Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

vranka4
28. aug 2009

margaretka 😀 😀 😀 ,supéér príhoda,už len podať športku a čakať 😀 😀 😀

grmitko
autor
28. aug 2009

uzasne marg, ja mam posledne dni s Domkom take stavy, z enviem ci sa mam smiat alebo plakat, lebo nieco vyvedie, alebo povie a pozrie na mna tymi kukadlami a ja teraz neviem ci sa mam zacat rehotat alebo radsej plakat 😀 😀 😀 on je velmi inteligentny, zapamata si uplne vsetko co mi povieme a v poslednej dobe iba odvrava, takze pouziva vety,ktore mu vravim bezne ja a niekedy je to naozaj na zasmiiatie 🙂

margaretka11
28. aug 2009

Saši, však ani ja to nemám s deťmi ľahké, skúšajú moje nervy dennodenne, fakticky sa dá povedať, že viac nepočúvajú ako počúvajú. Ale potom urobia niečo roztomilé a ja som v kýbli 😀 . A naša Simonka je ako Domko, tiež všetko pochytí a je zaujímavé, v akom kontexte to neskôr použije 😀 . Častokrát to sadne a niekedy z toho vyjde nezmysel, teraz som si akurát spomenula, keď sme dnes išli do Tesca a Simonka vraví manželovi: oci, aha tu máš hovädo, obuj sa 😀 . A pozerala pritom na jeho šlapky, mimochodom šlapky pozná, hovorí suapky 😀

vranka4
28. aug 2009

grmi,tak je to aj u nás,všetko opakujú,čo my,toľko sa narehoceme,niekedy,až nechápem,akú majú pamäť a všetko si všímajú,najlepší sú,keď jeden druhému dohovárajú,alebo niečo prikazujú presne tak isto,ako to robíme my s ocinom 😀 😀 😀

grmitko
autor
28. aug 2009

ja stale tvrdim ze mat dvojicky je nauzasnejsia vec na svete 🙂 🙂 horsie je ze ja si nikdy nezapamatam co povedali, nestiham to pisat a potom zabudme

ale teraz som si spomenula na rozhovor po ceste na dovcu, Leo si dal na hlavu klubuk a vravi mi "maminka ja som fesak" a ja mu hovorim, ano si fesak zlatko a domko mu na to nahnevanym tonom hovori a s patricnym nasratym vyrazom v tvari "nie, ty si kocka" 😀 😀 😀 😀 som sa skoro pocikala 😀 😀 😀

katullka
28. aug 2009

baby, balim to dobru noc Vam vsetkym!!!pa pa

marg, drobci su uzasniiiiii! 😵

vranka4
28. aug 2009

marg 😀 😀 😀

grmitko
autor
28. aug 2009

dobru katulka, ja uz tiez idem, prave pozeram ze kolko je hodin, to ma rano budu musiet parom volov z postele tahat 🙂 🙂

margaretka11
28. aug 2009

Saši 😀 😀 😀

mimochodom, ja som tiež zábudlivá, do kníh som deťom nestihla všetko zapisovať. Teraz to robím tak, že v pc mám vytvorený súbor a akonáhle niečo zapotia tak sa snažím to zapísať do počítača. Aj tieto zážitky, čo som tu opísala som tam hneď skopírovala. 😉

margaretka11
28. aug 2009

vranka 😉 😀

Katullka ďakujem, prajem ti dobrú noc a krásne sny 🙂

vranka4
28. aug 2009

grmitko,to ani ja nestíham zapisovať,poviem si,že to nezabudnem a večer,keď to chcem povedať tatovi, vôbec netuším,čo za srandu povedali...to bude už vekom 😀 😀

grmitko
autor
28. aug 2009

ja si myslim ze je to materskou, cim dlhsie som doma, tym horsie mi to pali, alebo to bude starostami? 😝 😝 😝

margaretka11
28. aug 2009

Saši, skôr tou materskou. Ja si tiež všímam, že mám čoraz dlhšie vedenie 😝 .

margaretka11
28. aug 2009

no ale pome spať lebo budeme ráno totálne našrot 😉

prajem dobrú noc a krásne sny 🙂

grmitko
autor
28. aug 2009

aj vam babulky, krasnu nocku a sladke sny 😉

zabka0609
29. aug 2009

Ahojte kocky.

Dalo mi zabrat kym som si vas precitala. 🙂 inak my dnes mame meninky respektive nasa Nikolka 😉

marg ta prihoda s tym kakanim nema chybu 😀 😀 😀 som sa tu ale nasmiala 😀 😀 😀 aj my sme mali obdobie ked sme zbierali hovienka po koberci 😀 😀 😀

kocky,ktore ste na FB vsimate ako si ja tam farmarcim? 😀 ja ani pomaly neviem co tam pestujem 😀,no sranda

lilinka prajem skore uzdravenie,boze to je strasne ked ste vsetci chorucki ☹ ,rychlo sa uzdravte a viem je tazke donutit drobcov jest ked su chorucki,ale daj im nejake piskotky alebo rozok alebo kukuricne chrumky aspon nieco.ine ma nenapada a samozrejme probiotika.nech piju vela cajiku.neboj coskoro bude dobre.drzim palce,drzte sa.

grmitko
autor
29. aug 2009

zabka tak Nikolke vsetko naj naj naj k meninam 🙂

no a farmu mas peknu 🙂 🙂 🙂

womenne
29. aug 2009

žabka prajeme všetko naj naj naj.

Aj naš Nikolasko dnes oslavuje lebo jeho meno v kalendari nieje tak sme to dali na dnešny den.inak unas sa ešte spi 😵

grmitko
autor
29. aug 2009

Jeeej Dani, tak aj Nikolaskovi zelame vsetko naj naj naj 🙂

womenne
29. aug 2009

dakujemeeeeeeeeeeeee 😵 😵 😵

včera teda dnes vnoci som zaspal o 03.00 ma skoro švihlo,lebo ma zobudia ožrata mladež rozhadzovali kontajneri a ziapali,hrešeli no strašne až im jedna pani zakričala že na nich zavola policiu odišli 🙄 zasrani maly

zabka0609
29. aug 2009

wom tak vsetko najlepsie aj Nikolaskovi prajeme 😉

grmi tvoja farma sa mi paci viac 😉 ty si ale sikovna farmarka 😉

womenne
29. aug 2009

baby ja vopbec neviem čo mi to tam posielate neviem po anglicky takže mam smolu 😔

womenne
29. aug 2009

žabka dakujeme 😵 😵 sme mu rano gratulovali taky bol zlaty 😵

grmitko
autor
29. aug 2009

zabka dakujem, mna to dost chytilo a teraz som sikovna farmarka 😀 😀 😀 😀

zabka0609
29. aug 2009

wom ja si myslim,ze by mali dat do kalendara meno Nikola,Nikolas ved to by bolo super no nie?

grmi som sa skoro na tej tvojej farme stratila taka je velka 😀 😀 😀 nechapem ako to robis,ale ide ti to dobre

grmitko
autor
29. aug 2009

zabka, no pracujem na nej, sadim, zbieram urodu, lanarim susedov a zvacsujem 😉 😝 😀 deti sa radi pozeraju na zvieratka a ja pri tom vypnem na chvilu 🙂

lenkamt
29. aug 2009

ahojte 🙂

Nikolke a Nikolaskovi všetko naj 🙂

môj muž je tiež Nikolas aj keď v papieroch ma Nikola 😀

womenne
29. aug 2009

žabka ma stejny nazor maly by vynovit kalendare je tam kopec mien ktore sa už nepouživaju,a nove potom nevedia kedy oslavju ako napr,my 😖

Leni dik,tak aj tvojmu mužovi prajeme vše naj naj naj. 😵

baby prosim vas dava sa niečo aj učitelkam v materskej školke v prvy den?

grmitko
autor
29. aug 2009

dani toto som sa aj ja chcela spytat, ze co im dat prvy den, ja si myslim, ze kvietky by mali stacit ci nie?

womenne
29. aug 2009

Ja asi pojdem dat spravi njake male kytičky ešte uvidime.

Som prave dočistila chladničku som ju odmrazovala bože tolko tam bolo ladu až hruza.teraz je zase jak nova 😀 škoda že sme vtedy surne potrebovali novu do bytu a sme brali čo mali mohli sme počkat akupit si lepšiu so samoodmrazovanim 😖 Ja by som ale strašne chcela americku 😵 mate j niektora??