Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

womenne
26. júl 2009

ved prave ajka že je to tažke neviem asi im spravi cestoviny stuniakom to moj stale vymyšla rezne 🙄 ani ja ich enmm rada su mastne

ajka72
26. júl 2009

tak asi tie cestoviny budu rozumnejšie a zdravšie ja to tiež poznám muž, svokor, brat len rezne a rezne a ešte k tomu vypr. syr s hranolkami, hotový zabijak pre žaludok 😀

zinuska
26. júl 2009

wom ako robis tie cestoviny s tuniakom? co tam davas??

grmitko
autor
26. júl 2009

Zinus ja robim cestoviny s tuniakom tak ze uvarim cestoviny, na panvici spenim sibulu, pridam tuniaka z konzervy, prehrejem, vypnem, pridam oregano, dam na cestoviny a podavam, kto ma rad moze dat aj kecup, ale tan ja nelubim 😀

grmitko
autor
26. júl 2009

spenim cibulu 🙂

womenne
26. júl 2009

Ahoj Zinuš sorry ale li sme do kostola tak ja podobne ako Saška ale davam tam aj kečup maly ho miluju a ani ja by som to bez neho nezjedla.Niekde som čitalaže kečup je velmi zdravy.
Saška ty davaš rezne?

grmitko
autor
26. júl 2009

jasne nasi rezne miluju, ja ich vzdy necham odkvapkat na papierovych utierkach a nie su mastne 😉 jasne ze ich nejedia kazdy tyzden, maju ich raz za jeden dva mesiace 🙂

grmitko
autor
26. júl 2009

sedim vonku na hojdacke a cakam kym sa zobudia deti 😀 😀
co dobre ste dnes varili? ja som robila halusky s kyslou kapustou a slaninou 🙂 hadam sa deti konecne najedia, ak to nedopadne tak, ze zase vyjedia iba slaninu a zbytok nechaju 😝

zabka0609
26. júl 2009

Ahojte vsetky.

katulka vsetko naj naj najlepsie k tvojim narodeninkam.hlavne vela zdravia a sil s dvojkami.

zinuska prekrasne fotky 😵 .mas nadherne deticky a torta je tiez nadherna.mnam mnam 😉

kocky kde je yasmina?uz dlho sa neozvala.neviete co je s nou?nesli niekam na dovcu?

jankabambulka
26. júl 2009

leni - jééj prekrásne fotky 😵 😵

yasminka vás pozravuje všetkých móóć, veľmi jej chýbame, má zrušené konto, ale verí, že sa raz k nám vráti.
jejdanenky , už aby to bolo. je mi top ľúto

YASMINKA - AJ TY NÁM CHÝBAŠ MóóóóóCCCC a prídi ČO NAJSKôR !!!!!!

grmitko
autor
26. júl 2009

yasmi ak citas, chybas nam, verim ez sa skoro vratis 🙂

margaretka11
26. júl 2009

Ahojte, na chvíľu som nakukla 🙂

Jakubkom prajem všetko naj, naj, naj k meninkám, ale hlavne prajem zdravíčko 😵 😵 😵

Katullka, prajem ti všetko najlepšie k narodeninám, hlavne veľa zdravia, ale aj lásky a peniažky prajem tiež, zídu sa pre radosť 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Yasmi, chýbaš tu, dúfam, že sa čoskoro medzi nás vrátiš 🙂

zinuska
26. júl 2009

caute,ja zas az teraz mozem..
dik za recepty. nikdy som take nejedla,skusim,len teda neviem,ci s kecupom alebo bez 😀
a kedy mozu moje dvojky papat take,ze spenim cibulku atd?? nebude to este tazke na ich zaludky?

baby davajte si pozor na to vysmazane! ked sa da,vyhodte to z jedalnicka,alebo to jedzte co najmenej ako viete!! myslim to v dobrom. je to zabijak a to doslova. ani si neviete predstavit,co takato strava dokaze narobit v ludskom tele problemov a k comu to moze viest. nehovorim,aby ste jedli korienky zo zahrady,ale vysmazane jedla a pecene prasa su nebezpecne!! tak prosim davajte si na seba pozor!!

zabka dakujem 😵 veru torta bola vynimocne dobra. Ja torty nelubim,ale po tejto sa zaprasilo. zmenila som cukrarku a oplatilo sa. nielen ze bola krasna,ale hlavne dobra. este sa mi nikdy nestalo na oslave,ze by mi nezostalo z torty ani kusok. teraz bolo este malo 😅

womenne
27. júl 2009

čaute 🙂 zinuš ja som až teraz pozrela fotky torta nea chybu je krasna 😵 na tej fotke je tvoja mama však?
ani ja nemam rada torty ie plnky blee.

mne je nejak špatne som rychlo ukradla malym cerealie aby som niečo prejedla,a nhodila šablu 😝 už mi je trošku lepšie ale niejeto ono,fakt neviem zčoho by mi bolo zle ☹

katullka
27. júl 2009

baby, velmi pekne Vam dakujem za gratulacie 🙂

lalupa
27. júl 2009

hlasi sa stratena ovca 🙂

katik, moooooc blahozelame,prajeme vseetko naj naj naj, nech sa dari,nech ste zdravi a mate sa radi 😀

dovolenkarom pekne pocko a plno oddychu 😉

ad rezne, je to hnus,ale moje male ich zboznuju, snazim sa dat dole obal a dat len vnutorne masko,no nejedia ich stale a na kila...

o yasmi pisala janka, pozdravuje vas, drzte jej palce... 😔 🤐

lalupa
27. júl 2009

a este som zabudla, pozdravuje vas aj federerova manzelka, rodacka z bojnic, maju dvojicky dievcatka, ked bude stihat, prida sa 😀

womenne
27. júl 2009

čauky tak my sme prišli zo školky zistila som že potrebuju kooopec veci 😖 no samo dvojmo penženka bude riadne prazdna 🤐
inak mne bolo doobeda tak prišene že som nakoniec znova tyčkovala chudak sused nadomnou sa musel čudovat čo su to za zvuky 😝

grmitko
autor
27. júl 2009

ahojte
tak sme doma od dokiny, bola tam nasa povedala dobrat lieky, aj kasel uz maju lepsi tak verim ze do konca tyzdna sme ok 😉 musime lebo v sobotu ideme oslavovat 😀 😀 a coskoro sa nam aj dovca blizi 😉

lalu to fakt?ty ju poznas?
tak nech sa prida, radi si ich dievcatka pozrieme 🙂 🙂

adrolka
27. júl 2009

caute baby 😵
grmi, super, že sa to lepší!!!
lalupa, ja som asi o niečo zase prišla, troxu mám zmätok, že čo je vlasttne s yasmi? 😕 ale asi radšej by som sa mala čudovať do IP, že? 🤐

lenkamt
27. júl 2009

ahojte 🙂

my máme angínu 😒 sú za svoje dva roky druhýkrát choré a ja mám po jednej noci a jednom dni dosť, a to tu bola ešte doobeda aj poobede mamina. fakt nezávidím tým čo im deti bývajú často choré 😖

Federerky rady uvítame 😀

ja som tiež zvedavá čo je s Yasmi, teda dúfam že doma to kvôli afére koník nemá načisto dototo 😔

grmitko
autor
27. júl 2009

lenka tak nech ste rychlo zdrave, ja som s detmi vecne sama ked su chore, terza som mala aj tretie dieta chore, takze hotova sodoma gomora 😒 ale ja som uz zvyknuta 🙂

lalupa
27. júl 2009

lleni, vyzdravte sa skoro...

baby,nie, to bol for 😉 ,netusila som,ze to takto vyjde 😀

grmitko
autor
27. júl 2009

lalu dostala si nas 😀 😀 😝

womenne
28. júl 2009

Dobre ranko som si myslela že to je žartik 😉 inak mna novinary naštvali ked o nej pisali že vypada akoby čakala 3jičky,pritom ani nevedeli že čaka dvojičky 🙄 hlůupaci bože ved ked si tehotna si nebudeš straži liniu.
tak my mse maliuž rano rodeo Nikolas sa zle vyspal a vyvadzal 😝 ale už je klid unas zabera ked ide sam do izby tam sa vyreve a ja ho zavolam spet a je klid.
idem varit rychlo obed a valime na piesok kym nepečie slnko.inak som zabudla napisat že sme boli v nedelu krmit srnky bože to bolo krasnučke a maly sa až tak rehleli ke dim trhali travičku a oni im ju vyškubli 😀 škoda že sme nemali fotak musime si kupit nejaky novy.

jankabambulka
28. júl 2009

ahojte dievčatá. pozeraliu ste toto na tej TA3??

http://www.ta3.com/sk/reportaze/127307_podozriv...

adrolka
28. júl 2009

caute!
lenka, veru skoré uzdravenie prajem!!!!
janka-ja som to včera videla na mmb, je tam o tom diskusia. týka sa to tých čo predávajú vo veľkom nový tovar.
a okrem toho, chytili sa toho len kvôli tomu, že do toho zabrrdla telka. ináč by sa s tým nezaoberali a polovica daňových úradov tam tiež iste nakupuje, alebo ich dcéry 😀 ... mali by sa starať skôr o väčšie sústa!!! si myslím teda.

womenne
29. júl 2009

Leni jej ta stenaje perfektna to si robila ty? 😕 mne sa tale hrozne pačia.

vidno že je čas dovoleniek je tu tak prazdno 😔

lenkamt
29. júl 2009

ahojte 🙂

Wom to sú nálepky, objenala som tu: http://artsablony.sk/ najvačšia a kopec malých mi ešte zostali. dvojičkám som zas objednala tu www.predlohy.sk macka pooh, ale to neviem kedy zmaľujem 😀

inak ďakujeme za priania skorého uzdravenia, už je kúsok lepšie, tak dúfam že do víkendu budú fit 🤐

grmitko
autor
29. júl 2009

ahojte,
mne deturence este spinkaju, dnes sme boli doobeda u mamy, ma dnes meniny, tak sme boli potriast ruckou 😉 🙂