• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dvojičkovo II

29. septembra 2015 
ja som ich kupila v dargove dole čo je hračkárstvo su také vačšie lebo sme mali aj také malé ale tie dlho nevydržali :frowning2: , tieto sa dievčatám veľmi páčia, a su aj veľké takže si môžu svojich slimáčikov ktorých s obľubou kreslia kresliť do zbláznenia a aj keď my im niečo kreslíme to prídu a povedia kesliť, tak sa tam aj niečo nakresliť dá :grinning: , kupovala som ich cca pred 2 mesiacmi takže neviem či momentálne budu mať :unamused:
11. jún 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak foto s mojimi kremovými umelkyňami som dala do albumčeku :grinning:
11. jún 2009 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ajka, no ved prve co ma napadlo som isla kuk do tvojho albumu :grinning: a fotky tam este neboli :grinning: :grinning:
11. jún 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale už je tam :grinning:
11. jún 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ved hej videla som tie umelecke diela :grinning: :grinning: :grinning:
11. jún 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajka, no nechajme chvilu dvojky bez dozoru, ked daju hlavy do kopy.. :grinning: :sweat_smile: Ale zlate su, je to teda ovela lepsie ako to co moji vyviedli :grinning:
11. jún 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja môžem čakať najbližšie niečo podobné čo si zažila s dvojkami ty lebo maju teraz obdobie že ke´d ich už hračky prestanú baviť tak vymyšľaju veci a ja sa nestačím čudovať, ke´d su na jednom mieste pdozrivo ticho niečo sa deje, posledne si nohy oblievali s čajom z fľašky a ke´d som prišla a zlostila sa mysleli si že sa ďalej hráme a mali zo mňa srandu :stuck_out_tongue_closed_eyes: najprv si ho povylievali na nohavice a potom aj na hole nožky a potom začali robiť mláčky okolo seba na zemi :sweat_smile:
11. jún 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lalu, uz chapem, ja dufam, ze nasi budu v pohode. Ked mali 8mes. tak boli v pohode, ale je pravda, ze teraz ovela viac vnimaju a su zvyknuti na rezim a domace prostredie. No myslim si, ze budu radi ked budu mat zmenu, najhorsie budu mozno vecere a noci..ale ved budeme pri nich, tak snad to zvladneme.

Baby inak citala som o Vasich jedalnych listkoch, no nasi z toho snad polovicu zjedia :pensive: . A dnes obzvlast nechceli jest. Rano vobec nechceli chlebik, tak jedli iba vlarku, ten dietny, pred spanim jogurt, no a po spani Paulinka nechcela jest vobec, Samko trochu zjedol. Na olovrant trosku ovocia a na veceru som robila take oblozene misy a nalozila som aj im do misiek, paradajky, sunku, syr, vajicko..a cerstve rozky, myslela som si, ze ked im to dam a budu si moct sami davat, tak nieco zjedia, ale akurat sa v tom mrvili, bolo to vsade a nic nezjedli. Samko vacsinou ked ma ist jest, tak zacne plakat a pretierat si ocka s ruckami, aby som sa k nemu ani nedostala, potom po dlhom trapeni mu nasilu dam prvu lyzicku a potom uz je, ale vzdy robi na zaciatku take sceny :unamused:
11. jún 2009 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aji aj nasi najradsej vylievaju caj kade tade, och tie deti su to nasi spekulanti.
Len ja sa priznam, ze po nich aj kricim, no u nas sa mi zda, ze nezabera nic.. :pensive: .
11. jún 2009 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aji,no zlate su, budu mat peknu plet :slight_smile:)))))

kati,my sme bol pazravky do cca13m, teraz tiez je to nie idealne...u nas to isti cerstvy chlebik s masielkom, chudata,este sa toho neprejedli,ale co robit,ked vrieskaju a pytaju si??? este aj v kuchyni pridu na miesto s chlebikom a ukazuju prstom,ze daj ham...
11. jún 2009 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale aj ja pokričím ale malokedy s nejakým výsledkom :unamused:
11. jún 2009 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lalu z chlebika aspon nieco priberu, ale nasi posledne dni ani chlebik, rozok uz vobec nie..

Dnes som volala s bratom a Samko si nasiel varechu a zacal Paulinku byt po hlavicke s nou, povedala som nech prestane, no on to robil naschval dalej, tak ja sa potom prestavam ovladat a zakricim na neho, no on pokracuje, tak som musela prestat telefonovat a dostal po rucicke, no aj tak sa smial a robil to dalej, tak som ho dala za trest do postielky..no ja neviem, co mam s nim robit, on sa stale chce zahanat so vsetkym a ked mu nieco zakazem, tak sa mi smeje do oci a robi si to kludne dalej :frowning2:
11. jún 2009 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj lalu a fotecky nebudu? :sweat_smile:
11. jún 2009 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este ste tu?

mne to dnes nejako keca, ale este musim pochvalit Paulinku, dnes povedala Samo :slight_smile:
11. jún 2009 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
KAtulka to robi aj moj Adamko cim viac nanho kricim tak tym ma z toho vacsiu radost a robi to este viac. Vcera sme sa boli prejst, prisli sme ku autu, davali sme do sedacky Radku, Adamko nam odbehol , vybrala sa za nim moja mama, on to bral ako zabavu - ako nahanacku, zapistal od radosti a s chutou bezal rychlejsie, uz uz ho moja mama mala, spravil neskutocnu klucku :grinning: moja mama nestihacka za nim :slight_smile: . Ono to bolo smiesne, keby .... keby nebola blizo cesta s autami :unamused:
11. jún 2009 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katulka tak teda super , Adamko nepovie Radka ani opacne, len na seba ukazu :sweat_smile:
11. jún 2009 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje dievčatá sa vzájomne volaju nana, vysvetľujem Lenke že ona je Lenka a Natálka je nana resp. poviem Natálka ale oni stále že nana jedna na druhu, hlavne že si oni dve rozumejú :slight_smile:
inak ja mám dve dievčatká teda mohlo by sa zdať že dievčatá sa nejako neudieraju ale maju také dni ke´d jedna rukou po hlave udiera druhu ke´d je to slabo tak sa na tom obe bavia ale ke´d je to silnejšie tak čo je bitá začne plakať a ke´d zakročím tak je ešte bitkárka urazená že na ňu kričím že nesmie :cry:
11. jún 2009 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidím že sme zotrvali asi len my tri helka a katka dievčatá ako ešte budeme "svitiť" alebo ideme do hajan :sweat_smile:
11. jún 2009 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neozývate sa tak ste už asi išli do hajan tak pôjdem aj ja
dobru nocku :wink:
11. jún 2009 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru nocku :wink:
11. jún 2009 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajka pozerala som tu villubetulu, co som davala link a je tam vonku ihrisko pre deti a vnutri detsky kutik. Je to napisane v texte, len to nie je na fotkach. Niektore baby z MK pisali, ze je to tam dobre pre deti, no neviem sa este rozhodnut.

heli, ale povedat Adamko al. Radka je dost tazke, Samo je jednoduchsie :wink:

Baby tak dobru noc!pa pa
11. jún 2009 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katulka Villabetula vyzera fajn, hned by som isla, kebyze mame peniazky navyse :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pisu tam, ze maju aj trampolinu, nasa Radka by sa tam vysantila :grinning: :grinning: :grinning:

Inac Ajka mam pocit, ze dievcata sa vedia viac bit ako chlapci, mam to odskusane na vlastnej kozi, svojho o rok strarsieho brachu som vraj pravidelne bijavala :grinning: :grinning: :grinning:. A aj u nas mam pocit ze Adamko pri bitke viac taha za kratsi koniec ako Radka :grinning:

Tak dobru nocku :wink:
11. jún 2009 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas Ella vola Miu - Jaja.....a Mia Ellu - Eja.....a mame psika - Leo a volaju ho - Lejo,Ljo,Lelo :grinning:
12. jún 2009 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko kecalky :wink: ja sa musim pripojit niekedy večer vždy vas zmeškam :confounded: vy mate večer vždy nejaku energiu na pisanie :grinning:
jani prajem prijemnu dovolenku užite si to. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

unas zase prši :angry: počasie fakt stoji za prd.
12. jún 2009 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj a som zabudla včera sme šli do mesta chcela som si kupit suknu a hrozne fukalo no des a malym v kuse odfukavalo šiltovky,raz sme ju museli nahanat,a pustila som nachvilu Sebka a zafukalo a jeho to hadzalo dozadu,chuda začal kričat :maminka jaj utekam chytni ma :grinning: no zlaty bol potom si museli stale držat šiltovky by im ich odfukllo.
ja som si na ten vietor stale nezvykla :zipper_mouth:
12. jún 2009 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčatá keby sme to stretko v tom july zrealizovali tak sa chcem opýtať ktorý deň by vám najlepšie vyhovoval cez týždeň alebo cez víkend
12. jún 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby nepouživali ste niekto advantan krem na pipiky?v pribalovom letaku je pisane na ekzem a on im to predpisal na pipika :confused: ale nemaju tam vyražky iba pred prerezanim to mam mastit,
12. jún 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko
aké máte skúsenosti s opaľovacími výrbkami?? ktoré značky používate?? nedávno bola unikát akcia na akési astrid v tescu ale bojím sa niečo kupovať čo nepoznám. my sme doteraz používali výlučne weledu-ale tá je hodne , hodne drahá .. Ďakujem
12. jún 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

Ajka - mne je to jedno, len to musí byť po 7.7. lebo až vtedy sa vraciame z turecka :slight_smile:

Jani - ja od minulého roka len astrid, Verča sa mi po drahých krémoch vždy vyhodila a minulý rok v pohode , ona aj dvojičky, k moru som im kúpila astrid detský 50 faktor za nejakých smiešnych 328Sk :wink:
12. jún 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nanuš - dúfam že vám to už prešlo :wink:

a inak naše ukazujú Lenka na Lucku že je aj lenka aj lucka a naopak :grinning: asi majú problém s identitou :grinning:
a všetky mená žien+starka + cikanie a kakanie je kaka :grinning:
12. jún 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok