Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

zuzka.25
11. máj 2009

wom 🙂))))

yasmina
11. máj 2009

kocky nemate niektora skusenosti so skakacim hradom Zirafa z Quelle? chcem kupit len som chcela info ci je pevny a nepraskne po prvom nalete mojich "sialencov" 😀
http://www.quelle.sk/sk/q4r/home/suche/FH_bmZoX...

yasmina
11. máj 2009

to sa vsetci flakate abo co? 😕

kiwuska
11. máj 2009

ahojte, dnes som bola vybavovat este v skole a chalosi spinkali babine st 🙂 yri hodiny. 🙂 cez vikend sme sa stretli s dracikovcamim no zlati su jurko s kubkom. baby este dva tyzdne.... dam nejaku fotku, v noci sa mi dari kuk lalup/

kiwuska
11. máj 2009

musim este zmensit nepresli

zuzka.25
11. máj 2009

ja som tuuuuu, tuuu, tuuu 🙂

grmitko
autor
11. máj 2009

aj ja som tu 🙂

adrolka
11. máj 2009

caute, dobre dlhé to tu máme!
Amirku mám ostrihanú na páža, bohovsky jej to pristane ked budem mať foto, prihodím.

jankabambulka
11. máj 2009

babenky na HBO je unikatoš film - niečo fantastické - životopis Edith Piaf 😵

jolanka
11. máj 2009

ahojte, tak jsem zacala vybavovat veci po uradech kvuli nasemu stehovani do cech. zacala jsem se svym trvalym pobytem na cizinecky policii a odesla jsem odtamtud uplne hotova a bez vyrizeni. deti behali vsude kde se dalo a lezli samozrejme tez kde se dalo a urednice stale na me, podivejte co delaji to nemuzou. a pak nakonec me jeste dostala na vratnici baba, kdyz jsem davala deti do kocarku a chtela vyjet ven, tak na me , ty dvere musite zavrit tak jak byli a ja na to az vyjedu tak to udelam, no proste nasrana a hotova. cestou domu jsem si ale rikala mela jsem je nechat at si to udela sama. 😠 no uvidim co vyridim na urade az budu zrusit materskou zase opet deti sebou.

lalupa
11. máj 2009

ahojte, mm chory strasne, vyzera to na zapal pluc, on este pako pride skor domov, dotrepe sa detom pred spanim do izby, mojka ich, ja reku,ze mu je lepsie, tak som ho nechala...az potom,ked zacal pomaly stracat hlas som ho vyhnala, bola som brutal na neho zla,ale on je cvok, doniesol perinu do obyvacky,akoby tych bacilov nebolo vsade dost...mame x izieb,este aj telku moze cumiet a relaxovat si...som taka vytocena, ze som mu povedala, ze ked deti nakazi, ze ho zabijem 😅 hodinu som za nim soluxovala 😠
to vsetci muzi su taki chori a spadnuti na hlavu???
len verim,ze to nie je nic horsie, ten kasel sa neda pocuvat, sama som priserne slaba a nevladzem, dalsie odstavenie nepotrebujem ☹

jolanka , tak to je holt ine kafe,ale aspon budes spokojna,ze odides od takych cvokov 😅 , je to neuveritelne, navyse zeny sa takto spravaju, sila...

yasmina
11. máj 2009

lalu aj ja som minule povedala mojmu ze ho zabijem ked nakazi malych a aj ich nakazil lebo mal virus a to sa nedalo zabranit v byte aby s nimi nebol... 😔 ale vidis nezabila som ale vtedy chudence velmi ochoreli...

Jolanka to si teda mala pevne nervy ja by som ju pri tych dverach poslala do ...

lenkamt
11. máj 2009

Kiwu - čo ešte dva týždne??? som mimo. a fotky som tiež nenašla 😅

Jankabambulka - ja chcem editku, ja som knihu o nej prečítala už 5x, škoda že nemáme hbo ☹

Adrol - ceeeeeeeeeem fotku 😵 😵 😵

Lalu - všetci chlapi sú takí 😔 😠 😝

Jolanka - to čo boli za ženy? 😝

zajtra ideme do tej bb, kvôli tomu markeru, tak na nás myslite 😔

jankabambulka
11. máj 2009

babenky musím Vám niečo poslať, viem toto sa netýka dvojíčiek ale myslím , že mi to admin odpustí ale musím Vám to poslať.

jankabambulka
11. máj 2009

bude to také na nervy čítať a myslím , že aj veľa z Vás nebude mať na to nervy to prečítať na prvý krát. ja som to čítala na etapy - lebo cez slzy sa to nedalo dočítať

jankabambulka
11. máj 2009

dokonca raz som musela bežať na Wc pri predstave ako sa to stalo a ten spôsob ako sa to opisuje !!! je to niečo neskutočné !!! naozaj pevné nervy v čítaní- kto ich nemá - nech nečíta

jankabambulka
11. máj 2009

samozrejme slzy od smiechu 😀 😀

jankabambulka
11. máj 2009

Pracovný úraz (opis deja pre poisťovňu):

Vážená poisťovňa,

v odpovedi na Váš list, v ktorom ste ma žiadali o upresnenie môjho úrazu, Vám uvádzam nasledovné:

Do oznámenia o úraze som uviedol, že som si pracovný úraz spôsobil sám. Som zamestnaný ako murár a v uvedený deň som pracoval úplne sám na stavbe domu. Po dokončení práce mi zostalo asi 250 kg tehál na streche dokončeného domu. Zišiel som teda dolu, tam som cez pripravenú kladku vytiahol prázdny sud, do ktorého som chcel uložiť tieto zostávajúce tehly. Lano som dolu pevne zabezpečil a šiel som na strechu naložiť tehly do suda. Po naložení všetkých tehál som zišiel opäť dolu, aby som ten sud s tehlami spustil.
V poistnej zmluve máte uvedené, že vážim iba 75 kg. V momente, keď som lano odviazal a držal ho iba v ruke, uistil som sa o tom, že zemská príťažlivosť (inteligenti tomu hovoria že „gravitácia“) existuje.
Ako som už vyššie uviedol, sud, ktorý má sám o sebe 25 kg, bol naložený ďalšou tiažou – 250 kg tehál. Ako si veľmi ľahko domyslíte a predstavíte, bol to márny súboj – moja váha 75 kg nemohla odolať tak ťažkému sudu – a než som si uvedomil tieto súvislosti, bol som už v prudkom pohybe nahor (pomer síl cca 1 ku 4) a sud (sviňa jedna) ktorý bol pôvodne na úrovni strechy baraku, padal smerom dolu. Samozrejme na úrovni asi tretieho podlažia sme sa stretli – ja a menovaný sud. To vysvetľuje tú zlomeninu kosti lebečnej a lícnej, ako aj vykĺbenie ramena.
Po tomto stretnutí so sudom som však pokračoval stále nahor, až som sa zastavil – zastavil som sa s prstami uviaznutými v kladke. Napriek veľkej bolesti a plackatým prstom som sa stále držal lana – nebolo čoho iného sa držať. Ale – v tom momente sud s tehlami dopadol na zem a rozbilo sa mu dno!
Ako som už uviedol, sud sám o sebe váži 25 kg a ja, ako máte uvedené v poistnej zmluve vážim 75 kg. No a keďže gravitačný zákon medzitým ani nezrušili, ani nenovelizovali, stále platil. Ľahko si domyslíte nasledujúci dej – ja s mojimi 75 kg hore na kladke a sviňa sud – už vyprázdnený a vážiaci iba 25 kg – dolu. Neviem koľko to trvalo, ale bolo to rýchle – znovu sme sa stretli. Ja (75 kg) letiaci dolu a sviňa sud (25 kg, rok výroby 1978) nahor. V okolí tretieho poschodia sme sa teda znovu stretli – následkom sú zlomeniny oboch členkov. Členkov preto, lebo som padal v pozore.
Padal som teda ďalej smerom nadol, kde som prudko dopadol na zem (tvrdú, nepršalo už 2 mesiace), čím vysvetľujem rozdrtené kolená a panvu.
V týchto strašných bolestiach som už nedokázal lano v rukách udržať, preto som ho pustil. Priznávam, že som mal viac uvažovať, ale nešlo to. Tým sa stalo, že sviňa sud v spolupráci so sviňa gravitáciou sa ocitol v prudkom pohybe nadol, presne na miesto, kde som ležal – to vysvetľuje tie moje tri zlomené rebrá.
Dúfam, že som Vám dostatočne vysvetlil priebeh poistnej udalosti. Čo si ešte pamätám, sud po dopade na mňa sa skotúľal a zlomil mi palec pravej ruky.

Na ďalšiu zaujímavú spoluprácu s Vami sa teší .................................

jankabambulka
11. máj 2009

Pracovný úraz (opis deja pre poisťovňu):

Vážená poisťovňa,

v odpovedi na Váš list, v ktorom ste ma žiadali o upresnenie môjho úrazu, Vám uvádzam nasledovné:

Do oznámenia o úraze som uviedol, že som si pracovný úraz spôsobil sám. Som zamestnaný ako murár a v uvedený deň som pracoval úplne sám na stavbe domu. Po dokončení práce mi zostalo asi 250 kg tehál na streche dokončeného domu. Zišiel som teda dolu, tam som cez pripravenú kladku vytiahol prázdny sud, do ktorého som chcel uložiť tieto zostávajúce tehly. Lano som dolu pevne zabezpečil a šiel som na strechu naložiť tehly do suda. Po naložení všetkých tehál som zišiel opäť dolu, aby som ten sud s tehlami spustil.
V poistnej zmluve máte uvedené, že vážim iba 75 kg. V momente, keď som lano odviazal a držal ho iba v ruke, uistil som sa o tom, že zemská príťažlivosť (inteligenti tomu hovoria že „gravitácia“) existuje.
Ako som už vyššie uviedol, sud, ktorý má sám o sebe 25 kg, bol naložený ďalšou tiažou – 250 kg tehál. Ako si veľmi ľahko domyslíte a predstavíte, bol to márny súboj – moja váha 75 kg nemohla odolať tak ťažkému sudu – a než som si uvedomil tieto súvislosti, bol som už v prudkom pohybe nahor (pomer síl cca 1 ku 4) a sud (sviňa jedna) ktorý bol pôvodne na úrovni strechy baraku, padal smerom dolu. Samozrejme na úrovni asi tretieho podlažia sme sa stretli – ja a menovaný sud. To vysvetľuje tú zlomeninu kosti lebečnej a lícnej, ako aj vykĺbenie ramena.
Po tomto stretnutí so sudom som však pokračoval stále nahor, až som sa zastavil – zastavil som sa s prstami uviaznutými v kladke. Napriek veľkej bolesti a plackatým prstom som sa stále držal lana – nebolo čoho iného sa držať. Ale – v tom momente sud s tehlami dopadol na zem a rozbilo sa mu dno!
Ako som už uviedol, sud sám o sebe váži 25 kg a ja, ako máte uvedené v poistnej zmluve vážim 75 kg. No a keďže gravitačný zákon medzitým ani nezrušili, ani nenovelizovali, stále platil. Ľahko si domyslíte nasledujúci dej – ja s mojimi 75 kg hore na kladke a sviňa sud – už vyprázdnený a vážiaci iba 25 kg – dolu. Neviem koľko to trvalo, ale bolo to rýchle – znovu sme sa stretli. Ja (75 kg) letiaci dolu a sviňa sud (25 kg, rok výroby 1978) nahor. V okolí tretieho poschodia sme sa teda znovu stretli – následkom sú zlomeniny oboch členkov. Členkov preto, lebo som padal v pozore.
Padal som teda ďalej smerom nadol, kde som prudko dopadol na zem (tvrdú, nepršalo už 2 mesiace), čím vysvetľujem rozdrtené kolená a panvu.
V týchto strašných bolestiach som už nedokázal lano v rukách udržať, preto som ho pustil. Priznávam, že som mal viac uvažovať, ale nešlo to. Tým sa stalo, že sviňa sud v spolupráci so sviňa gravitáciou sa ocitol v prudkom pohybe nadol, presne na miesto, kde som ležal – to vysvetľuje tie moje tri zlomené rebrá.
Dúfam, že som Vám dostatočne vysvetlil priebeh poistnej udalosti. Čo si ešte pamätám, sud po dopade na mňa sa skotúľal a zlomil mi palec pravej ruky.

Na ďalšiu zaujímavú spoluprácu s Vami sa teší .................................

jankabambulka
11. máj 2009

ako to dať na druhú stranu aby sa to dobre čítalo??

jankabambulka
11. máj 2009

😀


dadad



dada






dada







daaa

jankabambulka
11. máj 2009

ešte nie som na druhej strane??

jankabambulka
11. máj 2009

do čerta












už budem ??

jankabambulka
11. máj 2009

ešte nie som na druhej strane

samjdlfja

jankabambulka
11. máj 2009

ešte nič:????


uch kedy sa tam dostanem??

jankabambulka
11. máj 2009

asi ma už vyhodia za to ale chfem prejsť na druhú stranu






dúfam že teraz

jankabambulka
11. máj 2009

koľko ešte



neviete náhodou??



veĎ mi pomožte

jankabambulka
11. máj 2009

tak zasa nič


veď tak sa to čítať nedá


do čerta to z toho nemáte nič

žiadnu srandu 😠

jankabambulka
11. máj 2009

djahdkjhk


djaoljda

dlajfla

djaoljf

jankabambulka
11. máj 2009

dada

dakdaj

dkajd
jdaojfaň
ň

jdaoija
jdiakjhdlak
ňhiakjhfaň
jdiajhl