• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dvojičkovo II

29. septembra 2015 
ved prave ajka že je to tažke neviem asi im spravi cestoviny stuniakom to moj stale vymyšla rezne :rolling_eyes: ani ja ich enmm rada su mastne
26. júl 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak asi tie cestoviny budu rozumnejšie a zdravšie ja to tiež poznám muž, svokor, brat len rezne a rezne a ešte k tomu vypr. syr s hranolkami, hotový zabijak pre žaludok :grinning:
26. júl 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wom ako robis tie cestoviny s tuniakom? co tam davas??
26. júl 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zinus ja robim cestoviny s tuniakom tak ze uvarim cestoviny, na panvici spenim sibulu, pridam tuniaka z konzervy, prehrejem, vypnem, pridam oregano, dam na cestoviny a podavam, kto ma rad moze dat aj kecup, ale tan ja nelubim :grinning:
26. júl 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
spenim cibulu :slight_smile:
26. júl 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Zinuš sorry ale li sme do kostola tak ja podobne ako Saška ale davam tam aj kečup maly ho miluju a ani ja by som to bez neho nezjedla.Niekde som čitalaže kečup je velmi zdravy.
Saška ty davaš rezne?
26. júl 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jasne nasi rezne miluju, ja ich vzdy necham odkvapkat na papierovych utierkach a nie su mastne :wink: jasne ze ich nejedia kazdy tyzden, maju ich raz za jeden dva mesiace :slight_smile:
26. júl 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sedim vonku na hojdacke a cakam kym sa zobudia deti :grinning: :grinning:
co dobre ste dnes varili? ja som robila halusky s kyslou kapustou a slaninou :slight_smile: hadam sa deti konecne najedia, ak to nedopadne tak, ze zase vyjedia iba slaninu a zbytok nechaju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. júl 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte vsetky.

katulka vsetko naj naj najlepsie k tvojim narodeninkam.hlavne vela zdravia a sil s dvojkami.

zinuska prekrasne fotky :dizzy_face: .mas nadherne deticky a torta je tiez nadherna.mnam mnam :wink:

kocky kde je yasmina?uz dlho sa neozvala.neviete co je s nou?nesli niekam na dovcu?
26. júl 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni - jééj prekrásne fotky :dizzy_face: :dizzy_face:

yasminka vás pozravuje všetkých móóć, veľmi jej chýbame, má zrušené konto, ale verí, že sa raz k nám vráti.
jejdanenky , už aby to bolo. je mi top ľúto

YASMINKA - AJ TY NÁM CHÝBAŠ MóóóóóCCCC a prídi ČO NAJSKôR !!!!!!
26. júl 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
yasmi ak citas, chybas nam, verim ez sa skoro vratis :slight_smile:
26. júl 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, na chvíľu som nakukla :slight_smile:

Jakubkom prajem všetko naj, naj, naj k meninkám, ale hlavne prajem zdravíčko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Katullka, prajem ti všetko najlepšie k narodeninám, hlavne veľa zdravia, ale aj lásky a peniažky prajem tiež, zídu sa pre radosť :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Yasmi, chýbaš tu, dúfam, že sa čoskoro medzi nás vrátiš :slight_smile:
26. júl 2009 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute,ja zas az teraz mozem..
dik za recepty. nikdy som take nejedla,skusim,len teda neviem,ci s kecupom alebo bez :grinning:
a kedy mozu moje dvojky papat take,ze spenim cibulku atd?? nebude to este tazke na ich zaludky?

baby davajte si pozor na to vysmazane! ked sa da,vyhodte to z jedalnicka,alebo to jedzte co najmenej ako viete!! myslim to v dobrom. je to zabijak a to doslova. ani si neviete predstavit,co takato strava dokaze narobit v ludskom tele problemov a k comu to moze viest. nehovorim,aby ste jedli korienky zo zahrady,ale vysmazane jedla a pecene prasa su nebezpecne!! tak prosim davajte si na seba pozor!!

zabka dakujem :dizzy_face: veru torta bola vynimocne dobra. Ja torty nelubim,ale po tejto sa zaprasilo. zmenila som cukrarku a oplatilo sa. nielen ze bola krasna,ale hlavne dobra. este sa mi nikdy nestalo na oslave,ze by mi nezostalo z torty ani kusok. teraz bolo este malo :sweat_smile:
26. júl 2009 o 23:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute :slight_smile: zinuš ja som až teraz pozrela fotky torta nea chybu je krasna :dizzy_face: na tej fotke je tvoja mama však?
ani ja nemam rada torty ie plnky blee.

mne je nejak špatne som rychlo ukradla malym cerealie aby som niečo prejedla,a nhodila šablu :stuck_out_tongue_closed_eyes: už mi je trošku lepšie ale niejeto ono,fakt neviem zčoho by mi bolo zle :frowning2:
27. júl 2009 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, velmi pekne Vam dakujem za gratulacie :slight_smile:
27. júl 2009 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlasi sa stratena ovca :slight_smile:

katik, moooooc blahozelame,prajeme vseetko naj naj naj, nech sa dari,nech ste zdravi a mate sa radi :grinning:

dovolenkarom pekne pocko a plno oddychu :wink:

ad rezne, je to hnus,ale moje male ich zboznuju, snazim sa dat dole obal a dat len vnutorne masko,no nejedia ich stale a na kila...

o yasmi pisala janka, pozdravuje vas, drzte jej palce... :pensive: :zipper_mouth:
27. júl 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este som zabudla, pozdravuje vas aj federerova manzelka, rodacka z bojnic, maju dvojicky dievcatka, ked bude stihat, prida sa :grinning:
27. júl 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čauky tak my sme prišli zo školky zistila som že potrebuju kooopec veci :confounded: no samo dvojmo penženka bude riadne prazdna :zipper_mouth:
inak mne bolo doobeda tak prišene že som nakoniec znova tyčkovala chudak sused nadomnou sa musel čudovat čo su to za zvuky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. júl 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte
tak sme doma od dokiny, bola tam nasa povedala dobrat lieky, aj kasel uz maju lepsi tak verim ze do konca tyzdna sme ok :wink: musime lebo v sobotu ideme oslavovat :grinning: :grinning: a coskoro sa nam aj dovca blizi :wink:

lalu to fakt?ty ju poznas?
tak nech sa prida, radi si ich dievcatka pozrieme :slight_smile: :slight_smile:
27. júl 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby :dizzy_face:
grmi, super, že sa to lepší!!!
lalupa, ja som asi o niečo zase prišla, troxu mám zmätok, že čo je vlasttne s yasmi? :confused: ale asi radšej by som sa mala čudovať do IP, že? :zipper_mouth:
27. júl 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

my máme angínu :unamused: sú za svoje dva roky druhýkrát choré a ja mám po jednej noci a jednom dni dosť, a to tu bola ešte doobeda aj poobede mamina. fakt nezávidím tým čo im deti bývajú často choré :confounded:

Federerky rady uvítame :grinning:

ja som tiež zvedavá čo je s Yasmi, teda dúfam že doma to kvôli afére koník nemá načisto dototo :pensive:
27. júl 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lenka tak nech ste rychlo zdrave, ja som s detmi vecne sama ked su chore, terza som mala aj tretie dieta chore, takze hotova sodoma gomora :unamused: ale ja som uz zvyknuta :slight_smile:
27. júl 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lleni, vyzdravte sa skoro...

baby,nie, to bol for :wink: ,netusila som,ze to takto vyjde :grinning:
27. júl 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lalu dostala si nas :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. júl 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko som si myslela že to je žartik :wink: inak mna novinary naštvali ked o nej pisali že vypada akoby čakala 3jičky,pritom ani nevedeli že čaka dvojičky :rolling_eyes: hlůupaci bože ved ked si tehotna si nebudeš straži liniu.
tak my mse maliuž rano rodeo Nikolas sa zle vyspal a vyvadzal :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale už je klid unas zabera ked ide sam do izby tam sa vyreve a ja ho zavolam spet a je klid.
idem varit rychlo obed a valime na piesok kym nepečie slnko.inak som zabudla napisat že sme boli v nedelu krmit srnky bože to bolo krasnučke a maly sa až tak rehleli ke dim trhali travičku a oni im ju vyškubli :grinning: škoda že sme nemali fotak musime si kupit nejaky novy.
28. júl 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. júl 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute!
lenka, veru skoré uzdravenie prajem!!!!
janka-ja som to včera videla na mmb, je tam o tom diskusia. týka sa to tých čo predávajú vo veľkom nový tovar.
a okrem toho, chytili sa toho len kvôli tomu, že do toho zabrrdla telka. ináč by sa s tým nezaoberali a polovica daňových úradov tam tiež iste nakupuje, alebo ich dcéry :grinning: ... mali by sa starať skôr o väčšie sústa!!! si myslím teda.
28. júl 2009 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni jej ta stenaje perfektna to si robila ty? :confused: mne sa tale hrozne pačia.

vidno že je čas dovoleniek je tu tak prazdno :pensive:
29. júl 2009 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

Wom to sú nálepky, objenala som tu: http://artsablony.sk/ najvačšia a kopec malých mi ešte zostali. dvojičkám som zas objednala tu www.predlohy.sk macka pooh, ale to neviem kedy zmaľujem :grinning:

inak ďakujeme za priania skorého uzdravenia, už je kúsok lepšie, tak dúfam že do víkendu budú fit :zipper_mouth:
29. júl 2009 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte,
mne deturence este spinkaju, dnes sme boli doobeda u mamy, ma dnes meniny, tak sme boli potriast ruckou :wink: :slight_smile:
29. júl 2009 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok