Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

yasmina
12. máj 2009

ta co spite vsetci? 😕

lalupa
12. máj 2009

skoro 😅 haha

nan, bojujem este, snad len nieco light 😔
vcera osm urobila cirkus, vyhnala ho hore pozerat telku, ten kasel otriasal celym domom 😖, rano blbec cajicek, ranajky, no stoloval, co nikdy pred tym nie, tak zase moja huba, cirkus , vyhnala som ho von vypit caj a solux na plne pecky 😔
ale utekala som nakupit ovocie,zeleninu, paralen, cajik a hodila po ceste domov vitaminovu bombu, nech sa da dokopy = mal taky smutny pohlad,ze som sa v aute skoro rozrevala, aka som krava bezcitna...
ale ked ide o moje pokladiky, tak som priserna 😅

nana77
12. máj 2009

lalu, nie si bezcitna, len mas strach o male. je to prirodzene, pud matky. a navyse, ak by nedajboze ochoreli, tak zase budes to len ty, kto si to odkruti...

lalupa
12. máj 2009

hodila som mu to do roboty

yasmina
12. máj 2009

lalu aj ja som taka ista...
ked bol M chory tak som ho zatvarala do kupelne...chudaka zbiedeneho s teplotou a vetrala cely byt...presuvala deticky az tak ked sme boli v bezpeci mohol opustit kupelnu heeeheee...este si teraz viem vybavit aky zbiedeny sedel na vani a ten pohlad ale ja ked sa bojim o deticky tak idem cez mrtvoly

grmitko
autor
12. máj 2009

yasmi, lalu vy expertky 🙂 moj si da rusku ked je chory a tak chodi po byte 🙂

yasmina
12. máj 2009

joj grmi som zabudla povedat ze aj v kupelni bol s ruskom 🙂 ledva dychal 🙂

helka1
12. máj 2009

Yasmi, Lalu vy tryznitelky 😀 😀 😀 ...ale povedzme si nezasluzia si to obcas 😉

womenne
13. máj 2009

Ahojte ja len na skok držte mi place at nam nevykradnu byt a hlavne ohladom toho S.u 😔 mam taky strach ani kavu nepijem ale čaj som uplne na prašky.Včera sme bli na pizzu a ja som dostala obrovske krče do brucha nedokazala som ani sediet ymslela som že to od hladu lebo som cely den nejedla len sačkovu polievku,ked sme odtial vyšli som si musela čupnut na tem a manžel utekal pre auto som sa nedokazala postavit,pot mi vystupil no des za pol hodky to prešlo ale bol to des som nevedela čo sa deje pripisujem to tomu hladu a naraz om sa najedla 😖

Inač bordel nechali zase no des nikomu neoporučam.Mali by sa snažit lebo to je fakt užasna vizitka firmy pytala som si stavebny vysavač že nemaju tak som si pokazila svoj 🙄 no parada.Dnes ideme predeti joj ako mi chybaju včera za mnou už plakali 😢 😢 😢

kili vždy lepšie ao čakat 3mesiace ma vsunul do terminu preto sa tešim 😵 a drahy ma každy večer trošku pomasiruje a narovna chrbat ak je najhoršie. 😉

nana77
13. máj 2009

ahojky!
wom, verim, ze sa tesis na malych, museli ti velmi chybat.

lenka, naozaj, pekne po mamine, tak, ako je napisane v komentari pri fotke 😉 . ako ste dopadli u dr? je vsetko ok, vsak? ved ako inak... 🙂

lenkamt
13. máj 2009

ahojte 🙂
Nanuška na nás myslí 😵 😵 😵

brali jej len krv na onkomarker, výsledky budúci týždeň, ale bola tam telka - stv a že či môžu natočiť dieťatko pri vyšetrení, tak som súhlasila ale kameraman skoro pustil kameru keď som mu povedala že mňa nie lebo som nenamaľovaná 😀 takže zážitok 😀

jankabambulka
13. máj 2009

leni -krásne foto
u nás keď je niekto chodý tak sa chodí bez rúška a a a ako keby sa nechhumelilo.... 😔 a nespravím s tým nič 😠

nana77
13. máj 2009

lenkaaaaaa!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 to bolo vyborne, ze nie som namalovana!!! fakt s chuti som sa zasmiala 😀 . jasne, ze na vas myslim, na princeznicku malu!!! a iste nie sama, vsetky na vas myslime a drzime palce!

lenkamt
13. máj 2009

škoda , že tu nie je cmukací smajlík 🙂 🙂 🙂

Jani - ani u nás, ale naše nebývajú choré, tak ich nejako neizolujem, lebo však imunitu treba na niečom získať, ale keby bývali často choré tak som tiež ako pes, môj muž by asi spával na balkóne v spacáku 😀

lalupa
13. máj 2009

ahojte
tak moja noc na milu kedves 😠 , nado mnou kasel celu noc, moje hrdlo, uf, ani preglgat som nevedela, zimnica,... nevadi, svieti slniecko, cely den budeme vonku,aj ked fuka, ved mame paradneho tatosa 😵
boli sme na koznom, tak snad az atopia to nebude, zatial prac.dg seboroicka dermatitida, tak som si vydychla aspon na cas, mastit a uvidime

leni, drzim palceky, nech testy dobre vyjdu 😉
inac kebyze kamera, tak u mna rovnaka reakcia 😀 no make up-no action 😀 😀

adrolka
13. máj 2009

ahojte,
fuuha laupa blbee choroby 😠
u naas slnko v r..i, namiesto toho zima plus daazd. ale baby spia vonku na terase zabasuenee v emitexoch, sladko hajiii.

lenkamt
13. máj 2009

Adrolka - malé majú krásne učesy, prosím ťa ľudia ti veria že ich jedna mater mala??? 😀

adrolka
13. máj 2009

lenka 😀 😀 , ved praave. teraz este v kociiku je to ok, ale bude ma asi mrziet ked buduu vacsie, lebo ani za toho boha nikoho nepresvedciim, ze suu dvojicky. 🙄 to mi bude vadit.

grmitko
autor
13. máj 2009

adrol z toho si nic nerbo moje sestry su take iste, kazda uplne ina jedna blondinka, druha tmavovlasa a tiez im nikdy neverili ze su dvojicky 😀 😀

kili
13. máj 2009

adrol, ber to tak, všetko zlé je na niečo dobré.... t.j., sa vyhneš otázke "ako ich rozoznáte?" to ja už odpovedám, že jeden má viac zubov 😀

adrolka
13. máj 2009

grmi, kili 😀 😀

yasmina
13. máj 2009

ufff....caute ja som mala dnes svokrovcov na navsteve/kontrole stale ked je MM prec tak nas pridu pozriet 😲
ale prezila som to...ked drobce zaspali isla som na manikuru a do solaria...a kupit malym nejake mnamky a sebe lesk na pery tych nemam nikdy dost 😀

grmitko
autor
13. máj 2009

yasmi ja som tiez mala dnes nakupovaci den 😀 kupila som malym super frajerske rifle v C&A, to uz k narodkam, sebe tricko, tiez k narodkam este 😉 , farbu na vlasy a este nejake tie potreby do domacnosti 🙂 😉

yasmina
13. máj 2009

grmi ta ty si na tom lepsie 🙂)

grmitko
autor
13. máj 2009

no ano yasmi, ja som nemala na navsteve svokrovcov 😀 😀 😀 ale zase som nebola na manikure a v solariu a bez deti 🙂 🙂 ti je vlacim vsade so sebou 🙂

katullka
13. máj 2009

caute, kde ste?????

Leni, pozerala som fotecky, male su krasne okanky 😵

Adrol, aj Tvoje kocky som pozerala, krasne vlasky maju a fakt su dvojicky? 😕 😀 😅 Mna sa minule predavacka v obchode pytala, ze to aky je medzi nimi rozdiel, tiez ju vobec nenapadlo, ze su dvojky 😅 .

Lalu, to mi je luto, ze ste chori ☹ , prajem Vam rychle uzdravenie!

My sme dnes mali pekny den so svokrou, bolisme cely den vonku, behali po parku, nahanali vtacikov a dokonca aj vevericky..ale bohuzial sme mali aj dva urazy ☹ . Boli sme na ihrisku a na smyklavke bol taky asi 5rocny chlapec, stale sa smykal, drobci chceli tiez no vobec ich nechcel pustit, uplne bol bezohladny, mama len na neho kricala, ale inak na to kaslala, ked sa mi tam podarilo Samka posadit, tak on vyliezol hore a zozadu ho kopol do chrbatika 😠 😠 😠 . Svokra povedala, ze sa jej zdal trosku postihnuty, ak to tak bolo tak ta mama je dost nezodpovedna, videla, co robi a cakala az kym niekomu ublizi,potom k nemu prisla a dala mu facku 😒 . No ja som bola strasne napalena. O chvilu na to sa Paulinka potkla a spadla na taky dreveny hranol rovno s pusinkou, pery rozbite aj na brade chrasty, no to bolo krvi a placu..chudinka ☹ .

dracik1
13. máj 2009

yasmi, dikes za radu, zajtra ho budu decka mat, som zvedava

lalu, vy mate novy tatos jane powertwin?

adrol, nasi sa tiez nepodobaju a este su aj fyzicky iny, takze mna vzdy zaskoci otazka, to mate dvojicky? 😝 , nie, mam chut povedat, deti sa mi narodili 2 mesiace za sebou 😲 😖 a este klinec, ze pozri dvojicky : dievcatko a chlapcek 😕 , Juro je pritom cely v modrom, ma tmavomodru ciapku, tak absolutne nechapem, ze kde sa vzalo to dievcatko 😠

dracik1
13. máj 2009

katulka, to mi je luto, ze deticky mali taketo urazy ☹ a na tu matku, krava, nie aby zobrala decko kym sa nieco stane, radsej mu da facku 😲 , chudatko, ja ked vidim take nevychovane deti, je mi ich luto, lôebo za to mozu rodicia a nie deti - teda som zvedava co vyrastie z nasich 😀