Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

kili
2. jún 2009

yas, téda, ty si kočka 🙂

elenita
2. jún 2009

Pomaly si to tu citam a kili, nase veru robia taky isty bordel 😅 akurat ze pomedzi to su porozhadzovane aj kukuricne chrumky, susienky a pod......no ale snazim sa to priebezne upratovat. Musime si najst nejaky system.

womenne
2. jún 2009

yas dik maju pekne ubytko aj ceny ukažem mojmu rozhodujeme sa medzi Sulovskymi vrchmi a Tatrami.ale len na vikend.Len v SV pracuje moja sestra takže sa ešte neviem rozhodnut.idem sa venovat drahemu,deti dat spinkat.

elenita
2. jún 2009

jaj a kili gratulujem k zhodenym kilam 😉
No ja som praveze aj vdaka stresom zo statnic schudla, momentalne mam 59 kg pri 174 cm, to som nemala ani nepamatam, no ale sranda je, ze ja sa praveze citim pribrata, aj brucho sa mi zda, ze mam take nafuknute..mam taky dojem, ze to vsetko islo dolu z prs 😅 keby som to vedela, nekojim 😀 akoze fakt v hornych partiach to je bieda.....a to nehovoim o rozdielnej velkosti 😅 😖

kiwuska
2. jún 2009

kili, skus zredukovat hracky, nechaj im par kusov, s ktorymi sa radi hraju a ostatne niekam odloz 🙂 ja som to tak spravila..

kili
2. jún 2009

ale mne nevadia rozhádzané hračky, ale veci, ktoré nemám kam dať 😝

kiwuska
2. jún 2009

aha, ved si to pisala...

lalupa
2. jún 2009

ahojte kecalky ;)
tazke temy, my tazky den...nestiham pri mojich duracelkach 😝

kili, gratulujem ku zhodenym kilam aj peknej fotke, ostatne neviem posudit, hlavne, nech si s malymi stastna, ako tvrdim "radsej bez vola ako s volom" 😅

yas, mas aj farbu? to si sa musela nazehlit 😎 velmi pekne 😉

nan, mne spali doobedu obee, jedna dokonca do 14,00, tak sme boli cele poobedie vonku a spravila som chybu, potom boli strasne mrzute, chceli si este schrupnut,ale potiahli sme a ulozili o 19,00,ale ten cirkus 😕
moje stale potrebuju 2x denne spinkat

ad chudnutie, jooo, drzim sa na 57,ale pred chvilou som dozrala kremes domaci, proste doplnenie energie, musela som, bez ovladania... teraz sa super pribera pred splnom, no co uz... daco chcem so sebou robit, ale odsuvam to na dalsi tyzden 😲

kiwuska
2. jún 2009

yas, fakt super, ale aj original vlasy mas krasne 🙂

elenita
2. jún 2009

kili nic si z toho nerob, ja by som to neriesila. Ked to Tebe nevadi (ani mne by to nevadilo na Tvojom mieste), a inym to vadi, je to ich problem.

elenita
2. jún 2009

Ozaj lalu, kedy zacali chodit Tvoje babule? Sondujem tak u deticiek v blizkom veku k nasim, lebo tu na okoli uz kazdy chodi a furt ma bombarduju otazkami, preco ti nasi este nechodia 😖 ako podla mna maju este dost casu 😖

kili
2. jún 2009

ele, čo komu vadí? 😕

elenita
2. jún 2009

ale, este k tym fotkam dodavam. Studovala som si teraz temu tie klokanky a je to na rozvod....niektore baby ma tak fakt dost vytacaju.

kili
2. jún 2009

ele, o to ide, mne je jedno, že to iným vadí, ako to mám fakt u prdele. ale ide o to, že to vadí aj mne, nie to upratovanie, ale to že sa tu nedá žiť, človek je celý deň v chlieve, alebo by som nič iné nerobila iba upratovala. na to ja teda nie som 😅

elenita
2. jún 2009

kili, ani ja 😅 hoci teraz sa to snazim robit priebezne, tak je to fakt jednoduchsie. Ked vidim velky svincik, pustam sa do toho s este vacsou nechutou 😅

elenita
2. jún 2009

No, nejak to tu viazne, tak ja idem.aj tak musim upratovat 😀

felon
2. jún 2009

Ahojte!
Som tu nová. Chcela by som sa s vami poradiť o detskej ohrádke. Aké máte s nou skúsenosti. Dokedy sa v nej deti dokážu zabaviť? Je lepšia drevenná? 🙂 😵

jankabambulka
2. jún 2009

elenita-ak ťa to upokojí maji začali chodiť až po roku a sú narodený predčasne.
nanka - ja som dostala hodinky a chefm od našich bicykel - potrebujem schudnúť 😝 , ja to mám ako kili tiež keď som v strese tak žerem a hlavne sladké a to na kilá /študentská pečať je na rozbeh/ a pri normoške a keď som šťastná /je mi fajn/ dokážem ísť z váhou dolu. inak aj pri chorobe ako niekomu nechutí tak mne vtedy veľmi či strašne? to je jedno skrátka vtedy môj žalúdok nemá dno 😠
kili - nič si z toho nerob , mne tiež každý hovoril, máš malé dieťa, čo sa chceš rozvádzať .. no ja radšej sama ako s volom. a tak ako ty , aj ja som mala kde bývať, byt bol môj , nič nebolo nadobudnuté počas manželstva .. len rozdiel som mala v tom, že ex povedal , že sa nerozvedie, pokiaľ mu nedám moje nové auto čo som si kúpila skrz podnikanie a tak ani Borku nepýtal ale auto, tak to som z radosťou dala a mám klid realtívny, lebo teraz sa mi snaží robiť zo života peklo ale ja si toho nevšímam, treba sa obrniť a hotovka.. možno je to napísané s ľahkosťou ale ale život ma učí a skúša mnohým... skrátka pri rozvode priamo to chce obr silu,aby si sa nezrútila tam ako ja. nie skrz neho ale skrz Barborku...
nanka

lalupa
2. jún 2009

el, zacali sme v 12 a 13m

elenita
2. jún 2009

lalu, tak to je ozaj skoro, su to sikule. jankabambulka, moji su tiez o mesiac skor. Tak ale to su tiez ozaj moc sikovni. Petulo chodi okolo nabytku od 8 mesiacov, odvtedy aj stvornozkuje ako drak, ale sam chodit odmieta, aj za ruky 😀
A lucinka sa sama zacala stavat v nejakych 10 mesiacoch, plazi sa tiez od tych 10m, velmi rychlo, obcas sa da aj na 4, ale radsej sa plazi. Ale za ruky by chcela chodit neustale 😅 aj jej to moc ide, staci jej len jeden prst kazdej ruky. Myslite, ze tak mozeme chodit? Popri nabytku skusa chodit nejake 2 tyzdne.....
Ako to vidite s prognozami? Kedy budu chodit? 😅

kili
2. jún 2009

ele, u nás to fakt nemá význam, keďže takto to vyzerá asi po 5 min. od začatia S. vyčínania

froschka
2. jún 2009

ahojky

v nedelu sme sa vratili zo slovenska, boli sme tam oslavit 2 narodky zabiatok a bolo suuuuper, nemam moc casu vypisovat litanie ale snad sa k tomu dostanem neskor....
s drahym sme stihli ist do budapesti na 4 dni len sami dvaja jujuuuj jak bolo super......

zabky sa boja "Buba" a spavaju spolu v posteli, tak ich naucila moja mama bo maju maly byt a deti nechali spat same v manzelskej posteli...tak som im dnes ich trpaslicie postielky spojila a maju manzelske minihniezdo, no vyhodu to ma tu,ze uz nemusim byt pri nich kym zaspia ale zaspia same....toto nas trapilo od januara ze som musela pri nich sediet a drzat ich za ruky kym nezaspia.....tak kooonecne je to fuc....

este sem nakuknem, zatim tolko o nas 🙂

elenita
2. jún 2009

jeej, froschka, to je strasne zlate s tym spanim 🙂

froschka
2. jún 2009

elenita noo to veru, som zvedava dokedy im to vydrzi...inak vzdy u maminy v manzelskej zaspali uplne narovnako a vzdy boli na sebe nalepene...alebo sa im poprepletali rucicky 🙂 😵

yasmina inak aj ja si zehlievam vlasy 😵 je to super rychle a z kuceravej hrivy je hned pekna leskla rovna hlavicka

froschka
2. jún 2009

kili inak som si mrkla ten vas bordel doma....ehm no u nas to obcas podobne vyzera ale snazim sa hracky s ktorymi sa nehraju hned odpratat....a myslim ze keby si ich nechala hrat sa vzdy s 2 max 2mi hrackami tak by to bolo lepsie nie?navyse deti to rusi ked maju vela hraciek okolo seba,su chaoticke a nevedia sa neskor sustredit, tak skus si s nimi sadnut a hrat sa s nimi len s jednou vecou a mat po ruke dalsie maximalne 2 hracky a nech si sami pomaly ucia upratat to co s cim sa nehraju....

helka1
2. jún 2009

Ahojky, nechcete moje rovne vlasy ? Vymenim za kucerave ! 😀
Froschka male zabky su nadherne na tej oslave, aj peknu tortu mali 😉 ...boze to uz su 2 roky 😅 JA sa pametam tot nedavno ked pisali ze si uz v nemocnici a rodis 😀 ... uf o chvilku to aj nas caka 🙂

froschka
2. jún 2009

helka veru veru jakoby vcera to bolo 😀
mamina mi povedala ze na "na detoch budes vidiet ako rychlo utekaju roky" je to pravda

yasmina
2. jún 2009

hello
lalu ano mam aj farbu vlastne len taky prieliv odlesk nejaka novinka bola som vcera v Loreale a prehovorili ma na to to je cokoladova hneda s baklazanovym odleskom...a zehlila som 45 min...dakujem uz neprosim 🙂to radsej zaplatim a netrapim sa je to makacka...
kocky dakujem za komplimenty...
kili uffff ten bordel mne by z toho asi drblo...ja ukladam priebezne a nikdy im nedam vsetko naraz ...mame take plastove bednicky a tam su hracky a stale im dam nieco ine...a ked sa nehraju hned odkladam ale nie len kvoli poriadku ale aby sa nepotkli a tak ...

lalupa
2. jún 2009

froschka, no nadherne bambulky mas 😵
ja mam pocit,ze som nechytila vase 2.narodky,tak vam chcem dodatocne popriat vela nadhery, krasy, lasky, stastia a rodinnej pohody 😵 😵 😵

kili
2. jún 2009

yas, je to ináč super, jak sa učia chodiť pri tom 🙂 aspoň na niečo je to dobré, že si dávajú pozor, obchádzajú, prekračujú... 😵
a opakujem sa HRAČKY MA FAKT NETRÁPIA