Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

dracik1
2. júl 2009

caute kocky, dnes sme sa stretli s grmitkovcami, chlani su riadny sportovci, perfektne jazdia na bajkoch 😵

nana, krava debilna, jezis , jak by som ju vyfliaskala, baby, treba si davat aj na semaforoch pozor, ja som cakala na zelenu, zelena skocila, ja som vstupila s kocikom na prechod a vtom fuk, kreten jeden mi tesne pred kolesom prebehol, skoro som dostala infarkt 🙄

yasmina
2. júl 2009

wom. ja im to obcas dochutim pridam trosku morskej soli uvereny roztlaceny zemicik a tak ich oblbujem ked nechcu 🙂) ale vcera som kupila Lasagne v skle HIPP tie su od roka a pol a spraskali vsetko tak sa azda nebudem drbat im take jedlo vyrabat ked za 1,50 eura mam plne sklo 🙂

dracik1
2. júl 2009

zuzka, ty si mala den ako blbec, my mame zasa mesiac ako debil...baby, fakt plati pravidlo, ze na chudaka - resp. normalneho cloveka aj zachod spadne.....pred mesiacom sa nam pokazil PC, pred 3 tyzdnami sa nam pokazilo auto, pred 2 tyzdnami sa nam pokazila pracka, dneska som zistila, ze sa nam pokazili bezpecnostne dvere a aby sa to fasa dovrsilo, muz je chronicky chory na jednu chorobu a sa mu to zhorsilo tak, ze ho dneska skoro nechali v nemocke.....musi uzivat chudak silne ATB 😲

yasmina
2. júl 2009

jezisi dracik ☹

dracik1
2. júl 2009

yas, ja som dneska kupila nasim Hipku s telacim, inak im kazdy den varim, ja ze im urobim dobre a teraz mi to obaja vyvracali...ale je pravda , ze im to moc nechutilo....ale zasa som ich nenutila to jest 😕 neviem ako pojdeme na dovolenku, boze im ziadne kupovane jedlo moc nechuti 😲

yasmina
2. júl 2009

jooj chudence...no moji su nauceni bo od mala im davam...jedia asi 6 oblubenych...kralik jahna telacie morcacie morska ryba kuracie no skus inu znacku mozno hame skor spapaju...

yasmina
2. júl 2009

a kde idete tak im budu varit masko zemiciky polievocky hmm?alebo v rezortoch je vzdy kids corner na vode a pare varene maska zeleninka hmm?

dracik1
2. júl 2009

yas, hame nechcel dojest ani moj muz 😕 , decka zjedli tak 2 lyzicky, som to vsetko vyhodila, ale vidis, tusim z Dm ta bio all natura / ci ako sa to vola/ im chutila

inak ja im varim uz to co nam, dneska robim zapekane zemiaky s balkazanmi a paradajkami, posypane syrom a zaliate smotanou, akurat som to neoslolia a neokorenila

dracik1
2. júl 2009

yasmi, asi do tatier koncom augusta, ale ako pozeram na nase vydavky za horeuvedene polozky, tak neviem, ci niekam vobec pojdeme, teraz ideme k svokrovcom do kremice na 3 tyzdne, uz sa tesim, ze si aj s drahym niekam sami vyrazime na nejake potulky, ze babka postrazi 😉 , dufam, ze sa drahemu ale najprv ulavi, lebo o vyletoch sa mi moze tak akurat snivat 😔

womenne
2. júl 2009

dračik no kedsa dari tak riadne však?manželovy prajem skore uzdravenie 😉
moji to tiež nechceli cchela ani na dovolenke nam to enchceli a tiež mali podobne ako tvoji a objednavala som im tam decke jedla,kuchar mi hovori že tam niesu vemi koreniny,mysme boli v rožnove.

otej morskej soli som uvažovala vraj je zdravšia ako obyčajna?? 😕

čo je to baklažan?dračik hod komplet recept pre začiatočnikov?? 😀

grmitko
autor
2. júl 2009

ja tiez pouzivam morsku sol 🙂

wom baklazan je zelenina, po cesky lilek 🙂

eviska83
2. júl 2009

dracik- aj ja prajem skore uzdravenie,takze teraz bojujes sama doma s detmi? 😖
Aj ja som zvedava na recept- ja som baklazan par krat robila a akosi nemozme mu prist na chut- mozno tvoj recept pomoze 🙂
Aj nas Andrej jedol obcas tie kupovane jedla- hlavne na cestach a ked som nestihala varit( od 11mes.som pracovala)a jemu celkom chutili- nam nie 😀 ved ziadna sol 😠 asi naozaj ide o zvyk 😵

womenne
2. júl 2009

a ako to chuti?možu to už maly? a ta morska sol to je ako nahrada za normalnu že?

grmitko
autor
2. júl 2009

dani chuti to tak, no ako zelenina, men to chuti zapecene a davam do toho ryzu s makkym salamom a posypane syrom, ale musim kupit dobry baklazan ked je uz stary tak je horky, musi byt mlady a pevny 😉

grmitko
autor
2. júl 2009

a ano morsku sol davam ako nahradu za normalnu 🙂

womenne
2. júl 2009

ok tak ho skusim pripravit som nan zvedava.ale až cez tyžden.

som vam chcela napisat ako som sa chcela vtrepat do katasoch ktore som kedysi nosila,10minut som ich tisla cez boky a nakoniec sa mi to podarilo hura len horšie to bolo ked som chcela ist na wc,aj s 1éminutovym predstihom 😀 no čo budu pre neter.

nana77
2. júl 2009

ahojky!
jeej, dracik, my sme dnes mali taky isty obedik, akurat namiesto zemiakov sme mali kuracie maso a nezapekala som to, ale len podusila na pore 🙂 . a veeeelice chutilo - ako hovorieval petr novotny - isli se utlouct 😀
no, mate to fakt blbe teraz, tak len verim, ze smola sa uz skoncila a zacne sa darit. a hlavne, nech sa manzo uzdravi, lebo znie to velmi vazne... inak, posielala som ti foto, doslo ti to?

inak, moje deti su zruti - oni zjedia vsetko, aj varene doma, aj kupovane hipp... akurat do nich neviem dostat rajciny, teda surove... len v upravenom varenom jedle ich zjedia..

womenne, no ty si mi tu chybala!!! uz som sa na teba vyzvedala, ze kde si, co si a ty mas pokazeny pc... ale hlavne, ze ste ok!

baby, dnes som zistila zaujimavu vec - vsetky, alebo vacsina dolezitych udalosti v zivote mojich deti sa stala vo stvrtok - narodili sa vo stvrtok, prvy krat sa pretocili na brusko (aj ked s tyzdnovym rozdielom, ale obaja vo stvrtok), prvy krat sa postavili vo stvrtok, prvy krat vyliezli na gauc vo stvrtok.... 😕 dobre, nie....???

grmitko
autor
2. júl 2009

Dani ja neverim ze ty sa do niecoho nevojdes, ved si ako prutik 🙂

grmitko
autor
2. júl 2009

jani hold stvrtkove deti 🙂

dracik1
2. júl 2009

wom,mas pravdu, ked sa dari, tak sa dari, ale tie dvere ma uz dnes dorazili, fasa, neviem, ci sa nam niekto nevrtal v spodnom zamku a tak ho pokazil 😠

kocky dakujem , ale Mm mi nastasie pomaha, on sa teraz len nesmie fyzicky namahat - hlavne ze je geolog 😖

my baklazan robime ako ratatoile - baklazan, cukina, paradajky sa nakrajaju na kocky, podusia sa na cibulke, dusia sa, podavaju sa so zapekanymi zemiakami a s pochutkovou smotanou navrchu. Alebo sa prekladaju uvarene zemiaky s baklazanom, ktory ste predtym oprazili na oleji / pokrajany na kolieska, predtym nasolit aby pustil stavu/ , + paradajky podusene na oleji, posype sa syrom, zaleje smotanou a v rure sa zapecie, mnam 😉

dracik1
2. júl 2009

fasa, nasi susedia este vrtaju 😠 , hlavne, ze decka poobede nespali, teraz zalahli, boze to je dneska den, ide ma slahnut 🙄

womenne
2. júl 2009

baby teda vy ste kucharky normalne sa hambim 😅 ja skusim to čo pisala Saška lebo zbožnujem ryžuzemiaky eee 😖 a moji maly aj s tatikom zase opak nechcu ryžu to ich pobulil moj 😝

grmitko
autor
2. júl 2009

dani poslem ti recept do IP 😉 ale az zajtra oki 😉

dracik1
2. júl 2009

baby, aby toho nebolo na dnes vela, este nam prasklo aj sklo na dverach 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

womenne
2. júl 2009

Saška oki.

ježiš dračik vy mate dnes piatok 13steho?nejak vela pohrom na jeden den nemohli ste si to rozdelit tak raz za 10rokov? 😉

naši sa nam prave vyzliekli do naha a nahanali sa tu 2ja nudisti.teraz skaču na posteli sa nečudujem že nam rošt praska a preda sa tatiko na zem 😀

adrolka
2. júl 2009

he-llou.
no teda nana!!! 😨 😨 dobre, že si aspoň tej spolusediacej v tom aute vytmavila...
kristepane, ja tiež tak dávam pozor na prechode,a hlavne s kočíkom obzerám sa aspoň 10x dolavadoprava, bojím sa jak šlak. vodiči sú bezohladní, česť výnimkám.
yas, nexty chvááálim aj ja 😉 ale tvoji malííííí súúúú aj tak krajšííí 😵 😵
morská soľ- ja jedine to používam. pre deti solčanka.
moje vooobec žiadne ovocie zrazu nexcú jesť, ani za tohosvätého... takže náš olovrant je dookola kefííír. ten by mohli aj liter. máme tie huby, z čoho sa dá robiť mlieko, no a z toho sa spraví kefír a zbožňujú ho.
tak neviem, to ovocie ....možno ke´d budú staršie o pár mesiacov ...možno si obľúbia.. stačilo by mi aspoň keby jabllčko ľúbili 🙄 🙄 😔
nana o tom štvrtku, to je zaujímavé.
jaj, ozaj, dnes sme boli na poradni, tak A má 11kg, T má 9,5kg. tak.

jankabambulka
2. júl 2009

babenky ahojte
no tak moje babenky oznamujem vám , že dnešným dňom asi končím s kojením čiže 3dni pred ich 15-stimi mesiačkoma som stratila mliečko . /akurát skúšam odstrekovať a dalo mi to len 70ml!!!!/ no a teraz mám problém. beriem antikoncepciu , ktorá sa je pri kojení a ke´d už nemám mliečko- čo čil??? a môj dokino je tam až v stredu je na dovči????

inak na taký relax pre oko http://www.flixxy.com/basketball-halftime-jump-...

jankabambulka
2. júl 2009

dračik.- čo píšeš pri čase " Dnes o 18:07" a druhý odsek ako píšeš : NANA, ... to vypadá ako keby si nane nadávala 😀 😀 . ja som to ale pochopila ...ale prvé 3 slová... som čítala najskôr asi na 2x 😀

jankabambulka
2. júl 2009

žabiatko
keĎže zajtra na pc asi nebudem:

Pomaly sa vyletnieva,
jún je opať tu,
príroda veselo spieva odu novému letu.
Veľa úsmevu na tvári,
slniečko, čo ťa rozžiari,
ružu pekne do ruky,
v koláčoch veľa múky,
do vrecka peniažky,
tvár bez vyražky,
k tomu perfektného chlapa,
na topánkach málo blata,
ku káve sladký keks
a hlavne kvalitný...
Rád nech ťa má každý,
nie iba dnes!! ale navždy!
Všetko naj naj naj

lalupa
2. júl 2009

janka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 pokial neupozornis, tak to beriem,ako je to napisane a teraz je to ufffff 😕