Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

helka1
24. aug 2009

Adrol poziadala som o priatelstvo na FB.
Baby fakt pls, nekomentovat nechcem aby o tom niekto kto chodi na MK vedel, aspon zatial 😅 az bude cas tak potom ...

lilinka76
24. aug 2009

nana - Janka, ahoj,

poslala som Ti IP.

Saska, ako ste docestovali??? My mame obe deti chore, v nose maju bakterie, pravdepodobne sme chytili v Aquacity, gastanko uz ma antibiotika, s blondacikom sme boli az dnes na vytery, lebo min. tyzden sa zdal byt zdravy, chudaci su zahlieneni, kaslajuci, kychajuci, az grckaju z tych hlienov. ☹

ajka72
24. aug 2009

helka ty si ale tajnostkárka ja nemám na FC nič zriadené teda som odsudená na milosť kedy nastane u teba ten správny čas podeliť sa aj s babenkami na MK ☹

grmitko
autor
24. aug 2009

ach Lili, to ma strrasne mrzi, verim ze sa deticky coskoro daju do poriadku, posielame pusinky zlatickam

my sme docestovali v pohode, deti su klop klop klop zdrave a to sme sa boli dva dni kupat na kupku 🙂 do aquaparku sme nechceli ist to ma baby varovali, ze tam clovek pochyta vselijake svinstvo a bala som sa o deti tak sme boli len v tom jane 🙂 tam to bolo super a pohodicka, voda teplucka super

katarinka123
24. aug 2009

aj ja chcem vidiet?

helka1
24. aug 2009

Katarinka co chces vidiet moju fotku ? 😀
Lilinka boli ste v aquacity PP ?

lilinka76
24. aug 2009

Sasi, my sme to asi chytili v Poprade v Aquacity, aj ja som nezostala bez nasledkov, tiez som chytila nejaku "zensku pliagu".

Teda my sme boli s detmi v tom bazene, ktory bol rozdeleny na plavcov a neplavcov, ale mne sa zdala dost studena voda. Asi ste viac otuzili...

katarinka123
24. aug 2009

a byt svami kamoska na faceboku

lilinka76
24. aug 2009

Ano, Helka, boli sme, moji svokrovci totiz byvaju v Novom Smokovci na Sibiri. Pacilo sa nam tam, aj sa deti dobre vyblbli, ale od vtedy sa nevieme vymotat so soplov a kaslov... Mame pozitivne vytery z nosa na nejaku bakteriu. 😢 😢

grmitko
autor
24. aug 2009

ano lili my sme otuzili, (teda ja som otuzila a Domko, muz a Leusko su zimomravi) voda tam mala 28 stupnov co je pre mna az az a aj muzovi sa zdala tepla co je uz co povedat 🙂 aj my sme boli iba v tom bazene 🙂

lilinka76
24. aug 2009

Sasi, mas odo mna IP 😝

helka1
24. aug 2009

Lili ale grmi v PP aquacity nebola. Inac aj my ked sme tam boli poszledne tak sa mi deti nehorazne vyhadzali 😝 doteraz to nejak liecim ☹

katarinka123
24. aug 2009

ano helka

lilinka76
24. aug 2009

Ja viem, my sme sa so Saskou stretli v Liptovskom Jane na termalnom kupku, my sme boli v Aquacity dva tyzdne skor.

grmitko
autor
24. aug 2009

to mas pravdu Heli ja som v poprade nebola, my sme sa stretli v Liptovskom jane pri kupku 😉

grmitko
autor
24. aug 2009

Lili sme naraz pisali 🙂

helka1
24. aug 2009

katarinka a si registrovana na FB ?

katarinka123
24. aug 2009

ano
katka horvatova

lilinka76
24. aug 2009

Baby, neviete niekto, ako sa maju Yasminkovci???

grmitko
autor
24. aug 2009

Kati vyhodilo mi asi 18 katiek horvathovych, posli mi pozvanku ty 🙂 alexandra kollati 🙂

zabka0609
24. aug 2009

Ahojte kocky.Tak vy takto vsetky na FB? 😉 aj ja sa chcem s vami kamosit.a som na FB.ak by ste si ma chceli pridat ako kamosku tak vam poslem meno cez IP.okej?ale nepiste vsetky naraz 😀 😀 😀

ajka pozdravujem do Kosic ako sa inak mate?

inak kocky mne sa dnes urobil jacmen na oku.neviete nahodou co na to?uz som to raz mala a bola som s tym aj na operaciu,dufam,ze tentokrat to nebude take vazne.

lilinka a vsetky ostatne dvojmaminky,ktore mate chore deticky tak vam prajem skore uzdravenie

grmi super,ze ste v pohode 😉

katarinka123
24. aug 2009

sasi ja som len katka horvatova bez h na konci a mma tu istu fotku v profile ako na mk
mne ta nejde pridat ja so este taky laik

grmitko
autor
24. aug 2009

zabka na jacmen som citala teraz v novom case pre zeny, pockaj pozriem ti to

grmitko
autor
24. aug 2009

kati uz som ti poslala ziadost 🙂

margaretka11
24. aug 2009

Ahojte 🙂

Saši, pozerala som si fotky zo stretka v Martine, no paráda, neboli z vás ľudia paf? Krásne detičky a krásne mamičky 😵 😵 😵

Zuzka, prešvihla som narodky tvojich drobcov, takže teraz prajem všetko naj k 2 rôčkom, hlavne prajem zdravie a nech vám robia veľa radosti 😵 😵 😵

Ešte som niečo prehliadla? Ak áno, upozornite ma, obratom napravím 😉

My sme sa v nedeľu vrátili z Hontianskej parády, Simonka tam bola za hviezdu lebo chodila po dedine v kroji, fotili si ju turisti 😀 . Však potom dám fotky na facebook, hlavne na jednej fotke vyzerá ako tie krojované bábiky, čo sa dávajú do okien 😵 😵 😵 . Aj Simonko bol frajer, chodil v takej vyšívanej košieľke a pôsobil ako Simonkin bodyguard 😀 . Len škoda, že preňho sme nemali kompletný kroj, takto bola za hviezdu iba Simonka. Ale zato v Simonkovej košieľke kedysi chodil aj jeho ocinko 😉 . Celá akcia bola super, ako vždy, len sa mi zdalo, že bolo menej ľudí. Vystupoval tam SĽUK, ja nemám slov, jedna nádhera. A deti boli hotové zo všetkej tej ľudovej hudby a tancovania, veľmi sa im to páčilo 😵 . Mimochodom, ak by ste náhodou videli reportáž z Hontianskej a v nej dvojčatá v kočíku tak je dosť možné, že sú to tie naše detváky. Jednak sme tam boli jediní a navyše sa jednému kameramanovi náramne páčili, ako točili rapkáčmi 😀 . Lenže nemal označenú kameru a tak neviem, odkiaľ bol 😝

katarinka123
24. aug 2009

uz je to sasi

grmitko
autor
24. aug 2009

tak zabka

jacmen upokojite a vyliecite tak, ze zemiak ohrejete v mikrovlnke, rozpolite ho a zaballite do vyzehlenej vreckovky. Ked trochu vychladne, prilozte si ho na postihnute miest asi na desat minut.

skorocelovy obklad
za hrst cestvych bylin zalejte 1/4 litrom vriacej vody a nechajte luhovat asi 20 minut. Scedte, nechajte vychladnut a gazu namocenu vo vyluhu prikladajte na oko viackarta za den az do ustupenia problemov

zabka0609
24. aug 2009

grmi dik si zlata,ja som na nete nasla akurat,ze si prikladat na oko teple obklady kazdu hodinu,ale neviem ci to pomoze

marg tak to muselo byt uzasne,nezabudni potom dat link na tie fotky velmi rada si ich pozriem 😉

margaretka11
24. aug 2009

zabka, ja som sa na Simonku nevedela vynadívať. Aj mňa chceli navliecť do kroja, ale keď ja som taký hanbloš hanblivý, ja by som tak vonku nevyliezla. Aj keď hrušovský kroj je nádherný. 😵 Dnes mi to už s tými fotkami nevyjde lebo ich má mužíček vo svojom pc a teda mi ich musí dať najprv do môjho, ale hádam zajtra už fotky dám a potom sem šupnem link 🙂

lilinka76
24. aug 2009

Babenky,

idem ja haji, lebo mi klipkaju oci. Aj tak ste tusim vsetky zdrhli na FB.

Majte sa pekne a drzte nam palce, nech je zajtrajsi den lepsi, ako ten dnesny, lebo dnes to bolo o dusu. Uplakane, usmrkane a k veceru aj ugrckane chudatka mame doma.