Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

katarinka123
21. jún 2009

zinus stastnu cestu

margaretka11
21. jún 2009

Kati, ale nechcela som ťa nastrašiť, to ako sa chovali moji drobci ešte neznamená, že sa budú tak správať aj tvoji. Okrem toho, u nás je problém Simonka, neustále niečo vymýšľa a potom ani Simonko neposlúcha lebo po nej opakuje úplne všetko. No a keďže Simonka má nepočúvacie obdobie tak Simonko ako poslušný braček opakuje za ňou. Ale nebolo to stále také zlé, prežili sme kopec krásnych chvíľ 😵 . Neboj sa toho, že budete na drobčekov s manželom sami, aj tak si dofču užijete, uvidíš 🙂

Helka aj ja prajem tvojim drobčekom všetko naj, naj, naj k druhým narodeninkám, hlavne nech sú zdraví a robia vám aj naďalej radosť 😵 😵 😵. Dúfam, že oslava vyšla a teším sa na fotky 🙂

katullka
21. jún 2009

Lalu, inak spominala si, ze sa Ti jedna bambulka doudierala.. ☹ Aj nasa Pauli mala velmi neprijemny uraz, padla na schodoch a udrela sa tesne vedla ocka do tej kosti, v momente jej tam navrela velka cierna hrca 😢 😢 😢 mne bolo do placu, ked som ju videla, chudiatko moje 😢 . Do rana jej ta hrca ustupila, ale ocko ma riadne fialove, teda pod nim. Preco su tie deti take dive a nechcu nas pocuvat? ☹ Oni ma uplne ignoruju, ked im nieco zakazujem a nic nepomaha na nich ani krik ani bitka, smeju sa mi do oci a robia si dalej, co chcu. Najviac sa desim tych nestastnych urazov. Minule som napriklad prebalovala Pauli a Samko zatial vyliezol na auticko, kazala som mu aby hned zliezol, no auto sa mu smyklo a padol, trochu si poplakal a zase vyliezal hore 😒 . Absolutne nepoucitelny. Dnes sa hadzal s hlavou do steny, no co su to za napady? ☹
Ja sa im vyhrazam, ze ich niekde priviazem 😀

katullka
21. jún 2009

Marg, ja viem, ze ste to nemali zle, ja som sa asi zle vyjadrila, drobci Vam urcite robia velku radost, to ako sa prihovarali ostatnym detom... 😵 No a co sa tyka spravania nasich, tak si precitaj moj predosly prispevok a pochopis, preco sa trosku obavam.

helka1
21. jún 2009

Ahojky 😵
Velmi pekne dakujem za drobcov za vsetky gratulacie 😵 😵 😵 aj za nadhernu basnicku 😉
A oslava dopadla celkom dobre ,gratulanti prisli a drobci ....spali 😀 😀 😀 . Za inych okolnosti mi drobci nevyspia takmer 3 hodky, no dnes to tak nejak bolo. Najprv sa teda cakalo na hlavnych akterov, no ti jaksi nie a nie sa zobudit 😅 😀 tak sme zacali bez nich, v tichosti si zaspievali zivijoooo 😀
No a ked som si prave nakladala na tanier tak spustili poplach 😀 , kazdy ich chcel na ruky no oni samozrejme viseli na nas 🙂
Mali sme koooopec peknych toriet, no najkrajsia bola samozrejme od rodicov 😀 /skromnost nadovsetko/ ale aj najviac zaujala, neskor hodim do albumu 😉
Skoda len ze oslava nebola vonku, vsetci by sme mali viac miesta a volnosti tak ako sme to planovali 😖, tak si pockame na 3 narodky ...

Zinus aj ja prajem pohodovu dovcu a kooopec nadhernych zazitkov a stastny navrat domov.

MAr to je fajn ze pocko vyslo uz teraz sa tesim na fotecky 😉

jankabambulka
21. jún 2009

mar- aké bolo more, koľko stupňov a na prvý pocit aké bolo , moc chladné?? a taktiež aké teploty ste tam mali ?? ďakujem . boli plné pláže?? tak nakoniec pôjdeme asi tam.ďakujem

margaretka11
21. jún 2009

Kati tak to máme doma dosť podobné 😝 . Ale aj ty zažiješ peknú dovolenku a možno aj krajšiu ako ja 🙂 .

katullka
21. jún 2009

Baby a co sa tyka tych plienok, tak kamoska mi spominala, ze vraj v plaveckej skolke ju poprosili, aby radsej malemu kupila tie DM, vraj su lepsie ako huggiesky, lebo vraj huggiesky pustaju farbu a maju vo vode flaky z nich. A date im na tie plienky aj plavky?

Yas, a co sa tyka rozpravania tych drobcov, tak asi bude nieco pravdy na tom, ze chalani rozpravaju menej, teda aspon u nas je tiez vidiet rozdiel, Samko rozprava menej oproti Paulinky. On tiez len mama, tata, tam, neni a este vie napodobnit niektore zvieratka a to je vsetko.

Nani, nasi vo vasom veku tiez este skoro nic nerozpravali, takze by som sa na Tvojom mieste asi nestresovala, este su malicky, uvidis ako sa este rozkecaju 🙂 .

margaretka11
21. jún 2009

Helka, hlavne, že si deti pospali, oslava počká 😀 . Fotky už mám v pc, idem to prezrieť a pozmenšovať, dačo prihodím 😉

Jani, neviem akú teplotu malo more, na prvý dojem bola voda studená, ale akonáhle sme sa úplne ponorili tak super. A slniečko aktívne zohrievalo, čiže miestami bola fakt teplá voda 🙂 . Inak tam boli teploty vyše 30 stupňov, neviem presne koľko, ale taká akurátna horúčava na spotenie. Pláže boli plnšie väčšinou poobede, to sa kúpali aj domáci, všimla som si, že v Chorvátsku funguje tiež siesta, aj keď asi nepísaná.. Obchody boli poväčšine otvorené do pol deviatej večer, ale zhruba od tej jednej do tretej boli zatvorené. Niekto si dal robotu tam umiestniť papierik o prestávke, niekto nie 😝

katullka
21. jún 2009

mar, zda sa, ze hej 😀 . No ved uvidime ako dopadne tato dovolenka na Slovensku.. A ozaj ako ste sa stravovali, sami, ci mali ste polpenziu?? Chutilo drobcom?

jankabambulka
21. jún 2009

babenky, myslíte že mám malým k moru kúpiť plienočky???? s miškom problém asi nebude ten sa na 80% pýta ale katuša je lenivec

katullka
21. jún 2009

Jani ja by som asi pre istotu kupila.

margaretka11
21. jún 2009

Kati, stravovali sme sa sami, v Chorvátsku kúpiš to isté, čo aj tu, len sme niekedy lúštili názvy, ale všetko sme trafili 😀 . A ceny potravín neboli až také hrozné, ale je to tam drahšie ako tu.

Jani, tak to máš super, že aspoň Miško sa ti pýta, my sme sa aj od mora vrátili plienky pozitív 😝 😔 . Len pre info, na ten týždeň sme si vystačili s dvomi baleniami od Huggies, myslím, tými plávacími plienkami 😉

katullka
21. jún 2009

jani a ako sa Misko pyta cikat? My este ani nocniky nemame, ale uz sa chystam kupit, len neviem, ci ma zmysel zacinat pred dovolenkou.

katullka
21. jún 2009

Baby, ja uz balim, posledne dni sme sa pri drobcoch vela nevyspali, to nocne zarabanie mlieka pre Samka, Pauli od 6h hore.. 😝
Dobru nocku vsetkym pa pa.

jankabambulka
21. jún 2009

nič chytí ma za ruku a ťahá do spálne lebo tam mám nočníky , skruz to, že som lenivá a ráno ich mám hneď pri posteli , a Keď nechcem s ním keˇdma tťahá za ruku napr. mám špinavé od zemiakov tak tak zvláštne kvíli ako čert je doterný . alebo už sa stalo že doniesol nočník.keby som mala ako dať video mám to aj na mob. nahraté. ale stáva sa pravidelne, keď je zahĺbený do hry- tak sa počúra... katka donesie nočník , až keď je po funuse. 😠 skrátka vyčúra sa a donesie ho.

ivet77
21. jún 2009

ahojte,
helka, drobcekom dnes zelam vsetko najlepsie k 2. narodeninkam, najma zdravicko, stasticko, lasky kopec!!!
Som rada, ze Vam oslava dopadla dobre.

My sme tiez mali dnes oslavu, vsetko dopadlo dobre, ale mala som riadne stresy. Vcera som do jednej v noci dokoncievala pre drobcov tortu, ale stalo to za to, lebo dnes ju kazdy chvalil, ze aka chutna a celkom sa aj pacila. Robila som potahovanu falosnym marcipanom podla MMB, bola zelena s kvetmi a motylmi, myslela som to ako luku s kvetmi a kazdy sa pytal, ze preco je zelena 😠 Ale vsetkym velmi chutila, tak to bolo hlavne 😉

Margaretka - vitaj doma! Vdaka aj za opis dovolenky, clovek si vie hned lespie predstavit, ako taka dovolenka s dvojickami pri mori prebieha. Tie urazy vam nezavidim, som rada, ze ale vsetko dobre dopadlo. A super, ze ste si aj mohli tu dovcu uzit a oddychnut si. 🙂

ivet77
21. jún 2009

zinuske zelam stastnu cestu tam aj spat a prijemne chvile na dovolenke!!!

mima - pacil sa mi tvoj popis postupu ako chytit tehu virus 😀 Uvidime, ci o rok budem mat este taku chut otehotniet ako teraz 😉

ivet77
21. jún 2009

ozaj a stale sa hlasim na to dvojickove stretko v sade Janka Krala.

margaretka11
21. jún 2009

Dobrú noc Kati a krásne sny 🙂

Ivet, tvojim drobuliatkam prajem všetko naj k rôčku, neskutočne ten čas letí 😵

no s tými mojimi fotkami to vidím tak, že ich dám asi až zajtra, je ich veľa, ja som zrejme fotila ako šialená, baba bláznivá 😀

grmitko
autor
21. jún 2009

Kati ja som tiez fotomaniacka ja mam len leteckeho dna 360 fotiek 😀 😀

margaretka11
21. jún 2009

Saši to je neskutočné 😀 . Ja som si akurát pozrela fotky, niečo aj vytriedila, ale zmenšovanie si už nechám na zajtra, som unavená 😝

Idem do hajan, prajem všetkým maminám a detičkám dobrú noc a krásne sny 🙂

martiina
21. jún 2009

ahojte, ešte sa zatiaľ moc neviem orientovať v príspevkov, že kto je kto a kto má aké detičky ale dúfam že sa časom do toho dostanem 😅
ale všetkým malým oslávencom prajem len to najlepšie, hlavne veľa zdravíčka, šťastíčka a lásky 😵
tie dovolenky vám v dobrom závidím, išla by som aj ja hneď keby som mala možnosť ... ale idem aspoň k našim do belgicka na tri týždne, tak aspoň čosi 😵
ja som bola na dovče keď mal Ninko pol roka a bolo super, lepšiu dovolenku som nezažila, on bol neskutočne dobrý, bol vtedy ešte len kojený, tak som nemala s jedlom pre neho žiadny problém.... večer sme ho naložili do kočíka a brázdili sme do jednej po stánkoch, obchodíkoch, pláži atď .... síce som nebola s manželom ale so svokrou, bolo fakt super
grmitko, ja tiež fotím všetko čo sa dá .... minule som tiež fotila o 106 a až keď som pozrela fotky zistila som že sa mi podaril celkom dobrý záber, Laurika sedí a ciká, normálne vidieť prúd moču 😀 😀 😀

grmitko
autor
22. jún 2009

prva,
Paulinke vsetko naj k dnesnym meninam

vonku je pocasie naprd, no nejako to s detmi budeme musiet vnutri prezit 😒

grmitko
autor
22. jún 2009

martiina neboj casom sa do toho dostanes 😉

grmitko
autor
22. jún 2009

babulky moje, dnes by mal moj ocko 50 😢 😢 😢
pojdeme ho pozriet a zblahozelat mu,
ach tak sa tesil ze pojde letecky na dovcu na 50, splavovat, nedozil sa toho chudak....

ivet77
22. jún 2009

dobre ranko
aj ja sa pripajam s blahozelanim pre Paulinku k meninam 😵

grmitko - je mi to luto ☹ Poznam ten pocit... ja nemam maminku od mojich 12 rokov 😢

ivet77
22. jún 2009

fuj, ale je strasne pocasie, ten silny vietor a u nas 12 stupnov 😠 a zevraj jun a leto 😒

womenne
22. jún 2009

Dobre ranko
Saška ☹ to je mi luto viem ako velmi ti chyba 😔

unas tiež prši každy druhy den je škaredo des teraz pršalo cely vikend.Noc bola des som pevne rozhodnuta že idem kupit novecumle 😖 ja to nevydržim Niko stale beči ☹ Sebko v pohode.

ivet77
22. jún 2009

womenne - uf, s oducanim od cumlika budeme mat aj my problemy, lebo nasi obaja cumlu o 106 a to nie len na spanie ale aj cez den. Aj sa im ho snazim vyberat, ale, ked je na blizku, daju si ho aj sami do ust.