Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

felon
25. jún 2009

mauzos- ahoj!!!!Gratulujem ti k dobručkým chlapčekom! buď šťastná, že ti prespinkajú. Keď ti priberajú, je všetko o.k.Aj ja si myslím, že keď by chceli mliečko, tak by sa ti zobudili. 😵
adrolka- dakujem za privítanie.
katarinka- treba dúfať, že sa ten príspevok od nového roka zdvojnásobí. No pokiaľ to není schválené, tak to neberiem vážne. 😉

lalupa
25. jún 2009

nanus, bolo uuuuuuuzasne!!! ziadne katastrofalne hromy blesy prsacky...je pravda,ze lialo,ale potom svietilo slniecko, prisli sme z rozpravky, objavili sme nove kuty, babule boli take dobre a poslusne,ze som nechapala, chudata, ved vobec nerozumeli tomu, preco taka dlha cesta, co sa bude diat...drzali sa statocne, az na to,ze ich kazdy chcel mojkat, olizovat, bleeeeeeeee,uz som bola z toho nervozna, kazdy mi ich chcel brat, nechapali,ze si ich chcem inac uzit
a izba fuuuuu, to bol hotovy dom, 3 kupelne, dve spalne, presklena strecha a vyhlad na hviezdy, kuchunka s barovym pultom, obyvacka, jedalenska cast,no stracali sme sa a nachodila som sa ako doma
prvy raz sme si plavali,no akoby sme plavali kazdy den, strasne sa tesili a hoci im skladali poklonu,ze otuzilky 🙂 , bavili sa dobre obe 😵

helka, ten salas a stretko...strasne sa tesim, varia tam vyborne, len som uz nemala miesto na palacinky s tvarohom a visnovou omackou, tak sa tesim o 3tt 😝

lenkamt
25. jún 2009

ahojte, nestiham citat, zajtra odlietame, takže poprosim do 8/7 mi nedavajte ziadne Acka 😀
info o stretku poprosim do IP 🙂 ďakujem 🙂

no a toho mojkania a olizovania sa desim aj ja , však mi ich tí turci zožeru, moje blondave kočky 😅

lalupa
25. jún 2009

leni, krasnu dovolenku!!!!

nana77
25. jún 2009

jeeej, lalu! tak to je super, tesim sa, ze vam to tak pekne vyslo. aj som na vas myslela, ze ako vam vyslo pocko. ale je dobre, ze vam nepriazen pocasia (aj ked nie stala), nepokazila dovolenku. a ako babule? vydrzali by v pohode aj dlhsie? a kde ste to vlastne boli? myslim, konkretne ubytko, lebo ste tu toho riesili viac aj ohladom stretavky, tak som stratila prehlad...

jolanka
25. jún 2009

ahoj vitam nove dvojmaminy
mne deti spi celou noc uz tak od pul roku, usinaji tak v 20h a vstavame v6.30 az 7.00h. a v noci jsem je nebudila. pres den chodime spat v 11.30 a spime 2hod.

yasmina
25. jún 2009

lalupka aj mne si chybala a myslela som na vas ako sa mate...len mam teraz tazke obdobie ale to je skor na IP ako tu...a to ste boli v gerlachove?v tych vilkach?alebo tych lux.apartmanoch?ako so stravou?postielky?ceny co ste robili cez den?

lalupa
25. jún 2009

yasmi, mas ip 😉

grmitko
autor
25. jún 2009

ahojte,
tak mam pobalene, ideme zajtra do nedele babicke malovat 🙂

lalupka ja som na vas myslela cely cas, dufam ze si si trosku oddychla 😀

inak ukecala som MM na dovcu na liptove v auguste 😵 😵 sa tesiiiiim

berem ntb aj k babine tak sa budem priebezne hlasit 😉 🙂

teraz uz dobru nocku a idem haji, zelam nadhernu noc vsetkym mamickam a ich detickam

dracik1
25. jún 2009

caute kecosky 🙂 , ockovanie zatial v poho, bohuzial deti si schrupli po 18 h, trakze isli spat cca 21.30, no , snad sa nam to podari do 2 tyzdnov napasovat na 1 spanok
baby, Jakub bude mat do mesiaca kompletny chrup, vonku ma aj stolicky 😕 a vahy, Jurko 9200g a Jakubko 10,5 kila 😅

my mame zajtra velky den - MAME JEDEN ROK 😵 , strasneeee rychlo to ubehloooo

zabka0609
25. jún 2009

Ahojte.aj ja vitam vsetky nove dvojmamicky.

yas mrzi ma co sa ti stalo.nechapem co je to za potvoru,ze sa nestara o seba ta zenska jedna hnusna.no nemam slov 😠 .a co drobcekovia?uz je vsetko ok?.

helka a vy idete zajtra na dovolenku?ak ano tak stastnu cestu a krasne si to tam uzite

tak dobru nocku vsetkym zelam aj ja tiez sa uz poberiem do postele.

ivet77
25. jún 2009

ahojte,
lenke zelam prijemnu dovolenku v turecku!

lalupa - som rada, ze ste sa mali dobre a ze babulky to tak dobre zvladli 😉 Nemozes hodit link na to ubytko, kde ste boli?

mauzos - tesim sa s tebou, ze drobci prespia celu noc, je to super, a pokial pekne prospievaju, nebud ich v noci na krmenie, ak by boli hladni, neboj, ohlasili by sa 😀

nanus - gratulujem sestre k spravenym statniciam, musi to byt teraz super pocit 🙂

janettka - no, zda sa, ze vsetko zle je na nieco dobre ... 7-miestne auto, supeeer, aspon sa teraz vsetci bez problemov pomestite ... a este mate miesto, ak by sa vam zadarilo dalsie babo 😀 (zartujem)

zabka0609
25. jún 2009

dracik tak ked som este tu tak prajem vsetko len to najlepsie k prvemu rociku.vela zdravia,lasky,stastia a nech vas vsetko zle obchadza.takze si to uzite a tesime sa na foto. 😉

dobru nocku teraz uz naozaj

ivet77
25. jún 2009

dracik - krpci maju pekne vahy 😉
a suhlasim s tebou, ze to rychlo ubehlo, vsak nedavno sme to vsetky riadne prezivali, ked sa rodili deticky este v teme Cakame dvojicky a uz sme tu tolke, co sme oslavili 1. rok. Je to nadherne obdobie, riadne si to vychutnajme 🙂

No, idem aj do hajan, kym sa nasi hladosi nezobudia 😀

helka1
25. jún 2009

Ahojky,
takmer tyzden som s drobcami nebola von , uz sme potrebovali zmenit prostredie tak sme skocili do PP za nakupmi 😅
Zabka my a dovolenka ? Nieeee, nehrozi 😅 aspon nie tento rok ☹ Lenka ide na dovcu a prajem jej stastnu cestu a uspesny navrat 😵

ivett myslim ze Lalu bola v Huberte 😉

Lalu som velmi rada, ze sa ti na salasi pacilo 😵 😵 😵 ved som pisala ze ked sme sa mali niekde ist najest tak len tam 😀

rosarita20
26. jún 2009

Dobre ranko, prva! 😀
Dracik, tvojim chalosom prajem k 1 rocku vseeetko najlepsie, hlavne vela zdravicka, stasticka a vzdy rozziarene očičká. 😵 😵 😵 😵

Lalu, vitaj! 🙂 Aj ja som na vas myslela, ze ako sa mate, ako pocasie... 😉 Je super, ze ste sa mali skvele 😵

Lenka, Vam krasnu dovolenku! No ti poviem, vy ked tam nabehnete ten vas copaty, okaty, blondavy babinec, tak turci budu saliet 😀 😀 😀

Co sa tyka spania, len vam (uz dodatocne) ticho zavidim, ja som nevedela, co je to spat celu noc do vyse dvoch rokov 😝 😀

ajka72
26. jún 2009

dobré ránko všetkým maminám
dráčik tvojim drobcom všetko naj... k prvému ročiku, užite si oslavy 😀 . inak máte suprové váhy moje dievčatá maju 21 mesiacov a váhy okolo 10,5 kg takže máme čo doháňať 🙂

ivett ano lalu bola v huberte my ideme do hutníka tak dám tiež potom info ako bolo 🙂

ako zabka akosi si sa stratila som rada že si sa znova ozvala asi máš okolo dvojek frmol 🙂

lenka krásnu dovolenku v turecku oddychni si a naber nových síl do ďalších dni s dvojkami 🙂

janettka 7-miestne auto super 🙂 to by sa aj mne páčilo hoci sme len štyria ale toľko miesta 😀

nana77
26. jún 2009

ahojte!
dracik, JAKUBKOVI 😵 a JURKOVI 😵 , pampusikom krasnym, zelame zo srdca vsetko najlepsie, vela zdravia, stastia, lasky, radosti!!!!! posielame pusinky!!! joooj, ale ste veliki!!! super vahy, riadni chlapi!!!

lenusik, peknu dovolenku!!!!

grmitko
autor
26. jún 2009

bra ranko,
len tak narychlo, lebo uz sme na odchode 🙂

dracik, zelame drobcekom vsetko naj naj naj k dnesnym nadhernym 1. narodeninam, nech vam robia iba radost 🙂 🙂

ivet77
26. jún 2009

ahojte,

dracik - malym dracatkam zo srdca zelame vsetko najlepsie k 1. rociku, najma vela zdravicka, lasky a radosti 🙂 😵 🙂

helka, ajka, dik za infosku o ubytku

jarka82
26. jún 2009

ahojte dracik vsetko najlepsie k prvemu rociku 😵 😵 😵hlane vela stastia to je v zivote najdolezitejsie ja si pametam nedavno sme oslavovali maleho 1.rocik to bola sranda a pri dvojickach to musi byt estevecsia a uz bude mat 4 roky ☹ vazne to strasne leti 😔
Felon to davas stavicky z flasky?
vcera mi sofi lezala v kociky chytila sa striesky kocika a vytiahla sa do sedu 😲 neni to skoro? v kuse sa dviha sikovnica mala.
Mauzi nerob si starosti ze spia celu noc nas maly bol taky ani sme nevedeli ze ho mame a prespal cele noci nasa dr povedala ze nemam ho budit vsak az bude hladny zobudi sa a tvoje ked cez den vela papaju v noci nepotrebuju tak bud rada a uzivaj si spanku kym mozes 😵 😵 😵

janettba
26. jún 2009

Dracik - Jakubkovi a Jurkovi prajeme zo srdiečka všetko naj k dnešnému veľkému dňu, nech sú zdravučkí, veselí a robia vám radosť - krásne prvé narodeniny... 😉

Lenka - krásne si užite dovolenku, už sa teším na fotečky od mora... 😉

Nanuš - gratulujem segre!!! mne je ľúto mojej školy, že som to nedokopala, tiež by som končila tento rok, som v kontakte s babami zo školy, takže už majú po - ja som taký sraľo, ale ja by som asi skončila v cvokhause, keby som mala tú školu dokončiť... 😝 Pre mňa bude úžasná méta, keď si spravím vodičák 😀 , staré auto si nechávame, dáme ho postupne dokopy a vraj zostane mne - bože sa od strachu pototoooo, jazdiť v BA - ja mám často problém na mieste spolujazdca, aby som v pohode spracovala situáciu na vozovke - je to tu des. 😅

yasmina
26. jún 2009

Dracik ---Jurkovi a Jakubkovi prajeme vsetko len to naj naj naj a najme vela zdravicka a nech vam robia radost babiky kransucke 😵
Lenka tebe prajem krasnu dovolenku a najma pohoduuuu

adrolka
26. jún 2009

Dráčik- užite tento úžasný sviatok, prajeme všetko najsamlepšie k prvému rôčiku 😵 😵

mauzos
26. jún 2009

ahojte 🙂

malym dracatam zelam vsetko dobre k prvemu rociku, hlavne vela zdravicka, stasticka a rodicovskej lasky 😵 😵 😵

dakujem baby, ze ste ma utvrdili v tom, ze je to OK, som kludnejsia 😉

jarka nenahodis tu anketu, co sme sa o nej bavili?

mauzos
26. jún 2009

felon, este som ti zabudla napisat, ze my sme jeden cas davali malym na noc ten Nutrilon Extra a budili sa castejsie ako normalne, tak sme ho vysadili. Neviem, ci im to bolo tazke na bruska, alebo preco. Skus im davat aj noc normalny Nutrilon, ci nebudu dlhsie spinkat.

nana77
26. jún 2009

janett, dakujem za segru! no, verim ti, ze by si skoncila v blaznicni, robit pri 4 detoch este aj skolu... to by bol riadny zahul... ale ten vodicak si sprav, fakt je super byt nezavisla a odviezt sa, kam potrebujes a kedykolvek. a ked si date afetko dohromady, budes uplne free!!!

mauzi, jarka, aku anketu? sem s nou, som zvedava baba 😀 !

no, nas tata ide na vikend do prec, tak sme sami... teda, na vikend - dnes odchadza a vracia sa zajtra niekedy poobede. maju mecheche so spoluziakmi a profakmi...

baby, keby ste ma teraz videli - chodim po byte v novych lodickach, co som si vcera kupila na promocie mm, mam v nich ponozky, aby sa trosku roztlacili a vyzeram ako cvok 😀 😅 deti kukaju, co to klopka a nechapu.. 🙂

janettba
26. jún 2009

Jani to by chcelo foto 😀 😀 😀 .

Náš mrnčoško Martinko zaspinkal normálne v ohrádke a Domino sa na neho uložil, chcela som ich tak odfotiť, ale nedalo sa, blbý uhol a cez sieťku mi to nefotí dobre, lebo zaostrí na sieťku. Ale podarení boli. Len potom si na neho Domino sadol ako na koníka, tak som ho odniesla do postieľky. Ja im tu púšťam pesničky na YouTube a oni odrichmaní z toho... 🙂 Jéééj už spí aj Dominik 😀 😀 😀 ... takže skúste pustiť deťom túto pieseň možno zaspia aj tí vaši 😀 😀 😀

https://www.youtube.com/watch?v=EV65IWBnwRc
yasmina
26. jún 2009

nana odfot boticky s ponozkami 🙂 inac ak chces aby povolili musis mat obute mokre ponozky inac s tym nepohnes...to je osvedceny trik z prehliadok ked sme potrebovali povolit topanky.... 😉

janettba
26. jún 2009

Lalu - vy ste si super užili dovču, takže na ďalší "turnus" sa už nemusíš obávať, ako to drobulky zvládnu. Ono celkovo si myslím, že deti sú veľmi prispôsobivé. Ja som napr. s Lukinom ešte ako malým krpcom 1r. bola na dovolenke v karavane, no poviem vám, že to bola úplne super dovča, celý deň sme boli vonku, rada na to spomínam, teraz sme dáko sfajnoveli si to neviem predstaviť ísť kempovať s karavanom a už vôbec nie pod stan. A pritom ja som ako decko pochodila toľko stanovačiek s našimi, vždy bola v lete jedna stanovačka a jedna hotelová dovča a z tých stanovačkových mám najkrajšie zážitky. 🙂