• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dvojičkovo II

29. septembra 2015 
marg, ty si ina sexica :grinning: tusim vedies, moje dva rezy su trapne oproti tvojmu T :sweat_smile:
29. jan 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kili brucho mám stále také vypuklé a aj slaninka sa na ňom pekne vyhrieva :grinning: . Lenže toto už musím doriešiť ja sama, cvičením :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Na čo práve v tejto dobe nemám akosi chuť, viac mi chutí papať :grinning: . Ale zas mám to brucho krajšie ako tesne po pôrode lebo mi vzali nadbytočnú kožu tak to vyzerá lepšie. Ale pravdupovediac, robila som si ilúzie, že mi urobia pekné a ploché bruško, no ale nesplnilo sa mi to :pensive:

Ale čo, nemôžem sa donekonečna ľutovať, však život ide ďalej, nie? A mám krásne deti, zlatíčko manžela, čo viac môžem chcieť? :dizzy_face:
29. jan 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mar, no mňa by možno napadlo dať niečo do vrecka, nech už z toho aj niečo vymodelujú :sweat_smile: , no ale už je neskoro mudrovať
29. jan 2009 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambule, idem skusit spat bez tabletky, tam sa bez nej nedalo, dufam,ze sa mi podari zaspat,MM pride po jedenastej, necakam na neho
sladke snicky a pokojnu nocku papa
29. jan 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lalu teda ja som fakt sexica :grinning: . Len to moje T sa len tesne tesne nepodobá obrátenému krížu... :grinning:

Po tej operácii som 6 týždňov nemohla robiť prakticky nič, kúpila som si také sťahovacie body, aby mi pekne držalo bruško a deti mojkala na zemi. Nemohla som ich ani dvíhať, no proste žiadna manipulácia s nimi.. Inak to body nosím aj teraz, je to super vynález takto v zime, pekne to hreje na krížoch a my ženy si na seba musíme dávať pozor :wink:

A Lalu ja som pripravená čarovať :grinning: ja som stará bosorka :grinning:
29. jan 2009 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
body som mala aj ja a bolo to super, teraz už neviem, kde zmizlo
29. jan 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lalu tak dobrú noc a krásne sny :slight_smile:

Kili, keď ale ja si často sedím na vedení, mňa to nenapadlo v tom správnom momente :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Potom to aj mne došlo, ale už bolo neskoro r.i.ť. biť, keď sa pos..la :grinning:
29. jan 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
margaretka, no tiez si si uzila, mojko. :frowning2: a suhlasim s tebou, sice su strie, postava tiez nie ako predtym ale mame co nie je dopriane kazdemu: nase dvojicky :slight_smile:
29. jan 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiwuska ty vieš vždy trafiť klinec po hlavičke :dizzy_face: .
29. jan 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
laluuuuuu este si tu?
29. jan 2009 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu pozeram na babatkach tema co robit s alkoholikom, to uz v takom ranom veku? sa pamatam ze bol problem kde dat temu dvojickz ale co robia alkoholici v babatkach???
29. jan 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. jan 2009 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak a to by asi bolo odo mna pre dnesok vsetko. :slight_smile: prajem vam krasne snicky detickam pokojny spanok, dobru noc
29. jan 2009 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrú noc kiwuska a krásne sny tebe aj drobčekom :slight_smile:
29. jan 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bre ranko

tak prva
loe mal vecer dva dusive zachvaty, sme ho museli zabalit a vzait von na vzduch, potom ho to preslo, ale mala som taky strach, ze sa zadusi :frowning2: muz s nim zostal hore a ja som si isla lahnut, ze sa vystriedame, ale zaspal aj on a nezobudil ma, ja som spala celkom dobre, viem aj kedy ich do postele daval, v noci uz bol relativny klud, bez zachvatu, ale na to, ze leo berie 5 den antibiotika si myslim ze by sa mu to malo lepsit a jemu sa to iba zhorsuje, uz treti den ma horucky, som z toho uz na nervy, vcera sme boli u dokiny, v pondelok sme boli, ja uz ozaj neviem, co komu spravili, ze maju taketo trapenie, keby ste ich poculi, to je hrozne ako kaslu, vzdy ked zakaslu tak mam slzy v ociach, radsej keby som to ja mala ako oni :frowning2: :frowning2: :frowning2: :cry:

idem im spravit ranajky, mliecko uz vypili, tatika odprevadili, teraz mi robia poriadok v dvdckach, vsetk yuz mame v hroznom stave, niektore sa ani pozerat uz nedaju, ideeeeeeeeeeem lebo domko trha obaly :slight_smile:
30. jan 2009 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

grmi, bozinku, nech su chlapci cim skor zdravi, viem ako ti je, aj my sme boli od septembra v jednom kolotoci chorob, ale stastie, ze nas lar. obisla, klop klop....a zmenila mu ATB? ci co povedala?

baby ja som teraz dosla zo skolky, kde som si precitala, ze o dva tyzdne je karneval :fearful: :grinning: tak budem cakat vase napady na masky pre Tamku a Kubka, lebo ja vooobec neviem....kukala som letak dracika, ale tam nic moc, najradsej by som vyrobila, lebo vyvesili reklamu na pozicovnu kostymov a kazdy rodic ze tam bude volat.
30. jan 2009 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko babizne,
saska, boooooze, chlapcom prajeme skore uzdravenie!!!!! Moje, sa to nejak vsetko vali na teba :frowning2: :frowning2: :frowning2:
U nas som "chvalabohu" marod "iba" ja..:frowning2: Zase ma rapslo to poondiate hrdlo, mam mandlu ako svet, ale dufam, ze to nejak rozchodim, ved som dobrala len pred 2 tyzdnami ATB :rolling_eyes: ... len sa modlim, aby chlapici nic nechytili...
Lalu, ty sa tiez drzkaj a hlavne oddychuj, nech si sim skor v poriadku a mozes sa pomojkat s detickami :wink:
30. jan 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko...mali spia tak nazeram co kto popisal..
30. jan 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko
Saši :frowning2: nemaš Rectodelt???oni zaberaju do 15 minut.ja som bola nimi vyzbrojena ked to mali tak často :zipper_mouth: Moja si už riadne vyčerpana že?
My sme dnes spali do 8.00 ale Nika som zobudila lebo by potom nezaspal,zase bol 2hodiny v noci hore a teraz len reve,revea reve :rolling_eyes: biju sa o hračky,a o tričko bla največšia bitka :stuck_out_tongue_closed_eyes: mame len jedno tke autičkove takže strach a hroza.Dnes sa chcem ist pozriet na koberce a dat v obyvačke po celej dlžke lebo nemožeme najst taky aby zakril tu zošuchanu a vydretu podlahu a menit sa nam ju neoplati :confounded:
baby šikovno mi poradte nejau rychlu polievku ,druhe viem čoo budem robit rizoto a knemu nejaku lahku polievku ale neviem aku :frowning2: dnes pride svokor na obed tak sa musim činit :sweat_smile:
30. jan 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
grmitko tak toto je na 100% laryngitida...nabuduce velky pozor a Rectodelt musis mat doma to je prva pomoc - hydrocortizon...pytaj od svojej dr.napredpis...s tym vzduchom ste mu pomohli...studeny vzduch stiashne opuch...boze tak ste sa vytrapili :frowning2:
30. jan 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja vzdy ked neviem aku polievku, tak robim paradajkovu... :sunglasses: lebo ju zboznujem. Aj hraskova je celko dobra volba
30. jan 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčatá, chcem reagovať k tým bruchám:
Môjmu MM som raz povedala, že to mám plastiku. Niekto si skrášľuje prsia, iný nos, niekto zadok, no a ja brucho. Musím sa mu predsa vyrovnať nie? On ho má pekné okrúhlučké, tak prečo by som nemohla mať také aj ja? Čo som horšia? :grinning: :dizzy_face:
30. jan 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, čo máte problémy, že deťom padajú ponožky http://www.mamaja.cz/prakticke-doplnky/sock-ons
super nápad :slight_smile:
30. jan 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wom, tiež ma napadla paradajková :wink:

Lalu som rada, že si medzi nami a s detičkami. Domáce prostredie je domáce prostredie.
Neboj, detičky sa ešte nastískaš, len teraz riadne oddychuj, aby to bolo čo najskôr
30. jan 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Saši fakt stym vzduchom si spravila super inač by sa zadusil ja som vždy stalka pri otvorenom okne malemu bolu dobre aja som vždy prechladla :zipper_mouth: a teraz už lepšie?ale určite si chod dat predpisat Rectodelt musi sa po zachvate uživat 2-3dni.
30. jan 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemam pretlak už ho kupujem mesiac a vždy zabudnem :rolling_eyes:
30. jan 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej, dik, píšem do zoznamu pretlak, tiež ho vždy zabudnem :sweat_smile:
30. jan 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kili - dobry napad :slight_smile: my sice velmi ponozky nenosime - zatial, ale az bude treba, toto je dobra idea
30. jan 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kili pišeš si zoznam?ja nie ale asi budem musiet vždypolku veci zabudnem :frowning2: inač ja som začala strašne zabudat.
JUJ a konečne maju za nas najomcu hura trvalo to mesiac takže asi v stredu ideme prepisat elektrikua plyn,a ja zrušit paušal ušetrrim mesačne 1200 :sunglasses: su mrchy vtom oange už 2x mi neposlali spravu že mi konči paušal a on skončil už v decembri ale prd drahym v januari :sweat_smile: :zipper_mouth:
30. jan 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak ja sa idem dokopať obliekať seba a deti a ísť von :stuck_out_tongue_closed_eyes:
sa mi do toho nikdy nechce. joj, už nech je jar :frowning2:
30. jan 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok