Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

astora
28. aug 2009

baby a tuto stranku poznate ? Su tam zaujimave veci co vyviedli dvojcata a tiez tam mame aj foto v galerii
http://www.dvojcata.kat.cz/

katullka
28. aug 2009

lili, s tym nocnikovanim som taka ista ako Ty, tiez som leniva 😅 . Rano sa niekedy velmi rychlo vykakaju, kym ja vstanem z postele, tak uz to maju v plienkach 😒 . Paulinka vacsinou povie kakat, ale vtedy uz to ma v plienke. Ona vie povedat pekne aj cikat, ale nic z toho. Samko je v tomto sikovnejsi a hlavne ma rad nocnik. Ked je bez plienky, no aj bez gati, tak sam si sadne na nocik, ked potrebuje. Vcera sa mi tak aj sam od seba na nocniku vykakal, iba zacal kricat bak a tlieskat si, tak ma milo prekvapil 😅 . No ked sa pozabudol, tak cikanica skoncila aj na koberci a mna to teda moc nebavi stale drhnut koberec a oni naschval do toho behaju 😒 . Paulinka ked je bez plienky, tak vsetko skonci mimo nocika. Musela by som byt stale pri nich. Samko, ked sa aj vycikal do nocnika, tak ked som tam nebola, prevratil ho a vylial to na koberec 😠

grmitko
autor
28. aug 2009

dani ja davam teraz ako prevenciu oscilococcinum, to je prevencia na chripku, homeopatikum

womenne
28. aug 2009

dokina mi poradila ENGYSTOL a neviem čo to je a lekarni to nemaju iba naobjednavku daval to niekto?

grmitko
autor
28. aug 2009

to ani neviem ze co je, nic mi to nevravi

womenne
28. aug 2009

neviem či to davat alebo nie 😒

som si toprečitala astora teda riadne šidla 😀 najlepši te vyfuk a pračka

katullka
28. aug 2009

astorka, pozerala som si tu stranku a aj tu rubriku, ze bezpecny dom, ja by som tam mala dat fotku, nasich dveri pridrotovanych o stenu 😀

astora
28. aug 2009

su tam celkom zaujimave veci treba poprecitavat ja som to luskala ked sa mi krpci narodili bolo to zaujimave citanie

womenne
28. aug 2009

všimli ste si ten čas?a ja tuešte som 😀 to amme zato že sme dnes po 15.stej ked sme prišli domov zalahli kdetom 😝

astora
28. aug 2009

katullka my sme mali zabranu vo dverach s postielky starej urobenu ako dvierka aby neliezli po celom byte

katullka
28. aug 2009

astor,aj my mame taku zabranu, lebo to je katastrofa, ked chodia po byte 😒 . Tak ked nieco rychlo potrebujem spravit, tak ich supnem do ich izby a tam sa hraju. A kedy ste zrusili tu zabranu?

astora
28. aug 2009

no dost neskoro uz mali skoro 3 roky uz vedeli preliezat zabrana bola nanic 😠

margaretka11
28. aug 2009

Ahojte 🙂

Simonkina hláška z dneška: "Mami už dosť lebo sa pokakám"- práve som ju šteklila 😀

a mám aj hovno story (tuším Zuzkin výraz, nie?): včera sme boli s deťmi vonku a keď sme došli domov, Simonko zrazu začal strááášne plakať, keď sme ho vzali na ruky tak sa prehýbal ako luk a kopal nohami, už dávno som to nezažila. No došlo mi, že sa asi chce vykakať a nemôže. A to som nevedela, čo ma čaká 😀 . A môj ocino-dedko tiež 😀 . Striedavo sme Simonka nosili na rukách, dala som si ho ako bábo na predlaktie a druhou rukou som mu pritlačila nôžky na bruško, bol v takom klbku. Toto trvalo asi polhodinku, fúúú, boli sme aj s dedkom spotení. A Simčo tiež, od plaču 😝 . Ja som ho už nevládala nosiť a tak som ho dala na chvíľu dedkovi a ten si so Simonkom sadol v obývke na gauč, podotýkam, že Simonko bol s holou riťkou 😉 😀 . A vtedy to prišlo, okamih tlačenia, keď tu zrazu vypadlo hovienko na koberec. A v tesnom slede za ním ďalšie. Simonko plač, ja náhla panika - čo teraz? -, no utekala som trúba po vlhké utierky, nie po tesco tašku, ako mi potom napadlo 😀 . Lenže kým som s utierkami dobehla, zo Simonka to šlo všetko von, tentokrát už riedke, dedko iba kričí, že Simonko kaká a Simonko kakal, okakal dedkovi tepláky, na ponožku mu urobil riedku kôpku a vtedy som dobehla ja. V tom všeobecnom zmätku náš pes Dino využil moju chvíľkovú nepozornosť a jedno hovno rovno zožral, z čoho ma parádne naplo 😀 . Halt je to humusák starý 😀 . Simonko sa chudáčik rozplakal, zase, že kakal, ale toho som utíšila a zatiaľ posadila na nočník, kým tú spúšť upracem. Ale nehnevala som sa na Simonka, chudáčik, tak sa vytrápil, bola som rada, že to šlo von, jedno kde. Len je zaujímavé, že predtým vôbec nejavil príznaky zápchy a to inak vie dať najavo, že sa mu nedá kakať 😝 . Len dúfam, že sa teraz pri pc nezgrciate aj vy, z nášho zážitku 😀 . Mne je to ešte teraz smiešne lebo to bolo ako v komédii, totálny chaos, bordel, anarchia 😀

katullka
28. aug 2009

wom aj ja chodievam v poslednej dobe spat s detmi a veru dost to pomoze. No ked s nimi nejdem spat, tak sa po hodine budia a ked som pri nich, tak potiahneme aj 2,5hod 😅

womenne
28. aug 2009

mar 😀 😀 😀 😀 fuj mna napina aj za teba 😀 😀 😀 sa tu rehlim jak blazen až s moj na mna pozera 😀

margaretka11
28. aug 2009

wom, ale aspoň budem mať na čo spomínať 😀 . Len si to musím zapísať 😉

womenne
28. aug 2009

katulka ked si ja takto zdriemnem na obed nespim vnoci tak radšej cez den chodim jakmrtvola a vydržim ale dnes ked som videla všetkych troch hajat som zalhla aj ja že na polhodky no spali sme do 17.30 😅

grmitko
autor
28. aug 2009

marg ja tu pomaly cikam od smiechu, ked si to zivo predstavim, ma tu trha 😀 😀 😀 😀 😀

womenne
28. aug 2009

mar teda super somienka už som to nahlasila mojmu 😀 ja si pametam ked mali naši hnačk a Nika držal moj na rukach a mužovi okakal nohavice bože ten to vtedy prežival 😀 😀 😀 no chlapy 😅

čo je hore pri IP "odhlasit "odhlasujete sa tak každy den ked ste tu????teda pokažde?

margaretka11
28. aug 2009

no ja som rada, že sa bavíte, ja sa tiež na tom bavím 😀

wom, ja sa pravidelne odhlasujem, ale ono ťa aj samo odhlási, ak nie si aktívna 😉

grmitko
autor
28. aug 2009

astora ja si tu citam tie prihody na tej stranke co si dala link a trham sa 😀 😀 😀

womenne
28. aug 2009

hi tak ja som si t všimla až teraz 😀 no dojem banan a idem haji sice som chcela klobasku ale dlho by som čakala 😝 tak dobru noc baby a dik za poec konečne som tu aj ja bola večer 😎

katullka
28. aug 2009

marg, tak sme sa s muzom nasmiali 😀 😀 😀 . Aj ja som zazila uz niekolko krat taky chaos, ked boli bez plienok, no najhorsie je vtedy, ze co skor, ked som bola sama, tak aby do toho neliezli, aby si ten, co sa vykakal, niekde s tou ritulou nesadol..no je to show 😀

wom, ze do 17:30h 😕 My max do tretej, ale nikdy nemam problem, ze by som nemohla v noci spat. No asi preto, ze my mame noci este dost divoke a kazdu chvilu sme hore, tak sme riadne nevyspati ☹

womenne
28. aug 2009

katulka ae išli spat okolo 15.30.boli sme ukamošky.Inak spavaju tak od 12.00 do 15.+- už valim bolia ma nohy zkresla 🤐

margaretka11
28. aug 2009

wom dobrú noc a krásne sny 🙂

katullka 😉 😀

astora, čítam, čítam a rehocem sa a rehocem 😀

astora
28. aug 2009

no je to dobre a kopec veci clovek spozna aj na svojich detoch ale obcas to take vtipne neni ze marg 😀 😀 😀

margaretka11
28. aug 2009

astora ako kedy 😀 . Ale ja mám stále pocit, že akékoľvek starosti nám naše deti vedia vynahradiť ešte väčšou kopou radosti. Ktovie, kedy z tohto idealizmu vyrastiem? 😀

grmitko
autor
28. aug 2009

marg ty nikdy 😉 😀 ty si nasa idealistka 😀

margaretka11
28. aug 2009

Saši vyzerá to tak 😀 . Ale čuduješ sa mi? Však tie moje detváky furt niečo vtipné vymyslia a ja hneď zabudnem, že pred sekundou som sa ešte hnevala 🙂

margaretka11
28. aug 2009

a aby ste videli, prečo som ešte stále idealistka:

http://www.facebook.com/album.php?aid=2017739&i...

keď sa pozriete na tie tváričky, dokázali by ste sa dlho hnevať? Simonka sa vie neodolateľne usmievať a Simonko sa zas pritúli a povie "a mami, veď už sa nehnevaj. Mami pepác" 🙂