Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

grmitko
autor
21. aug 2009

a este raz velmi ma tesilo Lili, ze som vas spoznala, ste super rodinka 😀

grmitko
autor
22. aug 2009

bre ranko,
prva 😀
tak idem prat, mame toho veeeela a caka ma dnes okrem ineho aj vybalovanie 🙂
deti vstavali pred siedmou a to isli spat ozaj neskoro, tak ich asi na obed dam par minut skor, aj to som zvedava ci budu spat, ked tyzden na dovci nespavali 🙂

grmitko
autor
22. aug 2009
katarinka123
22. aug 2009

AHOJTE
super fotky asi ste sa aj super zabavili.aj ja by som sa svami rada stretla len ja som od vas daleko.
😝
vcerajsiemu sviatku prajeme oslavencom vsetko naj aj ked opozdene.mi mame od stredy antibiotika mali stredu vysoke hiorucky,ale uz su bez horuciek aj ked kasel maju strasni.no co uz musime vydrzat.

jankabambulka
22. aug 2009

baby ja neviem čo sa deje. pečiem na kar a neč mi nevychádza, kurňa, oblátky pri prihárajú na jednej strane, ubrala som teplotu nič, navoskovala som a nič, skúšam netlačiť na tú stranu a nič.
PROSÍM ak nejaká piekava oblátky napíšte mi čo s tým, DIKES

womenne
22. aug 2009

jani stym ti nepomožem ani neviem ako sa to robi som na kolače antitalent.
My sme dnes boli malym dokupit veci do školky z mojho zznamu sme kupili len teplaky 🙄 musime do Ostravy tuna nič nieje a to sme bli až v Bohumine,

Fotky paradne baby ste kočice 😵 😵 😵 Leni už ma niekto zarezervovane tvoje babule?budeme sa musiet s niekym poprat?su krasnučke a tie ich očka 😵 😵 Chceme ich za nevesty 😎 😉 😀

jankabambulka
22. aug 2009

wom-toto sú oblátky ako vianočné, ale ja teraz robím na slano-kmínové. klasika koláče robí maminka

womenne
22. aug 2009

Jani tak to si šikul ked to vieš ja by som si na to netrufla,ja len zakladne kolače.Moc na to niesom ja skor na varenie.hmmm ale dala by som si kolačik lenuž nemam funkčny mixer sakriš musim počkat.

grmitko
autor
22. aug 2009

Dani my uz mame rezervovane male Vicenky 😵 😵 neskutocne krasne su babulky, takze sa budete byt s nami 😝 😝

jankabambulka
22. aug 2009

mne to jedno, ja upečiem a uvariť tiež čosi zvládam -bežné jedlá 😀

jankabambulka
22. aug 2009

no saška 😠

jankabambulka
22. aug 2009

katka123- môj chlap ide v septembri na dva tt do mochoviec a určite prídeme na víkend za ním , tak potom po ceste kuikneme ťa, aby ti nebolo ľúto 😉

grmitko
autor
22. aug 2009

co jani??? 😎

jankabambulka
22. aug 2009

jedného si mne sľúbila /synátora/ 😀

jankabambulka
22. aug 2009

ale v pohode , musí nejako zamestnávať myseľ, deti ešte spia, chlap išiel preč , ja som sa dala na robenie tých oblátok až nemyslm stále na to... a tak pokiaľ sa pečie čítam vás...

grmitko
autor
22. aug 2009

no ved neboj, oni sa podelia 😀 😀 vicenky a katuska, ale bola by to sranda, keby si jednovajecne dvojky chlapci vzali jednovajecne dvojky dievcata 😀 😀 😀 😀

womenne
22. aug 2009

No Saška veru suboj bude su fakt užasne 😵 nejak sa dohodneme,vidiš Janke si slubila jedneho tak nam ostane jedna od Lenky 😎

Jani stalo sa ti niečo? 😕

jankabambulka
22. aug 2009

w-ip

lenkamt
22. aug 2009

🙂 ahojte 🙂

Saši - MUSÍM si kúpiť taký foťák a naučiť sa fotiť - krásne fotky 😵

Jani - aj mne takto začala blbnúť rúrá, kraje zhorené a stred surový, musím zavolať opravára ☹

no s tými svadbami bude ešte sranda 😀

grmitko
autor
22. aug 2009

Leni ved som ti vravela, ze s takym fotakom je radost fotit 😀 to sa ani nepotrebujes ucit fotit, iba fotiis, je to radost 😎 😎

jankabambulka
22. aug 2009

leni- mne to robia kliešte nba oblátky, rúra, chvalabohu je ok

katarinka123
22. aug 2009

ahoj janka no berem ta za slovo aj dracik povedala ze by sa dosla kuknut ked pojde k svokre. 😉
janka ja ty mas jednovajecne dvojicky ako ja?

jankabambulka
22. aug 2009

nie, ja mám dvoj

katarinka123
22. aug 2009

jaj

katarinka123
22. aug 2009

😀

katarinka123
22. aug 2009

baby to hovorute o nas?

womenne
22. aug 2009

aj ja so spominala mojmu že aš Saška nejaky super fotak že by sme aj my potrebovali bo fotime len manželovy mobilom,naš sa nam pokazil.

womenne
22. aug 2009

http://www.cas.sk/clanok/128298/video-ricky-mar... no wow vyzera super,videla som niekde reportaž onom a jeho detoch fakt mu to ide vidno že robi všetko sam 🙂

zabka0609
22. aug 2009

Ahojte 🙂

wom no uplne nadherny je ten ricky a tie fotky och no uzasne 😅 ,normalne nemam slov.mal by sa pridat k nam.co vy na to kocky,ze by sme ho vzali medzi seba? 😀 😀 😀

womenne
22. aug 2009

žabka ja všetkymi desiatimi 😀 je neuveritelne sexxxiiii 😀 😵
sme šli na prechadzku ale začalo pršat tak sme boli le na polhodku 😖