Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

diddi
22. máj 2009

zinus cau.....dakujeme...aj my posielame Maximkovi pusinky 😵 ...aj Tebe dodatocne 😵 ...hadam coskoro uz dame stretko

yasmina
23. máj 2009

diddi aj ked trosku neskor ale predsa 😵 prajeme Miuske a Elle vela vela zdravicka stasticka aby robili maminke radost...verim ze dnes budete mat krasnu oslavu, tesime sa na foto 😉

womenne
23. máj 2009

helllou 😎
tak sme sa nan boli pozriet mne sa strašne pači,dali sme navrh na cenu tak uvidime zavola nam čo a ako.
dnes ideme na grilovačku maly sa vybehaju berieme im traktory joj to bude radosti len dufam že tam nemaju skalky😕 leb maly ojdu po nich 😝

yasmina
23. máj 2009

wom. aj tak je ta cena uzasna...tu pod milion nekupis ani zahradku 😉
mne sa podarilo odpalit vysavac 4 rocny....pojdeme kupit novy... 😒

womenne
23. máj 2009

yas ale to je Prešov tu na sa ceny pohybuju niššie lenže tento je v peknej lokalite blzko centra,takže preto vyššia cena.
aj my musime kupit novy vysavač ale až trošku neskor ale určite nie na sačky maju ho naši a to je des cchela by som ten vodny alebo nejaky iny lepšie 😉 ty aky???

yasmina
23. máj 2009

To je pravda cena zavisi od lokality este ze nezijeme v BA 🙂
ja chcem maly 🙂 lebo uz nemame miesto v byte na nic velke 🙂 cize najvykonejsii a najmensi...nevadi mi ze papierov.sacky povysavam vyhodim...a nizka hlucnost bo mali sa boja odkedy odsavame sople s vysavacom...

womenne
23. máj 2009

mne sa pači tn v reklame s mačkou 😀 ale nevoiem č je fakt taky tichučky 😕 idem si spravit šačkovu polievku lebo moji chlapy dnes maju baraniu polievku a tu ja nemusim 😝 fuuuj

čo tvoj hovoril na tie znamenia??

adrolka
23. máj 2009

ahojte.
diddi, miuške+elluške tiež z celého srdiečka prajem krásne 2.narodeniny, veľa zdravíčka, lásky, pohody 😵 😵
zinuška -skoré uzdravenie maxíkovi 😵
baby - tá dvojková stretávka musela byť bohovská, pozela som teraz fotky- strašne sa mi to páčilo- toľko dvojičiek pokope 🙂 🙂
ja som musela ísť včera na krv- kôli tomu kliešťu čo som mala. dva dni mi išlo hlavu roztrhnúť- a to ja nie som typ, koho bolieva hlava. tak svokra nariadila, že ideme a hotovo, že radšej ,akoby potom bolo neskoro. nemalo to s tým asi ništ do činenia, ale tu u nás sú premnožené tie kliešte- o komároch ani nehovorím, to je otras.

lalupa
23. máj 2009

yasmi, hallooooo, si tu??? potrebujem ta

nana77
23. máj 2009

ahojte!!!
v poslednom case to tu nejako nezije.... ☹ kde ste vsetky??? haaaa???

yasmina
24. máj 2009

dobre ranko...lalu uz som tu 😉 aj odpisala som na IP
sme mali navstevu ...a potom som zalahla uz o 21:30 😉

dracik1
24. máj 2009

caute kocky, nam vecer nefunguje PC, , cierna obrazovka, koniec 🙄

nanus, ale nabuduce ma urcite zavolaj na stretko dvojiciek, som bola strasne smutnáááááá, ze som tam nebola...nasim idem az buducu sobotu...
nana, inak v Kauflande maju ten sprej proti komarom Dr. muller, videla som letak

musim sa pochvalit, nasi konecne spia doobeda bez cavikov v postielkach, vcera skoro 2 hodiny, normalne som nevedela co mam od nudy robit 😀 ...poobede sme boli v sade Janka Krala na hupackach a v meste, ja vychystana ako na pieskovisko, deti ziadny stajling, iba teplaky zaspinene od jogurtu 😀 a aj tak si nas fotili nejaky turisti 😀 😀 😀

adrol, dobre ze ta svokra zobrala, radsej ist ako mat tu pliagu kiestovsku

dracik1
24. máj 2009

kocky, dokedy deckam treba prevarat vodu z vodovodu? myslite, ze mozem kupit nejaku nebublinkovu vodu - ak chcem studenu a davat im tu?

yasmina
24. máj 2009

dracik napr. ja stale kupujem kojenecku a stale prevaram...zalezi od kvality vody aku mate doma

womenne
24. máj 2009

Ahojte ja som prave vstala sme včera prišli unaveny jak..ale bolo užasne a pri odchode som skoro prešla znamemu po nohach nas vyprevadzali a mne moj kazal točit na plny a ja točila 😀

lalupa
24. máj 2009

dracik, ja som s tym uz tiez davno chcela seknut,ale baby ma prehovorili... neprevaram tu uplne neperlivu lucku

lalupa
24. máj 2009

yasmi, mas mail

peknu nedelu vsetkym

grmitko
autor
24. máj 2009

ahojte,
dracik ja som im od roku davala tiez neperlivu lucku neprevarenu 🙂 a od roka a pol uz aj cistu vodu z vodovodu neprevarenu

nana77
24. máj 2009

ahojky!
dracik, mm kupil specialny filter na vodu, takze uz asi dva mesiace vodu vobec neprevaram 🙂 . takze davam vodu z vodovodu, ale prefiltrovanu. aj na pitie. inak, v BA je vraj najkvalitnejsia voda 😉

womenne
24. máj 2009

baby nemate nejaky receptik na činske nudle???

zuzka.25
24. máj 2009

ahojte

no veru, cez víkend je každý asi radšej vonku, keď je tak pekne 🙂

my sme včera boli na výlete v hodoníne v zoo, aj sme sa tam najedli.. domov sme prišli totál unaveníííí...

dnes sme zasa s manželom mali bezdetný deň 🙂 vlastne prvýkrát, odkedy sa chalani narodili... vypýtali si ich krstní rodičia, tak sme sa s mužom išli do reštiky najesť, potom sme zbehli nejaké obchody a skončili sme v kine na Anjeloch a démonoch... večer sme ešte ostrihali deti, tie už spia, odkväcli hned 🙂

grmitko
autor
24. máj 2009

Zuzi my sme deti strihali vcera, dnes bol muz v praci a poobede sme az doteraz sedeli na dvore so svagrovcami a ich znamymi a detmi, teda teraz uz len my navstevy odisli uz skor 🙂 deti sa akurat sprchuju, potom kasu a idu haji

nana77
24. máj 2009

zuzi, sasi a kde su foto ostrihanych fesakov????

ja som pridala nejake nove 😉

grmitko
autor
24. máj 2009
yasmina
24. máj 2009

saska joj to az tak nakratko? 😕

nana77
24. máj 2009

sasi, tak u vas bol vcera kombajn uuuuuplne nizko 😀 . ste ich riadne vysmykali 😎

yas, kupili sme ten hraci stolik od chicca. dnes sme boli v kike a oni ho tam mali (ked som tam vtedy volala, vravela pani, ze nemaju). zatial ich to bavi, sa od neho nepohli viac ako hodinu - kym sa nesli kupat. som zvedava, co bude zajtra

grmitko
autor
24. máj 2009

no museli sm euplne, lebo sa strasne potili vo vlasoch a skrabali sa a maju za chrasty na hlavicke, takze sa inak nedalo ☹

helka1
24. máj 2009

Ahojky
Diddi dodatocne kockam vsetko naj k 2 rociku 😵 😵 😵
My ideme zajtra Adamka tiez strihat ☹ , hm, najradsej by som ho nedala, ale uz sa mu potia vlasky a vzadu sa mu robia nerozcesatelne chuchvalce 😖 ,takze musime....este si na pamiatku musim odstrihnut pramienok nejakej peknej kucierky 🙂
A este nieco som chcela ale neviem co 😅 😒

nana77
24. máj 2009

helka, tak rozmyslaj!!!! 😀 😀 😀

zuzka.25
24. máj 2009

fotky zatiaľ nemám, lebo sme hneď potom išli do vane a hají 🙂