v 15m. a chodit zacali v 16m....to sa neda porovnavat,kazde je individualita....a vieme,ze silna :wink:
9. máj 2009 o 23:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne diddi. :slight_smile:

a co este nespis?? ja uz idem,lebo jak sa hovori "vzduch je cisty" :grinning: muz uz zaspal,tak mozem ist aj ja,lebo ma lakal do spalne,ale ja mam plodne dni :grinning: :grinning: ,takze fakt neriskujem :grinning: :sunglasses: no tak uz teda mozem ist hajat,bo uz spi

tak fakt uz papapa
10. máj 2009 o 00:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sa idem veru vyspat....dobru nocku....a zinus,ked budes varovat 9vnucat,dojdem aj ja so svojimi min.4ks,dame kavicku,coto postrikujeme,postazujeme a pokochame sa nad nasou malou krasnou skolkou....idem o tom snivat :sunglasses:
10. máj 2009 o 00:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. máj 2009 o 00:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok