• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dvojičkovo II

29. septembra 2015 
Yasmi to je mi ľúto :frowning2: :frowning2: :frowning2:
28. máj 2009 o 11:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
margaretka aj mne a najvaic toho maleho 3 den ma 40 C teploty...uz je sprava aj na www.topky.sk :pensive:
28. máj 2009 o 11:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
yas božinku dufam že sa ztoho dostanu :frowning2: vy si to nerozmyslite?ja by som sa bala kebysom mala teraz vycestovat i ked naši znamy sa vratili pred 3tyžndami z NY a v pohode.
28. máj 2009 o 11:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ved mne sa tam tak chce ist :-/ to je urcite z lietadla....kopec ludi a kopec virusov...uz vidim ako ich vyliecia na slovensku :unamused:
28. máj 2009 o 11:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
yasmi, idem si to pozrieť. A treba veriť našim lekárom, určite ich z tej chrípky vyliečia
28. máj 2009 o 11:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jeeeezisi, tak uz je to tu??!! baby, ja mam z tej chripky panicky strach... :frowning2:
yas, dufam, ze sa vasim znamym polepsi, zvlast malemu dietatku. to, ze ich podchytili vcas je iste ta lepsia stranka dost zlej situacie...
28. máj 2009 o 12:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no nie je liek...podavaju im Tamiflu.../vseobecny liek na chripku/odporucam nechodit do velkych nakup.centier on je z BA...musi spisat zoznam kde vsade bol odkedy su doma... :unamused:
28. máj 2009 o 12:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja mam tiež ztoho prišerny strach ako zo všetkeho :pensive: chuda male babetko dufam že sa ztoho dostanu.ja si tiež myslim že by to mohlo byt z lietadla,maly tam mat všetci ochranne ruška ako prevncia :zipper_mouth:
28. máj 2009 o 12:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
júj, ja mám z chorôb strach ako čert z kríža :frowning2: . A my sa teraz v júni chystáme do Chorvátska, už takto sa bojím ako to zvládneme a ešte takéto správy...dnes nespím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. máj 2009 o 12:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no už vidime že ked dnes pošlem mojho do lekarne nebude ani jeden liek a ani jedno ruško :rolling_eyes:
28. máj 2009 o 12:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
treba vit. C dopovat sa...
28. máj 2009 o 12:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som od pondelka malym vysadila probiotika a Niko mi dnes hovoril že ho bolo bruško yas ty ich ešte stale davaš???
28. máj 2009 o 12:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
wom. uz nedavam ...
28. máj 2009 o 12:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja mam začat davat pred školkou aby sa posilnila imunita,teraz nam hovorila lekarka aby sme sa vyhybali ihriskam vela deti tu ma hnačky a zvracanie tak nas varovala aby sme tak 2tyždne nešli na velke.tak chodime na bycikli.už ma bolia nohy ako za nimi beham každy den hcem si kupit korčule :grinning:

jejko idem varit špagety su hotove a omačka ešte nie sa mi tu obre sedi v takej polohe :stuck_out_tongue_closed_eyes: som dnes ja leniva :rolling_eyes:
28. máj 2009 o 12:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cauteeee
baby, tak som práve volala s jankoubambulkou a už to má tiež úspešne za sebou, takže ešte raz jani, obrovská gratulácia..

baby, čo ste vyštudovali pri dvojičkách, fakt skladám klobúk, ste borky...

yas, no si ma potešila :( dúfam, že budú ok a nebude sa to ďalej šíriť.. :(

ja som práve dokončila granatír a špargľovú polievku, tak idem papi.. musela som spraviť už niečo bezmäsité, bo mäso mi už lezie krkom :slight_smile:
28. máj 2009 o 12:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
super tak Janke-bambulke tiež gratulujem k zavŕšeniu štúdia :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. máj 2009 o 13:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jani gratulujeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: baby vy ste užasne :slight_smile:
28. máj 2009 o 13:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
yas,a odkial z USA sa vratili?
28. máj 2009 o 13:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
janka aj ja gratulujem!!! :dizzy_face:

yas,to je strasne :pensive: teraz si ma strasne vylakala,o mesiac letime na Kanare, co ked bude v lietadle tiez niekdo nakazeny :frowning2: teraz neviem,ci ist... :confused:

dnes som bola pre jedno choditko,take od chicca co sa tlaci pred sebou. ale zaujalo ich to len na chvilu. Ich viac lakaju moje papuce :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: tak mozno neskor. este som Miuske neukazala princip toho choditka,tak ked ukazem,jej sa to urcite zapaci. ona uz stoji uplne v pohode.alex zatial len stvornozkuje.

Zuzi ako robis sparglovu polievku??? Napis mi recept doIP prosim. :slight_smile:
28. máj 2009 o 15:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zinu, špargľu ošúpem, nakrájam na koliečka, pridala som k tomu dve jarné cibuľky tiež na koliečka, zalejem vodou, osolím a dám trošku vločiek na zahustenie a varím do mäkka.. hotovo :slight_smile:
28. máj 2009 o 15:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a ozaj,predvcerom ma v obuvi jedna SBSkarka zastavila,ze ci su to jednovajecne dvojky.. ja ze nie,ved je to chlapec, dievca.. a ona ze dobre,ale su to jednovajecne? ja opät ze nie,ze nemozu byt,ked su parik a ona ze ma v rodine jednovajecne dvojicky chlapec dievca :grinning: no tak som to nechala tak.. vselijaki sme.. :wink:
28. máj 2009 o 15:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dik Zuzi,jednoduche.. a mohla by tam ist aj smotana na varenie? ja lubim hlavne mliecne polievky.. a kolko sa vari spargla? asi nie dlho,vsak? ja som to v zivote ani v ruke nedrzala. :sunglasses: a kolko tych spargli do hrnca?? neviem aku to ma chut a tak aby som nedala malo alebo vela..

inak baby dakujem za pochvaly malych.. :dizzy_face: aj mne sa strasne pacia :grinning: ale to asi bude tym,ze su moje :grinning: no su strasne okate,maju veeeelke ociska. a ano mia je cista kopia mna,mam fotku,ked som mala tolko co ona a ako keby to bola na fotke Mia.. a Alex je cely tato..
28. máj 2009 o 15:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zinu :grinning: dobra koza ta sbskarka :slight_smile:
ano, polievka je jednoducha, upravy uz mozes urobit podla seba ake chces... kludne pridaj mlieko s mukou, alebo smotanu, alebo jogurt...
vari sa to asi tak 40 minut, kym nie je spargla makka, musis to ochutnat priebezne.. a kolko spargle?? ja kupujem jeden balicek, je to tam cca pol kila... a popisat chut spargle, tak to sa neda :grinning: vyskusaj a potom povies.. len ju poriadne osup, lebo ak osupes malu vrstvu, tak je to potom take drevnate..
28. máj 2009 o 15:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zinuš, no naozaj sú krááásni :slight_smile: a maxáč vyzerá popri nich aký veľký ... tá fotka s nožičkou v puse je geniálna
28. máj 2009 o 15:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre zuzi,skusim a napisem ako chutilo.. i ked muz to isto ofrfle,lebo on je mäsovy :stuck_out_tongue_closed_eyes:

veru Maxo je uz pri nich velky,ale pre mna je stale moje babo :sunglasses: :grinning:

a Mia s tou nozickou-no to je typicka ona,stale ma obe nozky v puse a tak je doooost tazke ju prebalit. je dobre zacvaknuta a nie a nie sa dostat medzi nozku a brusko,ked chcem zalepit plienku..

No tak som si chutila,ze spravim vysmazany karfiol a muz len doviezol maleho zo skolky a isiel zase prec :unamused: a neda sa mi pri nich varit,lebo Mia je nejaka uplakana cely den,tie sople jej vadia a asi aj zuby idu.. a este mi ich oboch rozplakal muz,lebo sa im na sekundu ukazal a prchol a oni chceli byt s nim. nemal sa im ani ukazat. :angry:
28. máj 2009 o 15:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
diddi NY
zinus a vies ako sa ja bojim letiet do USA buduci tyzden???
28. máj 2009 o 16:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
moj otec prileti 25.6. z LA...a prave mi vcera volal,ze je nejaky prechladnuty....kycha a boli ho hlava....teplotu nema....aj pred mesiacom bol takto nachcipany...
28. máj 2009 o 16:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no parada....tak verim ze o mesiac ked bude mat priletiet k vam take priznaky mat nebude :unamused:
28. máj 2009 o 16:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak to dufam aj ja,lebo pojde na izolacku.....a to je najhorsie,ze sa mozes chranit ako chces a nakoniec to chytis v lietadle.....a to mali tvoji kamosi cely let ruska?....to je des,10hod.v rusku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. máj 2009 o 16:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok