Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

margaretka11
10. aug 2009

ďakujem lalu 🙂

ešte že si pripomenula, páčia sa mi obe izbičky aj u Nany aj u Jankybambulky a komu sa nepáči, nech sa dá vypchať. Ale na vlastné trovy, na štátne sa už nedá 😉

zinuska
10. aug 2009

ajojte! 🙂

Aj ja prajem Barborke a Matuskovi vsetko naj naj naj a nech sa im v skolke paci a hlavne nech su zdravucki! 😵

boooze baby,sak ked som sem semtam vbehla este ako tehula, mali ste vsetky babätka a zrazu mate ake velke deti. je to mozne?? 😅

Leni kraasne fotky a hlavne torta!! klobuk dolu!!!! si sikovna! a ty mas krasne bambulky,fakt vyzeraju ako dvojicky 😉 to moji nikdy tak nebudu vyzerat 😒 teraz hej,lebo ich vozim v jednom kocari,ale neskor podla mna vobec nikoho nenapadne,ze su dvojky.nie?

Nanulienka, mate prenadhernu izbicku,taku detsku jemnu no krasnu!!!! 😵 sikovny je ten tvoj muzicek 😉 tie obrazky na stene su lepene,ci to kreslil on sam??? existuju nejake taketo detske postavicky,co sa lepia na stenu a ked su deti velke sa odlepia bez poskodenia steny?? lebo nasi nemaju taku destku detsku izbu ☹ ja som ju chcela farebnu a veselu,ale muz nie 😠 ☹ no keby boli nalepky,co sa daju neskor odlepit a nemusel by potom malovat nanovo,tak aspon to by mi dovolil a detom by sa to isto pacilo.

Katarinka a kedy mal Marko 4 rocky???

Katrin neboj oni sa rozrozpravaju. zase vedia ine veci,co druhe deti nevedia. moj prvy syn sice vedel v 2 a pol roku cistucko rozpravat,dokonca aj R,no plienky na noc mal do troch rokov a najest sa sam a obliect je este dnes velky problem!! a to bude mat v novembri 4 roky!! takze kasli na doktorov,kazde dieta je indivindi.

zinuska
10. aug 2009

my ideme od zajtra malovat cely dom 😝 😝 😝 neviem si to predstavit pri detoch. vozit ich nebudem moct,nemozem nechat majstrov samych doma a pri nich neviem ci sa vyspia.. pomooooc 🙄

rosarita20
10. aug 2009

Aneti, prave pozeram, ze fotky z dovolenky mas na FB 😉 😉 😉
Vyzera, ze si to tam deturence (verim, ze aj vy) riadne uzili 🙂

rosarita20
10. aug 2009

Zinus, no drzim palce !! 😉
Nana, izbicku pre chlapcov ste spravili perfekne.. 🙂

helka1
10. aug 2009

Rosarita v Mederi maju deticky vlastny bazen a teplucku vodu 😉 , v bazene rozne zabavky 🙂 , hned vedla je nove ihrisko , cele postavene na piesocku so smykalkami, hojdackami. Pre deti to bolo fakt super !

dracik1
10. aug 2009

lenka, male su krasne kocky 😉

barbore a matuskovi vsetko NAj k 3 rocikom

nanuska, izba je fakt pekna, sme ju so starym pozerali a aj nove foto stuplikov, su bohovski 😅 , sa tesim na stretko s vami

my sme boli dnes na ihrisku s grmitkovcami, ale sme si moc nepokecali, lebo sa musim tych mojich stale strazit 😀 , lebo raz su pri plote, raz piesok v puse , raz pri hojdackach 😀 , grmi bola taka zlata, ze ich obliekla , aby som ich rozoznala 🙂

zinuska, dakujem za radu ohladne sprchovania, vyskusan, nabuduce napisem a to ta obdivujem , ze si trufas malovat za pochodu s detmi

zinuska
10. aug 2009

deni nastastie siel Maxim na prazdniny k babke,takze mam "len" dve. inak je to pekny rozdiel mat 3 a mat 2 😉
a zial musime malovat,je to potrebne,lebo nam robili nove listy do celeho domu a obuchali aj malovku nad tym,takze musime. no tak amen tma 😀

neviete teda baby o takych nejakych nalepkach na stenu?? kedze sa uz vsetko tu preraba,by som nahovorila muza,aby sme to deckam nalepili na steny..
diik

zinuska
10. aug 2009

a Nanu,deti su uz zdrave a ja mam uz len priserny kasel, ale nastastie uz nesoplim. 🙂 tvoji su ok?? ziadne nejake dalsie vyrazky?

margaretka11
10. aug 2009

zinuska v tomto ti bohužiaľ neporadím, neviem o takých nálepkách 😒

a idem ja spať, všetkým maminám a detičkám prajem dobrú noc a krásne sny 🙂

katarinka123
10. aug 2009

ahojte
zinus marko bude mat v stredu uz 5

zinuska
10. aug 2009

nevadi marg,mozno niekto bude vediet 🙂

Kati coooo???? 😨 😨 😨

katarinka123
10. aug 2009

neboj zvladnes to mi sme pri nasich robili nove stierky,malovku a podlahy.je pravda cez den som sem tam vypadla ale navecer som sa vracala na miesto cinu a hor sa do bordelu upratovat
a rano nanovo.len spalnu sme mali ok kde sme spali,ale v nej sme mali celu gaucovu supravu,tak som skakala hore dole 😝

katarinka123
10. aug 2009

nooooo veru leti to ved decka maju 15 mesiacov

katarinka123
10. aug 2009

viesco nezda sa to ale leto to ako voda.ani nevies ako ty to rastie pred ocami 😕 😕 😕

zinuska
10. aug 2009

no pockaj Kati,ale sak Marko siel do skolky narovnako ako moj Maxo,nie?? ci mala si ho rok doma?

katarinka123
10. aug 2009

ano marko siel az od 4 do skolky

adrolka
10. aug 2009

Zinuš, ty myslíš také penové nálepky, nie? jasom niečo videla na mmb....
ja sommojim objednala také nálepky, že obrovské bodky. každá inej farby, sú menšie, väčšie obrovské...ale až z nejakej ameriky mi to došlo 🙄. no a to ti je taká tapeta, čo sa dá dať potom aj dole, prípadne premiestniť keď sa im bude zdať, že bodka by mohla byť aj inde.
tu je link http://www.wallcandyarts.com/item.php?item_id=215
alebo http://www.modernseed.com/wado.html

ja ako žeravá pridávam veci na mmb, lebo už niektoré maminky pridávajú santaklausovské overaly 😅 , tak dávam hore jeseň a zimu aj ja.

nanuška, aj mne sa veeelice páči vaša izbička 😵

zinuska
10. aug 2009

aha! ja neviem preco som si myslela,ze su rovnako stari. asi kvoli tomu nastupu do MS.
🙂

katarinka123
10. aug 2009

asi
dala som tam teraz nove foto ak chces kuk

katarinka123
10. aug 2009

adrolka a ako ta najdem na mmb?

adrolka
10. aug 2009

katarinka, tu mám svoje ID na MMB, ak sa to vôbec smie to sem dávať 🤐
ID 22566

Ale dnes som už skončila, už nevidím, nexce sa mi.... 🙄

katarinka123
10. aug 2009

aj ja uz idem tak dobru

zinuska
10. aug 2009

Dik adri, idem to kuk! 😵

Kati,pozrela som fotky,no nasmiala som sa na foto,kde marko zaspal pri tej prerabke.. 😀 tak to tak aj u nas bude vyzerat?? 😀 no uz sa tesim 😝

Inak nasi budu mat o tyzden 13 mes a tvoji sa mi zdaju taki velki! 😨 kedy ti zacali chodit??? na foto sa mi zdaju taki samostatni a sikovni. ved sedia v pohodke na stolicke a tak,moje su este take babenka 😀 ani si neviem predstavit,ze v 15tich mes budu uz taki sikovni,ze v pohodke udrzia rovnovahu a tak.. vies co myslim..

grmitko
autor
11. aug 2009

bre ranko dievcata,
vonku je uprsano, mne zmoklo vsetko pradlo, vecer som ho zabudla dat dnu a je total mokre 😒 no neva ved uschne 🙂

lenkamt
11. aug 2009

ahojte 🙂

Zuzkám všetko naj 🙂

aj u nás prší 😝

Zinu - nálepky na stenu som objednávala tu www.artsablony.sk, ale to sú také obyč nie penové 😉 mám aj v albume Verčinu izbu 😉

grmitko
autor
11. aug 2009

jeej ozaj, Zuzkam vsetko naj naj naj 🙂

rosarita20
11. aug 2009

Dobre rano,
u nas tiez prsi, tak musim vymysliet nejake "indoor" aktivity 😀 😀
Zuzanky, prajem vsetko najlepsie,hlavne vela zdravicka, stastie uz mate v podobe krasnych deticiek a tym padom aj kooopec lasky 😵 😵

katarinka123
11. aug 2009

dobre ranko aj ked tu uprsane
vsetkym zuzankam vsetko naj naj,,,,,
zinus nasi su dost samostatny.zacali chodit davidko mal koniec 10 mesiaca a domko zacal koncom jedenasteho,lebo mal dolamanu ruku a mal mesiac sadru,tak ho brzdila ale ako mu ju dali dole tak do 2 dni behal sam.a oni ako 9 mesacny vedeli vyliezt na postel aj na lavicu v kuchyni.a teraz sa v pohode vsade tmolia po stole a po nabytku a tak.... 😝
a vonku po smykale chodia sami aj dole hlavov ked sa im zachce

silvia.s
11. aug 2009

Zuzanám všetko najlepšie veľa zdravia ,štastia a hlavne lasky .
Grmi : aspoň ho mas dvakrat plachane 😀