Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

ajka72
10. jún 2009

inak babenky keby tie tatry vyšli, myslím to spoločné stretko bolo by to super 😀 😀 tak nad tým pouvažujte mohli by sme si dať nejaké konkrétne miesto v Tatrách ktoré každí pozná 😖

ajka72
10. jún 2009

ďakujem dievčatá za info o papkaní vašich drobcov my sme na tom podobnei ako diddi i keď nás zachraňuju také výdatné masovo zeleninkové polievky kde dávam aj ovsené vločky alebo krupky alebo krupicové halušky, zemiačik alebo ryžu a veľa zeleninky to varím potom pomixujem a dám do malých kelimkov a zamrazujem to to im chutí, chlebík, syr, jogurt, papaju podľa chuti, niekedy spapsju praženičku začala som do nej dávať kvasnice a celkom to jedli, mliečko ano, maju radi aj ovsenú kašu s ovocím masielkom a grankom, detské džusy, a babka ich naučila na samotnu šunku bez chlebíka tu zboňuju, a tiež veľmi radi papakaju s tatíkom keby hocičo mal vždy pridu ako sýkorky ku nemu sa postaviť a čakaju čo im dá do zobáčika 🙂

jankabambulka
10. jún 2009

ahojte
baby prosím poraďte, malí sú stále nervavíííí ja som už úplne na dne , keby to bolo jeden deň ale toto . 😢 😢 ja už naozaj som v koncoch , čo s nimi ako ste to riešili vy??

diddi
10. jún 2009

ajka,keby aspon polovicu z toho co si napisala moje zjedli.....ja som z toho zufala,lebo naozaj keby niet tej polievky,co do nich doslova natlacim tak oni si vystacia s vodou a mliekom...moje nervy....zacala som praktizovat vyhladovanie,vcera o 20.00 dosli,ze HAM a neuveritelne sa natlacili mojim jedlom co som jedla...brokolica s vajcom a cesnakom....lenze keby som im to davala v case jedenia,tak samo,ze to nechcu

kili
10. jún 2009

diddi, a ako dlho nejedli?

diddi
10. jún 2009

naposledy jedli polievku o 13.00

ajka72
10. jún 2009

no diddi to som písala v globále čo spapaju ale to nejedia stále teda všetko čo som písala niektorý deň jedno a iný druhé ale napr.dnes doobeda nechcela ani praženičku, ani chlebík ani jogurtík ano ovocie teda z toho čo som mala doma 2 x chceli po sebe len mliečko a až obedovali a teiž mám tu skusenosť že ich nechám vyhladovať a vtedy tiež prídu že mňam a to je vačšinou večer ke´d večeriame resp manžel a vtedy tiež praskaju čo papá tato a tiež by to bolo cesnakové, smotanové pikantnejšie, nie su to deti čo papaju pudingy, krupicove kaše 🙂

womenne
10. jún 2009

hellou prave sme došli z pizze bola super sme sa dožrali aj malym chutila 😵 😵
predtym sme boli v meste s deckami aj s kamoškinmi samo zase som musela po mojom Nikovi ziapat 🙄 letel oprpti autu akoby sa nechumelelo 😠 ma staršne bolia nohy a oni maju ešte tolko energie aj v pizzerke lietali.

Jani ja som na tom podobne už nevladzem najmes NIkom už som dnes rezignovala nepomože ani po dobrom an po zlom 😢 včra som mala take nervy že som si na obed dala pol deci 😝 -spali tak som to mala dovolene 😀

zuzka.25
10. jún 2009

čaute

katulka, áno, chalani mi stále spia v batohoch.. ale vedia v tom chodiť, takže ráno, keď sa zobudia, tak prídu za nami do spálne aj v nich 🙂 ja ešte nemám odvahu ich nechať spať pod paplónom, lebo by boli furt vykopaní a takto mi to vyhovuje.. kým sa oni z nich sami nevyzliekajú, tak ich budú mať aj naďalej 🙂

ja som tiež totál unavená, dnes sme nachodili kopec kilometrov... teraz som zdlábla večeru, ale poldeci som si nedala ;) wom, si ma fakt pobavila 🙂

add jedlo, naši sú papkáči, zjedia všetko, čo nezje nich, takže ja sa nesťažujem... máločo mi odmietajú... majú teraz 12 kg...

idem kuk panelák a ako som prežil.. pááá

womenne
10. jún 2009

zuzi no čo ja už som fakt nevladala +ma naštvala jedna predavačka v obchode čo sa domna zastarala no do mnahned 100 čertov ledva som došla domov 🙄

zuzka.25
10. jún 2009

wom, ja viem, ze si bola zufala 🙂 ja som tiez obcas, ale tie pekne chvile prevysuju tie zle... nastastie teda...
a na tych, co sa do teba staraju kasli... alebo im povedz svoje

womenne
10. jún 2009

ved prave,len už aby prišli Nikolaso je posledne 2tyždne jak čert ja to nechapem dufam že sa nevymenia 😅 musim ich vždy riadneunavit teraz ticho sedia na gauči pozeraju Jacka opičaka a tatiko pri nich chrape.

womenne
11. jún 2009

😕 😕 😕 čo je baby??

my sme teraz vstali ho ho ho ja som dospavala noc lebo tatiko je chory tak som knemu vstavala a maly boli konečne vyspaty bez vrtania,Niko sa mi zase pocikal takže ho budem musiet davat viackrat za noc cikat od soboty sa pocikal každy den 🙄

lalupa
11. jún 2009

haaaaat teda baby, vsetkym idem napisat velikanske AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA 😠
ak si to chcete vyzehlit, tak sup sup, piste, co sa deje a co mate nove 😉
vas predseda 😀

zuzka.25
11. jún 2009

čaute.. kde ste všetky okrem wom??? 😕

musím vám napísať dnešný super zážitok... išla som sa osprchovať, mala som otvorené dvere, ale deti ma zavreli a keď som po 10 min. vyliezla z vane, tak ma skoro prekotilo... decká si otvorili na záchod, zobrali dve záchodové kefy - mimochodom, tie majú zakázané chytať - a išli "umývať" záchod!!! baby, ja som mala v záchode centimeter vody na podlahe, voda roznosená do haly, oni kompletka mokrí od hlavy až po päty, do toho rozmočený toaleťák všade.. no myslela som, že ma omyjú.. tak som ich bleskovo vyzliekla len do plienky, dala do detskej na koberec a pustila sa upratovať tú spúšť.. keď som prišla za nimi, zistila som, že sú pos.atí až za ušami, tak umývať kompletka zas nich... no ako, čo tí moji dokážu spraviť za chvíľu, to je neuveriteľné!!! len dúfam, že tá voda nepretiekla susede cez panel, lebo ma zabije...

idem vyvesiť práčku...

lalupa
11. jún 2009

zuzik, ti tvoji ta ale trenuju 😀 (mam albumcek kuk)

janettba
11. jún 2009

čaute babule,

tak u nás za zdatne ručalo v noci a pokračovalo sa aj cez deň, Maťkovi idú zúbky, ani Nurofen a gel na ďasienka nepomáha. No umrnčaní boli obaja, šúchali si oči, tak som ich dala spinkať už o 10,30 hod, bežne spia cca 2-3 hodky a teraz sa mi po hodine zobudili - moje nervy. Dúfam, že ešte pôjdu okolo 15 hod spať, lebo do večera to s nimi nevydržím... 😠 😝 😀

Bavili ste sa tu o papaní drobcov, tak naši sa pekne rozpapali a už mi odmietajú mixované, takže papáme už normálne jedlo a poviem vám, že dvojkáči lepšie papajú ako Simon. Včera bol pomer lyžičiek Simo 1 a dvojkáči (každý 3). Robila som rizoto s kuracím mäskom, veľmi im chutilo, tak som sa normálne z toho tešila, ako pekne papajú, lebo so Simonkom je stále problém s jedením od mala.

A včera som mojich poobede vyhnala von, nech môžem čosi požehliť, mužovi som povedala, že aspoň na hodinku a oni sa sem dovalili presne za hodinu, som myslela, že ma natiahne, ako keby mali stopky nastavené. Ja som za tú hodinu stihla akurát tak pospratovať bordel čo sa tu urobil, keď sa chystali von, potom som zvesila a roztriedila prádlo a začala žehliť a oni vo dverách, skoro ma porazilo, tak som krpcov dala do ohradky a pokračovala som v žehlení, veď takto by sa mi tá kopa iba zväčšovala a zväčšovala, čo to stále odkladám.

Zuzka - no mala si o zábavu postarané - malí záchodoví pomocníci... 😀 😀 😀 tebe asi do smiechu nebolo čo... 😝

janettba
11. jún 2009

Lalu - nič nevidím 😀 ...

lenkamt
11. jún 2009

ahojte 🙂

Zuzi - 😀

aj naše jedia 100x lepšie ako Verča, ak by jedli ako ona tak ich všetky utopím v polievke nebo co, lebo mi to ide strašne na nervy že sa s niečim piplem a ona - také nemám rada 😝

Janet - aj naša Lenka je taká, asi očák, tiež som jej dala nurofen a čakám koľko bude spať 🤐

no a včera som tiež vyhnala muža s deťmi, že idem žehliť a potom som si povedala že nebudem krava, tak som vliezla do vane a čítala ženské časopisy, dočítala som sa že na pekné brucho treba denne 3x30sklápačiek, večer som chcela začať a dopadlo to tak, že som si dala 4ks kroviek po večeri 😀 ráno som nestihla a teraz sa mi nechce 😀

zuzka.25
11. jún 2009

lalu, no trénujú 🙂 to som dnes síce ani nemala byť doma, ale kamoška to zrušila, lebo ochorela, takže kto nemá robotu, ten si nájde :-d

ty brďo, lalu, no parádne fotky... tie prvé dve, to ste ozaj vy?? a na tej tretej vyzeráš ako školáčka 🙂 max. tak 14 ročná 🙂 bambulky krásne ako vždy, tá pusinková sa mi fakt páči.. a tá tenisová, no iná dračica 🙂

janett, a jeje, tak to ste si tiež užívali :( potvorské zuby, nech už sú vonku.. nám chýbajú už len 5, tak uvidíme, kedy vylezú.. ale protivní sú občas aj bez zubov 🙂
naši sú tiež papkáči a práve spomínané rizoto sme mali teraz dva dni za sebou a len ham, mňam 🙂 to im ozaj ide...
hehe, tak to zobral tvoj muž doslova s tou hodinkou 🙂 je mi jasné, že si toho nemohla ani viacej stihnúť, ja sa chystám žehliť dnes pri ordinácii, lebo tiež mám riadnu kopu a to žehlím ozaj len to najnutnejšie...
nie, do smiechu mi moc nebolo 🙂 ale ak to nestieklo tej susede, tak okej, prenesiem sa cez to a už mi to aj smiešne začína byť 🙂)

zuzka.25
11. jún 2009

lenka 🙂 dobrá s tým cvičením 🙂 ale pozri, od znovu môžeš začať dnes večer, zajtra večer, pozajtra večer.... 😝

nana77
11. jún 2009

ahojky!
zuzka, prepac, ale ked som si predstavila tu akciu lukaska a tomaska, neubranila som sa smiechu 😀 😅 . ale verim, ze byt to u mna doma, porazi ma 😝 .

janett, tak to co sa u vas deje, je presne aj u nas... oliverko v noci o pol druhej vstal, mal horucku opat, dala som mu nurofen, zaspal az okolo stvrtej rano...cely ten cas medzitym plac, zobudil aj ondrejka, aj ked som ho zobrala zo spalne prec. proste plakal a plakal a nebolo mozne ho utisit...

spat som ich dala o 10,30, ondrejko zaspal hned, oliverko opat hodinovy cirkus, plac, plac, plac...az zachvatovy. taky bolestivy... tak opat nurofen (nie som z toho nadsena, myslim z tych liekov), aj tak plakal, ani na rukach, ani v postielke...boooze ☹ . nakoniec uz zufala som ho dala do kocika, a za tri minuty spal (ze mna to skor nenapadlo...). ja tu mam bordel ako v tanku, vlasy mastne, pracka uz vyse odiny oprata a ja nemam na nic cas... a teraz nic z toho urobit nemozem, lebo sa bojim aj dychat, aby sa nezobudil... poondene stolicky nestastne... prvych 8 zubkov im vyslo ani sme nevedeli ako, zato tieto stolice nas trapia...

zuzka.25
11. jún 2009

nan, neboooj, pride aj u vas 😉
no ty kokso, ale čo to baby máte, to ozaj nezávidím... nepamätám si, že by naši pri zuboch boli až takí plačliví... a boli ste aj u tej dr, či nie?
inak uspávanie v kočíku jednu dobu fungovalo aj u nás, našťastie už sú zasa v norme...
vylož si labky a oddychuj teraz, spravíš to keď sa zobudia...

nana77
11. jún 2009

boli sme u dr vcera, ale vcera uz vobec nemal teploty, ale aj tak som isla - pre istotu. spravila mu crp, moc - vsetko negativne, popozerala, postlacala... nakoniec konstatovala, ze bud viroza, alebo stolicky (vraj sa jej zda, ze mu videla hore vlavo ze mu ide stolicka)... takze tak. nebola tam nasa dr, ta je na dovolenke, ale nejaka zastupujuca.. ja som si tiez fandila, ze ako super, ze my so zubami problemy nemame a tu to mam... 😔 . este stastie, ze ondrejko je ok (dufam, ze som to prave neariekla, lebo ma trafi)

ozi a kedy sa ma yasmi vratit, zajtra?

ajka72
11. jún 2009

ahoj babenky no ta tie tatry a prípadne stretko ste už ani jedna nereagovali ☹ lenka, helka,lalu

zuzka.25
11. jún 2009

ajka, ja mám Tatry odruky, takže určo nie 🙂

lenkamt
11. jún 2009

Ajka - ja by som prišla, ak to bude v tom júli, od rána do večera tam môžem byť 😉

helka1
11. jún 2009

Ahojky 🙂

Zuzka, super zazitok 😀, ale keby mne take nieco vyviedli asi by som sa tvarila takto 😠 😀 😀 😀

Ajka este Rosarita sa hlasila 😉

womenne
11. jún 2009

hellou an ja som tu nebola iba rano na polhodku kym vypijem kavu,sme teraz prišli mali enchceli polievku tak rychlo pribinačka šup do postelielky boli sme na lokpedii v školke ja som skoro odpadlaz Nikolaska jak krasne po nej opakovala,robila m všeliake testy no povedala že zodpovedaju na svoj vek 😕 fakt čumim každalokopedička inač,ale tato si uplne ziskala malych,snou kecali odušu Niko knej šiel aj na ruky uplne jako keby to bola ich babka 😵 som spokojna že to takto dopadl tešia sa na školku 😵 😵 😵 😵

zuzi tak mna by šviclo ešte naši to nikdy nechytali 😀

katullka
11. jún 2009

caute baby,

lalu a co nechces riskovat na viac dni na dovolenke??? 😕 Aj ja som sa divila pri tych penzionoch, ze ako je to so stravou, este sa rozhodujeme, ze kam vobec pojdeme. Pozdava sa mi aj ten Hutnik, co pise Ajka. Ten Hubert je na nas trosku drahy, casom budeme musiet riesit otazku byvania, tak sa radsej trosku uskromnime 😅 . Skoda, ze som nevidela fotecky s troma kockami ☹ .

Zuzi, musela to byt show, vidiet chalanov umyvat zachod 😀 , ale keby si videla, co nasi vyviedli 😖 .
Baby chvilu som bola v kuchyni a oni sa dostali k dokadenej plienke..no a dalej si asi viete domysliet. Na stastie som prisla v pravy cas, ze to nestihli zacat jest 😝 , ale domalovali cely balkon a aj seba, rucicky im cely den smrdeli a to som ich stale umyvala, no vecer sme si napustili vanu, kde sa dobre vymocili a uz su ok loptosi moji 😅 . Ja uz fakt neviem, kde mam pred nimi veci skryvat. A aj tu zachodovu kefu stale kdesi prenasam a tiez aj toaletak. My mame zachod v kupelni, takze ked jedneho idem umyt, tak druhy tam zatial porobi poriadky..

Wom, tak super chalani su sikovni! Tesim sa s Tebou 🙂

No drobci sa budia, musim koncit.