Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

zinuska
4. jún 2009

leni diiiiiik!!!! 😵

nana77
4. jún 2009

zinuska,no veru...ta podoba tych otcov nasich deti je teda na zamyslenie.... mali by sme presmejdit, ci sa ich rodicia niekde nahodou nestretli tak pred cca 30-35timi rokmi!!! 😀 😀 😀
veru, ta panika preddovolenkova, tak to ti verim... tiez by som nevedela, ako ich zbalit, zvlast, ked sa ide letecky... ale verim tomu, ze tam iste budu nejake detske vyzivy aj mliecka... neda sa to cez cestovku nejako zistit?

lenka a vy kedy letite?

jaaaaj, my tento rok nikam... sa mi zdaju byt na to mali... ale zase ked zinuska ide s mensimi...je to asi len nejaky moj pocit. kazdopadne, tak ci tak, mm teraz v praci rozbieha taky vacsi projekt, takze asi by z toho aj tak nic nebolo... ale buduci rok...!!!!!

no nic, lucim sa s vami nateraz. tata nam uz odchadza do prace a ja s detmi idem ku kamoske na cely den. papa a pekny dnik!

zinuska
4. jún 2009

nanus,moje su male,ale lietaju aj s mensimi a hlavne moje dvojky su bezproblemove,co mi ulahcilo rozhodovanie. ked bol Maxim v ich veku,tak to by sme o tom ani uvazovat nemohli. A ci budu sediet doma na dvore pri nafukovacom bazene,alebo v hoteli,to je jedno. jedine,coho sa bojim,ze budu tazko zvladat je let.. 😖 ale aj to je indivindi,jedno dieta to perfektne zvlada a ine preplace cely let. no uvidime.. letime vecer,tak dufam,ze to prespinkaju. ale myslim,ze bude velky plac,ked budeme vzlietat,predsa to dost huci,ale zas ten plac im pomoze vyrovnat tlak.. vraj ani utisovat nemame,kym nevzlietneme.

ja tiez dufam,ze strava sa tam bude dat zohnat,ved je to Europa a hlavne civilizacia,ziadny vylet na mars 😀

a cez cestovku som sa snazila to zistit,ale nic nevedia 😠

tak pekny den prajem nanus!!

Leni mas to jednoduchsie s tym balenim,lebo mas starsie dietky..

elenita
4. jún 2009

zinus, Ty si sa tej panej z agentury ozvala? Posielala si nejake fotky? Co vraveli? Mne sa Tvoji mali ozaj zdajiu strasne podobni, aj by sa mohli zastupit 😉
Inak a obdivujem Ta, ze si s nimi trufas na dovcu, my tiez nikam nejdeme......snad o rok.......

zinuska
4. jún 2009

elen, vravela len,ze potrebuju jednovajecne 2ky alebo 3ky. a moji teda podla mna vobec nie su rovnaki. ani zob zadu 😀

a na dovcu si trufam, lebo uz vyse 4 rokov som na materskej a nikde sme neboli a riadne mi z toho sibe 🙄 😝 😀 takze tak. uz to jednoducho potrebujem niekam vypadnut. a preco by to malo byt take strasne?? ved praveze to bude podla mna jednoduchsie ako doma,lebo odpadnu mi domace prace a varenie. takze naplno sa mozem venovat detom. ja sa tam nejdem grilovat na slnku a ani vylety teraz nebudu,mne staci ta pohoda a oslobodenie od kuchyne a vysavaca 😀 😉 a ideme tam este s rodinou jednej kamosky,oni maju trojrocne dievcatko,takze maxac sa zahra s nou,zboznuje ju,takze snad si uz poradime 4 dopeli so 4 detmi.. 🙂 dvojicky su fakt perfektne,vodu miluju a vedia presediet v kocari dlho a pozerat sa,takze sa fakt nebojim. len toho letu. hoci ja lietadla milujem.

diddi
4. jún 2009

zinus,my sme boli minuly rok s detmi na dovolenke,na Rhodose....pohodicka....mali sme dva velke kufre....ja s muzom jeden a baby druhy...zobrala som balik plienok a tri krabice Nutrilonu...varnu kanvicu-cestovnu,nejake predsnidavky,kym najdem tam obchod....a fakt,bolo tam vsetko....do lietadla si zbal dve termosky s prevarenou vodou a krabicu mlieka,flasu neperlivej lucky a nejaky cajik,mozno zarobene mliecko....na kontrole musis vypit trosku z kazdej tekutiny...zober detom nieco teple na seba...nase ochoreli v lietadle....ked sme nastupili bolo tam snad 40 stup....vsetci sa potili,no o chvilu hrozna kosa....rataj aj s tym,lietadlo moze meskat....aj 5hod 😠 ....a tesne pred odletom dvojky prebal,je tam detsky kutik na wc....v lietadle nebudete sediet spolu,ale za sebou,kvoli bezpecnosti a maskam....dvojky budu asi plakat pri vzlietnuti a pristavani.....daj im flasky,alebo dudliky,nech si vyrovnavaju tlak......neboj,vsetko zvladnete...s kocikom ides k lietadlu,tam ho odovzdas....kedy letite?

zinuska
4. jún 2009

letime 22.6. z Viedne. deti vam sedeli na kolenach,vsak? vydrzali to? nas caka 4hodinovy let. a o lietadle vsetko viem,aj ako s kocikom,lebo 18 mes dozadu,ked som bola tehu s dvojkami,no este som to nevedela 🙂 sme na otocku na dva dni leteli do Irska za kamaratmi aj s malym,takze viem ako to chodi s tekutinami a kocikmi a tak.
Len plienok si asi budem musiet vziat viac,lebo pri popise hotela bolo vyslovene napisane,ze rodicia maloletych deti,nezabudnite si doniest plienky. takze neviem,ci tam cikaju deti od narodenia do zachoda 😀 😝
na kolko ste boli vy,ze si brala az tri krabice nutrilonu?? ja planujem kazdemu vziat jednu. 😕 minuli ste vsetko mliecko?

froschka
4. jún 2009

ahojte

zinuska a kam letite?
moji rodicia idu tiez 26.6 z wien do tuniska, rano okolo 8mej 🙂 este nikdy neletili, vzdy boli len autom na dovolenke

yasmina
4. jún 2009

kocky som tu nakratko...lebo kopec veci ukladam chystam babkam vsetko tak aby to laho nasli este aj vysavam menim postelne pradlo este sa chystam do DMka nakupit Hippky a Nestle kase s mlieckom aby babky mali co najmenej roboty...ale uz mam take vlastne pocity...rano o 3.20 nas berie taxi na letisko takze ani spanok a ako to bude ked sa babiky zobudia a mamicky po prvy krat nikde ☹ tak mi treba ze ked som sa rozhodla ist 😒

froschka
4. jún 2009

yasmin nebudes lutovat, my sli 1x sami ked mali deti 5 mesiacov, potom sme boli ked mali cca 1 rok, a este ked mali rok a pol, a vlastne teraz v madarsku na 4 dni tiez sami bez nich....jedine co zle zvladli nbolo nasa svadobna cesta 17 dni to bolo strasne dlho bez nich a aj sa tak chovali ako besne...ale oddychli sme si vzdy...len 1x som za nimi plakavala ked bola animacna show pre deti a tam malinke deti tancovali tak ja som rucala jak kon za nimi

diddi
4. jún 2009

zinus,boli sme na 12dni....male mali vtedy 16m....a presne na davku vypili vsetky nutrilony....to je divne,zeby tam nemali plienky??? 😨 ....zober si aj tie do vody....my sme mali pre ne aj plavky a ani raz sme ich nevyuzili....len stale tie huggies do vody....ked sme ich vytiahli z vody,dali sme im ich dole,dostali normalne pampers a zupanik....potom nam vzdy v kociku zaspali....tak sme stiahli striesky,dali cez ne plienky na tien,aj cez nozky,kvoli slnku a hajali vzdy do 3hod...a muz si chodil na tobogan 😀

womenne
4. jún 2009

hellou sme domka boli sme u kamošky bolo užasneee som sa vykecala až ma huba boli 😝 maly boli zlaty,sa hrali s kočikom,tancovali s oslikom,naset sme šli a pršalo maminka fajne zmokla,zase sme nechceli ist z atobusu hrozne sa im ta pači,alebez plaču to je hlavne.

yas neboj užiješ si,oddychneš a maly sa na teba ani nespomenu neboj ja to tiež vždy tak preživam,babky pridu kvam do bytu??to budu obe stražit?aby sa tam nepobili 😀

idem rychlo uvarit aspon polievku.

lalupa
4. jún 2009

ahojte

zinus, ano, chybaju mu mineraly 😅

ta pani nepisala kazdemu, aby vam v blave 😔

juj, obdivujem vas s tou dovolenkou, aj my sme nieco bookli a potom som to zrusila...
drzim palce

diddi, pekne si to opisala, aspon mam predstavu realnu

LENKAM vseeeeetko naj naj naj!!!

yas, normalne budem mat z vas hnacky 😅 , tusim budem cestovat v mysli s vami
internet bude vsade, tak sa ozvi, ci ste oki!!! myslime na vas, drzte sa a nech sa mate fajn!!! bobacikovia budu v poriadku, babky si ich uziju, neboj, vy si oddychnete

ja musim zatvarat dvere v kupelni, lebo pokial som sa spamatala, pustila sa tam voda...to bambi po veceri si sla umyt rucky, pritiahla si stupienok a pustila vodicku a umyvala rucky 😅 , keby spadla, tak neviem neviem... ked som jej vypla vodu, tak mi pohrozila ukazovacikom, ze "no no!!!" 😀

lalupa
4. jún 2009

...iba vam v blave .... 😅

ajka72
4. jún 2009

ahojte pridávam sa rada k vám mám tiež dvojičky 21 mesačné dievčatká a som z Košíc, albumik ešte nemám tu zriadení ale keď čas vyjde tak si ho zriadim,

diddi
4. jún 2009

ahoj ajka....vitam ta s detickami medzi nami....sprav si potom "pas"...tu vizitku o tebe...je to v nadstaveni

ajka72
4. jún 2009

ďakujem za privítanie, môžeš mi diddi prosím ťa vysvetliť ako mám dať fotografiu tu na pokec, robí sa to nejako cez fotoalbum, ďakujem

kili
4. jún 2009

ajka, v nastaveniach, hore, ako sa prihlasuješ tak hneď vedľa, tam ťa to už bude navigovať

diddi
4. jún 2009

cau kili....dnes sme neboli na ihrisku

ajka72
4. jún 2009

ďakujem kili už som vyobrazená aj s detičkami to boli ešte maličké, ešte keď budem mať vačší časový priestor si zriadim albumček...

lumah
4. jún 2009

zinuska tá z tej agentury oslovila aj mňa, aj ja som jej posielala fotky. 😝
naši v ohradke hlavne spia 😀, ale napr. ráno ich tam dáme, alebo keď potrebujem niečo robiť a vydržia sa hrať, len hračky sú všade okolo a nemaju tam potom miesta.: 😝
zinuska ale niečo im vziať musíš aj na jedenie, alebo si priamo tam, kam idete zisti cez net, alebo cez cestovku, alebo ako tam idete.
wom do solárka som začala chodiť aj ja, ide leto a chystáme sa k moru, tak nejaký základ chytiť. 😉

womenne
4. jún 2009

lumi ja som bola 5x a brucho mam čierne 😀 uplne hnedulke al nohy mam svetlejšie takže neviem či ist zajtra alebonie nechcem to prehnat.

tak maly teraz tak dostali dnes hrozne vyvadzaju ani ejst enchceli všetke hračky povyhadzovali no des čo tu bolo,tak som už vybuchla a dostali 😢 ja si už snimi neviem dat rady 😔

lumah
4. jún 2009

wom ja chodím každý druhý deň qa zakrývam si tvár, nech nie som ako indianka spečená. :DD
Pridala som aktuálne fotky.🙂 Podľa tvojich malých sa máme na čo tešiť. 😀 😝 Asi by som ich tiež vylátala po riti.

lalupa
4. jún 2009

ajka ahoj, vitaj a pis, chval sa a prehanaj 😉 😵
aj tvojej lenke vsetko naj 😉

yasmina
4. jún 2009

lalu dakujem...
koccky takze posledny kat zo slovenska na modrom koniku...ak sa bude dat ozvem sa...
drzte nam palce aby sme ok dosli aj sa vratili spat a detickam nic nebolo...inac ako na potvoru mimi plakal a ma zvysenu teplotu dufam ze mu nic nebude ☹
tak sa majte krasne paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

lalupa
4. jún 2009

yasmi, majte sa krasne a uzite si to !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ticho zavidime 😵 😵 😵
kedy ta mame cakat? papapa, drzim palce 😎

diddi
4. jún 2009

yas,majte sa krasne a zdravo....hlavne stastny navrat domov a nedoneste si svinku so sebou 😉

lalupa
4. jún 2009

kde ste kto??? raz mozem a viazne to ...
tak idem haji, dobru nocku

nana77
4. jún 2009

ajka, aj ja ta vitam medzi nami!!! a taktiez blahozelam tvojej lenke k dnesnym meninam 😵 !

yas, stastnu cestu, pekny pobyt a hlavne spolahlivy navrat domov!!!!!!!!!!!!

lalupka, ja som este tuuuu!!! ale uz padim haji...

felon
4. jún 2009

nana- ďakujem ti za privítanie a aj za odpoveď. Doteraz som chodila do témy čakáme dvojičky, ale už si čítam aj vás. 😀 Ešte raz AHOOOJ!!
Pozdravujem aj womenne, lumah, lenkamt,lalupu , zinusku a ostatné! Vaše detičky ale rastú. Aj na mojich vidím riadne pokroky- na budúci týždeň majú 3 mes. a Natália váži 7 kg a Filipko 6 kg. Dvíhajú sa mi z podušky a hovoria ga, gu. Všetko máme ok. Nemali ani žltačku a nožičky majú v poriadku.
ahoj ajka! Aj ja som tu nová. 🙂 😵