Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

yasmina
10. máj 2009

kocky dakujem 😉

helka1
10. máj 2009

Ahojky maminy ! Krasny den matiek 😵 😵 😵 Teda uz je takmer po dni 😅
Ja som dostala "krasny" darcek , sme sa s MM povadili, takze ruzu co mi potom dal som smarila do kosa 😔

Skukla som vase albumiky

Lenka ja vyzerat tak ako ty po 3 detoch, to by som brala 😉
Adrol ja stale ziram ake dokazu byt tvoje bambule odlisne !!! Ale su strasne chutne 🙂
Nana letny strih O-ckam pristane 😉 to mi povedz ako si ich strihala ? Ja tiez zvazujem Adamka ostrihat, bo uz mu hrozia copiky 😀 . Ale nie strasne sa mu zozmolia tie vlasky vzadu a potom pri cesani reveme 😒 takze budem to musiet nejako riesit aj ked sa mi strasne paci taky kudrnaty 😵

Jankabambulka tie tvoje basnicky su nadherne ta terajsia ma dojala, kde na to chodis ???

helka1
10. máj 2009

yas a na teba som zabudla , drobcov mas krasne oblecenych !

nana77
10. máj 2009

helka, mm ich mal na kolenach, boli len v plienke, dala som im na chvilku do ruk strojcek, aby vedeli, co to je a nebali sa a potom som strihala. a oni pri tom pozerali telku 🙂
to ma mrzi, ze si mala taky nevesely den matiek...
😔

lalupa
10. máj 2009

hi mamicky, este tu niekoho stiham? aj ja mam nove photos...

nana77
10. máj 2009

lalu, sem s nimi!!!!

adrolka
10. máj 2009

kde, lalu, kde, lebo ja som ak raz!!! opakujem, jeden jediný raz!!!! stihla iba tvoje bleskofotky!!!!! a teraz kliknem a zase nič, tak kedyyyyyy??? 🙄 🙄 🙄

grmitko
autor
10. máj 2009

lalu daaaj 🙂

yasmina
10. máj 2009

lalu davaj...

nana77
10. máj 2009

ale nas natahuje!!! 😀 😀 😀

helka1
10. máj 2009

aj ja cakam 😀

grmitko
autor
10. máj 2009

laluuuu nenatahuj nas 😉

yasmina
10. máj 2009

saska krasne foto mas na facebooku ...prislo leto 😉

lalupa
10. máj 2009

hu

yasmina
10. máj 2009

lalu krasneeeeeeee

grmitko
autor
10. máj 2009

laluuuu tie su nadherne 😵 😵 😵 😵

yasmina
10. máj 2009

a ta posledna jazycnica 😀

grmitko
autor
10. máj 2009

dakujem yasmi dnes om chcela pridat zo ZOO ale neslo mi to ☹ skusim zajtra a poslem link 😉

lalupa
10. máj 2009

hellka, co som ta nakazila??? hadka s mm?? my dnes ako za starych cias,az som sa rozplakala...mame este sancu 😉

musela som zmensovat, vy mudre 😀

vase fotecky si idem mrknut teraz

my sme oblecene ako do piesku, ziadne parady,ale budu aj take foto,slubujem 😉 , zajtra by malo prist pieskovisko, tak yasmi, niekedy nastartujte 😉

nana77
10. máj 2009

lalu, jedna krajsia ako druha!!! 😵

adrolka
10. máj 2009

no lalu,fantázia tie tvoje baby 😵 😵 😵 😵

yasmina
10. máj 2009

lalu prideme neboj...ale Maxim robi masaker v piesku on sa nehra len hadze dookola najradsej Mimimu na hlavu 😀 tato o5 na 6 dni v prdeli ale piatok sobota nedela ideme na pobyt do hotela Amalia poslem info cez IP ak chces 😉

grmitko
autor
10. máj 2009

no babulky videla som, idem haji, uz ledva drzim oci otvorene 🙂

grmitko
autor
10. máj 2009

dobru nocku a krasne sny prajem vsetkym maminkam a ich detickam 🙂

a leni ja som to nemyslela v zlom ze si kocka, ale ze si naozaj kocka

lalu aj my mame take kresliace tabula som este chcela napisat predtym ale kedze mi makne mozog tak mi to vypadlo 😝

lalupa
10. máj 2009

adrol, ty mas teda prekrasne bambuliatka, ani neviem,ktoru by som vystiskala ako prvu, asi obe naraz, mnam 😝

dakujeme, to su take "pracovne" fotky 😀

yas, asi booknem sojku na koniec juna zac.jula, teda 4 noci, posli ip, vsetko ma zaujima, chceme kuskovat dovcu, zahranicie som zrusila

lalupa
10. máj 2009

grmi, no jasne, myslim,ze aj hojdacky mame vsetci rovnake 😀 dobru nocku

baby, ja rano neviem vobec vstat, bambule uz taaak prosia o mliecko a ja nevladzem...

nana77
10. máj 2009

lalu... ☹ . vobec sa to nezlepsilo?

nana77
10. máj 2009

inak, lalu, tesim sa s tebou, ze dnes bolo s tm vsetko ok!!!!!!

helka1
10. máj 2009

LAlu nenakazila 😉 Ale obcas tym manzelom sibne, mam pocit ! 😠 Dievcatka su kocice ! 😵

yasmina
10. máj 2009

lalu sojku bookujem aj ja daju 15%dole ak do konca maja booking...ale my chceme ist az jul,august vtedy koncia prestavby, bude uz vital.svet a hotove rodinne izby...

piatok sobota nedela budeme tu
http://www.hotelamalia.webex.sk/