Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

womenne
2. júl 2009

ajka a davaš hlivu aj malym?som nad tym rozmyšlala ale je to vekovo ohraničene ako lieky nie?

ajka ktymposteliam mametam zbrany kupene v ikey takže nepadaju a postele smekupovali nejak v maji,už nepametam presne chceli sme skor ale nebolo nazvyš 😝 teraz sme tam natlačeny jak sardinky prechod len 10cm ale prechadzam tade iba ja tak neva,horšie je to ked som rozospata a vstavam vnoci vždy sa buchnem mam nohy sama modrinka 😖

lalupa
2. júl 2009

super, vyskusam, je leto, take sa hodi 😉
hlivovu polievocku zboznujeme,casto robime,ale detom som este nedavala
mnam paprikas, perkelt smotanovy mam strasne rada a cestovinu

womenne
2. júl 2009

lalu teda ešte nemožu?moja segra si hlivu pestuje doma v pivnici 🙂

ajka72
2. júl 2009

wom dala som aj dievčatám ochutnať a veľmi im chutila keď hliva je taká zdravá viem že je to nejako vekovo ohraničené, ale myslím že tá trochu im neublíži, čo sa týka postelí tak som si už vybrala na MMB, je to nová posteľ http://www.vanas-nabytek.cz/5969-detske-postele..., dáju sa dokupiť zábrany a jedna mamina tam šije aj prehozy tak si dám ušiť 🙂

womenne
2. júl 2009

no teda to je super cena škoda že som onich nevedela skor ☹ ale neva aj naše su ok hlavne že im vydržia.

a ako sa ta hliva pripravuje?ja som prišla o všeko čo som mala uložene v počitači nemam nič dokelu ešteže stihol manžel fotky preniest na flešku inač by ma....

grmitko
autor
2. júl 2009

ahojte babulky

ja som akurat ulozila deti a varim 🙂 mame francuzske zemiaky s parkom 🙂

dnes sme sa stretli s dracikovcami, spravila som aj par fotos, potom pridam 🙂

yasmina
2. júl 2009

lalu mas email odo mna 😉
marg. ta posledna foto nadhera 😵 😵 😵
ja dnes dubakovy krem ako polievocku len pre dospelakov a do zapek.misy som dala rozporcovane kuriatko zemiacky maslo bylinky gril.sol a grilujem 😉 rychlovka

womenne
2. júl 2009

Nazdar Saška ešte nemam skype ked ho nainštaluje sa ovem oki? 😉 ja vam zavidim tie stretka,ale minuly tyžden som sa zoznamila s jednou kočkou ma dvojičky baby maj 1émesiacov mala som ist dnes knej ale maly mi zaspali dnes nejak skor.

ja už niekedy neviem čo varit a desim sa ked si pripomeniem že ma to čaka kažy den ale zlaty internet tam je kopec inšpiracii.

prave išla reklama na raid proti komarom je super vždy sa zasmejem na nej 😀

yasmina
2. júl 2009

este sa musim pochvalit ze sa mi prvy krat pri detoch podarilo dopestovat nechty a bola som na manikuru ak sa podari hoim na chvilu foto do albumu

womenne
2. júl 2009

no yas tak to zavidim ja mam nechty jak..dolamane sice sa snažim ones tarat ale vždy sa mi zlomy 🙄 musim sa aj ja niekedy vybrat na manikuru,a dat si gelove nechty mate to niektora?Saška ty?neničia sa tym nechty?

ajka72
2. júl 2009

wom tu polievku robím veľmi jednoducho, na trošku oleja dám cibuľku, teraz dávam tu novu, na tom dám umyte a pokrájané hlivy, mrkvu, zemiačik rascu, to varím a na konci som dnes dala aj hrášok-konzervu urobil tomu dobru chuť, na konci dám do vody muku a tým to zahustím a posoliť a ešte trošku masla na konci keď som to vypla, ale môžeš urobiť aj hlivovy prívarok s mliečkom a smotankou 🙂

ajka72
2. júl 2009

inak môžeš dať aj hubovy bujon 🙂

yasmina
2. júl 2009

wom. tu je link na moje nechty pokial ho admin nezmaze
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

womenne
2. júl 2009
ajka72
2. júl 2009

wom na ten clanok no comment ☹

grmitko
autor
2. júl 2009

yasmi krasne nechty

jasne dani potom sa ozvi, tesim sa 🙂

ja mam gelove a som spokojna, lebo vlasbtne by mi nikdy takto nedorastli 🙂

yasmina
2. júl 2009

wom. to asi nie je mozne...chuda ma takych debilnych rodicov kt. by mali zavriet 😖

womenne
2. júl 2009

veru aj ja na to čumim.

a mne nechty rychlo rastu len sa mi lomia vadi to?budem musiet často chodit doplnat?

womenne
2. júl 2009

yas no nadhera 🙂 aj chaloši su krasnučky.

yasmina
2. júl 2009

grmi ja sa vytesujem pre mna su strasne dlhe pre niekoho kratke ale ja som nemala sancu dopestovat sa mi lamu, lupu,stiepia a 7 dni v USA neumyvanie riadu, necistenie podlah,wc atd a aha tu nechty vyrastli 😉

womenne
2. júl 2009

mne sa fialova srašne pači ale musiš to sniečim ladit však?ja mam 2trička fialove 😀 takže asi inu farbu klasika

margaretka11
2. júl 2009

yas krásne nechtíky máš 🙂 . Ja mám momentálne iba francúzsku manikúru na akrylových nechtoch 😉

suseda odspodu vŕtala a zobudila mi Simonku. Simonko sa síce prebral, ale nechal presvedčiť, že je skoro a zas zaspal. Ale železná Simča mi oznámila "mami, už som vybúvaná" 😀 . A dnes ráno povedala bračekovi "Simonko pekne papaj a nerozsýpaj" (počula to kedysi od nás a zapamätala si to) 😀

margaretka11
2. júl 2009

oprava: nie suseda, ale majster, čo k nim prišiel tak ten vŕtal 😉

yasmina
2. júl 2009

wom. ja fialovy lak na ruckach ladim k nechtam na nohach 😉

grmitko
autor
2. júl 2009

no mne sa zemiacky uz pecu

wom ja chodim doplnat tak kazde 3 tyzdne, zavisi to od toho ako rychlo ti rastu nechtiky 😉

marg kraaasne fotecky 😵 😵

margaretka11
2. júl 2009

grmi ďakujem 😵

zabka0609
2. júl 2009

ahojte babulky.

helka dakujem skusim a dufam,ze to bude mat uspech

ajka ak nezozeniem v PO tak sa ozvem.dakujem 😉

marg a to ti uz tak kraaaasne rozpravaju?super fotecky

inak babulky ja huby vobec nejem a neznasam ich brrr 😝

womenne
2. júl 2009

tak my sme pred chvilou vstali how how krasne sa vybuvali na květak mi zvysoka kašlali zjedli zemáky 😀 uhorkovy šalat len štavu a čaumama aj s varenim 🙄 ale ani sa im nečudujem vtom teple 🤐

sompustila pračku zase jej hrabe,dam tam avivaž a ona ju hned pri naplnani vyleje do vane 🙄 teraz musim čakat kedy bude plakanie a vypnut ju naplnit avivaž a ak ju nevezme vyhadzujem ju a kašlem na nu.Neviem čo jej stale je a to mi opravar hovoril že je to naj.značka medzi pračkami 🙄 neviem či sme ju nepoškodili pri tom stahovani dovtedy prala super. ☹

yasmina
2. júl 2009

lalu dik za info ohladom HIPP...uz som im nakupila ovocne dezerty...kupujem za 2 eura a teraz su za 1,09 eur...moji zboznuju mango s tvarohom... 😉 a teleciu polievocku 😉

womenne
2. júl 2009

hura tak konečne mi vona pradlo po avivaži 😵 bude sa na to moj musiet znova pozriet,minule mi ju nechcela zobrat bolo to upchate a teraz toto mrcha jedna.

yas to maš dobre ked ti to maly jedia ja somim minule kupila po odporučani hotove jedlo z kralika zvysoka mi na to kašlali ale ked som to ochutnala som vedela prečo. 😝 som nachvilu dufala že im to bude chutit a ja im to občas kupim ale jedna šla do koa a druha kamoške 😖

tuna j zase burka 😖 som dnesčitala ake aplavy boli unas na dedine vobec som otom nevedela som hned pisala našim či su ok babka bola odrezana od sveta ešteže ju stihli naši previest kym zatopilo most a ked si predstavim aky je obrovsky a bol cely zatopeny bože to musla byt voda ☹