Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

lumah
28. jan 2009

dobre ránko!
Tak táto noc bola celkom fajn, chalani zaspali o 18,30, Dado sa zobudil za dve hodinky, napapal znovu a spal až do štvrť na 6, Filipko sa nezobudil vobec a ešte spííííí!!! 😝 😀

lumah
28. jan 2009

Zobudil sa o 7. 😀 Skoro mi zjedol prsník a vypil celu flašu 160. Chudatko, však spal 12,5 hodiny, už som chodila na neho pozerať. A včul je ukecaný ako Palacký. 😝

lumah
28. jan 2009

zuzka tu hračku čo mám od teba-ten vozík mám zložená na plocho a uviazaný o bok ohrádky, chlapsi si lahnu na chrbát a nohami stláčaju tlačítka. 😀 lenivci.

grmitko
autor
28. jan 2009

ahojte,
hlasim ze zdravotne sme na tom horsie, takze dnes zase k dokine, leo berie uz treti den lieky a ma to horise a domko ani nevravim, to urcite ako sme tam cakali pol vecnosti tam nieco nachytali ☹ dnes je tam poobede tak musim pockat

inak sme spali dobre, az na domka, ktory sa zobudil o 1,16 a samozrejme chcel ist so mnou do postele tak som ho vzala, ale vyzeram aj adekvatne, k dietatu spiacemu so mnou (preklad vyzeram ako matoha) 😀 😀 😀

lumah
28. jan 2009

grmitko čo máte chrípku? 😕

grmitko
autor
28. jan 2009

lumah neviem, povodne mal leo hnisavu anginu, a domko chytene priedusky a co sa z toho vyvinulo to ozaj netusim, mudrejsia budem poobede

lumah
28. jan 2009

chudatka, teraz zuri chrípka, ani nevieš, kde to chytíš, ja ked vidím aj na ulici niekoho kýchať alebo zakašlať, oblukom sa mu rýchlo vyhýbam, už mi nič iné nechýba, len aby chlapci ochoreli. Chodíme teraz plávať, tak nechcem aby boli chorí.

grmitko
autor
28. jan 2009

no veru a keby si to videla v pondelok u dokiny, tam bolo tolko ludi, ze sme ani nemali kde sediet, uplne plna cakaren a este sme cakali aj v tej predcakarni no des, som zvedava co tam bude dnes 😒

tatolu
28. jan 2009

Grmi, skoré uzdravenie 😉

lumah
28. jan 2009

to je najhoršie, lebo možu mať zapálené len hrdielko a nakoniec chytia v tej čakárni chrípku k tomu. Je to celé nedomyslené, vobec ti nezávidím. My ideme zajtra do poradne, ale volakedy bola poradna u nás v uplne inej budove aj čakárni ako sa chodilo bežne do ambulancie. teraz je to na jednej chodbe, kde je viac detských doktoriek a vlastne jedna čakáreň, doobeda chorí a poobede poradňa. Vzduch by sa mal prečistiť nielen vetraním ale aj soluxom, veď kvapočková infkecia tam poletuje jedna radosť.

lumah
28. jan 2009

Vlastne každá doktorka má jeden deň v týždni aj poobede ordináciu pre chorých, takže sa to tak kruti poradna s chorými na jednej chodbe. Nenormálne! 😖

lumah
28. jan 2009

By ma zaujímalo, ktorý hygienik im takuto prevádzku povolil, ak to vobec kontroluju.

grmitko
autor
28. jan 2009

no ved to, ze nam v podstate nic nebolo ale tam urcite nieco chytili ☹

grmitko
autor
28. jan 2009

podla mna to nikto nekontroluje

a mna tam az porazalo ked som videla ako tam kaslu omnoho vacsie deti ako su nasi a nikto si neda ruku na pusu, nasi to vedia, ti ked kaslu, tak si daju ruku pred usta a tam veselo vsetci kaslali, maloktora maminka upozornila, ze daj si ruku pred usta ☹

lumah
28. jan 2009

jááááj niektorí rodičia su hrozní, myslia len na svoje deti, však už aj tak je chorý, tak čo , ked nakazí druhých-nezáujem. Nič s tým nenarobíš, dá sa to vyriešiť jedine časenkami, alebo ak jeden z roidočv tam počká a druhý je zatial s deťmi v aute, a ked su na rade, len prídu rovno do ambulancie, Ale nie každá to tak može samozrejme.
Musím ísť žehliť, brrr, vobec sa mi nechce.

lenkamt
28. jan 2009

ahojte.

chorúšikom prajeme skoré uzdravenie. 😉

Yasmi - tebe pevné nervy 😅 a k tomu vašemu spaniu, ja by som ich pár dní budila o 07.00 a "trpela" ale určite by sa ti ich podarilo napraviť na správny režim, už sú veľkí a mali by chodiť spávať "normálne" 😉

ja k doktorke kým nemusím ani nejdem, zavolám jej čo je vo veci a idem pre recept, už si našťastie deti poznám a presne viem čo im treba. naposledy som bola s Verčo na 9ročnej prehliadke a doniesli sme odtiaľ brušnú chrípku 😝

Kili - buď rada že sa nebijú, my máme tento týždeň 😝 už nech je teplo a môžme byť celé dni von 😅

lumah
28. jan 2009

no veru, toho tepla sa neviem dočkať.

kili
28. jan 2009

však ja som rada 🙂
naši ešte spia, som sa zobudila na budím, síce po pol hodine, ale zobudila, ale ich ešte nechám do 9tej, nech spia tých 12h, ale potom BUDIČEEEEEEEK. posledné dni sme sa budili po 11tej 😅

grmitko
autor
28. jan 2009

lenka ved ani ja nejdem k dokine kym nie je zle, ale co narobime

grmitko
autor
28. jan 2009

kili to dlhe spanie ti zavidim, my sme este nikdy nespali dlhsie ako do 7,30 a to uz bol rekord a bolo to len raz 🙂 u nas je normalka vstavat najneskor o 5,30 🙂

lenkamt
28. jan 2009

Saši veď jasné že keď sa musí tak sa musí, ibaže niektoré maminky lezú k dr s detičkami aj s obyč soplíkmi a potom sa divia že tam chytia niečo horšie. 😖

kili
28. jan 2009

to ti nezávidím, ale zas, keď ja ich budem musieť potom ťahať z postele, keď pôjdu do škôlky 😝

lenkamt
28. jan 2009

Kili - neboj, naša Verča spávala od 9 do 9 a do škôlky sa v pohode preorientovala 😉

my sme spávali do 5.30 v lete. ale to spávali ešte aj doobeda. teraz je to najčastejšie do 7 🙂 potom spia 1,5-2h cez obed a spať idú medzi 19.30-20.00 🙂

a zabudla som pochváliť nové foto Kili aj Kiwušky v pase 😉

kili
28. jan 2009

lenka, no keď budú po mne 😝
ja som sa tešila do školy preto, že budem môcť o hodinu dlhšie spať 😅 😀

womenne
28. jan 2009

jami tentokrat zabijal ten policajt fuj ale toto bolo najhoršie zo všetkych 🤐 aj ja som sa potom bala ist na WC 😀 som povedala mojmu že ho zobudim ale nemala by som šancu on spi jak ...,mne bolo vnoci strašne zle ,večer som sa ulakomila na klobasu takže som do 1.nespala bolo mi strašne potom som zjedla lieky a prešlo mi to iked mi je tak všeliak ☹
dnes tu prši nemam ani pršiplašte ☹ musim ist kupit v piatok.

nana77
28. jan 2009

ahojky!
wom, co to pozeras za drastaky??? 😀 . ja, ked som bola podstatne mladsia (chap adolescent - plus/minus), tak som mohla pozerat horory a vobec som sa nebala. dnse, ked si kuknem co i len tvrdsi thiler, tak sa idem pokakat od strachu 😀 !

grmi, chudatka moje zlate!!!! tak to tiez tahate snuru... 😒 . prajem skore uzdravenie a daj vediet, ako ste pochodili u dokiny.

kili, ze do 11.00 - to uz su moji vyspati druhy krat 😀 . ako nastastie spavaju dobre, ale tiez vstavaju rano vcase medzi 4.30-6.00... dlhsie tusim tiez este ani nespali, mozno tak 2x. ale spat idu okolo 20.00 a v noci sa vacsinou nebudia, tak sa da, uz som si na to skore vstavanie aj zvykla, aj ked som vzdy bola sedmispac 😀

leni, ja tiez vzdy najprv volam dokine, ked sa nieco deje. nastastie, zatial to vzdy aj stacilo...

womenne
28. jan 2009

Saška moja skoro sa uzravte 🙂 moja ty si už určite r 🙂 iadne nevyspata ja mam dost ked vstanu o 7.30 a to ešte ležia pri mne v posteli.

grmitko
autor
28. jan 2009

dakujem Danka, verim ze to skoro prejde

dnes som rozposlala nejake zivotopisy, tak verim ze sa niekto ozve a ja budem mat coskoro pracu, len neviem ako to s tymi jaslami dopadne, miesto nam drzat nemozu ale riaditelka vravela, ze nas da do poradovnika navrch, a ked si nieco najdem tak sa mam ozvat, ze deti stale odchadzaju a prichadzaju, tak verim ze sa to podari nejako zklbit a nakoniec to vsetko dobre dopadne, spolieham sa na vyssie sily, ze to vsetko vybavia v nas prospech 😉

dracik1
28. jan 2009

caute kocky, no vidim, ze viacerym tu deticky nespavaju podla predstav 😀
nana, tvoji stavaju tak skoro? a potom, to im davas prve mliecko medzi 7-8????? ale nasi tiez vstavaju tak skoro, vcera o 5.30, dnes o 5 rano 😲 a to v noci obaja bzukali, tak som mala najprv v posteli Jakuba, potom nad ranom Jurka
ja som z toho ich spania na nervy, dnes Jakub spal cca 35 min 😲 , vcera Juro vonku v kociku 30 mi 😲

kolko by mali vlastne spat take male deti cez den aby z nich neboli neurotici 😕

sasi, prajem skore uzdravenie a tie cakarne su kapitola sama o sebe - vsak ja som tak ochorela pred Silvestrom, cakala som v cakarni plnej chorych decak, MM bol nastastie vonku s deckami - isli nas ockovat....ale tie mamicky niektore su take kozy, dojde s chorym deckom, decko sa zohne a nema tielko a trci mu cely holy chrbat, no uznajte 😠 😠 😠

yasmina
28. jan 2009

lenkamt mas pravdu zajtra budicek o 7:00 aj ked pojdu spat o 23:30...nastavime rezim 😀
kocky tak ja o 13:15 zdrham a prenechavam svokrovcom dvojky...fuuu som zvedava!
idem do mesta len tak flakacka...obchody...kavicka...sak nech si ich uziju 😉