• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dvojičkovo II

20. októbra 2017 
zinus cau.....dakujeme...aj my posielame Maximkovi pusinky :dizzy_face: ...aj Tebe dodatocne :dizzy_face: ...hadam coskoro uz dame stretko
23. máj 2009 o 00:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diddi aj ked trosku neskor ale predsa :dizzy_face: prajeme Miuske a Elle vela vela zdravicka stasticka aby robili maminke radost...verim ze dnes budete mat krasnu oslavu, tesime sa na foto :wink:
23. máj 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
helllou :sunglasses:
tak sme sa nan boli pozriet mne sa strašne pači,dali sme navrh na cenu tak uvidime zavola nam čo a ako.
dnes ideme na grilovačku maly sa vybehaju berieme im traktory joj to bude radosti len dufam že tam nemaju skalky:confused: leb maly ojdu po nich :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. máj 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wom. aj tak je ta cena uzasna...tu pod milion nekupis ani zahradku :wink:
mne sa podarilo odpalit vysavac 4 rocny....pojdeme kupit novy... :unamused:
23. máj 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yas ale to je Prešov tu na sa ceny pohybuju niššie lenže tento je v peknej lokalite blzko centra,takže preto vyššia cena.
aj my musime kupit novy vysavač ale až trošku neskor ale určite nie na sačky maju ho naši a to je des cchela by som ten vodny alebo nejaky iny lepšie :wink: ty aky???
23. máj 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To je pravda cena zavisi od lokality este ze nezijeme v BA :slight_smile:
ja chcem maly :slight_smile: lebo uz nemame miesto v byte na nic velke :slight_smile: cize najvykonejsii a najmensi...nevadi mi ze papierov.sacky povysavam vyhodim...a nizka hlucnost bo mali sa boja odkedy odsavame sople s vysavacom...
23. máj 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa pači tn v reklame s mačkou :grinning: ale nevoiem č je fakt taky tichučky :confused: idem si spravit šačkovu polievku lebo moji chlapy dnes maju baraniu polievku a tu ja nemusim :stuck_out_tongue_closed_eyes: fuuuj

čo tvoj hovoril na tie znamenia??
23. máj 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.
diddi, miuške+elluške tiež z celého srdiečka prajem krásne 2.narodeniny, veľa zdravíčka, lásky, pohody :dizzy_face: :dizzy_face:
zinuška -skoré uzdravenie maxíkovi :dizzy_face:
baby - tá dvojková stretávka musela byť bohovská, pozela som teraz fotky- strašne sa mi to páčilo- toľko dvojičiek pokope :slight_smile: :slight_smile:
ja som musela ísť včera na krv- kôli tomu kliešťu čo som mala. dva dni mi išlo hlavu roztrhnúť- a to ja nie som typ, koho bolieva hlava. tak svokra nariadila, že ideme a hotovo, že radšej ,akoby potom bolo neskoro. nemalo to s tým asi ništ do činenia, ale tu u nás sú premnožené tie kliešte- o komároch ani nehovorím, to je otras.
23. máj 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yasmi, hallooooo, si tu??? potrebujem ta
23. máj 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!!!
v poslednom case to tu nejako nezije.... :frowning2: kde ste vsetky??? haaaa???
23. máj 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko...lalu uz som tu :wink: aj odpisala som na IP
sme mali navstevu ...a potom som zalahla uz o 21:30 :wink:
24. máj 2009 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kocky, nam vecer nefunguje PC, , cierna obrazovka, koniec :rolling_eyes:

nanus, ale nabuduce ma urcite zavolaj na stretko dvojiciek, som bola strasne smutnáááááá, ze som tam nebola...nasim idem az buducu sobotu...
nana, inak v Kauflande maju ten sprej proti komarom Dr. muller, videla som letak

musim sa pochvalit, nasi konecne spia doobeda bez cavikov v postielkach, vcera skoro 2 hodiny, normalne som nevedela co mam od nudy robit :grinning: ...poobede sme boli v sade Janka Krala na hupackach a v meste, ja vychystana ako na pieskovisko, deti ziadny stajling, iba teplaky zaspinene od jogurtu :grinning: a aj tak si nas fotili nejaky turisti :grinning: :grinning: :grinning:

adrol, dobre ze ta svokra zobrala, radsej ist ako mat tu pliagu kiestovsku
24. máj 2009 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky, dokedy deckam treba prevarat vodu z vodovodu? myslite, ze mozem kupit nejaku nebublinkovu vodu - ak chcem studenu a davat im tu?
24. máj 2009 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dracik napr. ja stale kupujem kojenecku a stale prevaram...zalezi od kvality vody aku mate doma
24. máj 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ja som prave vstala sme včera prišli unaveny jak..ale bolo užasne a pri odchode som skoro prešla znamemu po nohach nas vyprevadzali a mne moj kazal točit na plny a ja točila :grinning:
24. máj 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dracik, ja som s tym uz tiez davno chcela seknut,ale baby ma prehovorili... neprevaram tu uplne neperlivu lucku
24. máj 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yasmi, mas mail

peknu nedelu vsetkym
24. máj 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte,
dracik ja som im od roku davala tiez neperlivu lucku neprevarenu :slight_smile: a od roka a pol uz aj cistu vodu z vodovodu neprevarenu
24. máj 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky!
dracik, mm kupil specialny filter na vodu, takze uz asi dva mesiace vodu vobec neprevaram :slight_smile: . takze davam vodu z vodovodu, ale prefiltrovanu. aj na pitie. inak, v BA je vraj najkvalitnejsia voda :wink:
24. máj 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby nemate nejaky receptik na činske nudle???
24. máj 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

no veru, cez víkend je každý asi radšej vonku, keď je tak pekne :slight_smile:

my sme včera boli na výlete v hodoníne v zoo, aj sme sa tam najedli.. domov sme prišli totál unaveníííí...

dnes sme zasa s manželom mali bezdetný deň :slight_smile: vlastne prvýkrát, odkedy sa chalani narodili... vypýtali si ich krstní rodičia, tak sme sa s mužom išli do reštiky najesť, potom sme zbehli nejaké obchody a skončili sme v kine na Anjeloch a démonoch... večer sme ešte ostrihali deti, tie už spia, odkväcli hned :slight_smile:
24. máj 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi my sme deti strihali vcera, dnes bol muz v praci a poobede sme az doteraz sedeli na dvore so svagrovcami a ich znamymi a detmi, teda teraz uz len my navstevy odisli uz skor :slight_smile: deti sa akurat sprchuju, potom kasu a idu haji
24. máj 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, sasi a kde su foto ostrihanych fesakov????

ja som pridala nejake nove :wink:
24. máj 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. máj 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
saska joj to az tak nakratko? :confused:
24. máj 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sasi, tak u vas bol vcera kombajn uuuuuplne nizko :grinning: . ste ich riadne vysmykali :sunglasses:

yas, kupili sme ten hraci stolik od chicca. dnes sme boli v kike a oni ho tam mali (ked som tam vtedy volala, vravela pani, ze nemaju). zatial ich to bavi, sa od neho nepohli viac ako hodinu - kym sa nesli kupat. som zvedava, co bude zajtra
24. máj 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no museli sm euplne, lebo sa strasne potili vo vlasoch a skrabali sa a maju za chrasty na hlavicke, takze sa inak nedalo :frowning2:
24. máj 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky
Diddi dodatocne kockam vsetko naj k 2 rociku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
My ideme zajtra Adamka tiez strihat :frowning2: , hm, najradsej by som ho nedala, ale uz sa mu potia vlasky a vzadu sa mu robia nerozcesatelne chuchvalce :confounded: ,takze musime....este si na pamiatku musim odstrihnut pramienok nejakej peknej kucierky :slight_smile:
A este nieco som chcela ale neviem co :sweat_smile: :unamused:
24. máj 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
helka, tak rozmyslaj!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
24. máj 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotky zatiaľ nemám, lebo sme hneď potom išli do vane a hají :slight_smile:
24. máj 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok