Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

nana77
2. jún 2009

yas, takze tie manzetove gombiky nie su out...? tak to by bolo super.
kili, no na chvilku som sa fakt strasne zlakla, ked som videla v pase, ze 1d... 😝 . nestras ma!!!!
hodinky dostal na 30tku...

yas, atie manzetove gombiky s monogramom by boli ok? a z akeho kovu je to teraz moderne a sik? porad, ty sa vyznas...

kili
2. jún 2009

wom, lebo teraz nejem varené, som poväčšinou len na surovom ovocí a zelenine 🙂

womenne
2. jún 2009

držiš dietu????uaa ja by som to nedokazala 😝 a čo dari sa ti???

kili
2. jún 2009

ale teda deťom varím, niekedy každý deň, niekedy rovno na dva dni

womenne
2. jún 2009

a tvoj drži stebou??? 😀 ja ked dam mojmu ečer nejaku zeleninu tak je oduty a napchava sa so suchym rožkom a salamov 😝 😀 na špenat som ho ešte neprehovorila 😖

kili
2. jún 2009

wom, jemu nevarím, my sa rozvádzame.
schudla som za mesiac asi 10kg 😎

womenne
2. jún 2009

jejda tak to mi je luto som nevedela že to je až tak zle ☹

wow tak to je super tolko dolu za mesiac to maš nejaku špeci dietu?a neješ nejake tablety??či len čisto prirodne

kili
2. jún 2009

no ja už som rada, že sa to dostalo do tohto štádia 🙂

neberiem to ako dietu, chcem sa takto stravovať do smrti, ale potom už nie tak striktne. nejem žiadne tablety. už jasné, že to nejde tak rýchlo, teraz už len tak kilo za mesiac a určite sa to bude už len spomalovať. Ale ešte také dva mesiace a už to bude v pohode 😎

nana77
2. jún 2009

kili, fakt? 😕 ...potom vsetkom, co si pisala, to bude tak asi najlepsie, vsak? dufam, ze ti aspon nerobi problemy...
inak, gratulka k tym 10kg dole (len dufam, ze nie su nasledkom prilis velkych stresov..)

baby, odkedy vase deturence presli na jeden spanok denne? lebo ti noji doteraz v pohode spali doobeda v postielke 2-3hod a poobede v kociku este tak 1-1,5 hod. ale v poslednom case doobeda ledva 2hod a poobede skoro vobec. tak zvazujem, ci prejst na jeden spanok denne. este si to nejaky tyzden-dva odsledujem a uvidim. sa mi to skoro... ci nie?

kili
2. jún 2009

nana, ja pri stresoch nechudnem, ale priberám, preto som tie kilá nabrala. Teraz som práveže konečne v pohode, tak chudnem 🙂

kili
2. jún 2009

nana, v pohode po tom roku môže byť už jeden spánok

nana77
2. jún 2009

tak super! to si ako ja, ja tiez, ked mam stresy, tak priberam... vtedy viem sladkosti jest na kila..,.brrrrrr

kili
2. jún 2009

však aj ja, každé kŕmenie som musela zajedať 😔

womenne
2. jún 2009

nana okolo rok je už jeden spanok v pohode 😉

kili no obdivujem ta mna by už len odradzalo byt sama s 2detmi bezfinanciii 😔 ale jasne za klid to stoji.v dome budeš byvat s mamou?

lenkamt
2. jún 2009

Kili - aká kočka 🙂 a do domu ideš sama??? chystáš sa do práce??? dlho si tu nebola, tak som zvedoš 😅

Nana - kľudne ich skús dať na jeden spánok ak sú tie dva spánky o ničom 😉

ja keď stresujem tak "žeriem" a chudnem 😕 ten mesiac na onko som sa len napchávala a aj tak som schudla 4kg 😝

kili
2. jún 2009

wom, ale bez financií nebudem, ubytovanie mám a na život mi stačí minimálne. skôr som zistila, že doplácam na manžela, teda že on minie viac ako ja na seba a malích dokopy 😒 teda to bolo predchádzajúce mesiace, kedy som odmietala jesť aj ovocie a zeleninu, aby som ušetrila, teraz som sa na to už vykašlala, tak mýňam už asi viac. Ale aj tak by som mala vyžiť 🙂

kili
2. jún 2009

do domu idem sama
práca neviem, už mi to lezie na nervy byť sama, ale ešte počkám na dom, užijem si v ňom leto a potom sa rozhodnem, či v októbry nastúpim. zatiaľ možno len na čiastočný. z bývalej roboty ma šéfka chce, tak hádam to myslí vážne, ešte neviem.

womenne
2. jún 2009

ja ked mam kramy žeriem jak prase ☹ ale hold na mne to nieje vidno tak mam smolu jaaaaaaa chceem pribrat ☹ ja mam opačne problem yže?? 😝

kili tak to je blbe,ved prečo by si mala na sebe šetrit ked sa da inde.a o deti ako?už ste dohodnuty?nerobi ti problemy?joj tak mi je to luto ☹

lenkamt
2. jún 2009

no toto 😕 si frajerka 🙂

ja zháňam pozemok na dom 😅 chlap v trenčíne, tak čo by som si nepostavila 😀 ale to až keď budem mať prácu, teraz by sme hypotéku neutiahli 😔

womenne
2. jún 2009

kili no parada 😉

leni aj vy chcete stavat?aj my hrozne moc a teraz nam to prerušili ohladne hypo prtom mame zmluvu podpisanu,našli sme užasny pozemok vkrasnej lokalite už mohol byt naš a znovu pekažka ja to ž beriem ako nejake znamenie aby sme do toho nešli takže musime počkat ešte 1.5roka a potom do toho ideme teda ak všetky pozemky nevykupia 😀 no čo aspon pošetrime.

kili hod nam foto malych 🙂

kili
2. jún 2009

wom, momentálne nič nové nemám

womenne
2. jún 2009

no škoda ☹ a okulirky budu dokedy nosit?

womenne
2. jún 2009

baby taka otazočka viete robit kysnute cesto?či len ja som taka neschopna?? 😢 😢 😢 iny kolač upečiem ale čo sa tyka kysnuteho cesta somleva

diddi
2. jún 2009

kili super....gratulacia k obom veciam 😉 ....a nepocitujes hlad?....ako dlho papas len zeleninu a ovocie?

lenkamt
2. jún 2009

Wom - mám teraz nejakú hotovosť a nechcem ju nechávať na účte kde sú % o ničom, tak asi kúpim ako investíciu pozemok, no a potom sa uvidí, byt by sme predali a druhú polovicu zobrali hypo. ibaže môj chlap nevie ani vymeniť vodovodnú batériu + všetky vybavovačky +kontrola by bola na mne 😝 tak neviem pri troch deťom či sa roztrhám 😒

kili
2. jún 2009

diddi, ten mesiac. hlad nemám, zo začiatku som jedla viac, teraz už fakt minimálne. skôr by som sa mala nútiť.
ale ráno jem polku celozrnnej bagety s niečim a večer niekedy kur.mäso na pare

lenkamt
2. jún 2009

Wom - ja viem 😉 ale kúpila som si pekáreň na chlieb a kysnuté robím už len v tom 😉

kili
2. jún 2009

jaj, a jem aj horkú čokoládu 🙂

womenne
2. jún 2009

fuj čokolada neznaša občas si dam pečat.

ja si planujem tiež kupit ale neskor teraz chcem kanvicu,toastovaš,hriankovač v jednej farbe take trio len ho nemožem zohnat.a potom chcem niečo na varenie a pare kedže je to zdrave.kili ty to maš?

womenne
2. jún 2009

Leni aj my mame niečo na učte ale žial nestači to a nechceme ostat na holom chceme mat nejaku rezervu pertože za hypo budeme platit 11 500 maly sme platit až 14000.- ale žial museli sme to znižit lebo nechceme ist od vyplaty do vyplaty,takže hypo vezmeme len 1 500000.-