• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dvojičkovo II

29. septembra 2015 
lili - :grinning:

a spominali ste tu koberce - my sme nasim tiez zrusili penove puzzle, nasi ich stale obzuvali, a kupili sme taky makkucky koberec, teda s vysokym vlasom a sme velmi spokojni, je to makke a aj ja na nom rada lezim :sunglasses: .
je taky svetlozeleny a vobec na nom nevidno omrvinky, lebo sa to v tom vysokom vlase strati. Je super. (Ale to neznamena, ze ho nevysavam :grinning: ) Len je to super, ze ked ma niekto prepadne, tak nevidno omrvinky z rozka a pod. :wink:
13. júl 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nanus - kocik je super!!!! Za nic by som ho nevymenila, taki sme spokojni a krpcekom sa v nom tiez velmi paci. mame uz aj tie madielka a dokupila som aj take slnecne clony (akoby pokracovanie streisky) a je to super. Len to obcas tahaju a stahuju :grinning: , ale ked im zacne svietit slnko, tak hned prestanu :sunglasses:
A vy ste ho uz predali? Lebo je super, kludne by som ho doporucila aj v cakame dvojicky teme. Nechces ho tam spomenut? popdporim ta.
13. júl 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my tak isto - akurat vcera sme zrusili puzzle a dali kobercek. taky peknucky, s nejakymi postavickami od disneyho, skusim pridat stranku:
http://www.jutex.sk/kusove_koberce.php?sid=22&pgnum=1

nie prva rada, ale ta druha - animal friends, a druhy koberec - tam kde je bambi :slight_smile:
13. júl 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky,
my sme dnes mali skaredy zazitok :frowning2: . Mozno 5 min pred nami skaredo havarovalo auto. Muselo ist vo velkej rychlosti vraj islo aj vo vzduchu , sofer vypadol z auta, manzel ho vytahoval z priekopy :frowning2: . Musel vyletiet von z okna ale on isiel aj po vlastnych ale v tom soku vosiel do priekopy :frowning2: . Kurnik ist tak 5 minut skor s autom to by bola stretavka :frowning2: . Ja som toho teda vela nevidela, skor som ukludnovala nervozne deti v aute :unamused:
13. júl 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeezisi, helka :frowning2: :pensive: . to je fakt skaredy zazitok... chvalabohu, ze sa nikomu nic nestalo :pensive:
13. júl 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No nam urcite nie, ten sopliak /este asi ani nema vodicak/ ma asi ponaucenie na cely zivot, vyzeralo to len na povrchova zranenia, ale z azuta bol kvalitne hotovy /bol to nejaky jeep/
Inac tie koberce vyzeraju supis :slight_smile:. Vedela by som si vybrat :wink:
13. júl 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mu treba, len nech ho ma rozbite, to auto, ked jazdi ako blazon. mozno, keby bol v slabsom aute, po vlastnych by uz nesiel...
a co, hlavne, ze ste v poriadku!!!
no veru, kobercov vselijakych tam maju a dost velke zlavy, na niektore aj 50%
13. júl 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute kočky :slight_smile: ja by som buvala :frowning2:

Helka teda to musel byt šok ale ma jazdit pomaly a hlavne s vodičakom zasran maly nechapem tych šoferov denne zomieraju nevinny ludia :pensive: ja mam vždy strach ked niekam ideme.

ivett no hura že si sa ukazala nas zanedbavate aj lilinkou :wink:

idem zachvilu s malymi na kontrolu Sebo ešte pokašliava len už nemam lieky a neviem čo mu dat tak nech ho skontroluje,lennas včera videla v meste dufam že nebude proti :astonished: inak zajtra na mna myslite a držte mi hrozne palce prosííííííííííííííííííím.
14. júl 2009 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky!
wom, co je zajtra??? budem drzat palce a paste!!!!!!!
14. júl 2009 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre rano, helka, uf, hrozn yzazitok. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nastastie pri tom nevyhasol nevinny ludsky zivot :angry:

Wom - daj Sebkovi spravit aj vyter pre istotu, svagrina takto mala choru malú a dr. jej nevzala vyter a po case jej napuchol prstek na nohe a nikto nevedel ze preco, tak chodili po doktoroch, ale nevedeli co s tym, a po polroku jej zrazu opuchlo koleno, mala tam vodu a poslali ju aj na reumatologiu, tak jej zistili, ze ma v hrdle nejakeho koka (uz si nepamatam akeho) a kedze to nebolo preliecene, tak jej to nejako kolovalo po tele a usadilo sa to na klboch. :unamused: Takze doteraz chodia na reumatologiu, ale nastastie by z toho nemala mat nasledky. Akurat, ze ten prstek bude mat dozivotne opuchnuty :frowning2: A vraj stacilo vtedy zobrat vyter a preliecit toho koka ATB.
14. júl 2009 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ježiš nestraš ma :frowning2: chuda mala.on mal laryngritidu tak hadam ztoho ešte pokašliava,ale spytam sa na to.ma bude mat už za blbu lebo sa chcem ešte poobjednavat na oličky a k neurologovi ale to je normlane však?ked boli predčase narodeni a všade sme chodili nasvk mi hovorili že po 3rokoch mam kontroovat ale iba ak chcem.
14. júl 2009 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra idem vypovedat :pensive: už dnes ma boli žaludok vraj už len teraz a na budece vynesie verdikt.
14. júl 2009 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wom - myslim, ze mas narok na to, aby si poziadala svoju pediatricku o papier na neurologiu a ostatne vysetrenia. A radsej ist zbytocne na kontrolu ako nieco zanedbat.

Neviem sice o co sa jedna, ale zajtra drzim silno palce!
14. júl 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wom, tak to budem drzat palce ako len budem vladat... viem si predstavit tu nervozitu...

kocky, tak som dovolala s nasou pani dr, dnes uz mozeme ist von!!!!!!!!!!!!huraaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!! a zajtra mozeme cestovat!!!!!!!!!! huraaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!! sa strasne tesim!!!!
14. júl 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani to som rada-teším sa s tebou :dizzy_face: :dizzy_face:
14. júl 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je super že možte vonku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: muselo t byt drastak stale doma čo?my sme boli 5dni a išlo ma švihnut.

tak sme boli u dr.všetkook,ukazala som jej chrbatik a spravila par testov a je to ok,ma ju rovnu a to že občas ma tošku obluk nevadi no hlavne že to ma ok.na obličky pojdeme až na zimu teraz mojnema čas.
14. júl 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, som tu len na skok, balim, pokial male spinkaju

wom, drzkaj sa zajtra, myslim na teba zajtra

nani, a kam to idete? budeme cestovat virtualne spolu :dizzy_face:

juj, sa nam to krati, citim sa ako decko, ktore sa tesi do skoly (myslim prvacika, ostatni nie :grinning: ), ajka uz na dovci je, janka pride, katulka je uz asi tiez na cestach, s yasmi si zavolam, ale asi nie, helka dojde aj keby neviem co :slight_smile: v ramci prechadzky, len neviem, ci lenke a rosi to vyjde, ak by ste sa prosim mohli ozvat...
14. júl 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky, vdaka!
lalu, idem k sestre, rodinny domcek, bazen, terasa, zahrada, pieskovisko pre malych....juuuj, neviem sa dockat. a ako bonus dve aupairky v podobe mojich neteri - 9 a 4 rocnych. je to pri trencianskych tepliciach :slight_smile:

vam prajem super dovolenku a paradne stretko!!!! fotte, fotte a este raz fotte a ked sa o 3 tyzdne vratim, tesim sa na tie foto :wink:

wom, super, ze ste tak dobre dopadli na kontrole, tesim!
14. júl 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: :dizzy_face: nani, tesim sa s vami!!! jupiii , ale vam bude hej! :dizzy_face:
14. júl 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nana ty sa maš :dizzy_face: to znie fakt užasne.ja tu budem mat tiež netere 11 a 8 ročnu už sa tešim lebo naš ich zbožnuju aspon bude klud.

je fajn že maš kde tak vypadnut ja si myslim že dopadnem tak že nebudem chodit knikomu,mam taky pocit a doteraz sa mi vždy otom všetko naplnilo,proste vždy prišlo na moje slova :pensive:
14. júl 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte babizne, ja len tak na chvilku...
varim malinovy lekvar, tak nech nemam vsetko po peci .. :grinning: :grinning:
Na stretko som chlapa zatial spracovala tak na 60% :grinning: (ma nieco v praci), zalezi aj od pocasia, ale haaaaaadam... :wink: :wink:
No a ja mam tiez au-pair :grinning: Od vcera je u nas na prazdninach 9 rocny synovec, mali su z neho hotovi... :slight_smile: no a neskutocne mi pomaha, aj prezlecie, postrazi, riesi ich spory a hadky :wink: :wink:
14. júl 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
caute,
rosa tak super, si trosku porobis a oddychnes :slight_smile:

my ideme zajtra k jami, tak sa aj tesim, trosku pridem na ine myslienky lebo z mojich uzasnych deti mi uz dnes sibe :slight_smile:
14. júl 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rosi, prid :wink:
Lalu ked pozriem von z kuchyne Tatry vyzeraju bozsky, super pocko :dizzy_face: , takze sa mas na co tesim, My sme drobcom nafukali bazen 1x tak uvidime co sa bude diat :sweat_smile: :grinning:
14. júl 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky, prajem vam vsetkym krasnu dovolenku, super pocasie a hlavne ak sa da, oddychnite si! :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
14. júl 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heli, super spravy, nemusi velmi piect, radi sa ale schovame pod nejake tatranske stromiska, ktore este ostali :sweat_smile:
chodievate plavat do aquacity?premyslam malych vziat, ale ked bude prazit, co ma tento tyzden, tak asi radsej do krytej casti???

rosi, ja s vami ratam :wink:
14. júl 2009 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lalu, posledne ked sme boli v aquacity tak sa mi mali vyhadzali /asi vela chloru :stuck_out_tongue_closed_eyes: /-my chodime vzdy len dnu, von by som nesla to bude hlava na hlave , chodia tam same zajazdove autobusy, hm tak neviem :sweat_smile: .
Mozem poradit jedno fantastikus miesto, vcera sme tam boli s malymi, tak sa vyblazili, je tam trampolina, smykacky, velke-male , hojdacky, bufet pre obcerstvenie, ked nebudes vediet co s casom chod do Svitu , daj sa navigovat ku kolibe a je tam fajn !
14. júl 2009 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Joj nasich sme pred pol hodkou vybrali z bazenika, rev neskutocny , radost ked videli bazen s vodickou obrovska :dizzy_face: , len rodicia spravii chybu ked ukazali bazenik pred obedom , to sa ani nejedlo :sweat_smile: :rolling_eyes:
14. júl 2009 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bola som nutena 1 album zmazat a tak som pridala fotecky do noveho. :wink:
14. júl 2009 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babizne, aká je u vás teplota ?? u nás o 17h bolo 34,2°C aj u vás je tak desne?? konečne , že to teplo už ustupuje. ja sa priznám , že som bola s deťmivonku len doobeda a od 11h sme doma :frowning2:
14. júl 2009 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, salas je objednany, ale moc sa im nepacilo ze som nevedela presny pocet :frowning2: , zatial som nahlasila 5 rodin, tak prosim, ktore este nemate jasno tak sa pls rozhodnite aby som to mohla este upresnit . Dik

JAnka u nas bolo cez den cca 28 stupnov, no my sme na severe a teplotka to bola idealna /aspon pre mna/
14. júl 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok