Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

katullka
9. jún 2009

Caute babule,

ale ste toho stihli popisat.

diddi, tak na stastie to nemas zlomene, no musi to byt hrozne starat sa o deti s takou bolavou nohou ☹ .

lalu, my chceme ist niekedy druhy alebo treti julovy tyzden a este neviem presne kam, ideme aj s kamaratkou jej muzom a ich 9mes.synom, tak s nimi sa este dohodneme, ze kam presne pojdeme.
Skoda, ze som nevidela fotky.. ☹ Nasi sa dnes tiez tak neskutocne obimali,musela som ich pridrzat aby nespadli na kopu, no boli na zjedenie 😵 a vecer v cestovnej postielke zase hrozne zapasy 😖 . No ale povedzme si, kto nema dvojky tak taketo vzruso nezazije 😀 😅 . Aj ked nam z nich obcas riadne tecu nervy..ale pozorovat ich je uzasne.

marg, chvilu som bola napata, ze co sa bude diat, este si nas mohla chvilu natahovat.. 😀

nanus, manzelovi srdecne blahozelam!!!! a tiez aj drobcom su sikovni!!!

baby, citala som tie vase porody, a dost som si pri tom zaspominala na svoj. Viacere ste pisali, ze ste sa strasne potili, kto vie cim, to je, aj ja som sa za den viac krat prezliekala a aj periny 😝 ale mala som 2t 38st.tepl. (uz som to spominala). Niekto by si myslel, ze sekcia je ovela lepsia a "bezbolestna" v porovnani s normalnym porodom. Ale je to predsa operacia a telo dostava riadne zabrat..Jedna mamicka, co bola so mnou na izbe mala ranu riadne zapalenu a nevedeli jej znizit 40st.teploty, chudera strasne si vytrpela. Ranu jej museli cistit a kvoli nej som tiez nemohla mat deti na izbe. Nemali ma kam dat a kedze sme mali obe teploty, tak nas supli spolu. No uz radsej na to ani nechcem pomysliet.

Zuzi drobci musia byt velmi zlati, ked tak kecaju 😵 . No mas pravdu, ze je to velmi individualne. Vela deti do 2rokov takmer nic nepovedia. Moja sesternica az do 3rokov nerozpravala. Ale chcela som sa Ta spytat este davas chalanov do tych vakov?

El, Ty este kojis? 😕

katullka
9. jún 2009

lalu a Vy chcete ist do toho Huberta? A kedy by ste isli?

katullka
9. jún 2009

heli a vy sa chystate na dovcu?

helka1
9. jún 2009

KAtulka ahojky, dufam, ze ti je uz lepsie a ze aj drobcov mas v poriadku...
My sa nechystame nikam ☹ riesime byvanie a na to budeme potrebovat financie. 😔
Ale byvame v takej dovolenkovej oblasti - Tatrach tak sme na dovolenke stale 😅 😀

ajka72
10. jún 2009

diddi chcela si mi napísať ohľadom jedenia tvojich detičiek že nie su veľké papáčky zaujíma ma to lebo ani moje veľmi nie su, asi tiež ke´d budu mať v sept. dva roky budu vážiť 11 kg ako tvoje, teraz maju 10,5 kg

womenne
10. jún 2009

Dobre ranko Heli niesi sama ani mi nejdeme iba niekam na vikend teraz v sobotu ideme do Kopřivnice.
a cez leto možem snivat o mori lebo moj ma hodne prace cez leto ved viete ako stavebne firmy najviac žiju v lete 😎a jemu sa ani echce 😖

Včera som sa chcela pripojit ale šli sme ešte na firmu niečo zaniest tak som si vyskušala šoferovanie v burke 😵 toho som sa vždy bala,ato parkovanie už mi ide riadne je fakt umenie nacuvat pomedzi tolke auta natesno som sa tam točila na par centakov 😝

ajka riešiš jedlo skušala si im davat cukor-Glukopur???nam hrozne pomohol alebo mi slabo jedli ked mali malo čer.krviniek takže železo.nam teraz Sebo odmieta jest obedy ale ine somarinky zpacuje hned ryžu zatato odmieta ved prečo by ju mal jest ked ani tatiko ju nechce 🙄

ajka72
10. jún 2009

womenne a ten cukor dávať len tak alebo do niečoho

womenne
10. jún 2009

ajka do čajiku daj plnu flašku čaju a donej malu lyžičku cukru naš ptom začali riadne jest on to podporuje chut do jedla a dava a to aj na rekonvelencenciu žaludka-napisala som to spravne 😅 my sme to mali uživat po rotaviroch alebo hnačkach.

ajka72
10. jún 2009

mali ste rotavírus?

womenne
10. jún 2009

ano ajka maly sme 😔 bolo to strašne to neprajeme nikomu nakazili sme sa s največšiou pravdepodobnostou v materskom centre 😖

baby juknite http://www.cas.sk/clanok/119912/video-podte-sa-...

ajka72
10. jún 2009

womenne aj my sme ho mali a asi taktiež z MC kde som bola na podnet kámošku s dievčatami ke´d mali 7 mesiacov a už nikdz viac, dievčatám sa tam veľmi páčilo ale čo nasledovalo potom bolo ako ylý sen a ako ty píšeš ani ja bz som to nikomu nepriala, skončili sme v nemocnici a vtedy som si aj myslela že prídem o dievčatá, kakali aj 20krát ya hodinu bolo to strašné!!!!! a vy ste boli ako veľký

ajka72
10. jún 2009

inak ten hotel by bodol 🙂

womenne
10. jún 2009

my sme tam boli v marci,takisto to bolo ako pišeš čo som dala Nikolaskov vypit hned šlo spodomvon no des uplne to zneho striekalo 😔 .

jj hotel je užas iked mne sa taky nabytok nepači ale okolie

womenne
10. jún 2009

no letim na poštu včera som bola 2x a zakaždym zavreta ☹

sme boli teraz v obchode teda je tam kosa ☹ počasie fakt jak april ale pozeram že na svk jenadherne teplo 😵

ajka72
10. jún 2009

womenne tu je zatiaľ teplučko, tiež ten nábytok nie je podľa môjho vkusu ale ako píšeš to okolo.... 😀, čiže vy ste ho prekonali toho roku ja som bola vtedy v nemocnici tiež v marci, a aj vy ste boli v nemocnici, ako dlho?,

helka1
10. jún 2009

Ajka aj my sme boli v nemocke asi koli rotavirusom - neviem to na 100 percent lebo sa to uz nedalo zistit. Drobci boli na kapackach 3 dni v kuse ☹ a asi 3 dni pred Vianocami nas postili domov 😔

lalupa
10. jún 2009

aji, a v ktorom to bolo??? nech tam nejdeme 😕

katik, este neviem, napisala som skoro vsade, tie penziony boli strucne, nech zadam termin,ale nam e to jedno, nech daju ponuku a prisposobime sa
jeden z nich nema kuchynu, tak vecere len v okolo hoteloch, co je s detmi nie prave stastne
hubert sa ozval , urobil ponuku ,ale na 5 alebo 7 noci,co ja nebudem riskovat, stacia 3 na zaciatok

wom kosa??? my sme o 8,00 mali 24st a teraz sa vonku neda dychat...som zapla klimu,lebo zosalejeme, vonku napustam bazenik detickam ako vcera a snad prezijeme 😎

ajka72
10. jún 2009

lalu boli sme v MC pri Astorii neviem jej presný názov ale od tej skusenosti si dám pokoj s MC, ono ten rotavírus ako som sa dočítala može byť na hračkách, podložkách a tie su všade a vieš to nie je nejako hyg. udržiavané, už by som to s deťmi nechcela nikdy zažiť, ja som vtedy o očkovaní proti rot. vobec nevedela dozvedela som sa z netu až neskor, ale udajne by už mali byť deti imunne voči tomu inak som sa dočítala že skoro každé dieťa do 5 rokov to prekoná, hlavne nástupom do školky ☹ ,

inak lalu čo som ti hovorila o tom hotely v Tatranských matliaroch tam sa dá ísť aj na menej ako 7 dní skus pozrieť na tej stránke www.sorea.sk, VT, hotel hutnik 3 hviez. s tým bazenikom ti to tak trochu v dobrom závidím že možeš len tak napustiť vodičku a máš pokoj chvilu od deti ktoré sa vo vodičke šantia, to su výhody okrem iného rod. domu, tak si to užívajte 😀

helka1
10. jún 2009

Baby a nechcete skusit ubytovanie na salasi vo Velkom Slavkove ? Sice s tym nemam osobne skusenosti -nakolko tu byvam- ale jedenie tu maju dobre a ako som pozerala maju aj detske ihrisko pre deticky. Sice neviem ako to financne vychadza, skuste vygooglit 😉

lalupa
10. jún 2009

aji dik, je pravda,ze pred takym niecim mamm obrovsky respekt...
pozriem sa etse

baby, kto kazdy ste na FB??? ipnite mi

ajka72
10. jún 2009

lalu inak ak by vám vyhovovalo miesto, hotel a čas mohli by ste sa ku nám pridať 😀

lalupa
10. jún 2009

ak by to slo,tak urcite dam vediet ;)

ajka72
10. jún 2009

len pre info ideme od 11.7. do 18.7. tak skuste porozmyšlať a dajte vedieť, predsa je lepšie ak su na jednom mieste viacere dvojky

lenkamt
10. jún 2009

ja by som vás tam prišla kuk 😀 ľudia nepochopia, budeme vyberať vstupné 😀

ajka72
10. jún 2009

lenka si vítaná 😀

womenne
10. jún 2009

heli a nebrali vam vytery?nam to zistili z toho,lenže Nikovi sa to neprekazalo iba Sebkovi pritom Nikolasko mal horši priebeh 😕
tak poštu sme nechali na obed alebo zase zajtra kym sme sa obliekli začalo pršat 🙄 lalu to počasie trošku zavidime 😉 my o bazene možme snvat ešte niesu hotove balkony 🙄

helka1
10. jún 2009

No ja by som do Tatier tiez kdekolvek zasla 🙂 MAm to na skok 😉

Wom vytery brali, ale z vyteru to mozno zistit len do 3 dni odvypuknutia choroby, nam sa to zacalo a stav sa relativne zlepsoval, az na nejaky 4 den zacal Adamko zadrziavat tekutiny a vtedy nas az prijali do nemocky, takze z vyteru sa to uz potom nedalo zistit 😒

rosarita20
10. jún 2009

cafte baby,
tak do tatier to mame aj my na skok 😉 😉 😀 (no oproti helke na dva "skoky" 😀 😀 😀 )
mne sa tak chlapi pokazili v poobednom zaspavani ze som z toho uz hotova 🙄 niekedy aj vyse hodiny trva kym zaspia 😠 . Vy mate ake postupy pri uspavani?doteraz som polozila do postielok, odisla a za chvilku spali, alebo som im bola par krat povedat, ze uz treba spat, ked sa saleli,... ale teraz, totaaal ignoracia....nic nezabera ☹

diddi
10. jún 2009

Caute....ajka,no nase od narodenia nechcu moc papat.....kedze sa moc stolicky neosvecili,to je hrozne trapenie,krik a jedlo vsade...ale na obed proste nepovolim a idu do nich....no ranajky mame svedske stoly-maju na tanieri tvrdy syr,sunku,paradajku,papriku,chlebik...to obmienam obcas s parkami(len kinder parky!!!..tie su najcistejsie),vajicko....jogurt ani za svet nechcu....na dalsom tanieri maju kusky melonu,jablcka a hrusky a ak mam tak aj nejaky kolacik,piskotky....nechavam to na nich,nech si beru....a je to tam az do obeda...zapijaju to antivirom Rajo-jahodove,cokoladove....obed je len polievka,ine do nich nedostanem....potom o 14.00 idu spat,dostanu 250ml.Nutrilonu HA3,ked vstanu maju nachystane ovocie,kolacik....okolo 18.00 sa pokusam do nich dostat druhe jedlo-masko na stave,zemiaky/ryza/halusky....pripadne ak je pecene kuriatko,alebo pangusius....niekedy vsak bezvysledne....tak im z toho opat spravim svedske stoly a beru si same....vecer idu spat okolo 22.00....dostanu 250ml. mlieka a muz ked ide do roboty,tak im da o 7.00....150ml mlieka

womenne
10. jún 2009

baby ja ziram http://tvnoviny.sk/spravy/zaujimavosti/foto-jyo...

diddi tak to mate faj problem s jedenim
naši maj na ranajky mlieko po hodinke maju podobne ako ty šunku chleba s oblohou alebo chleba syr a aktivia napoj,pripadne parky,Pred spanim maju polievku ked sa zobudia mesko s niečim.okolo 17.00 maju olovrant presnidavku alebo babovku o 19.00 večeriavaju s tatikom čo bolo na obed a pred spnim mlieko,samozrejme medzitym jedia stale niečo,ako keks pribinačik a ine...časovo je to rozne lebo niekedy spia dlho,a občas aj vynechaju olovrant alebo druhu večeru namiesto toho maju cerealie s mliekom to zbožnuju.
a ešte sa stažujem 😖