Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

kili
22. júl 2009

iba ružu, taký 1,5cm červenú

margaretka11
22. júl 2009

kili tak si to vydržala a pomáhala si si sebaľútosťou, to sa mi páči 😀 . Ja stále špekulujem lebo to manželovo tetovanie sa mi veľmi páči, viem, že by ma to nemrzelo, že ho mám keďže to nie je taký motív, ktorý by bol iba trendový a mohol vyjsť z módy. Len ja mám už takto problematickú povahu a zlý kukuč, ľudia mi častokrát povedia, že zazerám a tetovanie k tomu... Však ma nikto nezamestná 😀

kili
22. júl 2009

mar, však na pohovor si nezoberieš top (či áno??? 😀 ), takže to nebude vidieť.
mmch, ja mám tiež taký kukuč 😝

kili
22. júl 2009

wom, infekcie a pod. som sa bála aj ja, to ma asi najviac brzdilo (mimo manžela)

margaretka11
22. júl 2009

kili to nie 😀 , ale ja ti fakt už takto pôsobím nesympaticky a potom už len stačí natrafiť na ľudí s predsudkami... Zobrať ma do roboty môžu, ale rovnako ma z nej potom môžu aj vyliať, budú mi hádzať polená pod nohy. Ľudia vedia byť veľmi zákerní voči tým, ktorí sa chcú odlišovať. Keby si videla, koľko ľudí nám robilo problémy len preto, že sme ako prví mali vo vchode psa. Udávali nás na daňovom, ničili schránku, kládli výkaly... Vadilo im, že nás videli šťastných...

idem sa najesť, malí zaľahli 😉

womenne
22. júl 2009

mar to važne?kvoli psovi?inak ja takych ludi nenavidim unas naslovensku zase su reči(ten sud) a kvoli tomu amme zase mi problemy aj ked sme v čr 🙄 proste svokrovci veria cudzim ludom ako vlastnemu synovi 😨 čo budem pisat proste na hlavu

kili
22. júl 2009

mar, ver mi, že ja viem, čo je to odlišovať sa lepšie ako väčšina 😔

womenne
22. júl 2009

kili a vy dvaja ako?

kili
22. júl 2009

wom ??? jaký dvaja, my sme traja 😅 😀
deti sa majú dobre, nemám moc čo písať. ani úrazy nemajú.
S. už hovorí na každé zvieratko havo, A. zostáva verný slovu auto a to je tak celý ich slovník 😒

womenne
22. júl 2009

kili myslela som manžela 😉 ak to teda nevadi že sa pytam.
joj zlaty 😵 Nič si ztoho nerob Nikolas tiež len auto,ale už sa lepši teraz zase ahojteee 😀

kili
22. júl 2009

wom, to si odvážiš kúpiť podprdu cez net? 😕

s manželom už nie sme dlho, už tu ani nebýva

womenne
22. júl 2009

kili prečo?nemaš dobre skusenosti? 😕

ach jaj ☹ k malym chodi?ako to zvladaš?

margaretka11
22. júl 2009

wom, pekné podprsenky, ale ja osobne by som sa bála si ich objednať cez net. Koľkoráz mám problém vybrať si aj v obchode takú, ktorá mi naozaj sadne 😝

Kili tak malí sa majú dobre? A nevymýšľajú somariny? Lebo ja musím mať oči aj na zadku. Ale pozitívum je, že už vieme celkom slušne padať a máme menej úrazov ako kedysi. Hlavne u Simonky ma to teší 😉

kili
22. júl 2009

wom, to nie, ale však keď si idem kúpiť podprdu do obchodu, tak aj keď si ich skúsim niekoľko, tak mi z toho nesadnú z ďaleka všetky 😒

k malym moc nechodí, nemá kedy. zvládam to... no, sem tam mám obdobie, že moc nie, ale väčšinou hádam áno. ale to by sa moc nezmenilo, ani keby sme boli spolu.

margaretka11
22. júl 2009

kili, ozaj a ako dom? Už vieš, kedy sa budeš sťahovať?

kili
22. júl 2009

mar, moji vedeli padať skôr ako chodiť a to je na nezaplatenie. oni vedia, čo si môžu dovoliť, a skôr ja ich musím presviečať, že niečo je v pohode a neublížia si, ale oni sa aj tak nedajú, majú vlastnú hlavu 😀 😎 .
ale keď sme na ihrisku, tak sa mi často stáva, že ma iný "buzerujú", že si mám dávať pozor na deti, že sa im niečo môže stať a pritom im sa nič nestáva 😅 😵

womenne
22. júl 2009

no vyskušam dohodnem sa snou ak bymi nepasoval či ju možem vratit.
tak to je fajn že to zvladaš,každy mame zle obdobia ja som smojim a tiež mam pocit že to niekedy nezvladam.ufam že bude aspon dobry tatko ked nie mnažel.

kili
22. júl 2009

mar, dom... furt o dva mesiace 😀
kúpelky sú už dokončené, ešte treba náisť a objednať parkety, potom sa môžu objednať dvere, ešte objednať obloženie schodov, vymalovať, dokončiť fasádu, kuchyňa je už vo výrobe, takže už toho nie je moc 🙂

womenne
22. júl 2009

kili to je spravne že vedia čo možu a čonie.

baby a kde je yasmina?

womenne
22. júl 2009

kli a kto bude byvat vtom dome?ty adeti+ tvoja mama?či iba ty?

kili
22. júl 2009

wom, ja s deťmi 🙂

kili
22. júl 2009

baby, niečo mi ušlo, niekto tu bol tehotný, kto? ja už som zabudla 😅

womenne
22. júl 2009

mima je tehotna 😉

margaretka11
22. júl 2009

kili, držím palce, nech je to teda naozaj o dva mesiace 😵 . A čo sa týka tvojich chlapcov, to je dobré, že vedia padať. A zároveň sú rozumní a neženú sa bezhlavo do akcií ako tí moji barani. Niekedy sú ako kamikadze a to je potom riadny adrenalín. Ale zas minule na ihrisku sa mi stala taká nepríjemná vec... Simonko sa ofučal a nechcel ma počúvať. A išiel k veľkej hojdačke, na ktorej sa hojdali nejaké dievčatá. A ja mu kričím, že k nej nesmie blízko lebo ho hojdačka udrie. Síce trucoval, ale poslúchol a postavil sa tak zboku. Ja som len odvrátila hlavu, že skontrolujem Simonku na piesku a zrazu kriiiiiiiiik preveliký, otočím sa a jedna pani už chmáta Simonka od hojdačky a nejaký pán kričí ako o život Pozoooooor. No krvi by sa vo mne nedorezal.. Simonkovi sa nič nestalo, on stále stál na tom predošlom mieste, ale dotyčná pani sa zrejme zľakla a schytila ho do náručia.. Sledoval to môj manžel a vravel, že Simčo nebol v ohrození, ale proste sa tá pani asi zľakla a ten pán tomu ešte pridal krikom lebo až potom sa chudáčik Simonko zľakol a rozplakal. No a mne vyšiel tlak 200 na 500...

Tým som len chcela povedať, že cudzím sa niektoré situácie vidia nebezpečnejšie, než nám, ktoré to máme pod kontrolou. 😉

margaretka11
22. júl 2009

Kili tak ty budeš mať krásne kráľovstvo a deti budú mať nádherné detstvo, už to vidím. Pri dome záhrada...júúúúj, hneď by som brala 😵

womenne
22. júl 2009

idem si ja lahnut na chvilku hrozne ma od rana boli hlava ☹ už som mala j kavu,tabletku anič 😨 inak som ukamošky videlafotky zich dovolenky joj aj ja chcem 🙂 maly krasne azurove more no balada.

kili
22. júl 2009

mar, no mne napr. jedna pani zobrala A. do náručia a tak idem k nej a že jej niekto povedal, že sa tam tak sám bezcielne potuloval 😅 . no áno, nestojím im za zadkom keď sme na ihrisku, čítam si hnihu a sem tam pozriem 😅

margaretka11
22. júl 2009

wom, príjemný oddych a dúfam, že pomôže a bolesť hlavy prejde 🙂

kili, však to sa nedá. Hlavne, ak si deti idú každé svojim smerom. A klony ešte nemáme 😀 . Okrem toho, ani ja nebehám všade za deťmi, síce striehnem ako divá mačka, ale zistila som, že niekedy je lepšie nechať ich spoznávať na vlastnú päsť. Lebo keď som im všetko zakazovala tak to potom chceli urobiť najust 😝

margaretka11
22. júl 2009

ja stále hovorím, že deti ma učia byť trošku flegmatickejšou, takou salámistkou 😀