Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

zinuska
9. máj 2009

kil,jedine tak do stanov.nastastie tolko izieb nemame 😀
nie vsak nastastie preto,ze by som nechcela,aby ste u nas spali,ale pre to upratovanie tolkych izieb..

diddi
9. máj 2009

zinus,ked vam vsetky deti z domu odidu...tak si spravte vnucence 😉

yasmina
9. máj 2009

zinuska ten styl sa mi paci!!! 😵
no stretko je dobry napad ale si daleko od nas vychodniarok...to skor prepadnem Lalu 😀

kili
9. máj 2009

diddi, to si ako majú spraviť vnúčence? 😀 o to sa hádam postarajú deti

zinuska
9. máj 2009

diddi 😀 😀 😀

zinuska
9. máj 2009

baby tak neviete o tych padoch na hlavku,ci je to z niektorej strany nebezpecnejsie?? 😒

kili
9. máj 2009

zinus, fakt neviem. myslím, že je to jedno, keďže aj tak záleží od toho, aký bol pád

dracik1
9. máj 2009

zinus u vas sa tolko pada? u nas strasne, na hlavu zozadu, dopredu, na bok, sama modrina, ruky , nohy, celo, stolicka 😖

diddi
9. máj 2009

to je najnovsia moda.....v 50+ si urobit dalsie dieta.....akoze "vnuca".....inak aj ja mam moje lasky dnes prec....zobrali si ich svokrovci na 24h.....ale bola som do vecera s nimi u nich....teraz si pozeram ich fotky 😢

kili
9. máj 2009

no vidíte, a naši padajú fakt minimálne, čím to asi bude? 🙂

zinuska
9. máj 2009

vies,mne sa zda,ze mi raz niekto vravel,ze davaj si pozor,aby sa maly neudrel tam a tam... ale uz fakt neviem,kde je to "tam a tam" 😒 vraj vtedy sa moze vazne poskodit mozog ci take nieco... a moj Alexim casto pada na hlavu vzadu. on sedi a jednoducho padne jak hnila hruska,ani nema reakciu,ze by sa snazil zachytit.jednoducho padne dozadu.. a je to fakt casto. aj som pri nom,ale to je sekunda,co sekunda,stotina sekundy.. ☹

diddi
9. máj 2009

ja si myslim,ze najnebezpecnejsie je padnutie dozadu na zatylok....a potom na spankove kosti....taky pad dozadu mame cerstvy....boli sme na pohotovosti,vsak napokon viete

zinuska
9. máj 2009

diddi,no ja by som to mozno este nejako zvladla po 50tke vynosit a porodit,ale ci bude MM vladat ich spravit?! 😀 😀 😉

dracik1
9. máj 2009

u nas sa od predvcera hovori len AVO - akoze havo + stale avv , avv, Juro stale ukazuje prstom na vsetko a este dneska kecame same veci ako dididi 😀 a vlastne vsetko na D, kupila som Jurovi sandalky u Batu , Jakub ma vysoky nart, takze pre neho nic, 700 sk fuc 😲

diddi
9. máj 2009

zinus,ak nebude vladat,treba zacat uz teraz setrit a odkladat 😉 😀

zinuska
9. máj 2009

dracik to moj Alex stale hovori "ete" akoze este,lebo on je stale hladny 😀 😀 😝 no tak o rok zje aj mna 🙄

zinuska
9. máj 2009

diddi myslis muza? 😀

dracik1
9. máj 2009

zinus, u nas sa jedava strasne, nasi ZERUUUUUUUU, asi nas za chvilku zruinuju, ja som im vazila , co zjedia na obed, 300g a to pisu v priruckach, ze velki papkaci zjedia tak 250g 😀 , pche 😀 a kakosia preto aj 5 x denne, takze nas zruinuju aj na plienkach 😀 😀 😀

zinuska
9. máj 2009

u nas Miusa zas drzi dietky,zrejme chce byt modelka v buducnosti,lebo do tej jedlo nenatlacim. ta papa polovicne davky,takze financne je to akokeby obaja jedli ucebnicovo 😉

ale kakaju jak vasi,lebo idu zubky..
dracik aky stav zubkov mate? my 2:2 🙂

dracik1
9. máj 2009

dneska sme preprechadzkovali asi 15 km, vecer som vysurovala byt, uvarila jedlo,vyvesila 2 x pracku, vypila 2 dc Sauvignonu, zajtra ideme do Svateho Jura s deckami na vylet, ale cim viac makam, tym mi staci menej spat, nechapem 😀

zinus, tebe Alexik v noci plakava? u nas Juro tiez a stale, ja to riesim tak, ze si ho dam do postele ku mne / drahy sa odstahoval zo spalne - spava s jakubom/ a je relativne klud, zaplace tak 2-3 x v noci , pre tym som stavala aj 10 x v noci , horor

dracik1
9. máj 2009

zinus, u nas Jakub 8 zubov a asi sa mu tlacia aj dalsie, lebo zuzle vsetko co mu pride pod ruku a Juro 4 zuby

baby, aj vas deti vsade kusu??????mne kusli aj do stehna 😕 aby si nabrusili zubalky 😀

zinuska
9. máj 2009

no plakava.. jemu by sa tiez lubilo medzi nami v posteli,ale hold je tam obsadene 😀 v noci k nam tak okolo 2h putuje Maxac,takze neda sa.. Alexa by Maxim zalahol.. 😝

zinuska
9. máj 2009

fiiiha,pekne zubov mate! 🙂

to preco su moji vo vsetkom tak pomali??? nedavno som volala s fitny a tej uz baby behaju v postielke kolom dokola. mne sa Mia dvakrat postavila v postielke a Alex este vobec nie. 😒

diddi
9. máj 2009

zinus,ta kvalita spermosov je v tomto veku muza....potom vsetko ide dole vodou 😉 treba nabrat zo "studnicky" a dat do "mraznicky".....a v 50 to bude stale 1.trieda....spokojnost bude na vsetkych stranach....a deti vam to pekne vratia...tie prebdene noci 😉 ....a co vies,mozno sa tu na koniku stretneme v spolocnom termine "maj 2030" 😀

dracik1
9. máj 2009

zinus, co si, vobec nie su pomali a muzi su pomalsi ako baby..... u nas je zasa strasny rozdiel, kym juro stvornozkuje o 106, postavi sa aj 50 x za den a to kdekolvek, podava mi ruku aby sa posunul o krocik, Jakubko iba veselo majstruje vsetko na chrbte alebo bruchu , poplazi sa ale uz rychlostou svetla a postavil sa v postielke az 1x, inak strasne by sa chcel postavit ale je hrozne lenivy, takze sa vacsinou len jeduje 😲 , ale inak su bohovsky ked spolu trieskaju dverami a rehlia sa pri tom, alebo sa nahanaju po byte a cislo 1 je kuchyna 😀

zinuska
9. máj 2009

diddi,ale daj pokoj 😀
ked mi kazde moje dieta da tri vnucatka,akoze im budem vzorom 😀 tak to mame dokopy 9 vnucat 😝 a ked mi to vsetko daju naraz na prazdniny,tak no s Panom Bohom 😀 😀 😝 🙄 a tak si neviem predstavit,ze by som sa ohanala okolo tychto 9tich vnucat a este kojila dalsie miminka.lebo isto by to boli minimalne trojicky pri mojom stasti 😀

deni,fakt dvojky su zlate,ked sa bavia spolu, to sa pri mono neda zazit,tak si to fakt uzivam.oni su moja telka. da sa na nich pozerat kazdu minutku. su podareni neskutocne.. a srandisti 🙂

babule idem hajat. zajtra mame v kulturnom dome vystupenie deti zo skolky ku dnu matiek. juj sa tesiiiim na Maxacika 😵 😵 😵

tak dobru nocku

diddi
9. máj 2009

zinus,dracik....nase len v roku zacali lozit po styroch....postavili sa v 15m. a chodit zacali v 16m....to sa neda porovnavat,kazde je individualita....a vieme,ze silna 😉

zinuska
9. máj 2009

jasne diddi. 🙂

a co este nespis?? ja uz idem,lebo jak sa hovori "vzduch je cisty" 😀 muz uz zaspal,tak mozem ist aj ja,lebo ma lakal do spalne,ale ja mam plodne dni 😀 😀 ,takze fakt neriskujem 😀 😎 no tak uz teda mozem ist hajat,bo uz spi

tak fakt uz papapa

diddi
9. máj 2009

aj ja sa idem veru vyspat....dobru nocku....a zinus,ked budes varovat 9vnucat,dojdem aj ja so svojimi min.4ks,dame kavicku,coto postrikujeme,postazujeme a pokochame sa nad nasou malou krasnou skolkou....idem o tom snivat 😎

zinuska
9. máj 2009

😉